Kancelaria Kacprzyk Bojaryn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Firmy produkcyjne, energetyczne i budowlane działające na terenie Łodzi mogą korzystać z kompleksowej pomocy prawnej Kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne w zakresie Prawa Spółek począwszy od wsparcia w zakresie zakładania spółek, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, Ubezpieczeń, także Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Procesowego, Rynku Kapitałowego i Zamówień Publicznych. Kancelaria prawna kieruje swą ofertę także do start-upów pomagając im szczególnie przy rejestracji podmiotów gospodarczych, negocjacjach, wdrażaniu innowacji i wspiera przy pozyskiwaniu kapitału. Często też osoby prywatne potrzebują porady prawnej - wpisując w internecie frazę "pomoc prawna Łódź" trafią między innymi na stronę Kancelarii kacprzyk-bojaryn.pl, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem, budowaniem zaufania i posługuje się językiem zrozumiałym dla klientów. Klienci indywidualni mogą otrzymać pomoc w zakresie problemów związanych z nieruchomościami, usługami bankowymi i instytucjami finansowymi oraz obsługą inwestycji giełdowych. Założycielki i wspólniczki prowadzące Kancelarię opierają się nie tylko na własnym doświadczeniu, wynikającym z wykształcenia i kilkuletniego doświadczenia pracy dla dużych firm ale korzystają także z pomocy i doradztwa współpracowników dysponujących pogłębioną wiedzą na przykład przy szacowaniu utraconych korzyści oraz wysokości roszczeń z innych tytułów.

Szczegóły strony kacprzyk-bojaryn.pl:

Podlinkuj stronę kacprzyk-bojaryn.pl:

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusze Wrocław »

  "Kancelaria Notarialna Wrocław Agata Romanowicz, Kamila Komarzańska s.c. Kancelaria świadczy
  szeroki zakres usług z zakresu czynności notarialnych tj.: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedzictwa, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów, weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów a także sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Klienci odwiedzający Kancelarię Notarialną na wrocławskim rynku mogą liczyć na pełny profesjonalizm i etykę zawodową podczas każdej czynności notarialnej prowadzonej przez kancelarię."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Konieczny Polak - obsługa przedsiębiorstw »

  Kancelaria Prawna Konieczny Polak w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, w tym obsługa procesów inwestycyjnych, obsługa prawna nieruchomości, przekształcenia przedsiębiorstw, prawo reklamy i marketingu. Kancelaria posiada wykwalifikowany zespół radców prawnych i prawników oraz gotowe rozwiązania prawne możliwe do zastosowania w codziennej praktyce gospodarczej. Kancelaria doradza i uczestniczy również w realizacji złożonych procesów inwestycyjnych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Jelenia Góra »

  Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
  Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kryplewski, Kwaśniak, Czerny, Gąsawski »

  Działamy z sukcesami w każdym sektorze prawa dotyczącym przedsiębiorstw, ale równie dobrze rozumiemy sprawy naszych Klientów indywidualnych.

  Przy poszczególnej specjalizacji każdego z naszych prawników, nie zamykamy się jedynie w ich ramach lecz działamy z takim samym zaangażowaniem i efektami we wszystkich dziedzinach prawa.

  Z racji posiadanego przez naszych poszczególnych prawników dużego doświadczenia zawodowego zajmujemy się z sukcesami sprawami związanymi z ogólnie pojętym prawem budowlanym, zamówieniami publicznymi czy prawem spółek handlowych. Szczególne doświadczenia posiadamy w zakresie tak specyficznych zagadnień jak kontrakty budowlane realizowane w systemie FIDIC, drogownictwo, czy występowania przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Nazywam się Aleksandra Kutyma i jestem adwokatem. W 2002 roku skończyłam prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam od lat uprawnienia mediatora. Codziennie reprezentuję swoich klientów przed urzędami oraz sądami różnych szczebli. Głównie uczestniczę w sprawach karnych w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach rodzinnych. Sporządzam również pisma procesowe oraz wezwania do zapłaty. Zawsze staram się dbać o jak najlepsze relacje z moimi klientami. Zapraszam!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Haas »

  Adwokat Łukasz Haas świadczy kompleksową pomoc prawną na obszarze centralnej Polski: Łódź, Sieradz, Warszawa. Pomoc obejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa karnego. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz organizacji pożytku publicznego. Zakres usług obejmuje doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, rzeczowe, prawo karne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • KancelariAdwokacka.eu Adwokat Sprawy Karne »

  Kancelaria adwokacka Bartosiak & Wspólnicy to eksperci od szybkich interwencji w przypadku zatrzymania przez policję. W takiej sytuacji potrzebna jest jak najszybsza interwencja dobrego prawnika, który udzieli odpowiednich porad. Adwokat specjalizujący się w prawie karnym w Warszawie może pomóc w czasie śledztwa oraz procesu. Każdej osobie oskarżonej o przestępstwo przyda się adwokat od sprawach karnych, który udzieli wskazówek w trakcie dochodzenia oraz będzie reprezentował oskarżonego przed sądem. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy oferuje szybką pomoc i błyskawiczny kontakt oraz obecność adwokata przy przesłuchaniu.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań Marcin Sieradzki »

  Kancelaria prawna Marcin Sieradzki została założona w Poznaniu w 2015r. Możemy poszczycić się wieloma wygranymi sprawami sądowymi a także sukcesami w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i gospodarczego. Nasza kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu:

  - prawa pracy
  - nieruchomości
  - sprzedaży spółek
  - zakładania i likwidacji spółek z oo
  - zakładania gotowych spółek Poznań
  - prawa własności przemysłowej i intelektualnej
  - prawa konkurencji
  - sporów sądowych, mediacji i arbitrażu

  Obsługujemy osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Wiemy jak ważna w prowadzeniu działalności jest znajomość aktualnych przepisów prawa, dlatego pomagamy naszym klientom w rozwiązywani najbardziej zawikłanych przepisów prawnych.

  Rozumiemy również jak bardzo ważne są sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Pomagamy naszym klientom w dochodzeniu alimentów a także w sprawach spadkowych. Dbamy o każdy aspekt od początku do zakończenia sprawy, rozumiejąc jak bardzo ważne są kwestie rodzinne.

  Obszary praktyki Kancelarii obejmują także reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »