Podkategoria: Elektronika - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Elektronika Podkategoria: Elektronika

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Alarmy »

  Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
  Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola Dostępu, Rejestracja Czasu Pracy »

  Nasza firma dostarcza najnowsze urządzenia rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu oparte o technologię biometryczną – odcisk palca – a także systemy kart zbliżeniowych – rfid, mifare. Biometria jest idealnym systemem którego nie można oszukać, zapewnia 100% pewność. Kartami można się wymieniać i w ten sposób łatwo oszukać, jednak wykorzystanie kamer pozwala na pełną weryfikację. Profesjonalne systemy kontroli dostępu współpracują z systemami alarmowymi, pozwalają sterować bramkami. Urządzenia pozwalają na konfigurację ośmiu zdarzeń, rejestrują wejścia, wyjścia, przerwy oraz wyjścia służbowe. Oprogramowanie ControlSYS zapewnia pełne raporty wraz z podsumowaniem za dowolny okres a moduł eksportu danych integruje się z większością systemów kadrowo-płacowych przesyłając dane o godzinach pracy i znacznie upraszczając pracę kadr. Szeroki asortyment od najprostszych zamków cyfrowych samsunga, do profesjonalnych systemów spełniających oczekiwania każdego klienta. Urządzenia pozwalają na przesył informacji na kość pamięci lub standardowym portem tcp/ip, wykorzystują także starsze rozwiązania takie jak RS232. Zapewniamy wszystkie dodatkowe elementy potrzebne do zbudowania kompletnego systemu RCP + KD, zwory elektromagnetyczne,sygnalizatory,karty,breloki, zapewniamy profesjonalnych instalatorów.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Elektroinstalacje, montaż elektroniki »

  Hertom to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych, montażu elektroniki oraz usług informatycznych. W każdym naszym zleceniu dążymy do znalezienia optymalnego rozwiązania przy zapewnieniu optymalizacji kosztów. Jesteśmy wstanie wykonać pełen zakres usług od projektu, poprzez realizację na pomiarach kończąc. Posiadamy duże doświadczenie które potwierdzone przez liczne certyfikaty i referencje. W montażu elektroniki stale współpracujemy z firmą SHARP.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zoftel.pl »

  Zajmujemy się handlem internetowym i tradycyjnym wszelkiego rodzaju podzespołami i częściami zamiennymi do sprzętu elektronicznego, począwszy od układów scalonych, tranzystorów, diód poprzez transformatory, głośniki, a skończywszy na szerokiej gamie akcesoriów, wtyków, elementach okablowania i narzędziach.
  Prowadzimy także sprzedaż osprzętu elektrycznego, mierników cyfrowych, anten tv. Dysponujemy szerokim wyborem elementów do sieci komputerowych i wi-fi.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne »

  Przedstawiamy szeroką ofertę 725 wag producentów krajowych i zagranicznych. Według naszej obiektywnej opinii, na co pozwala nam nasza ponad dwudziestoletnia praktyka w zakresie serwisu wag. Wybraliśmy najlepsze rozwiązania spośród trzech krajowych producentów wag.
  Budując niniejszą stronę naszym głównym kryterium jest stosunek jakości do ceny. Wszystkie ceny są cenami producentów, a w przypadku promocji nawet niższe. Proponujemy tylko to co najlepsze.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek »

  Firma vBASS oferuje wysokiej klasy usługi w zakresie inteligentnych instalacji elektrycznych. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, roletami. Posiadamy szeroką ofertę i oferujemy sprawdzone rozwiązania. Technologie LonWorks, KNX, EIB, BACnet.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne »

  Usługi informatyczne. Proponujemy usługi teleinformatyczne na terenie Poznania i Wielkopolski. Serwery, komputery PC, oprogramowanie, telekomunikacja, sieci komputerowe, systemy alarmowe, kontrola dostępu i taryfikacja czasu pracy. Zapraszamy. Poznan, tel.0505-464-778.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywacze metali Armand »

  Wytwarzamy wykrywacze metali do poszukiwań zabytków archeologicznych oraz zagubionych przedmiotów, jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej pod ziemią. Wykrywacze metali mają zastosowanie profesjonalne, rekreacyjne i hobbystyczne. Służą do poszukiwań militariów i numizmatów, a także zagubionych przedmiotów, np. biżuterii, telefonów komórkowych, strzał z łuków, aparatów słuchowych etc. Wykrywacze metali są również używane w przemyśle, do lokalizacji niechcianych odpadów części maszyn i odłamków artyleryjskich, w przemyśle drzewnym, spożywczym i przetwórczym. Detektory metali mają szczególne znaczenie podczas prac wodno - kanalizacyjnych, jak również w geodezji i budownictwie. Produkujemy kilka typów wykrywaczy metali, w tym wykrywacze rozróżniające metale kolorowe od żelaznych (metale rdzewiejące od metali, które nie rdzewieją). W składach złomu wykrywacze potrafią rozróżnić metal kolorowy (o wysokiej wartości), od niedrogiego żelaza. Zajmujemy się również dystrybucją testerów elektronicznych o różnym zastosowaniu. Jesteśmy całkowicie polską firmą.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ReComp - listwa zasilająca, listwy zasilające - www.listwazasiljaca.pl »

  Jesteśmy dystrybutorem firmy Armac.
  Oferujemy listwy zasilające (bezpieczne przedłużacze). Listwa zasilająca jest podstawowym zabezpieczeniem każdego urządzenia elektrycznego podłączonego do sieci elektroenergetycznej. Zapraszamy do sklepu.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacje »

  Oferujemy nawigacje wszystkich producentów a także mapy do nawigacji, akcesoria do nawigacji, odblokowanie nawigacji. Zapraszamy wszystkich chcą zakupić najlepszą nawigacje. Oferujemy nawigacje następujących producentów: TomTom, Mio, Garmin, Navroad, Navigon, Blow, Goclever, Lark, Pentagram. Oferujemy także mapy: AutoMapa Polski, AutoMapa Europy, TomTom mapy, MapaMap. Posiadamy także ładowarki, pokrowce,karty pamięci do nawigacji, uchwyty i wiele wiele innych. Zapraszamy

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karty plastikowe »

  Firma Vercard GmbH zajmuje się sprzedażą urządzeń oraz akcesoriów czołowych firm światowych do produkcji kart plastikowych.Ponadto proponujemy szeroki zakres usług polegający na:wdrażaniu autorskich systemów lojalnościowych i personalizacji dla biznesu, sektora samorządowego, medycznego oraz wszelkiego rodzaju stowarzyszeń; produkcji kart plastikowych w ilości już od 1 sztuki;tworzeniu projektów graficznych kart;produkcji hologramów bazujących na gotowych wzorach lub indywidualnych projektach klienta.
  Służymy doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań wspomagających organizację pracy i organizację sprzedaży.Oferujemy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputery, laptopy i notebooki »

  Ceel.pl jest portalem tematycznym o komputerach i elektronice, na stronie testy i opisy laptopów i notebooków, schematy elektroniczne, Konstrukcje DIY oraz aktualności i wiadomości ze świata elektroniki, laptopów, notebooków i komputerów.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stacje graficzne CAD, Manipulatory 3D »

  Oferujemy sprzęt dla inżyniera, grafika, profesjonalisty pracującego w aplikacjach 3D. Główną częścią oferty są manipulatory3d - SpaceNavigator, SpaceExplorer i SpacePilot Pro, które w znaczący sposób przyspieszą pracę w aplikacjach CAD3D/2D i graficznych. Przed zakupem możecie Państwa skorzystać z możliwości przetestowania danego urządzenia. Dodatkowo oferujemy manipulatory w atrakcyjnej cenie dla osób uczących się i uczelni. Ofertę uzupełniają profesjonalne stacje CAD, monitory EIZO i karty graficzne nVidia PNY Quadro.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe »

  Producent profesjonalnych urządzeń do systemów alarmowych. Gama produktów firmy obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, alarmy bezprzewodowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Regulatory temperatury i wilgotności APAR »

  Specjalizacją APAR jest produkcja i dystrybucja elementów automatyki przemysłowej takich jak sterowniki, czujniki i przetworniki wilgotności oraz temperatury. Urządzenia te wyróżnia spora dokładność, wytrzymałość na zakłócenia przemysłowe oraz duża solidność wykonania, przy zachowaniu umiarkowanego poziomu cen. Oprócz tego importer obudów dla elektroniki aluminiowych i z tworzywa, złącz do druku PCB, złącz na szynę, dławic kablowych oraz przełączników kodowych. Uzupełnieniem naszej rynkowej oferty są przyrządy pomiarowe wielkości elektrycznych: multimetry, mierniki cęgowe, mierniki instalacji, pętli zwarcia, izolacji jak i też nieelektrycznych: termometry, wilgotności, siły, natężenia dźwięku i światła, prędkości przepływu, grubości lakieru oraz cyfrowe rejestratory temperatury i wilgotności.
  Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, a nasza oferta została dostrzeżona przez najbardziej znane polskie firmy elektrotechniczne i elektroniczne. Naszymi odbiorcami również są operatorzy telefonii komórkowej, przemysł spożywczy, mleczarnie, piekarnie, cukiernie, zakłady przetwórstwa mięsnego, apteki i hurtownie farmaceutyczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elementy elektroniczne - sklep internetowy Robotechnik »

  Robotechnik to sklep internetowy bez konieczności logowania.
  W ofercie: elementy elektroniczne, elektrotechniczne, układy scalone, przekaźniki, złącza, akumulatory, baterie, zasilacze, obudowy elektroniczne, chemia dla elektroniki, końcówki kablowe, elementy montażowe potrzebne do kompletacji szaf sterowniczych, opaski kablowe, przewody, kable, osprzęt elektroinstalacyjny, nowe żarówki diodowe, energooszczędne źródła światła, systemy alarmowe, systemy monitoringu, systemy powiadamiania SMS.
  W naszej ofercie produkty firm: Atmel, Hongfa, Dueci Electronic, IR, Kingbright, Edison, Energizer, Mean Well, MTA, Philips, Osram, Moeller, Schneider Electric, Satel, Roger, Optiva, Skoff, Kanlux, Samsung.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania zapytań ofertowych.
  Stale poszerzana oferta, atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, dla stałych klientów rabaty.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany led »

  Wonder Vision to nie tylko dobrze zorganizowany zespół specjalistów – to koncepcja, której nadrzędnym celem jest innowacyjność, przełamywanie rutyny i dążenie do perfekcji w branży rozwiązań DOOH.
  Głównym obszarem działań zespołu Wonder Vision jest planowanie i kompleksowa realizacja projektów w zakresie dostarczania szerokiego spektrum rozwiązań technologii LED (indoor, outdoor, sport, systemy oświetleniowe) oraz tworzenie innowacyjnych produktów technologicznych, które gwarantują naszym Klientom najwyższą efektywność działań, bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz przełamanie rutyny w zakresie reklamy DOOH (Digital Out of Home).
  W naszej ofercie znajdą państwo takie pozycje jak: telebimy, ekrany led, czy ekrany diodowe.
  Wonder Vision dostarcza Klientom gotowy model biznesowy dopasowany do potrzeb, oczekiwań i możliwości - od kalkulacji inwestorskich, przez dostarczanie najwyższej jakości nośników LED, pomoc w kwestiach formalno -technicznych po pełne wsparcie serwisowe, kreatywne i biznesowe.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż SMD »

  Convel Sp. j. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Oferujemy usługowy montaż SMD i THT wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Od wielu lat ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami podzespołów elektronicznych oraz producentami obwodów drukowanych.

  Oferujemy:
  - automatyczny, jednostronny i dwustronny montaż SMD
  - montaż przewlekany
  - montaż mieszany
  - uzupełniający montaż mechaniczny
  - nakładanie powłok ochronnych (lakierowanie)
  - montaż urządzeń w obudowy, montaż finalny
  - testowanie i programowanie gotowych urządzeń
  - projektowanie płytek oraz urządzeń elektronicznych
  - opracowywanie programów

  Zapewniamy:
  - wykonanie szablonów do nakładania pasty lutowniczej
  - wykonanie obwodów drukowanych
  - montaż z elementów z naszego magazynu lub dostarczonych przez klienta
  - dostawę produktów transportem własnym lub firmą kurierską

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wagi profesjonalne »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wag profesjonalnych:

  Profesjonalne WAGI MEDYCZNE, do szpitali, gabinetów lekarskich i położniczych, również do użytku domowego. Wyprodukowane w Unii Europejskiej, mają 24 miesięczną gwarancję. Wykonane precyzyjnie z bezpiecznych materiałów, eleganckie i ergonomiczne charakteryzują się prostotą obsługi i dokładnością pomiarów.

  Profesjonalne WAGI LABORATORYJNE, uznanej firmy Sartorius, gwarantujące najwyższy standard wykonania, dokładność ważenia oraz niezawodność działania przez lata.

  Profesjonalne WAGI MAGAZYNOWE, zapewniające rzetelny pomiar i kontrolę dostaw, sprzedaży oraz surowców wykorzystywanych w procesie produkcji.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja GPS i monitoring pojazdów »

  GPS to technologia która zmieniała dzisiejszy świat. Nawigacja samochodowa i monitoring pojazdów ułatwiają życie wielu kierowcom i firmom każdego dnia i nikt nie wyobraża już sobie życia bez systemu GPS.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres: