Kancelaria Kacprzyk Bojaryn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Firmy produkcyjne, energetyczne i budowlane działające na terenie Łodzi mogą korzystać z kompleksowej pomocy prawnej Kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne w zakresie Prawa Spółek począwszy od wsparcia w zakresie zakładania spółek, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, Ubezpieczeń, także Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Procesowego, Rynku Kapitałowego i Zamówień Publicznych. Kancelaria prawna kieruje swą ofertę także do start-upów pomagając im szczególnie przy rejestracji podmiotów gospodarczych, negocjacjach, wdrażaniu innowacji i wspiera przy pozyskiwaniu kapitału. Często też osoby prywatne potrzebują porady prawnej - wpisując w internecie frazę "pomoc prawna Łódź" trafią między innymi na stronę Kancelarii kacprzyk-bojaryn.pl, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem, budowaniem zaufania i posługuje się językiem zrozumiałym dla klientów. Klienci indywidualni mogą otrzymać pomoc w zakresie problemów związanych z nieruchomościami, usługami bankowymi i instytucjami finansowymi oraz obsługą inwestycji giełdowych. Założycielki i wspólniczki prowadzące Kancelarię opierają się nie tylko na własnym doświadczeniu, wynikającym z wykształcenia i kilkuletniego doświadczenia pracy dla dużych firm ale korzystają także z pomocy i doradztwa współpracowników dysponujących pogłębioną wiedzą na przykład przy szacowaniu utraconych korzyści oraz wysokości roszczeń z innych tytułów.

Szczegóły strony kacprzyk-bojaryn.pl:

Podlinkuj stronę kacprzyk-bojaryn.pl:

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozwód kościelny »

  Poradnia Kanoniczna świadczy kompleksową pomoc powodom i pozwanym w procesie o unieważnienie małżeństwa i uzyskanie tzw. rozwodu kościelnego.

  Działalność poradni prawa kanonicznego oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Cempura »

  Strona Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Kancelaria znajduje się w w pobliżu placu centralnego w krakowie, w Nowej-Hucie. W pobliżu Kancelarii można znaleźć ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do Kancelarii w dogodny sposób można dojechać także komunikacją miejską. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki linii autobusowych. Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Nazywam się Aleksandra Kutyma i jestem adwokatem. W 2002 roku skończyłam prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam od lat uprawnienia mediatora. Codziennie reprezentuję swoich klientów przed urzędami oraz sądami różnych szczebli. Głównie uczestniczę w sprawach karnych w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach rodzinnych. Sporządzam również pisma procesowe oraz wezwania do zapłaty. Zawsze staram się dbać o jak najlepsze relacje z moimi klientami. Zapraszam!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 1 »

  Kancelaria Notarialna Anna Poswa Beata Janowska s.c. znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych godzinach niż godziny urzędowania Kancelarii bądź w sobotę. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monika Zawiejska Adwokat »

  Profesjonalizm w tym zawodzie to podstawa a kancelaria adwokacka zapewnia wszechstronną pomoc jako adwokat. Dzisiejsze czasy przynoszą wiele niespodzianek, w tym rozwody, które często przez niewiedzę mogą przynieść dużo niepotrzebnego stresy. Aby natychmiast podjąć dobre działania oferuję swoją pomoc by udowodnić państwu, że może się to odbyć z zastosowaniem korzystnych rozwiązań. Potrafimy zamknąć sprawy o względne ograniczenie władzy, ustalenie kontaktów z dziećmi lub wzniesienie współnoty majątkowej. Każda sprawa jest zupełnie indywidualną sytuacją, którą trzeba przeanalizować w celu zastosowania odpowiednich kroków. W tym celu nasz zespół dołoży wszelkich starań by każdy klient zyskał to co mu się należy. Podejmujemy zrówno osoby indywidualne jak i podmioty gospodarcze. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź odwiedzenia naszej oficjalnej strony www.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Sławomir Włodarski »

  Oferujemy profilaktyką prawną polegającą na analizie i weryfikacji dokumentów zawierającą opinię prawną. Zadbaj o bezpieczeństwo prawne i skonsultuj swoją sprawę z naszym radcą prawnym, który wskaże optymalny model postępowania. Reprezentujemy klientów m.in. w postępowaniach administracyjnych, czy też w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy »

  Miałeś wypadek podczas pracy lub w drodze do niej? Jeśli tak a nie możesz liczyć na należne Tobie odszkodowanie ze strony ubezpieczyciela, pracodawcy czy ZUS-u, to koniecznie już teraz postaw na ofert ę naszej kancelarii prawnej. Nasza Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź mieszcząca się w Lublinie od lat specjalizuje się w wielu sprawach związanych z wypadkami przy pracy. Posiadamy doświadczonych adwokatów oraz współpracujemy ze specjalistami w tej dziedzinie, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe oraz skuteczne usługi.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych »

  GP to Kancelaria Radców Prawnych, która posiada swoje biura w dwóch polskich miastach - Gdynia i Kraków. Ponad 13-letnie doświadczenie, profesjonalizm oraz fachowa kadra sprawiają, że jeżeli szukacie Państwo pomocy w zakresie prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, własności intelektualnej, marketingu czy nowych technologii, to zajrzenie na stronę internetową www.gpkancelaria.pl jest bardzo dobrym pomysłem. Można znaleźć na niej wszystko na temat naszych kancelarii prawnych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obronca24h.pl »

  Zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów z serwisu obrońca24h.pl specjalizuje się w obronie karnej osób zatrzymanych m.in. za jazdę po alkoholu. Pamiętaj, że w wielu przypadkach nałożona kara choć nie jest wysoka, to może być bardzo dotkliwa, dlatego skorzystaj z rady profesjonalistów.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »