Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Zapraszamy do serwisu aSendo.pl za pomocą którego można przygotować i zrealizować kampanię reklamową, ogłoszeniową, informacyjną od "A" do "Z". Dostępne narzędzia umożliwiają samodzielne przygotowanie zrealizowanie kampanii reklamowej, informacyjnej, ogłoszeniowej. Zamawiający sam dokonuje wyboru:
  [*]dostawcy bazy, uwzględniając jego ceny i jakość bazy, [*]narzędzia, za pomocą którego, będzie realizował kampanie, [*]docelową grupę odbiorców komunikatu, korzystając z konfiguratora selekcji docelowej grupy (target group), [*]możliwości budżetowych przeznaczonych na kampanię,[*]czasu realizacji.
Narzędzia dostępne w Serwisie to:Bazy danychPodstawowa usługa Serwisu służącą do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny.Kampanie operatorskieSłuży do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych.Zapytania indywidualnePozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców.Własna bazaUmożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców. Najtańsza forma realizacji kampanii i najszybsza.

Szczegóły strony asendo.pl:

Podlinkuj stronę asendo.pl:

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kasetony i banery reklamowe Gdańsk »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem reklam zewnętrznych. Nasza oferta zawiera produkcję, sprzedaż i montaż kasetonów, szyldów i banerów reklamowych.

  Przygotowywaliśmy reklamy dla największych firm, w tym dla Reserved i Cropp town.

  Każdy klient otrzymuje od nas kompletny projekt graficzny reklamy za darmo, pobieramy opłaty tylko za produkcję i ewentualny montaż.

  Działamy na terenie województwa Pomorskiego a zwłaszcza w miastach takich jak: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Tczew, Malbork, Słupsk Wejherowo.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do współpracy.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Firma Seraf Art & Marketing zajmuje się profesjonalną i kompleksową organizacją imprez dla firm. Specjalizacją firmy są imprezy firmowe dla dzieci, pikniki czy przyjęcia świąteczne. Firma w swojej ofercie posiada szereg atrakcji dla dzieci, dzięki którym każda impreza będzie nie zapomnianym przeżyciem.nnFirma Seraf Art & Marketing zajmuje się także organizacją występów artystycznych na których występują znani i utalentowani artyści zaprzyjaźnieni z firmą Seraf.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe »

  Sklepy internetowe dla firm i instytucji oraz osób indywidualnych. Profesjonalne sklepy internetowe oraz inne projektowanie graficzne. Loga i logotypy wg ścisłych standardów. Banery, ulotki i wizytówki projektowane wyłącznie na najlepszych materiałach.
  Nasze strony charakteryzuje przejrzyste i profesjonalnie wykonanie prezentujące firmę lub osobę w internecie. Polecamy: strony internetowe typu wizytówka dla poszukujących szybkich rozwiązań, blogi i galerie dla pasjonatów oraz strony internetowe typu CMS dla firm i instytucji, dzięki którym klienci dostają możliwość samodzielnego kształtowania treści witryny. Jest to dostępne z poziomu panelu administracyjnego, a sam edytor treści funcjonalnością oraz obsługą przypomina edytory tekstu typu Word lub Open Office. Zalety takiej strony: - możliwość samodzielnego aktualizowania treści witryny- czytelna treść- szerokie możliwości kontaktu z klientem- istnienie w internecie - ostatnio często powtarzana fraza, czego nie ma w internecie nie istnieje - profesjonalny wygląd.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa w Łodzi »

  6 Szpilek - kompleksowa obsługa reklamowa. Tworzenie identyfikacji wizualnej, kampanie reklamowe, projekty opakowań. Kreatywnie, szybko i z pasją.
  Energia i entuzjazm 6 Szpilek sprawiają, że z równym zapałem obsługiwana jest międzygalaktyczna korporacja, jak i jednoosobowa firma.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawieszki reklamowe »

  Wiele jest gadżetów, które mogą służyć jako reklama lecz ten produkt jest wyjątkowy. Reklamowe zawieszki to produkt który łączy w sobie reklamę firmy oraz dodatkowo możemy poczuć przyjemny zapach z gadżetu. Klient ma do wyboru kształt zawieszki oraz grafikę. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio7A - agencja reklamowa »

  Studio graficzne z Łodzi specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej. Oferujemy projekty m.in.: logotypów i ksiąg znaku; druków firmowych (wizytówki, papiery firmowe, koperty, teczki na dokumenty); opakowań (konstrukcja + wizualizacje); publikacji (foldery, katalogi); stron www (architektura informacji, grafika).

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • HASHI+VAUENGA Reklama i Marketing Cyfrowy »

  Produkcja filmów reklamowych, strony internetowe, kampanie online/offline, materiały promocyjne na rynki zagraniczne - specjalizujemy się w marketingu cyfrowym dla firm w Danii, Norwegii, Szwecji, Anglii, Niemczech i Polsce.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Merchandising »

  PMT Marketing System to agencja merchandisingowa i promocyjna zajmująca się szeroko rozumianymi akcjami promocyjnymi produktów i marek. Przeprowadza akcje promocyjne wspierające sprzedaż dla klientów z różnych branż. Firma jest obecna na rynku od niemal 20 lat. Jej siedziba mieści się w Poznaniu, jednak obszar działania to cała Polska.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »