Hands to work-praca za granicą - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Hands to work-praca za granicą

Firma hands to work doradztwo personalne jest agencja pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja jest rekrutacja międzynarodowa. Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na naszej stronie internetowej

Praca w Holandii jest w oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie.
Często pojawiają się oferty w zawodach jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni – pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego – bocznego, spawacz, ślusarz, pokojówka, pielęgniarka.
Więcej o pracach w Holandii dowiesz się na naszej stronie internetowej.
Często potrzebne są osoby które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii.
Firmy na wielu stanowiskach zatrudniają tylko te osoby, które posiadają zaświadczenie o niekaralności dbając o bezpieczeństwo pracowników.

Szczegóły strony handstowork.pl:

Podlinkuj stronę handstowork.pl:

Hands to work-praca za granicą

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 41 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dotacje unijne: Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  Firma KONSULT-EKSPERT świadczy usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również w dziedzinie badań statystycznych oraz szkoleń.

  W związku z tym, nasza działalność osiąga wymiar kompleksowy dzięki któremu otrzymujecie Państwo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i niezbędnych załączników ale także opiekę doradczą podczas całego procesu realizacji projektu. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania dowolnej ilości usług np. tylko napisanie wniosku lub też całego pakietu tj. opracowanie wniosku, doradztwo w trakcie jego realizacji, podczas kontroli i w trakcie końcowego rozliczania.

  Ponadto oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów strategicznych, czyli różnego rodzaju programów, biznes-planów itp. Są one niezbędne podczas ubiegania się np. o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, planowaniu rozwoju firmy lub też służą rozpoznaniu potrzeb środowiska i zaplanowaniu działań i środków do realizacji danego celu. Przy konstruowaniu dokumentów strategicznych nieodzownym elementem są narzędzia badawcze takie jak ankiety. Sporządzenie poprawnej ankiety jest nie lada wyzwaniem ze względu na konieczność zawarcia w niej tak skonstruowanych pytań aby były zrozumiałe dla odbiorcy a jednocześnie dostarczały odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • AKUSTYKA W ARCHITEKTURZE »

  COLOSSEUM - firma zajmująca się w szerokim zakresie akustyką w architekturze. Wykonujemy specjalistyczne pomiary akustyczne, na podstawie których wykonujemy projekty adaptacji akustycznej, dobierając odpowiednie materiały akustyczne, dostosowane do potrzeb i finansów klienta. Ponadto posiadamy wyspecjalizowane grupy montażowe, które w sposób profesjonalny wykonają określony projekt, dbają o każdy szczegół. Zapraszamy do współpracy!!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błaszczyk - projekty domów »

  Firma wykonuje różnego rodzaju dokumentacje projektowo-kosztorysowe, projekty domów, zagospodarowania terenu oraz projekty akustyki pomieszczeń. Obsługujemy inwestycje budowlane - uzyskujemy decyzje dotyczące gruntów, a także wypisy z ewidencji budynków.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Union - biuro rachunkowe Kraków »

  Działalność biura rachunkowego Cracow Union skupia się na kompleksowej obsłudze księgowej i doradczej. Naszymi głównymi odbiorcami są małe i duże firmy - zajmujemy się m.in. doradztwem podatkowym, szkoleniami BHP oraz wypełnianiem rocznych zeznać podatkowych.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka seniora »

  Profesjonalna opieka dla seniora i dzieci. Opieka opieka seniora to opieka nad osobami starszymi. Podobnie jak opieka nad dziećmi wymaga najbardziej zaufanego zespołu specjalistów, osób, dla których praca to pasja. Zespół troskliwych opiekunów to ludzie z pasją, pełni empatii, doświadczenia i umiejętności. By sprostać największym wymaganiom klientów nasi pracownicy to ludzie, których z pełną odpowiedzialnością delegujemy do opieki nad osobami starszymi i dziećmi. Ofertę firmy stanowią profesjonalne usługi opiekuńcze i medyczne. W gronie naszych specjalistów znajdują się pielęgniarki, terapeuci i lekarze specjaliści. Bogata oferta usług świadczona jest bezpośrednio u klienta, zarówno usługi opiekuńcze jak i konsultacje lekarzy specjalistów.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Good Diet Marzena Wacław-Pazera Dietetyk »

  Serwis poświęcony jest głównemu problemowi współczesnego społeczeństwa, czyli walce z otyłością. Na poszczególnych stronach portalu można znaleźć wiele rad oraz profesjonalną pomoc jak skutecznie i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, bądź poprawić swoje samopoczucie. Mnóstwo ciekawych artykułów, porady dietetyczne, informacje na temat diet, diety w określonych stanach chorobowych.

  Data dodania: 05 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cieplodlawarszawy.pl »

  Strona internetowa cieplodlawarszawy.pl to miejsce, w którym znaleźć można wiele cennych informacji na temat dostarczanej ciepłej wody oraz ciepła systemowego na terenie Warszawy. Świadczone usługi wykonywane są przez firmę Veolia, która zapewnia nie tylko dostęp do usług energetycznych, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłu ciepła. Zarówno stare sieci ciepłownicze, jak również najnowsze inwestycje objęte są przez firmę aktywną formą rozwoju, poprzez wdrażanie najnowszych technologii oraz innowacji.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne z AIF we Wrocławiu »

  Kancelaria odszkodowawcza – specjalizujemy się w różnego typu odszkodowaniach po wypadkach komunikacyjnych, za śmierć, wypadek w pracy, oc, ac. Jesteśmy na rynku od 2002 roku i posiadamy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania wykrywaczem kłamstw - wariograf »

  Organizujemy profesjonalne badania wariografem, czyli wykrywaczem kłamstw. Posiadamy własny poligraf (wariograf) z którym dojedziemy do Państwa na wskazany adres. Badanie wariografem to m.in. pewna metoda weryfikacji prawdomówności pracowników w procesie rekrutacji, lecz swoje usługi kierujemy także do osób prywatnych badamy m.in. lojalność partnerów. Wszystkie niezbędne informacje z zakresu badania wykrywaczem kłamstw znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - chętnie też udzielimy niezbędnych informacji telefonicznie. Badanie wariografem to pewna metoda prawdomówności, lecz wymagana jest zgoda osoby badanej.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wojciechkwitowski.pl »

  Zapraszam do skorzystania z fachowego doradztwa kredytowego. Sprawami finansowymi zajmuję się od wielu lat hobbystycznie oraz zawodowo. Gwarantuje możliwość skorzystania z mojej pomocy po bardzo przystępnych cenach. Ze mną znajdziesz odpowiedni dla swoich możliwości kredyt mieszkaniowy lub ubezpieczenie nieruchomości. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »