Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe.

Profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Języki: hiszpański, angielski oraz niemiecki. nAkty cywilne, akty notarialne, dokumenty samochodowe, umowy cywilno-prawne, tłumaczenia specjalistyczne.

Szczegóły strony www.hispanica.com.pl:

Podlinkuj stronę www.hispanica.com.pl:

Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 239 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 221

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia rosyjski Kraków »

  Przekłady tekstów specjalistycznych wykonują wykwalifikowani tłumacze, specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń, często to także członkowie instytucji takich jak Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS czy Naczelna Organizacja Techniczna.
  Zarządzanie jakością czyli planowanie, organizowanie i kontrola tłumaczeń odbywa się na podstawie specjalnie opracowanych procedur dostosowanych do potrzeb Klientów. Wszyscy nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MG-edu kursy przez internet »

  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Od września 2009 r. realizujemy projekt edukacyjny „e-wiedza” który łącząc doświadczenie trenerów z nowoczesnymi technologiami daje możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, bez wychodzenia z domu !!! Celem projektu jest dotarcie z ofertą do najszerszego grona potencjalnych klientów, a w szczególności do osób dla których nauka na odległość jest jedynym sposobem zdobycia nowej wiedzy.nWiadomości zawarte w naszych kursach spełniają wysokie normy jakościowe a ponadto są opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem i przyswojeniem materiału.nnPonadto oferujemy profesjonalne szkolenia otwarte i zamknięte dla osób prywatnych, firm i instytucji. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych kursów i szkoleń za przystępne ceny. Dzięki ankietom ewaluacyjnym poznajemy opinie Kursantów i na bieżąco wprowadzamy ich sugestie w życie. Ponadto kursy i seminaria szkoleniowe są opracowane i prowadzone zgodnie z rozporządzeniem MEN. nnDrugim filarem Firmy „MG-edu” jest oferta tłumaczeń z języka czeskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wysoki merytoryczny poziom tłumaczeń zapewnia zadowolenie naszych Klientów.nDzięki kompetencjom i zaangażowaniu zespołu dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług, a zadowolenie klienta to nasz priorytet

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patryk Bartkiewicz »

  Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne języka angielskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych, biznesowych i prawnych dla firm. Lokalizacja: Poznań. Usługi świadczę fachowo i terminowo dbając o wysoką jakość tłumaczenia.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - Alpha »

  Nasza firma, to biuro ze sporym doświadczeniem i odpowiednią kadra pracowników. Proponujemy usługi tłumaczeń uwierzytelnionych oraz dokumentów samochodowych. Istniejemy na rynku od kilku lat, dzięki temu doskonale znamy zapotrzebowania naszych klientów oraz staramy się dostosować pod ich priorytety. Jeśli chcesz przetłumaczyć dokumenty samochodowe, albo uwierzytelnione biuro Alpha chętnie udzieli Ci niezbędnej pomocy. Usługi świadczymy w całym kraju i możemy się pochwalić sporą znajomością języków obcych. Wielce zapraszamy do sprawdzenia oferty.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lisan - kursy języka tureckiego »

  Firma Lisan oferuje naukę języka tureckiego i arabskiego od podstaw. Pomożemy wam przyswoić zasady gramatyki, niezbędne słownictwo oraz wymowę - dzięki nam szybko i bezstresowo poznają Państwo zasady operowania językiem obcym. Prowadzimy również kursy tureckiego online - jest to przydatna opcja dla osób, które nie mają możliwości uczęszczania na standardowy kurs.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Tłumacz języka angielskiego oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz polskiego na angielski.

  Posiadam bogate doświadczenie w zakresie tłumaczeń. Zajmuje się tym od 2008 roku.

  Tłumaczę teksty zwykłe oraz specjalistyczne.

  Zapraszam po ekspresową oraz darmową wycenę tłumaczenia.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • 123niemiecki.pl Tłumaczenia niemiecki »

  Zamów darmową wycenę profesjonalnego tłumaczenia z języka niemieckiego bez wychodzenia z domu. Sprawdź ofertę wiarygodnej firmy, która oferuje tłumaczenia ponad osiemnastu specjalizacji branżowych. Zamówienie tłumaczenia jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Poznań - biuro-punkt.pl »

  Biuro Tłumaczeń i Konsultingu Punkt oferuje tłumaczenia najpopularniejszych języków - europejskich i pozaeuropejskich, szczególnie mowa o języku angielskim i niemieckim. Możemy zaproponować Państwu różnego rodzaju tłumaczenia - pisemne, uwierzytelnione, przysięgłe, techniczne bądź specjalistyczne. Współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także podchodzą do swojego zawodu fachowo i rzetelnie. Tłumaczenia pisemne wykonujemy dla klientów z całej Polski. Więcej o naszym biurze tłumaczeń na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka francuskiego »

  Zawód tłumacza języka francuskiego to dziedzina wymagająca ciągłej nauki i kształcenia. Ważne jest obycie z językiem. Wojciech Wójtowicz to osoba pracująca jago tłumacz już prawie 10 lat. Cały czas dba o swój rozwój i z chęcią podejmuje się nowych, unikalnych zleceń. Dzięki doświadczeniu zdobytemu między innymi poprzez przybywanie za granicą, dziś potrafi przetłumaczyć praktycznie każdy tekst. Jednak zajmuje się także tłumaczeniem ustnym, a od 2016 roku swoją wiedzą dzieli się ze studentami.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »