Kancelaria adwokacka Adam Krakowski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez Adama Krakowskiego w Gdyni. Usługi świadczone są dla podmiotów fizycznych, osób prawnych oraz instytucji. Zakres usług obejmuje obszary prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa konsumenta, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

Szczegóły strony adwokatkrakowski.pl:

Podlinkuj stronę adwokatkrakowski.pl:

Kancelaria adwokacka Adam Krakowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura księgowe, rachunkowe, Usługi księgowe - Wrocław. »

  Nasza oferta w zakresie podatków i usług księgowych jest bardzo kompleksowa. Świadczymy usługi księgowe głównie w mieście Wrocław. Tam znajdują się właśnie nasze biura księgowe i rachunkowe. Pomożemy Tobie w rozliczeniu deklaracji podatkowej lub z ZUS-em. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gorzów »

  Radca prawny oraz prawnik Justyna Goćwińska-Klemeczak to profesjonalista w dziedzinie pomocy prawnej dla osób oraz spółek prawnych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Posiadamy duże doświadczenie w prawie cywilnym, rodzinnym oraz opiekuńczym, prawie spadkowym a także pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Po za naszymi specjalizacjami zajmujemy się także udzielaniem pomocy prawnej, sporządzeniem opinii prawnych oraz reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią prawniczą w celu przedstawienia problemu prawnego z jaki mają Państwo kłopot.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia - Sopot - Gdańsk »

  Wiele aspektów naszego życia i biznesu zależy od prawa. Często jednak nie decydujemy się na konsultacje z prawnikiem, ponieważ obawiamy się kosztów i straconego czasu.
  Profesjonalne porady prawnika nie muszą być drogie i pracochłonne!

  Porady prawne dla spółek i przedsiębiorców:
  Rejestracja w KRS
  Obsługa prawna
  Pisma procesowe
  Umowy – opiniowanie i tworzenie
  Wybór formy prawnej i podatkowej

  Obsługa prawna przedsiębiorstw budowlanych:
  Umowy
  Pisma procesowe
  Doradztwo

  Porady prawne dla klientów indywidualnych:
  Opiniowanie i konstruowanie umów
  Rękojmia, reklamacje
  Pozwy i inne pisma sądowe
  Porady dla pracowników
  Ubezpieczenia i odszkodowania

  Prawo rodzinne:
  Rozwody i separacje
  Alimenty
  Opieka nad dzieckiem
  Podział majątku

  Prawo spadkowe i dziedziczenie:
  Nabycie i dział spadku
  Zachowek
  Testament i dziedziczenie ustawowe

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.adwokat-kancelaria.com »

  Kamil Hałabiś to adwokat z Rzeszowa. Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Hałabiś oferuje szeroki zakres usług dla firm oraz dla osób prywatnych. Kancelaria gwarantuje terminowość i fachowe podejście do wszystkich klientów.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka Justyna Nowak-Trojanowska ukierunkowana jest głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz klientów biznesowych, instytucji i osób fizycznych.

  Zakres działalności obejmuje m.in. prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne i prawo spadkowe.

  Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-kopko.pl »

  Każdemu kiedyś może się przydać pomoc prawna. Warto wówczas pamiętać o Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko, która mieści się w Warszawie przy ulicy Ogrodowej. Adwokat Przemysław Kopko oferuje fachową pomoc nawet w najtrudniejszych sprawach natury prawnej. Przede wszystkim świadczy porady z zakresu prawa rodzinnego w takich sytuacjach, jak rozwody, sprawy o alimenty czy o podział majątku wspólnego. Poza tym pomaga także w sprawach spadkowych, o zachowek, o podważenie testamentu. Ponadto oferuje także porady oraz reprezentuje klientów występujących przed sądem w najróżniejszych sprawach karnych.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Kubiścik Kornelia »

  Kancelaria Prawna i Podatkowa Kazus świadczy usługi na terenie Jaworzna, Mysłowic, Katowic, Chrzanowa. Jesteś z okolicy? zapraszamy! Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców i osób fizycznych. Mamy indywidualne podejście do klienta i Naszym priorytetem jest interes i satysfakcja Klienta. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji firmy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałt, rejestry VAT, księgi handlowe, prowadzimy kadry i płace, udzielamy porad prawnych z prawa podatkowego, cywilnego, administracyjnego oraz z prawa upadłościowego. Piszemy opinie prawne, umowy, regulaminy, pisma procesowe i urzędowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami. Kancelaria składa się z zespołu prawników i księgowych, dla których nie ma problemu nie do rozwiązania, zadzwoń i umów się na spotkanie, zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria oferuje klientom pełną obsługę w ramach przewidzianych prawem czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, aktów umowy kupna, sprzedaży lub darowizny, tworzenie odpisów, wypisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Kancelaria Notarialna obsługuje miasta: Piotrków trybunalski, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łask, Brzeziny, Opoczno, Koluszki, Zelów, Tuszyn, Sulejów, Przedbórz, Kamieńsk. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia dowolnego terminu, także w dni wolne od pracy i w godzinach wieczorowych a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Gdynia - prywatny detektyw »

  Nurtują Cię pewne niewyjaśnione kwestie? Chcesz upewnić się o lojalności bliskiej osoby lub odnaleźć zaginioną osobę? Agencja detektywistyczna Gdynia oferuje szybką, skuteczną, profesjonalną i anonimową pomoc dla każdego Klienta. Detektyw Gdynia to szeroki zakres usług, najlepsi specjaliści z zakresu technik dochodzeniowo-śledczych, konkurencyjne ceny na rynku oraz chęć podjęcia się nawet najtrudniejszych zadań.
  Biuro detektywistyczne Gdynia umożliwia profesjonalne usługi z indywidualnym podejściem do każdego Klienta i występującego problemu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każda prowadzona przez nas sprawa rozwiązywana jest przy użyciu najskuteczniejszych środków.
  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nasza oferta to usługi adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym. W kręgu naszych działań jest pomoc w takich przypadkach jak alimenty, rozwód, separacja, podział majątku, ustalenie opieki i kontaktów nad małoletnimi dziećmi. W sposób rzetelny i z pełnym zaangażowaniem prowadzimy każdą sprawę. Klientów traktujemy z szacunkiem. Zawsze dyspozycyjni i sumiennie przygotowani do swoich obowiązków.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »