Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe.

Profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Języki: hiszpański, angielski oraz niemiecki. nAkty cywilne, akty notarialne, dokumenty samochodowe, umowy cywilno-prawne, tłumaczenia specjalistyczne.

Szczegóły strony www.hispanica.com.pl:

Podlinkuj stronę www.hispanica.com.pl:

Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 227 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Art of Translation / Babel »

  Tłumaczenia ustne i pisemne (zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne). Weryfikacja tekstów.

  Pomoc osobom prywatnym: tłumaczenia w urzędach, u notariusza, prawnika, świadectw, dokumentów samochodowych.

  Kompleksowa obsługa biznesu.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia specjalistyczne »

  PROFESJONALNE TŁUMACZENIA - PRZYSIĘGŁE, PRAWNICZE i MEDYCZNE - LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA, STRON INTERNETOWYCH I MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski
  * Tłumaczenia z języka angielskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język francuski
  * Tłumaczenia z języka francuskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język niemiecki
  * Tłumaczenia z języka polskiego na chiński
  * Tłumaczenia z języka włoskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język włoski
  * Tłumaczenia z języka hiszpańskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język hiszpański
  * Tłumaczenia z języka czeskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język czeski
  * Tłumaczenia z języka arabskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język arabski
  * tłumaczenia z języka polskiego na niderlandzki
  * Tłumaczenia z języka niderlandzkiego na polski
  * tłumaczenia z języka polskiego na japoński
  * Tłumaczenia z języka japońskiego na polski

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Columbus z Krakowa »

  Biuro tłumaczeń Columbus z Krakowa to firma specjalizująca się w szerokiej gamie tłumaczeń. Oferuje ona: tłumaczenia przysięgłe, techniczne, tłumaczenie dokumentów samochodowych. Oferta obejmuje takie języki tłumaczeń jak angielski, niemiecki i rosyjski. Pracownikami firmy są tłumacze przysięgli, tłumacz rosyjski, angielski, niemiecki oraz tłumacze innych języków.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański, Tłumacz techniczny czeski »

  Tłumacz j. czeskiego mgr inż. Czesław Świętojański oferuje wykonywanie tłumaczeń z czeskiego rzetelnie i terminowo. Specjalizuję się w tłumaczeniach czeskich instrukcji obsługi urządzeń, prospektów i dokumentacji technicznej, umów, opisów technologii. Posiadam przy tym uprawnienia tłumacza czeskiego technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej. Na stronie znajduje się cennik tłumaczeń czeskich, a także referencje - spis firm z którymi dotychczas nawiązana była współpraca w zakresie tłumaczeń z czeskiego. Tłumaczenia z czeskiego wykonywane są przy użyciu specjalistycznych słowników czesko-polskich, wiedzy merytorycznej w postaci poradników technicznych, jak Poradnik Mechanika. Jako tłumacz czeskiego za każdym razem zadbam o merytoryczną wartość tekstu, co możliwe jest dzięki doświadczeniu w pracy magistra inżyniera. Tłumaczenia z czeskiego rozliczane są w formie faktury VAT.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne, specjalistyczne z języka hiszpańskiego »

  Od 2006 roku, nieprzerwanie, realizuję się jako tłumacz języka hiszpańskiego. Tych kilka lat praktyki pozwoliły mi wyspecjalizować się w tłumaczeniach technicznych, tj. hutnictwo, budownictwo, konstrukcje stalowe, automatyka, itp. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne. Pragnę dodać, że tłumaczem nie zostaje się po ukończeniu szkoły, tłumaczem zostaje się po latach praktyki, proszę zauważyć jak ważna jest znajomość branży w przypadku rozmów biznesowych, omawiania umów, itp. Referencje od firm, z którymi współpracowałam znajdują się na mojej stronie. Rozliczam się wystawiając faktury VAT.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariatlumacza.pl - tłumacz Witold Wójcik »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tłumaczeniach z języka niemieckiego oraz niderlandzkiego. Zapewniamy między innymi tłumaczenia przysięgłe realizowane przez tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Naszym klientom oferujemy bezpłatne wyceny w przeciągu maksymalnie 30 minut. Dokumenty dostarczyć można w formie elektronicznej, pocztą tradycyjną, faksem lub osobiście. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mk English »

  Oferta profesjonalnych tłumaczeń na język angielski i na język polski. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne tekstów z różnych dziedzin - politologii, gospodarki, psychologii i reklamy. Gwarantuję rabaty przy tłumaczeniach powyżej 50 stron.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  W szkole Lucky Luke gwarantujemy kursy dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Prowadzimy kursy nauki języka np. angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz chińskiego. Działamy na terenie Warszawy zapewniamy naukę pod okiem profesjonalnych magistrów instytutów filologii i lingwistyki w kraju i za granicą. Zapewniamy kursy indywidualne i organizujemy kursy językowe z dojazdem do domostwa bądź firm w Warszawie oraz na terenie Polski.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz szwedzki, norweski Warszawa »

  Nasza firma to grupa doświadczonych i dokładnych osób wyspecjalizowanych w zakresie profesjonalnych przekładów przeróżnych tekstów, pism i dokumentów. Naszą ofertę kierujemy do klientów z terenu całego kraju, w szczególności z takich miast jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Koszalin oraz Lublin. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne ze wszystkich dziedzin, m.in. finansów, techniki, elektroniki, medycyny i szeregu innych. Tłumaczymy również pisma handlowe, akty prawne, kontrakty, strony internetowe, poradniki, dokumentację techniczną, materiały reklamowe, opisy nieruchomości, artykuły prasowe oraz różne inne materiały. Zlecenia przyjmujemy zarówno drogą elektroniczną, jak i pocztą tradycyjną. Zapewniamy klientom rzetelne i terminowe tłumaczenia z języków oraz na języki znajdujące się w ofercie. Bez wyjątku każdy z naszych tłumaczy jest także gotów podjąć się przeprowadzenia tłumaczenia ustnego. Każdy z nich posiada bardzo dobre wykształcenie lingwistyczne jak również duże doświadczenie, które pozwala na przygotowanie tłumaczeń najwyższej jakości. Nie obawiamy się zleceń wymagających, a naszym celem jest satysfakcja Klientów z jakości wykonania przekazanego nam zlecenia. Z tego powodu w przypadku tekstu specjalistycznego możemy, na życzenie Klienta, zaoferować skonsultowanie merytorycznej terminologicznej tekstu z rodowitym specjalistą w danej dziedzinie. Oferujemy także tłumaczenie przysięgłe tekstów wymagających uwierzytelnienia.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »