Kancelaria Kacprzyk Bojaryn - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Firmy produkcyjne, energetyczne i budowlane działające na terenie Łodzi mogą korzystać z kompleksowej pomocy prawnej Kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne w zakresie Prawa Spółek począwszy od wsparcia w zakresie zakładania spółek, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, Ubezpieczeń, także Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Procesowego, Rynku Kapitałowego i Zamówień Publicznych. Kancelaria prawna kieruje swą ofertę także do start-upów pomagając im szczególnie przy rejestracji podmiotów gospodarczych, negocjacjach, wdrażaniu innowacji i wspiera przy pozyskiwaniu kapitału. Często też osoby prywatne potrzebują porady prawnej - wpisując w internecie frazę "pomoc prawna Łódź" trafią między innymi na stronę Kancelarii kacprzyk-bojaryn.pl, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem, budowaniem zaufania i posługuje się językiem zrozumiałym dla klientów. Klienci indywidualni mogą otrzymać pomoc w zakresie problemów związanych z nieruchomościami, usługami bankowymi i instytucjami finansowymi oraz obsługą inwestycji giełdowych. Założycielki i wspólniczki prowadzące Kancelarię opierają się nie tylko na własnym doświadczeniu, wynikającym z wykształcenia i kilkuletniego doświadczenia pracy dla dużych firm ale korzystają także z pomocy i doradztwa współpracowników dysponujących pogłębioną wiedzą na przykład przy szacowaniu utraconych korzyści oraz wysokości roszczeń z innych tytułów.

Szczegóły strony kacprzyk-bojaryn.pl:

Podlinkuj stronę kacprzyk-bojaryn.pl:

Kancelaria Kacprzyk Bojaryn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13 »

  KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13; Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.
  Kancelaria notarialna znajduje się w Warszawie przy ulicy Staszica 6 lokal 13 (środkowa klatka, lokal na parterze) - w budynku znajdującym się vis a vis PDT Wola (a obecnie Wola Plaza). W pobliżu znajduje się Wojewódzki Urząd Pracy (przy ulicy Młynarskiej). Kancelaria działa od 2009 roku. Część czynności w Kancelarii dokonywanych jest na bieżąco (np. poświadczenia). Wszelkich informacji udzielamy zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Tuszyn »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Andrzeja Gruszki w Tuszynie zaprasza wszystkie firmy i osoby prywatne do Kancelarii. Kancelaria Notarialna świadczy usługi notarialne, spisuje akty notarialne oraz świadczy usługi doradztwa prawno-formalnego.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Maciej Wąsiewicz - twórca kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, jednak jej aktywność nie ogranicza się tylko do tego miasta. Poznań - adwokat w tym mieście ma liczne możliwości zademonstrowania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu prawa obywatelskiego, ekonomicznego i korporacyjnego.nZ racji współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miast Polski możliwe jest udzielanie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria hołduje współpracy opartej na partnerstwie, wskutek czego Kontrahenci mogą w pełni zaufać zespołowi i zlecić prowadzenie swoich spraw bez jakichkolwiek obaw. Ten cel uzyskiwany jest poprzez zapewnienie pełnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Halarewicz »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od strony ul. Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00. Przed wizytą proszę ustalić z notariuszem wymagane dokumenty do przprowadzenia czynności notarialnej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Paulina Szwarc-Ślaski »

  W trosce o dbałość i jakość prowadzonych usług Kancelaria Prawna Paulina Szwarc – Ślaski panel internetowy Kancelarii dostosowany jest do potrzeb naszych Klientów. Na stronie Kancelarii Klient może sprawdzić na jakim etapie jest jego sprawa, dzięki czemu nie musi angażować czasu celem bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Łakomiec »

  Celem naszej pracy jest pomaganie Klientom Kancelarii w wyborze najlepszych rozwiązań prawnych. Chcemy tym samym przyczyniać się do osiągania przez nich sukcesów na polu działalności zawodowej. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że wiemy jak ten sukces współtworzyć. Stawiamy na specjalizację, gdyż wiemy, iż tylko dzięki niej, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tych dziedzinach prawa, które ściśle wiążą się z wszelkimi formami działalności biznesowej. Siedziba główna Kancelarii znajduje się w centrum Krakowa, jednak zasięg naszych usług rozciąga się również na obszar Polski centralnej oraz południowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Białystok »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska - Cybulko, Andrzej Srocki, Jan Jakub Srocki to kompleksowe porady prawne oraz pomoc w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego – zapewniamy opiekę prawną wielu firmom działającym na terenie wojewódźtwa podlaskiego. Pomagamy w tworzeniu aktów notarialnych oraz innych dokumentów. Działamy wielopłaszczyznowo. Oferujemy profesjonalne porady w siedzibie naszej Kancelarii w Białymstoku oraz chętnie udzielamy pomocy on–line. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aktualnych przepisów prawnych oraz wybranych dziedzin prawa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Tomaczak - Kancelaria Komornicza Poznań, Swarzędz »

  Poznańska Kancelaria Komornicza Paweł Tomczak przy Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda zajmuje się windykacją zadłużeń i ściąganiem długów na terenie całego kraju. Skuteczność działania zapewnia prowadzenie działań na terenie zamieszkania dłużnika, miejscu siedziby firmy lub położenia majątku. Korzystanie z baz danych i informacji takich jak Ognivo i Cepik zapewnia efektywność działań.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku we Wrocławiu AIF »

  Uzyskamy dla ciebie wyższe odszkodowanie, jakie się tobie należy. Jesteśmy już wiele lat na rynku i mamy różne sposoby na uzyskanie większej kwoty odszkodowania. Zajmujemy się miedzy innymi odszkodowaniami po wypadku, za śmierci, oc, ac, wypadek w pracy i wiele innych. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Klienci Kancelarii Radcowskiej Michał Podolec mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną odnoszącą się do przedsiębiorców i osób fizycznych. Cieszymy się zaufaniem klientów. Jest to związane z świadczenie pracy o wysokiej etyce i proponowania ludziom elastycznych rozwiązań. W razie zainteresowania ofertą, czekamy na Państwa w biurze znajdującym się na ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »