Kancelaria adwokacka Adam Krakowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez Adama Krakowskiego w Gdyni. Usługi świadczone są dla podmiotów fizycznych, osób prawnych oraz instytucji. Zakres usług obejmuje obszary prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa konsumenta, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Szczegóły strony adwokatkrakowski.pl:

Podlinkuj stronę adwokatkrakowski.pl:

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Nowy Sącz »

  Kancelaria oferuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców oraz usługi prawne dla klientów indywidualnych m.in. w sprawach: windykacji wierzytelności, cywilnych, spółek, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa własności intelektualnej, prawa bankowego, karnych, karno - skarbowych, z zakresu wykroczeń,rodzinnych, spadkowych, administracyjnych, w tym z zakresu prawa budowlanego, reprywatyzacyjnych. Kancelaria posiada kilkunastoletnie doświadczenie, oferuje przystępne ceny oraz rzetelność w wykonywaniu podjętych zobowiązań.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Anny Kopczyńskiej w Łodzi »

  Strona internetowa Kancelarii Notarialnej Notariusza Anny Kopczyńskiej z Łodzi. Na stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące działalności kancelarii. W zakładce taksa notarialna znajdują się szczegółowe informacje dotyczące kosztów zawarcia aktu notarialnego i związanych z tą formalnością dodatkowych kosztów. Na stronie www znajduje się również mapka dojazdowa oraz informacje teleadresowe kancelarii notarialnej.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Witold Sawicz Zielona Góra »

  Współpraca z nami oznacza okazjonalne, okresowe lub stałe wsparcie funkcjonowania spółki w podstawowych dziedzinach aktywności gospodarczej, ułatwiając osiąganie zamierzonych celów i ograniczając potencjalne zagrożenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spadki »

  Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w zakresie prawa. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami i notariuszami na terenie całej Polski. Gwarantujemy dla naszych klientów jak najlepszą jakość usług, które są dopasowane całkowicie do ich potrzeb, a przy tym również niedrogie – pierwsza porada jest u nas bezpłatna! Pomagamy w sprawach związanych ze spadkami, podziałem majątku czy rozwodami. Także świadczymy usługi w dziedzinie odzyskiwania odszkodowań i windykacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Haas »

  Adwokat Łukasz Haas świadczy kompleksową pomoc prawną na obszarze centralnej Polski: Łódź, Sieradz, Warszawa. Pomoc obejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa karnego. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz organizacji pożytku publicznego. Zakres usług obejmuje doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Tucholi »

  Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Komornik dokonuje czynności egzekucyjnych związanych z poszukiwaniem majątku dłużnika.
  Egzekwowanie należności:
  - z rachunków bankowych dłużników- z wierzytelności przysługujących dłużnikowi z Urzędu Skarbowego z tytułu zwrotu VAT oraz nadpłat w podatku od osób fizycznych- zajmuje ruchomości dłużników oraz przeprowadza licytacje tychże ruchomości- przeprowadza sprzedaż zajętych ruchomości w trybie komisowym- zajmuje wierzytelności z tytułu wykonywanych przez dłużników umów cywilno- prawnych tj. umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy agencyjne- prowadzi egzekucje z nieruchomości należących do dłużników - prowadzi egzekucję alimentów- wystawia zaświadczenie związane z funduszem alimentacyjnym- wprowadza w posiadanie nieruchomości- odbiera ruchomości- wykonuje eksmisje
  Prowadzenie egzekucji to inaczej odzyskiwanie należności, windykacja należności, zwrot majątku przysługującego wierzycielowi.
  Komornik Tuchola - obszar działania: Świecie, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Więcbork, Śliwice, Lubiewo, Cekcyn, Kęsowo, Sośno, Kamień Krajeński

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Adrian Nowicki »

  Kancelaria adwokata Adriana Nowickiego zapewnia kompleksową pomoc prawną, która jest oparta na doświadczeniu i praktyce adwokackiej. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc we wszystkich dziedzinach prawa. Świadcząc pomoc prawną zapewniamy najwyższą jakość usług prawnych, rzetelność oraz profesjonalne podejście do sprawy. Kancelaria świadczy usługi z zakresu wszystkich gałęzi prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie karnym, prawie gospodarczym, prawie rodzinnym oraz w wielu innych. Posiadamy również doświadczenie z zakresu odzyskiwania odszkodowań, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego i ochrony dóbr osobistych. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców. Każda ze spraw prowadzona jest przez zespół doświadczonych prawników, a Klient ma zawsze zapewniony bezpośredni kontakt z osobą zajmującą się danym zleceniem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Kancelarii oraz do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych usług.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Kubiścik Kornelia »

  Kancelaria Prawna i Podatkowa Kazus świadczy usługi na terenie Jaworzna, Mysłowic, Katowic, Chrzanowa. Jesteś z okolicy? zapraszamy! Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców i osób fizycznych. Mamy indywidualne podejście do klienta i Naszym priorytetem jest interes i satysfakcja Klienta. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji firmy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałt, rejestry VAT, księgi handlowe, prowadzimy kadry i płace, udzielamy porad prawnych z prawa podatkowego, cywilnego, administracyjnego oraz z prawa upadłościowego. Piszemy opinie prawne, umowy, regulaminy, pisma procesowe i urzędowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami. Kancelaria składa się z zespołu prawników i księgowych, dla których nie ma problemu nie do rozwiązania, zadzwoń i umów się na spotkanie, zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Iwona Drewnicka »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Iwony Drewnickiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym, sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych i umów. Oferuje usługi obejmujące reprezentowanie Klienta przed sądami wszystkich instancji, organami Policji i Prokuratury, organami administracji publicznej jak również wsparcie biznesowe.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »