Kancelaria adwokacka Adam Krakowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez Adama Krakowskiego w Gdyni. Usługi świadczone są dla podmiotów fizycznych, osób prawnych oraz instytucji. Zakres usług obejmuje obszary prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa konsumenta, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Szczegóły strony adwokatkrakowski.pl:

Podlinkuj stronę adwokatkrakowski.pl:

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - Rzeszów »

  Oferta Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez Krzysztofa Dolot skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i osób prawnych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze, sprawy spadkowe)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym również on-line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń,fachową obsługę oraz indywidulane podejście do każdej sprawy.
  Zapraszam do zapozniania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism, wzory umów, podań, formularzy, dla każdego »

  Największy w Internecie katalog wzorów umów, wniosków, pozwów i pism prawnych. Strona zawiera wzory do pobrania w edytowalnym formacie word. Katalog powstał z myślą o tanim dostępie do prawa i skierowany jest do wszystkich potrzebujących tego typu treści. Wzory na stronie skatalogowano według kategorii prawnych: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy rejestrowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, obrót prawny, testamenty i darowizny - ułatwiając nawigację. Korzystanie ze strony oszczędza czas i pieniądze wydane na prawnika.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Law Firm »

  Pełna obsługa firm i osób indywidualnych w Kanadzie. Prawo pracy, rozwody, prawo cywilne. Transakcje na rynku nieruchomości, obsługa inwestycji.Pomoc prawna w szerokim zakresie. Kancelaria prawnicza z zespołem radców prawnych i prawników świadczących doradztwo prawne dla biznesu w Polsce i w Kanadzie.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy wszechstronne usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Świadczymy pomoc w sprawach karnych. W oparciu o wysoki poziom doświadczenia reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna zajmuje się również prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze i spółdzielcze. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy przede wszystkim stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Białystok »

  Profesjonalna pomoc prawna dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.Pomoc radcy prawnego w zakresie :nieruchomości,podatki,pomoc dla przedsiębiorstw,prawo pracy,ochrona konsumenta,prawo autorskie,dochodzenie należności

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Bartnika z siedzibą w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8. Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi, a także negocjacjami umów, udzielaniem porad prawnych. Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Waldemar Lawiński »

  Radca prawny Waldemar Lawiński oferuje pomoc osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.
  Usługi oferuje zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed organami sądowymi i administracyjnymi. Ma doświadczenie zawodowe wynikające z faktu pełnienia funkcji specjalisty do spraw prawnych dużego podmiotu gospodarczego, pracy w wymiarze sprawiedliwości i prowadzenia Kancelarii Radcy Prawnego.
  Oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy, wykroczeń i prawa cywilnego. W sprawach cywilnych świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie:
  - odszkodowania,
  - zadośćuczynienia,
  - ochrony dóbr osobistych,
  - ochrony praw konsumenckich,
  - nieruchomości.
  Specjalizuję się w sprawach nieruchomości i sprawach prawa międzynarodowego. W zakresie prawa międzynarodowego ma doświadczenie w sprawach: europejskiego nakazu zapłaty, europejskiego postępowania w sprawie drobnych roszczeń, europejskiego tytułu egzekucyjnego, uznawania orzeczeń sądów zagranicznych, egzekucji roszczeń za granicą, konwencji haskiej i spraw uprowadzenia dziecka.
  Radca prawny Waldemar Lawiński świadczy usługi głównie na obszarze województwa małopolskiego gdzie w Tarnowie znajduje się siedziba Kancelarii.
  Poprzez Filię Kancelarii w Solcu-Zdroju świadczy pomoc prawną w województwie świętokrzyskim m.in. gminy: Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Kazimierza Wielka, Pacanów, Opatowiec, Stopnica i Busko-Zdrój.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Katowice »

  Kancelaria adwokacka LAW & TAX została założona w 2011 roku w Katowicach. Oferta obejmuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Specjalnością kancelarii są sprawy związane ze szkodami górniczymi. Kancelaria zajmuje się również windykacją należności na drodze sądowej, pozwami grupowymi, doradztwem korporacyjnym, sprawami z zakresu prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa budowlanego. Wśród specjalności znalazły się ponadto umowy handlowe, ochrona praw konsumenckich, prawo mieszkaniowe, prawo rodzinne oraz postępowania z zakresu prawa karnego.

  Data dodania: 10 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Prawnik, Adwokat »

  Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  W trakcie odbywania aplikacji zdobywałem doświadczenie zawodowe pracując w uznanych w Opolu kancelariach prawnych.
  W szczególności natomiast cenię sobie doświadczenie nabyte w pracy – asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Opolu, tj. w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich oraz w IV Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  Mając na uwadze powyższe posiadam stosowną wiedzę nie tylko w prowadzeniu spraw sądowych, doradztwie prawnym widzianym ze strony pełnomocnika procesowego ale także bogate, nieocenione i przydatne praktyczne doświadczenie co do sposobu działania sądów.
  Specjalizuję się w prawie karnym – skarbowym, karnym, rodzinnym, w tym w postępowaniach z nieletnimi oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.
  Posiadam zarówno uprawnienia zawodowe radcy prawnego jak i adwokata.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat katowice »

  Marta Krajewska prowadzi własną praktykę adwokacką w Katowicach. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanej kancelarii pod okiem doświadczonych adwokatów i w podmiotach zinstytucjonalizowanych w ramach świadczonej kompleksowej obsługi prawnej. W pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej. Dowiedz się więcej o kompleksowych usługach kancelarii na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »