GEODEZJA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

GEODEZJA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI

GEO-MARGO zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Zapewniamy fachowość i solidność usług, konkurencyjne ceny oraz szybkie wykonywanie powierzonych nam zadań. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.
Świadczymy następujące usługi:
- mapy do celów projektowych (tradycyjne/numeryczne),
- tyczenie budynków,
- tyczenie urządzeń infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu,
- inwentaryzacje budynków,
- pomiary powierzchni i kubatur lokali mieszkalnych,
- inwentaryzacje i sporządzanie dokumentacji powykonawczej obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu,
- pomiary objętości mas ziemnych (hałd, nasypów itp.),
- inne pomiary specjalne,
- podziały działek,
- rozgraniczenia,
- wznowienia znaków granicznych,
- wyznaczenia punktów granicznych,
- mapy do celów prawnych (synchronizacje, służebności)
- określanie wartości nieruchomości
- określanie wartości praw, odszkodowań, nakładów
- określanie wartości przedsiębiorstw
- analizy rynku

Szczegóły strony www.geo-margo.pl:

Podlinkuj stronę www.geo-margo.pl:

GEODEZJA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 263 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 84 Odwiedziny googlebot 352

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania Kraków »

  Jeśli szukasz ofert z Krakowa – to doskonale trafiłeś! Najnowsze, Najlepsze propozycje wynajmu i kupna mieszkania w Krakowie oraz w jego okolicach znajdziesz na naszym portalu! Znajdziesz u nas oferty dotyczące właśnie Krakowa – bezpośrednie oraz pochodzące z krakowskich agencji nieruchomości. Oddajemy do Twojej dyspozycji adekwatne i szczegółowe opisy, zdjęcia oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty EXTRA Nieruchomości Sopot, Gdańsk, Gdynia »

  Jeśli zamierzacie Państwo sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie, dom, działkę budowlaną lub rekreacyjną, powierzchnię

  biurową, usługową lub magazynową, jeżeli chcecie spędzić niepowtażalne chwile, chwile które zapamiętacie na zawsze,

  chwle które zachęcą was do kolejnych powrotów zapraszamy do Sopotu, my zaś postaramy się sprostać waszym

  oczekiwaniom.
  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami:

  kupno / sprzedaż,
  najem / wynajem krótko i długo terminowy,
  doradztwo w obrocie nieruchomościami,
  pomoc w oszacowaniu wartości rynkowej nieruchomości,
  sprawdzenie i regulację stanu prawnego nieruchomości,
  fachową obsługę transakcji,
  pomoc w uzyskaniu fachowej obsługi prawnej,
  pomoc w uzyskaniu fachowej obsługi notarialnej

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • DOMATOR NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ »

  DOMATOR-Nieruchomości to nowoczesna, dynamicznie rozwijającą się firmą. Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych i nieruchomości komercyjnych.

  Podstawą naszej działalności jest licencja zawodowa pośrednika nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji jest zabezpieczone przez polisę ubezpieczeniową zawartą TUR Warta.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Kraków »

  SimpleRent to biuro nieruchomości z centralą w Krakowie. Posiadamy również filie w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocław. Oferujemy pomoc w znalezieniu oraz sprzedaniu każdego rodzaju nieruchomości. Strona agencji zawiera pełną bazę nieruchomości znajdujących się w naszej ofercie.

  Data dodania: 30 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opolski Portal Nieruchomości »

  Opolski Portal internetowy z branży nieruchomości. W portalu można znaleźć ogłoszenia kupna i sprzedaży nieruchomości takich jaki mieszkania, domy, działki budowlane oraz powierzchnie i obiekty komercyjne. Poza ogłoszeniami publikowane są najnowsze informacje z branży nieruchomości zarówno z Opola i regionu jak i z całej Polski - istotne dla Opolszczyzny.
  Portal Opolskich Nieruchomości posiada także bazę wszystkich biur pośrednictwa obrotu nieruchomościami z terenu Opola, rzeczoznawców oraz notariuszy. Wszystkie informacje publikowane w portalu nakierowane są na ułatwienie opolanom właściwego wyboru przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Opolski Portal Nieruchomości poprzez ciągłe rozwijanie swojej platformy i działów informacyjnych ma zamiar stać się liderem branży nieruchomości w mieście Opolu.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne Poznań »

  Firma HAUSNER z Poznania jest przedsiębiorstwem deweloperskim, które już od wielu lat funkcjonuje na polskim rynku. Początkowo głównym obszarem działalności poznańskiego biura był obrót nieruchomościami. Z czasem zakres wykonywanych usług poszerzono o wykonawstwo robót budowlanych, jak i sprzedaż mieszkań oraz innego typu nieruchomości na rynku pierwotnym. HAUSNER, jako biuro obrotu nieruchomościami działające w Poznaniu już od 1996, posiada stosowne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu stało się prawdziwym specjalistą w swojej branży. Każdy Klient, bez względu na to czy będzie to osoba prywatna czy też firma biznesowa, może liczyć na profesjonalną obsługę. Specjaliści zatrudnieni w poznańskim biurze nieruchomości HAUSNER, to wysokiej klasy fachowcy. Posiadają oni wszystkie konieczne licencje czy też certyfikaty. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz systematycznie podnoszonym umiejętnościom, zagadnienie jakim są nieruchomości nie stanowi dla nich jakiegokolwiek problemu.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi GCTrader »

  Jeżeli chcesz zainwestować pieniądze a jakąś ciekawą nieruchomość znajdującą się obecnie w posiadaniu jakiejś gminy czy też urzędu miejskiego to z pewnością zainteresują Cię informacje o czymś takim jak przetargi gminy. Na tej stronie znajdziesz kompletne informacje o tym gdzie, kiedy i na jakich warunkach są organizowane przetargi nieruchomości.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Kamar-Finanse »

  Biuro nieruchomości Kamar-Finanse prowadzi działalność na terenie powiatu zgorzeleckiego. Naszym Klientom oferujemy pośrednictwo w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie wszystkich kategorii nieruchomości. Dzięki lokalizacji w regionie nadgranicznym specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości na terenie Niemiec. Przedmiotem naszej działalności jest również pomoc w kwestii kredytów hipotecznych. Gwarantujemy fachową obsługę Klienta, obejmującą wszystkie niezbędne formalności związane ze sprzedażą, zakupem bądź wynajmem nieruchomości.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup mieszkań »

  Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości za gotówkę. Działamy głównie w Gdańsku i w okolicznych miastach. Skupujemy mieszkania, domy, działki i lokale użytkowe, także lokale zniszczone, niewykończone, zadłużone. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chcących szybko sprzedać nieruchomość i błyskawicznie otrzymać gotówkę. Transakcje z nami są zawsze bezpieczne, co potwierdziły setki naszych klientów. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »