Kancelaria Kacprzyk Bojaryn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Firmy produkcyjne, energetyczne i budowlane działające na terenie Łodzi mogą korzystać z kompleksowej pomocy prawnej Kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne w zakresie Prawa Spółek począwszy od wsparcia w zakresie zakładania spółek, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, Ubezpieczeń, także Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Procesowego, Rynku Kapitałowego i Zamówień Publicznych. Kancelaria prawna kieruje swą ofertę także do start-upów pomagając im szczególnie przy rejestracji podmiotów gospodarczych, negocjacjach, wdrażaniu innowacji i wspiera przy pozyskiwaniu kapitału. Często też osoby prywatne potrzebują porady prawnej - wpisując w internecie frazę "pomoc prawna Łódź" trafią między innymi na stronę Kancelarii kacprzyk-bojaryn.pl, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem, budowaniem zaufania i posługuje się językiem zrozumiałym dla klientów. Klienci indywidualni mogą otrzymać pomoc w zakresie problemów związanych z nieruchomościami, usługami bankowymi i instytucjami finansowymi oraz obsługą inwestycji giełdowych. Założycielki i wspólniczki prowadzące Kancelarię opierają się nie tylko na własnym doświadczeniu, wynikającym z wykształcenia i kilkuletniego doświadczenia pracy dla dużych firm ale korzystają także z pomocy i doradztwa współpracowników dysponujących pogłębioną wiedzą na przykład przy szacowaniu utraconych korzyści oraz wysokości roszczeń z innych tytułów.

Szczegóły strony kacprzyk-bojaryn.pl:

Podlinkuj stronę kacprzyk-bojaryn.pl:

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowanie | Zadośćuczynienie »

  Do szerokiego wachlarza sukcesów Krajowego Rejestru Wypadków należą przede wszystkim sprawy, których przedmiotem jest zadośćuczynienie za krzywdę, będącą bezpośrednim skutkiem doznanych przez poszkodowanego cierpień i obrażeń bólowych będących skutkiem wypadku. Jesteśmy szczególnie dumni, iż ostatecznie uzyskiwane dla naszych klientów kwoty, niezależnie czy na etapie likwidacji czy też w drodze postępowania sądowego, osiągają poziom nawet dziesięciokrotnie wyższy od proponowanego przez towarzystwa ubezpieczeniowe tzw. „ugodowego zakończenia postępowania”. Jest to najważniejszy w naszej ocenie powód, dla którego osoba poszkodowana powinna zawsze skorzystać z usług profesjonalnej Kancelarii odszkodowawczej, co najmniej w zakresie uzyskania wyczerpujących informacji, o tym czym właściwie jest i co składa się na odszkodowanie powypadkowe. Nie bez znaczenia jest przy tym okoliczność, iż ubezpieczyciel nigdy z urzędu nie informuje osoby poszkodowanej o wszystkich przysługujących roszczeniach oraz możliwościach kompensacji.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Detektywi - detektyw Koszalin, usługi detektywistyczne, wariograf »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne od porad prawnych, po sporządzanie wszelkich pism procesowych, opinii prawnych, jak też występowanie przed sądami, organami ścigania, urzędami i wszelkimi innymi instytucjami. Kancelaria specjalizuje się w rozwodach, sprawach związanych z władzą rodzicielską, kontaktami, alimentami, sprawach o zapłatę, sprawach z zakresu prawa rzeczowego, czy też spraw z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń i prawa karnego wykonawczego. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Adwokat Marta Arendt w sposób fachowy i rzeczowy ocenia realne szanse przeprowadzenia sprawy w sposób najpełniej realizujący interes Klienta.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Gondarczyk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Gondarczyk. Kancelaria działa od 2003 roku. Radca Prawny Iwona Gondarczyk posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Kancelaria doradza Klientom i stara się skutecznie rozwiązywać problemy prawne.
  Kancelaria obsługuje jednostki samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego w tym oświatowe oraz instytucje kultury, spółki prawa handlowego, spółdzielnie, podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach karnych, majątkowych, rozwodowych oraz przygotowywaniu umów, oferuje konsultacje prawne, obsługę prawną oraz przygotowywanie pism procesowych dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawników i Adwokatów »

  Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym i osobom indywidualnym. Pracują u nas specjaliści z branży prawniczej, którzy z maksymalnym zaangażowaniem dążą do osiągnięcia pomyślnych dla klienta wyników działań. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów w sądzie. Pracujemy terminowo i rzetelnie. Pomagamy znaleźć rozsądne wyjście z każdej sytuacji.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-kopko.pl »

  Każdemu kiedyś może się przydać pomoc prawna. Warto wówczas pamiętać o Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko, która mieści się w Warszawie przy ulicy Ogrodowej. Adwokat Przemysław Kopko oferuje fachową pomoc nawet w najtrudniejszych sprawach natury prawnej. Przede wszystkim świadczy porady z zakresu prawa rodzinnego w takich sytuacjach, jak rozwody, sprawy o alimenty czy o podział majątku wspólnego. Poza tym pomaga także w sprawach spadkowych, o zachowek, o podważenie testamentu. Ponadto oferuje także porady oraz reprezentuje klientów występujących przed sądem w najróżniejszych sprawach karnych.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Wrocław - Securum »

  Radca prawny z Securum pomoże Ci uzyskać windykację należności dla Twojej firmy. W czasach tak niepewnych, jak obecne, prowadzenie działalności gospodarczej, bardzo często opatrzone jest ryzykiem trafienia na kontrahenta, którego celem będzie uniknięcie zapłaty za towar czy usługę. Obsługa prawna firm Wrocław Securum pomaga przedsiębiorstwom odzyskać należne im pieniądze, poprzez prowadzenie postępowań sądowych, windykacji pozasądowej oraz windykacji z udziałem komornika sądowego. Jeżeli prawnik Wrocław, to tylko Securum – doświadczenie, pasja i skuteczność, na jaką możesz sobie pozwolić. Z nami będziesz spokojny, a Twoja firma bezpieczna.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • KancelariAdwokacka.eu Adwokat Sprawy Karne »

  Kancelaria adwokacka Bartosiak & Wspólnicy to eksperci od szybkich interwencji w przypadku zatrzymania przez policję. W takiej sytuacji potrzebna jest jak najszybsza interwencja dobrego prawnika, który udzieli odpowiednich porad. Adwokat specjalizujący się w prawie karnym w Warszawie może pomóc w czasie śledztwa oraz procesu. Każdej osobie oskarżonej o przestępstwo przyda się adwokat od sprawach karnych, który udzieli wskazówek w trakcie dochodzenia oraz będzie reprezentował oskarżonego przed sądem. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy oferuje szybką pomoc i błyskawiczny kontakt oraz obecność adwokata przy przesłuchaniu.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gutowski i Wspólnicy »

  Kancelaria Adwokacka Gutowski i Wspólnicy z siedzibą w Poznaniu oferuje obsługę prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych i aplikantów reprezentuje klientów prywatnych jak i firmy, w sporach sądowych w zakresie, mediacji i arbitrażu.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »