Ekospark.pl - ekogroszek workowany - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ekospark.pl - ekogroszek workowany

Ekogroszek Spark to węgiel który idealnie nadaje się do pieców na ekogroszek. Posiada bardzo dobre parametry dzięki którym ekogroszek Spark bardzo dobrze się spala pozostawiając niewielkie ilości popiołu i odpadów. Wysoka jakość workowanego ekogroszku potwierdzona jest badaniami i posiadanymi certyfikatami.

Szczegóły strony ekospark.pl:

Podlinkuj stronę ekospark.pl:

Ekospark.pl - ekogroszek workowany

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ambi - drewno opałowe »

  Firma AMBI zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości drewna kominkowego i opałowego.
  Od wielu pokoleń zajmujemy się przerobem drewna na opał.

  Doświadczenie połączone z postępem techniki pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Pracujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu renomowanych firm. Dzięki temu drewno charakteryzuje się wysoką jakością i kalorycznością.

  W ofercie posiadamy w zasadzie każdy gatunek drewna, cięte i łupane w różnych długościach i średnicach szczap.Drewno jest przygotowane do palenia-nic nie musisz już robić!

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technochłod - urządzenia chłodnicze - kontrolowana atmosfera »

  Firma powstała w 2008 na bazie firmy Technoszron, aktualnie wykonują usługi serwisu urządzeń, badania szczelności, całodobowy nadzór nad urządzeniami, budową instalacji chłodniczych. Dodatkowo prowadzą budowę, serwis urządzeń chłodniczych, budowę konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek. Radom »

  Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na dostarczanie Klientom opału najwyższej jakości.
  W sprzedaży detalicznej i hurtowej posiadamy węgiel kamienny, koks oraz miał węglowy. W trosce o środowisko naturalne rozszerzyliśmy ofertę o ekogroszek.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inst-Sanit – Profesjonalne Instalatorstwo Sanitarne »

  Insta-Sanit jest wiodącym wykonawcą rozwiązań z zakresu instalacji sanitarnych. Oferujemy pracę najwyżej jakości opartą na zaawansowanych technologiach: instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, gazu, wody lodowej, wentylacji, systemy przeciwpożarowe oraz węzły cieplne.
  Nasza wysoce wykwalifikowana karda pozwala z sukcesem realizować najbardziej wymagające projekty budowlane.
  Rzetelność i uczciwość to nasze podstawowe wartości dzięki którym Państwa inwestycje na pewno zostaną zrealizowane solidnie i na czas.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły na pellet »

  Wytwórnia kotłów centralnego ogrzewania Tulgner oferuje swe usługi. Nasza oferta składa się z kotłów Bio-Power, kotłów parowych, palników Brucer, kotłów KTM, KW-GR, EKR i innych. Udostępniliśmy naszym potencjalnym klientom sprzedaż ratalną naszych wyrobów – wszystko dla Państwa komfortu. To się opłaca! Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony, dlatego czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny. Odwiedź naszą stronę internetową po więcej informacji na temat różnych modeli naszych kotłów grzewczych.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GajaNatura - kuchnie, piece i naczynia żeliwne »

  Przedsiębiorstwo Gaja Natura zaprasza na stronę internetową - przedstawiamy obfity repertuar patelni, naczyń, pieców wykonanych z żeliwa. Ten metal umożliwia stosowną obróbkę termiczną posiłków. Oprócz tego jest nadzwyczaj odporny i obojętny chemicznie dla ludzi. Produkty jakie dostarczamy robione są przez prestiżowe zagraniczne firmy, które ręczą za wysoką próbę. Klasyczne i równocześnie gustownego projekty to wizytówka przedmiotów umieszczonych w naszym Sklepie GajaNatura. Wypróbuj jak działa nasza strona, odkryj produkty i kup coś dla siebie.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrzewania Wrocław »

  Wesołowski sp. z o. o. jest biurem inżynierskim, które zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz serwisowaniem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Firma zatrudnia najlepszych pracowników, którzy kończyli studia wyższe z dobrymi wynikami, pracuje również na profesjonalnym oprogramowaniu CAD. Dodatkowo firma uczestniczy w wielu szkoleniach oraz kursach poszerzając zakres swoich umiejętności.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie domu - Pnd Polska »

  Firma PND Polska jest zespołem doświadczonych specjalistów (projektanci, wykonawcy, menadżerowie) wykorzystujących nowoczesne rozwiązania projektowe, budowlane oraz instalacyjne pozwalające zwiększyć energooszczędność budynków. Zajmujemy się nadzorem nad inwestycjami budowlanymi (optymalizacja energetyczna planu oraz instalacji). Ponadto projektujemy i montujemy systemy ogrzewania podczerwienią oraz instalacje energooszczędne (pompy ciepła, kolektory słoneczne, wentylacja mechaniczna itp.).

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kotły pleszewskie »

  MGspaw to producent wysokiej jakości kotłów c.o. Firma od 1991 roku dynamicznie się rozwija, stale podnosząc jakość swoich wyrobów. Oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, zawiera nowoczesne i wydajne kotły na ekogroszek, węgiel, miał czy pellet, z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym a także kotły dobowe. W produkcji kotłów zastosowane są najnowsze rozwiązania technologiczne, które gwarantują trwałość i niezawodność.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badan Systemy Grzewcze »

  Firma BADAN-Systemy Grzewcze działa w branży związanej z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją oraz nowoczesnymi systemami wykorzystującymi do produkcji energii źródła OZE. Na rynku pojawiliśmy się w 1987 roku. Prowadzimy sprzedaż elementów do budowy ogrzewania tradycyjnego oraz nowoczesnego (w tym ogrzewania podłogowego), wentylacji mechanicznej (rekuperacji), klimatyzacji oraz systemów centralnego odkurzania. W ofercie posiadamy również nowoczesne pompy ciepła, elementy do budowy instalacji fotowoltaicznych, kolektory słoneczne, technikę basenową. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, projekty i usługi montażowe. W naszym salonie EXCELLENT znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie łazienkowe.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »