KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe

Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

Szczegóły strony www.adwokatpospiech.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatpospiech.pl:

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Olsztyn »

  Kancelaria rady prawnego dr Jarosław Szczechowicz w Olsztynie. Działalność Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Przedmiotem działalności są różne gałęzie prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Wysoki poziom świadczonych usług prawnych jest efektem wieloletniego do świadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna - Kancelaria Berghard sp. z o.o. »

  Kancelaria Berghard sp. z o.o., świadczy usługi windykacyjne dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

  Działania windykacyjne prowadzone są w trybie postępowania polubownego przed sądowego.

  Wynagrodzeniem Kancelarii Berghard sp. z o.o. jest prowizja od każdej odzyskanej kwoty. Powoduje to, że nie Płacicie Państwo jeśli nie odzyskamy należności.

  Windykacja należności to proces, który powinien być prowadzony przez doświadczonych windykatorów.

  Działania związane z odzyskiwaniem należności, powinny być podejmowane przez Wierzycieli, najszybciej jak to możliwe. Dzięki temu wzrasta skuteczności działań windykacyjnych.

  Ważny element działań prewencyjnych to Monitoring należności. Wpływa on na poprawę terminowości płatności klientów.

  Działania prewencyjne to miedzy innymi czerwona pieczęć informacyjna. Pieczęć taka posiada zapis, z prośbą o terminową płatność. Jest to proste i skuteczne narzędzie do szybkiej poprawy płynności finansowej.

  Kancelaria Berghard sp. z o.o. opracowała nowatorskie narzędzie - Program Monitoring Płatności. Jest to zintegrowane rozwiązanie w ramach monitoringu. Zawiera między innymi narzędzie - Monit (system informatyczny do generowania Monitów - wstępnych wezwań do zapłaty)

  Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych Miżołębska »

  Zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z iście profesjonalnych usług pomocy prawnej. Tylko Miżołębskie biuro porad prawnych dostarcza odpowiedniej jakości pomoce związane z prawem podatkowym, prawem ubezpieczeń czy też prawem dotyczącym spółek. Polecamy serdecznie dokładnie zapoznanie się z kompleksowymi usługami nasze biura porad prawnych

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://Adwokatgb.pl »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez panią Aleksandrę Gawin-Bławat oferuje klientom kompleksowe porady w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i wykroczeń, karnego wykonawczego, czy też administracyjnego. W ofercie kancelarii znajdują się również szkolenia dotyczące prywatne oraz dla grup. Z oferty szkoleń skorzystać również mogą firmy. Kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucja długów »

  Nasz portal internetowy kierowany jest do firm oraz kadry zarządzającej. Zapewniany możliwość szybkiego wyszukania usług różnych firm, które zapewniają obsługę w zakresie takich działań jak windykacja, w tym sądowa, komornicza, przedsądowa, pokomornicza, długi przedawnione. Na naszej stronie można wyszukać oferty firm z różnych miast w całym kraju. Możliwe jest wyszukanie firmy poprzez podanie jej nazwy, adresu, lokalizacji.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jagielski »

  Usługi prawne jakie są oferowane przez Kancelarię Prawną Jagielski świadczymy na wysokim poziomie.
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy nasze usługi również z dojazdem do Klienta. Oferujemy pomoc prawną dla firm i osób fizycznych, współpracujemy z specjalistami z wielu dziedzin co pozwala na świadczenie kompleksowej obsługi.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria Adwokacka LIBERO, prowadzona przez adwokata Krzysztofa Żelechowskiego, jaka znajduje się w Łodzi ma na celu świadczenie najwyższej jakości usług prawnych dla swych klientów indywidualnych oraz biznesowych. W swej siedzibie udziela ona konkretnych porad prawnych oraz uczestniczy na życzenie klientów w negocjacjach. Reprezentuje przy tym swych klientów przed sądami, organami administracyjnymi, a także organami ścigania. Warto już teraz dokładnie sprawdzić pełen zakres oferowanych przez nią usług.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Edyta Swiderska »

  Kancelaria Adwokacka Edyta Świderska świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, a także innym jednostkom organizacyjnym, która w szczególności polega na: udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, pism do urzędów, instytucji oraz organów państwowych, projektów umów, ugód, porozumień, regulaminów i innych,
  ­występowaniu jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej,
  ­udziale w negocjacjach i mediacjach pozasądowych.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik i adwokat Brzesko »

  Radca prawny to taka osobowość, która wie o prawie… prawie wszystko. Dobry radca prawny, to taki, który o prawie wie wszystko lub może dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy problemu jego klienta. Pamiętamy o tym w każdym dniu pracy, więc kancelaria adwokacka Damian Synowiec, dobrze rozumie czym jest pasja prawnicza w dzisiejszym świecie. We współpracy z doświadczeniem, może dokonać rzeczy wielkich. Prawnik będzie Cię reprezentował z pełnym zaangażowaniem, by udowodnić, że prawo stoi po Twojej stronie. Polecamy ich usługi.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »