Podkategoria: Kamieniarstwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kamieniarstwo Podkategoria: Kamieniarstwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Producent blatów kuchennych iłazienkowych z granitów, marmurów i kwarcogranitów »

  Firma Velen jest producentem blatów kuchennych i łazienkowych. Blaty wykonujemy na indywidualne zamówienia z granitu, marmuru i kwarcogranitów Quarella i Silestone. Wykonujemy i montujemy schody samonośne w technologii niemieckiej firmy Thumm. Specjalizujemy się w klejeniu form przestrzennych z kamienia i kwarcogranitów

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zlewozmywaki kuchenne. PROMAR - sklep internetowy. »

  Sklep internetowy Promar sprzedaje głownie zlewozmywaki granitowe. Strona internetowa zapewnia możliwość dokładnego zapoznania się z wybieranym towarem, poznania jego dokładnych cech, wymiarów, a także materiału z jakiego został wykonany. Zależy nam na jak najlepszym zaspokojeniu wymagań klientów więc tak skomponowaliśmy naszą ofertę, aby każdy znalazł coś dla siebie zarówno klienci, którym zależny na estetycznym wyglądzie, jaki ci, którzy cenią sobie wysoki standard produktów. Proponowany przez firmę Promar towar należy do wyrobów najwyższej polskiej jakości.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jubiler - szuchman-gold.pl »

  Oferujemy wyroby najwyższej jakości o nowoczesnych wzorach i wzornictwie. Gwarantujemy dokładne wykonanie zleconych projektów. W ofercie firmy szuchman-gold.pl znajdą Państwo wyroby jubilerskie - biżuterię złotą, srebrną: bransoletki, broszki, dewocjonalia, kolczyki, łańcuszki i wiele innych.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami - Kraków »

  Nasza firma zajmuje się opieką nad grobami w Krakowie .Posprzątamy, położymy kwiaty i zapalimy znicz w Twoim imieniu.Dzięki współpracy z naszą firmą groby Waszych bliskich pozostaną zawsze czyste a świeże kwiaty i palące się znicze będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych.
  KIRYS - Opieka Nad Grobami
  ul. Prandoty 6 pok.16 31-435 Kraków
  Tel: 12-418-14-19, 788-71-92-69

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polikwarc -blaty kuchenne i łazienkowe »

  Polikwarc to rewelacyjny system blatów kuchennych i łazienkowych do samodzielnego montażu. Polikwarc to blaty produkowane z kwarcogranitów i wystepują w ponad 40 kolorach.
  Polikwarc to nowoczesność i prestiż. Zapraszamy na stronę producenta blatów Polikwarc.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny »

  Oferta Art-Sono obejmuje wyroby z kamienia naturalnego, w tym płyty poligonalne do elewacji i nawierzchni, płyty prawidłowe do elewacji i nawierzchni, kamień budowlany do murów oraz kostki antyczne. Zapewniamy transport do Klienta, gwarantujemy najwyższą jakość kamienia naturalnego importowanego z rejonów bałkańskich.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia nagrobków Centrum-Granit Zielona Góra »

  Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną wyrobów z granitu. Dzięki bardzo dobrym kontaktom z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar najwyższej jakości w najniższych cenach. Specjalizujemy się w dostawie gotowych nagrobków w ilościach i cenach hurtowych. Realizujemy także zamówienia indywidualne.nW naszej ofercie posiadamy, nagrobki z granitu sprowadzanego z całej europy oraz Chin. Wyroby z kamienia przed sprowadzeniem do Polski, przechodzą kontrolę jakości w zakresie precyzji obróbki oraz cięcia. Sprawdzamy także czy dostarczony kamień nie ma przebarwień oraz mikrouszkodzeń. Po przetransportowaniu kamienia do Polski, wszystkie testy są powtarzane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować najlepsze warunki! Gwarantujemy pełną satysfakcję lub zwrot poniesionych kosztów.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tytan-Granit - Usługi Kamieniarskie »

  Firma "Tytan-Granit" jest producentem wyrobów z kamienia naturalnego, specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kostki granitowej, kamienia murowego oraz innych materiałów budowlanych z kamienia.

  Naszą dewizą jest fachowość i terminowość, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz atrakcyjne ceny naszych produktów - jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej, służymy także specjalistycznym doradztwem technicznym w zakresie budowlanych usług kamieniarskich.

  Realizujemy różnego rodzaju zamówienia począwszy od drobnych, indywidualnych zleceń po duże inwestycje budowlane. Na życzenie klienta, pomagamy w organizacji transportu.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz prezentacją przykładowych realizacji budowlanych przy użyciu naszych materiałów.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki - projektowanie nagrobków »

  Sacrum Granity - Polska - Profesjonalne projektowanie nagrobków wizualizacja 3D 360 (stopni) w Auto-CAD. Dzięki wizualizacji nasi klienci biorą czynny udział w projektowaniu nagrobka.
  Wszelkie wymiary konstrukcji odwzorowane są w praktyce co do jednego milimetra. Jest możliwość nakładania tekstu różnych granitów. W obecnej chwili "wirtualna wzorcowania"
  pozwala na odwzorowanie ponad 400 tekstur różnych granitów z całego świata, około 700 obiektów typu wazony, lampiony, krzyże, ramki na zdjęcia porcelanowe najlepszych włoskich firm takich jak Caggiati, Lasef, Pilla, Biondan. Wzorcowani mieści ponad 500 prerenderowanych unikalnych wzorów ( siatek architektonicznych ) nagrobków. Około 20 % z nich jest chronionych prawami autorskimi i klauzula stanowi, iż do roku 2010 miesiąca listopada nie można tych wzorów powielać.Po tym terminie te ekskluzywne wzory nagrobków stają się powszechne i mamy prawo wykorzystywać całe projekty jak też i poszczególne elementy w codziennej pracy. Jesteśmy także właścicielami
  największego ( jak dotąd ) sklepu z dewocjonaliami nagrobnymi - galanterią nagrobną.
  Sklep jest podzielony na kategorie i podkategorie co bardzo ułatwia znalezienie odpowiadającego klientowi
  produktu dzięki zaawansowanej wewnętrznej wyszukiwarce oraz unikalnym filtrom. Dodatkowo wszystkie produkty jak krzyże, ramki wazony, lampiony, są dokładnie opisane, według ceny, wymiaru i koloru.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do trumien - producent okuć, uchwytów do trumien »

  Producent akcesoriów pogrzebowych do trumien. Akcesoria do trumien takie jak: okucia do trumien, uchwyty oraz śruby i podkładki do trumien. Firma Stępex produkuje akcesoria funeralne do trumien. W ofercie posiadamy także: dekoracje natrumienne, krzyże i wizerunki, wybicia wewnętrzne takie jak kapy, poduszki. Ponadto dostarczamy tabliczki natrumienne, nekrologi. Akcesoria do trumien produkowane przez Stępex są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapraszamy na stronę producenta - stepex.com.pl Wśród produkowanych przez firmę Stępex okuć wyróżniamy: okucia plastikowe oraz okucia plastikowe zbrojone. Dostarczamy także różnego typu antaby do trumien.
  W naszej ofercie znajdą Państwo również liczne dekoracje i ozdoby umieszczane na zewnątrz trumny. Wśród tekstyliów pogrzebowych proponujemy także : koronki oraz wybicia wewnętrzne trumny.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Kraków Kamieniarstwo - Firma Remontowo Budowlana Grześ-Bud »

  Kompleksowe usługi w zakresie: Brukarstwa, Kamieniarstwa, Kostki Brukowej, Wynajmu Miniładowarki i Lawety.

  Firma Remontowo-Budowlana Kurzeja „Grześ-Bud”, której właścicielem jest Grzegorz Kurzeja istnieje na rynku od 2008 roku. Świadczymy usługi w zakresie układania: - kostki brukowej, - granitowej - klinkierowej - kamienia okładzinowego; dolomit piaskowiec itp. na terenach posesji prywatnych, podjazdach, drogach, chodnikach, schodach.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski "MARMOKOM"Stanisław Konstanty »

  Zakład kamieniarski-obróbka kamienia naturalnego tj. marmur,granit,piaskowiec.Firma wykonuje kominki rustykalne i nowoczesne,parapety z marmuru lub granitu,blaty kuchenne i łazienkowe,oraz wszelkie prace związane z kamieniem naturalnym.W ofercie swej firma posiada również wkłady kominkowe,akcesoria do kominków,płytki z marmuru i granitu.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa i Miedzynarodowa »

  Oferujemy i realizujemy na zlecenie naszych klientow kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna oraz logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Realizujac powierzone nam zadania aranżujemy pelna obsługę ładunku, oferując frachty kontenerowe, drobnicowe, lotnicze jak również ponadgabarytowe. Na zyczenie realizujemy obsługę ładunków „ to door”. Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace kamieniarskie Łódź »

  Pracownia kamieniarska BEVEL z Łodzi oferuje klientom usługi kamieniarskie takie jak budowa i renowacje nagrobków, blaty kuchenne i łazienkowe czy schody i blaty kamienne. Wieloletnie doświadczenie i bogaty park maszynowy czyni nas liderem na łódzkim rynku kamieniarskim. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekamieniarstwo blaty kuchenne, nagrobki, płytki granitowe, slaby i wiele innych »

  Ekamieniarstwo.com jest firmą kamieniarską z wieloletnią tradycją. Oferujemy wyroby z kamienia naturalnego na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją nagrobków, blatów, parapetów, pomników czy płytek granitowych i marmurowych. Wykonujemy misy, wazony, krzyże czy książki z kamienia naturalnego. W naszym asortymencie posiadamy również kostkę brukową, budowlane materiały takie jak krawężniki czy czopy jak i parapety i posadzki z granitu, marmuru czy piaskowca. Nasz zakład kamieniarski zajmuję się również sprzedażą płyt kamiennych, slabów. Posiadamy wszystkie rodzaje kamienia z całego świata. Oferujemy również produkty wykonane z Porfir. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ołtarze, ambony, chrzcielnice - obiekty sztuki sakralnej z kamienia. »

  projektujemy i wykonujemy obiekty sztuki sakralnej z kamienia. Ponadto posadzki, kamienne, mozaiki kamienne, schody kamienne.Marmur, granit, szkło.
  Elementy odlewne i złocone jako dodatki do naszych prac kamieniarskich.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atlas części »

  Naszą główną specjalnością jest sprzedaż nowych, oryginalnych części zamiennych do maszyn typu ATLAS, ATLAS|TEREX, TEREX|FUCHS, SCHAEFF, FERMEC i wozideł TEREX, oraz osprzętu do maszyn budowlanych różnych producentów.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Granitex, nagrobki granitowe Olesno »

  Nagrobki granitowe Olesno - Granitex. W naszej ofercie sprzedaż nagrobków z granitu, płyty granitowe na nagrobki. Wszystko w niskich cenach. Mamy do zaoferowania nagrobki pojedyńcze, podwójne oraz grobowce o różnej wielkości i kolorystyce. Wykonujemy też nagrobki według projektu klienta np. szkicu czy fotografii nagrobka. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę ozdób nagrobnych, wykonanych z kamienia, metalu lub różnych tworzyw sztucznych, a są to wszelkiego rodzaju wazony, misy, lampiony, figurki, wizerunki płaskorzeźby, narożniki, ławki.nnOferujemy także:n- litery nagrobne kute ręcznie, piaskowane, z tworzywa sztucznego lub mosiężne renomowanych firm;n- wszelkiego rodzaju rzeźby oraz zdobienia w kamieniu.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rakowiecki - Kostka brukowa, układanie kostki brukowej, ogrody »

  Firma Rakowiecki zajmuje się sprzedażą i układaniem kostki brukowej oraz aranżacją, projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, darmową wycenę i konkurencyjne ceny. Obsługujemy takie miasta jak Zgierz, Łódź i Warszawę. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny i dekoracyjny na elewacje i ogrodzenia »

  Produkujemy dla Państwa od 1989 r. sztuczny kamień na: elewacje, ogrodzenia, ściany, cokoły, kominki, kominy, grille, ścieżki ogrodowe, obrzeża basenów. Oferujemy największą na rynku ilość wzorów: piaskowiec dłutowany, valenzia, cartagena, otoczak, wiejski, angielski, melanż, pustynny, cascata, colorado, arkanzas, rafowy i grecki, w przygotowaniu siedem nowych wzorów kamienia. W każdym wzorze kamienia otrzymujecie Państwo kilkadziesiąt różnych elementów dzięki czemu po ułożeniu kamienia na powierzchni trudno znaleźć taki sam element. Do produkcji kamienia stosujemy najwyższej klasy materiały i barwniki, nawet po wielu latach nasz kamień nie zmienia koloru, zachowuje świeżość i ładny wygląd. Kamień produkujemy w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kamieniarstwo

Kamieniarstwo - nowa strona:

Adres: