Podkategoria: Energetyka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Energetyka Podkategoria: Energetyka

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Bialchem Group Sp. z o.o. »

  Bialchem Group jest jedna z największych firm petrochemicznych we wschodniej Polsce. Prowadzi takie działania jak:
  1. Sprzedaż wyrobów gazowych (gazy ciekłe, LPG w butlach i autogaz)
  2. Import surowców gazowych z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw
  3. Wewnątrz Unijna dystrybucja produktów gazowych
  4. Wewnątrz wspólnotowa dostawa wyrobów gazowych.
  Poza branżą energetyczną firma prowadzi działalność w branży chemicznej i transportowej.
  W chemii, firma działa jako producent, przetwórca i dystrybutor nawozów mineralnych, głównie azotowych i potasowych. W transporcie Bialchem specjalizuje się w przewozie i przeładunku substancji niebezpiecznych i łatwopalnych.
  Główna siedziba firmy zlokalizowana jest Białymstoku, a największe oddziały w miastach wschodniej i centralnej Polski.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • En-Erg Usługi Energetyczne »

  Firma EN-ERG prowadzi działalność w zakresie:
  sprzedaż zestawów solarnych oraz kotłów,
  serwis palników i kotłów,
  ocena,badanie efektywności energetycznej kotłów, kotłowni
  kompleksowym wykonawstwie kotłowni oraz pierwszych uruchomień kotłów,
  okresowych przeglądów stacji gazowych,
  outsourcingu kotłowni oraz doradztwa energetycznego.
  wykonywanie auditingu energetycznego oraz wystawianie świadectw energetycznych /certyfikatów / budynków(wpis Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej)
  Jesteśmy firmą partnerską światowego producenta techniki grzewczej firmy Viessmann w zakresie sprzedaży, doradztwa technicznego, serwisu oraz pierwszych uruchomień i doboru urządzeń.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiatrometr - przydomowe elektrownie wiatrowe »

  Inewstycja w przydomową elektrownie wiatrową wydaje się być bardzo kuriozalnym pomysłem. Jakkolwiek, coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na taką inwestycję lub przynajmniej rozpatruje ją. Dzięki serwisowi Wiatrometr.pl dowiesz się wiecej na temat prywatnych elektrowni wiatrowych. Ta strona internetowa oferuje bowiem sposobność dokonania pomiarów wiatru, co jest podstawowym wyznacznikiem przy inwestycji w swój prywatny wiatrak produkujący prąd elektryczny. Na stronie sklepu odkryjesz potrzebny sprzęt, jaki pomoże Ci w pojedynkę sprawdzić czy postawienie przydomowej elektrowni będzie rentowne!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sanmar - transport i sprzedaż »

  Firma Sanmar jest obecna na ogólnopolskim rynku sprzedaży i transportu od ponad dziesięciu lat. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy oraz outsourcing sprzedaży. Współpracujemy z klientami prywatnymi i instytucjonalnymi. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż energii. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • SOLAREFEKT - kolektory słoneczne, instalacje solarne »

  Kolektory słoneczne - darmowe źródło ogrzewania wody użytkowej, basenowej oraz wspomagania CO.
  Zapraszamy na naszą stronę www, są tam wszystkie informacje o korzyściach które niesie za sobą instalacja solarna.

  Tylko do czerwca (ze względu na ilość pozostałych dostępnych środków) możesz jeszcze skorzystać z dotacji 45% na kolektory dla domów jednorodzinnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentów w celu uzyskania w/w dotacji.

  Dojazd i wizyta w celu porozmawiania i złożenia oferty jest oczywiście bezpłatna.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATN Biuro Tłumaczeń Technicznych »

  ATN Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Tomasz Korzan tłumaczy tekst z języka obcego na polski oraz z polskiego na obcy a także z obcego na inny język obcy. Dzięki liczącej ponad 200 osób bazie tłumaczy każdy przedsiębiorca, który skorzysta z naszych usług może być pewien, że jakość tłumaczenia będzie na najwyższym poziomie a czas realizacji zlecenia błyskawiczny. U nas nie ma języka obcego z którego nie wykonamy tłuczenia. Przykładowe języki na które tłumaczymy to łotewski, litewski, macedoński, hindi, ormiański, węgierski, chiński, chorwacki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie można znaleźć szczegółowe informacje o nas i o naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wypracowaniem autorskiej metody oceny tekstów źródłowych oraz korekty translacji. Zapraszamy do kontaktu. U nas można zawsze liczyć na kompetentną i miłą obsługę oraz bezpłatną wycenę przesłanych materiałów. Sprawdź także naszą ofertę translacji ustnych.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baterie Słoneczne i Ogniwa Fotowoltaiczne »

  Klienci mający swój dom lub działkę rekreacyjną powinni postawić na systemy ekonomiczne i ekologiczne. Jednym z nich są ogniwa fotowoltaiczne. Zakładane w odpowiednim miejscu mogą bez problemu przetwarzać energię słoneczną w energię elektryczną. Zakupu różnych ogniw słonecznych można dokonać w różnych firmach. Trzeba jednakże wybrać tę, która jest doświadczona i działa na rynku pewien czas. Rozmowa z fachowcem oraz możliwość dokonania kalkulacji, odpowiedni czas wykonania zamówienia stanowią atuty, dla których warto wejść na prezentowaną www stronę.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Piecyki gazowe w Katowicach »

  Wymieniamy i montujemy piecyki gazowe - przepływowe podgrzewacze wody na terenie Katowic. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, dzięki którym nasze rozwiązania cechuje zarówno efektywność oraz bezpieczeństwoMontujemy i wymieniamy urządzenie uznanych marek takich jak: Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Termet.Prowadzimy także usługi doradcze przy doborze odpowiednich urządzeń – przepływowych podgrzewacz wody

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pro-Sun Energia prosto ze słońca »

  Strona prezentuje ciekawe informacje i wskazówki z obszaru energetyki związanej ze słońcem (OZE - Odnawialne Źródła Energii).

  Można na niej znaleźć informacje dotyczące fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, kolektorów słonecznych, a wszystko opisane w bardzo przystępny i praktyczny sposób.

  Prezentowane informacje mogą być przydatne zarówno dla firm związanych z branżą OZE, jak również dla przeciętnego obywatela zainteresowanego odnawialnymi źródłami energii.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enerad.pl - porównywarka cen prądu »

  Szukasz oszczędności? Twoje rachunki za prąd są wysokie? W enerad.pl zupełnie za darmo będziesz mógł skorzystać z porównywarki cen prądu, dzięki której znajdziesz najkorzystniejszą i najtańszą ofertę dla siebie. W serwisie prezentujemy oferty kilkunastu sprzedawców prądu w Polsce. Z nami nie tylko zaczniesz realnie oszczędzać, ale także dowiesz się jak przebiega proces zmiany sprzedawcy, czym charakteryzują się poszczególne taryfy i dostawcy prądu - z nami rynek energetyczny w końcu nie będzie dla Ciebie wielką niewiadomą. Enerad.pl to niezawodna porównywarka, aktualności oraz informacje i porady, które wykorzystasz w codziennym życiu. Ponadto dla odbiorców instytucjonalnych organizujemy aukcje zakupu prądu oraz przetargi publiczne.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pphdawid.pl - Produkty stoczniowe, korytka kablowe, korytka proste »

  Drabinki kablowe mają zastosowanie przy tworzeniu tras kablowych, szczególnie przewodów niskiego, średniego i wysokiego napięcia, kabli sterowniczych oraz kabli sygnalizacyjnych. Drabinki kablowe są wykorzystywane zwłaszcza w energetyce, przemyśle, różnego rodzaju budynkach np.: bankach, halach produkcyjnych. Przedsiębiorstwo P.P.H Dawid szczególnie poleca korytka kablowe z przeznaczeniem do zastosowania w przemyśle stoczniowym. W szerokiej ofercie firmy P.P.H Dawid znajdziecie drabinki proste typu PD, PDF, drabinki kątowe typu KD, KDF, KU.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anteny satelitarne - sprzedaż, montaż, serwis »

  Oferujemy Państwu najwyższej jakości anteny satelitarne oraz naziemne. Posiadamy wszystkie niezbędne podzespoły do montażu instalacji. Sprzedajemy tunery, konwertery, anteny satelitarne, naziemne, kable hdmi, kable koncentryczne, tunery DVB-T i wiele innych. Oferujemy towar najwyższej jakości - nasze produkty posiadają gwarancję, którą otrzymujecie Państwo także po montażu naszych anten. Zapraszamy do naszego sklepu oraz punktu serwisowego mieszkańców nie tylko Żor, ale także Rybnika, Pszczyny, Katowic i wielu innych Śląskich miejscowości. W naszej ofercie również Panele fotowoltaiczne, a także cyfrowy polsat.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Viden Rafał Łangowski - rozwiązania dla energetyki »

  Oferujemy sprawdzone rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić klientom pieniądze przy jednoczesnym polepszeniu jakości usług. Specjalizujemy się w analizach kosztów zużycia energii, doradztwie energetycznym oraz szkoleniach z rynku energii. Proponujemy również szereg rozwiązań dla przedsiębiorstw energetycznych np. realizację procesów zmiany sprzedawcy (TPA). Ponadto, oferujemy szeroki wachlarz usług IT.
  Jesteśmy po to, aby doradzać naszym Klientom jak lepiej korzystać z energii elektrycznej.

  Zakres usług:
  Doradztwo energetyczne:
  wiedza na temat kosztów ponoszonych za zakup energii
  możliwość obniżenia rachunków za energię i jej dystrybucję
  optymalizacja zużycia energii - analizy kosztowe
  dobór grupy taryfowej i mocy umownej
  analiza zużycia energii biernej
  zmiana sprzedawcy energii
  Szkolenia:
  rynek energii elektrycznej w Polsce
  zmiana sprzedawcy energii - zasada TPA
  umowy w energetyce
  rozliczanie energii elektrycznej i usługi dystrybucji
  Rozwiązania dla przedsiębiorstw energetycznych i back-office:
  obsługa reklamacji i zgłoszeń
  zawieranie umów
  outsourcing procesu zmiany sprzedawcy
  wewnętrzne procesy i procedury działania firmy energetycznej
  Usługi IT:
  kompleksowa obsługa stron internetowych
  opracowanie graficznej prezentacji firmy
  projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych
  wdrażanie: Google Apps, Google Analytics, Google AdWords
  analizy skuteczności działań reklamowych
  projektowanie struktury, przeprojektowywanie oraz odświeżanie baz danych
  konfiguracja systemów komputerowych

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Endress Polska - AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE »

  ENDRESS w okresie swojego 94 letniego istnienia wyspecjalizował się w konstruowaniu, budowie i dystrybucji wysokiej jakości agregatów prądotwórczych.

  Dzięki innowacjom i nowym produktom, spełniającym wysokie wymagania techniczne ENDRESS chce zapewnić sobie w przyszłości wiodącą rolę.

  ENDRESS - niemiecka jakość dla Ciebie

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania jakości energii elektrycznej »

  Iwaniak Serwis - Serwis baterii kondensatorów.

  Działamy na zasadzie pogotowia 24 godziny na dobę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży na stałe współpracujemy z dr inż. Andrzejem Iwaniakiem, który posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie kompensacji mocy biernej i specjalizuje się w badaniach jakości energii elektrycznej.

  Nasze główne usługi prowadzone dla przedsiębiorstw to:
  - Modernizacja lub naprawa baterii kondensatorów,
  - Montaż i uruchomienie układu kompensacji,
  - Serwis baterii kondensatorów,
  - Pomiary parametrów energii elektrycznej w tym: chwilowe pomiary parametrów energii elektrycznej,dobowe pomiary parametrów energii elektrycznej, badania jakości energii elektrycznej

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Generatory (agregaty) prądotwórcze Pramac »

  Szukasz markowych generatorów prądotwórczych? Jeżeli tak to nasza firma jest idealnym rozwiązaniem. Jako oficjalny dystrybutor Agregatów prądotwórczych marki Pramac możemy zaoferować wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie znajdują się agregaty przenośne, stacjonarne oraz maszty oświetleniowe. Postaw na wysoką jakość produktów!

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczotki elektryczne »

  Produkcja szczotek elektrycznych węglowych, grafitowych, metalografitowych. Sprzedaż trzymadeł szczotkowych, komutatorów, głowic pierścieniowych, odlewów aluminiowych i mosiężnych.
  Firma P.P.H.U. Roto Tech powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na części silników takie jak szczotki elektryczne trzymadła szczotkowe komutatory i głowice pierścieni ślizgowych. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na kompleksowe doradztwo w zakresie indywidualnych potrzeb klientów.Oferujemy rozwiązania techniczne począwszy od projektowania do wykonawstwa wyrobów.
  Firma oferuje także elementy odlewane z metali oraz kute na zimno i gorąco dla branży elektrotechnicznej oraz innych branż przemysłu.
  Produkcja odbywa się zgodnie z wymogami norm polskich i europejskich, a także stawianych przez klientów, co gwarantuje wysoką jakość wyrobów.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem maszyn budowlanych »

  Firma ULTRA BOOM oferuje maszyny budowlane do wynajęcia. W naszej ofercie znajdują się: ładowarki teleskopowe, ładowarki teleskopowo-obrotowe, podesty nożycowe, podesty teleskopowe i teleskopowo-przegubowe oraz wózki widłowe, przyczepy, platformy budowlane i traktory.

  Nasz oferta obejmuje również wynajem busów 9-osobowych i samochodów osobowych tym samym firma ULTRA BOOM może kompleksowo obsłużyć place budów obiektów energetycznych, chemicznych, rafineryjnych, sportowych oraz wielu innych.

  Szczególnie z naszej oferty polecamy:

  + Ładowarkę teleskopowo-obrotową MANITOU MRT1542 o maksymalnym wysięgu 14.78m i udźwigu do 4,2t
  + Ładowarkę teleskopową MERLO 101.10Hm o wysięgu do 10m i udźwigu 10t
  + Podest teleskopowo-przegubowy o wysięgu 40m
  + Nowe busy 9-osobowe marki Opel
  + Wózki widłowe, akcesoria budowlane oraz inne maszyny i urządzenia budowlane.

  Dysponujemy wiedzą oraz zapleczem technicznym niezbędnym do wykonywania większości serwisów na terenie budowy. Oferujemy Państwu serwis takich maszyn jak: MERLO, MANITOU, GROVE, HAULOTTE, HOLLAND LIFT, JCB, GENIE, OMMELIFT, TEUPEN, JLG.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profil-tech »

  Nasza firma świadczy usługi wsparcia technicznego w wielu sektorach przemysłu m.in. chemicznym, petrochemicznym i energetyce. Wszystkie produkty zamawiane u nas są wysokiej jakości i mają wszelkie niezbędne atesty.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz »

  Firma Wagra wykonuje instalacje biogazowe, oraz oferuje usługi w zakresie projektowania instalacji biogazowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy instalacji, jak np pochodnie do spalania biogazu.

  Oferujemy SYSTEMY POZYSKIWANIA I PRZETWARZANIA BIOGAZU

  Nasze usługi obejmują budowę systemów odgazowujących wysypiska odpadów komunalnych, odgazowanie bierne.
  Budujemy systemów do pozyskiwania biogazu w oczyszczalniach ścieków.
  Montaż gazociągów do przesyłu biogazu, urządzeń ssąco-pompujących i oczyszczających biogaz
  na wysypiskach i oczyszczalniach.
  Mamy doświadczenie w montażu generatorów prądotwórczych różnej mocy do przetwarzania biogazu na energię elektryczną.


  Biogaz jest gazem pozyskiwanym z biomasy, w szczególności z instalacji przeróbki odpadów zwierzęcych oraz roślinnych (biogaz rolniczy), a także z oczyszczalni ścieków oraz składowisk odpadów.
  Biogaz ma bardzo szerokie zastosowanie, przede wszystkim jako paliwo dla generatorów prądu elektrycznego oraz jako źródło energii do ogrzewania wody. Biogaz po oczyszczeniu i sprężeniu nadaje się jako paliwo do napędu silników.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Energetyka

Energetyka - nowa strona:

Adres: