Kancelaria adwokacka Adam Krakowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez Adama Krakowskiego w Gdyni. Usługi świadczone są dla podmiotów fizycznych, osób prawnych oraz instytucji. Zakres usług obejmuje obszary prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa konsumenta, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Szczegóły strony adwokatkrakowski.pl:

Podlinkuj stronę adwokatkrakowski.pl:

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław »

  Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa »

  Lex Imprimis Warszawa to znana kancelaria prawna, która trudni się wspieraniem firm biznesowych poprzez udzielanie profesjonalnego doradztwa prawnego. Radca prawny Paweł Budrewicz posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa oraz solidne doświadczeni w zawodzie. Pracował on w Kancelarii PAN i zajmował funkcję prokuratora.
  Prawnik współpracując z podmiotami gospodarczymi, dba o dobór najbardziej trafnych rozwiązań dla biznesu, które będą oparte na mocnych podstawach prawnych. Kontakt z Klientami zawsze opiera się na zaufaniu. Informacje o realizowanych działaniach przedstawiane są w sposób jednoznaczny i konkretny. Porady prawne, w udzielaniu których wyspecjalizowała się kancelaria Lex Imprimis to głównie doradztwo z zakresu: transportu, reklamy i promocji w tym szczególnie prawa autorskiego oraz z zakresu problematyki powiązanej z nieruchomościami.
  Dobre kancelarie prawne mają zwyczaj dzielić się wiedzą z Klientami, i dlatego Lex Imprimis oferuje szkolenia dla pracowników firm, z obszarów wyjątkowo ważnych dla danego rodzaju działalności. Oferta kancelarii prawnej zawiera również efektywną windykację długów przed sądami a także przed komornikiem. Radca prawny ma również duże doświadczenie, potwierdzone sukcesami w reprezentowaniu Klientów indywidualnych w postępowaniach sądowych, w takich sprawach jak: rozwody, podziały majątku i sprawy sporne związane z nieruchomościami.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Cisek - prawnik »

  Oto jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kieruje ją adwokat, mecenas Paweł Cisek. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30. Klienci przyjmowani są po uprzednim ustaleniu - telefonicznym, osobistym bądź elektronicznym - spotkania. Na polecenie naszego interesanta realizujemy sprawy powiązane z prawem rodzinnym, karnym i gospodarczym. Obsługujemy klientów zamieszkałych na obszarze Łańcuta oraz okolic. Adwokat prowadzi sprawy, głównie z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi oraz w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Kawka »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę Kancelarii Prawnej Adwokata Grzegorza Kawka specjalizującego się w prawie pracy oraz prawie karnym. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą oraz prowadzonym przez nasz blogiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Nasz serwis udziela porad prawnych w kancelarii, przez internet i telefon. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w każdej sprawie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i gospodarczego. Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz windykacją należności. Porady prawne oraz obsługę prawną firm prowadza adwokat, radca prawny z Katowic, Wrocławia, Poznania, Lublina, Suwałk i Imielina. Nasze doradztwo prawne cechuje się wysokim poziomem merytorycznym. W ramach pomocy sporządzamy pisma, opiniujemy umowy, zajmujemy się windykacja należności oraz dochodzeniem odszkodowań.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA STENCEL NOTARIUSZ KATOWICE kancelaria notarialna katowice »

  Katowicka Kancelaria Notarialna działa właściwie z przepisami prawa w tym też ściśle z treścią art. 79 ustawy „Prawo o notariacie”, co pozwala jednostce na osiąganie rzędu czynności notarialnych. Przy użyciu Notariusza (będącego Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim) mogą Państwo zdobyć przyrządzenie różnorodnych aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia oraz sporządzenie innego typu poświadczeń (do których należą m.in. poświadczenia własnoręczności podpisów). Więcej szczegółów o pozostałych usługach świadczonych za pośrednictwem Notariusza dostępnych na stronie internetowej jednostki.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Gdańsk Sopotk - Trójmiasto (Sąd Rejonowy Gdynia). Wniosek egzekuzyjny wzór »

  Jesteś wierzycielem lub dłużnikiem?
  Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego Tomasza Draganika, który pełni swoją funkcję przy Sądzie Rejonowym w Gdyni.
  Swoją działalnością obejmuje całą Polskę, a obszar w którym szczególnie skupiają się jego zleceniodawcy to Gdynia, Gdańsk i Sopot – Trójmiasto. Charakteryzuje się wysoką ściągalnością należności, kompleksowa obsługą oraz terminowością.
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne informacje dla wierzyciela oraz dłużnika. Umieściliśmy mnóstwo przydatnych dokumentów do ściągnięcia np. wzór wniosku egzekucyjnego.
  Oferujemy przegląd prowadzonych przez nas licytacji komorniczych na stronie www naszej kancelarii komorniczej oraz na stronie komornik.pl.
  Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu nawiązania współpracy.
  Kancelaria komornicza Tomasz Draganik.
  Wpis ma charakter informacyjny.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Łódź - pomykala.com.pl »

  Cezary Pomykała prowadzi własną kancelarię radcy prawnego z siedzibą w Łodzi. Klienci mogą liczyć na pełen zakres usług prawnych, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania dokumentacji rejestrowej dla fundacji i stowarzyszeń, przygotowywanie uchwał, statutu, regulaminów, jak też i nadzór nad ochroną danych osobowych, zabezpieczenia w kontekście GIODO.

  Data dodania: 20 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Prawnik, Adwokat »

  Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  W trakcie odbywania aplikacji zdobywałem doświadczenie zawodowe pracując w uznanych w Opolu kancelariach prawnych.
  W szczególności natomiast cenię sobie doświadczenie nabyte w pracy – asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Opolu, tj. w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich oraz w IV Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  Mając na uwadze powyższe posiadam stosowną wiedzę nie tylko w prowadzeniu spraw sądowych, doradztwie prawnym widzianym ze strony pełnomocnika procesowego ale także bogate, nieocenione i przydatne praktyczne doświadczenie co do sposobu działania sądów.
  Specjalizuję się w prawie karnym – skarbowym, karnym, rodzinnym, w tym w postępowaniach z nieletnimi oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.
  Posiadam zarówno uprawnienia zawodowe radcy prawnego jak i adwokata.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria Dyja to Aleksandra Dyja i Marta Nowakowska – prawniczki świadczące usługi prawne w Opolu. Podejmujemy sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, pracy. Mamy ofertę dla klientów instytucjonalnych. Prowadzimy doradztwo prawne. Proponujemy obsługę bieżącej działalności firm. Sprawdź!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »