Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

Szczegóły strony iurista.eu:

Podlinkuj stronę iurista.eu:

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 250

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria Adwokacka T&T z Krakowa oferuje szeroki wachlarz usług obejmujących pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa jak: karne, cywilne czy rodzinne, a także dotyczące umów, prawa lokalowego, nieruchomości i inwestycji budowlanych. Kancelaria świadczy pomoc prawną dla Klientów w kilku językach min.: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariagb.pl »

  Aleksandra Gawin-Bławat, krakowski prawnik, zaprasza wszystkich mieszakńców poszukujących solidnego adwakata, do swojej siedziby przy ulicy Krakowiskiej 16/3. W kancelarii załatwimy sprawy z zakresu prawwa karnego, administracyjnego, rodzinnego i cywilnego.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne on line Kraków - CSW Adwokaci »

  Kancelaria Adwokacka CSW Adwokaci oferuje porady prawne on line oraz porady prawne stacjonarne w miejscowości Kraków. Przyjdź do nas i skorzystaj z porady prawnej. Słowa, którymi warto opisać naszą działalność to pełne zaangażowanie, dyskrecja i profesjonalizm. Podchodzimy na poważnie do naszych klientów i staramy się nieść wszelką pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinny, karnym, gospodarczym, cywilnym, medycznym, sportowym. Wachlarz naszych specjalizacji jest bardzo szeroki. Dodatkowo zachęcamy naszych klientów do skorzystania z możliwości zasięgnięcia porady prawnej przez internet.
  Zapraszamy

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony www.komornikgdansk.pl, która ułatwi Państwu kontakt z naszą Kancelarią oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego, postępowania zabezpieczającego lub przeprowadzenia spisu inwentarza spadku.Kancelarię tworzy kilkunastoosobowy zespół młodych, ale jednocześnie doświadczonych pracowników. Kancelaria korzysta w codziennej pracy z wszystkich dostępnych komornikom narzędzi teleinformatycznych, które ułatwiają i przyspieszają zainicjowanie postępowania oraz uzyskiwanie informacji na jego potrzeby: OGNIVO, CEPIK, PUE ZUS, PESEL NET, EPU, Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok, Zambrów »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak, np.: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo rodzinne, a nawet prawo kanoniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do wizyty w naszym biurze w Białymstoku, lub w Zambrowie. Pierwsze spotkanie/rozmowa telefoniczna ma charakter informacyjny i jest bezpłatne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Katowice »

  Kancelaria adwokacka LAW & TAX została założona w 2011 roku w Katowicach. Oferta obejmuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Specjalnością kancelarii są sprawy związane ze szkodami górniczymi. Kancelaria zajmuje się również windykacją należności na drodze sądowej, pozwami grupowymi, doradztwem korporacyjnym, sprawami z zakresu prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa budowlanego. Wśród specjalności znalazły się ponadto umowy handlowe, ochrona praw konsumenckich, prawo mieszkaniowe, prawo rodzinne oraz postępowania z zakresu prawa karnego.

  Data dodania: 10 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna - kancelaria.michalskapolkowska.pl »

  Moja kancelaria prawna istnieje na rynku od wielu lat i dlatego też jest w stanie zrealizować bardzo szeroki zakres usług. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz podmioty prawa publicznego. Jeśli chodzi o dziedziny prawa z jakich udzielamy naszych porad to jest to prawo: rodzinne, karne, administracyjne czy też cywilne. Zaletą mojej kancelarii jest fakt, że pracujemy bardzo elastycznie i bardzo mocno dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. Rozliczać możemy się w modelu godzinowym, zadaniowym oraz ryczałtowym.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Onaczyszyn.pl - Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Stanisława Onaczyszyn funkcjonująca na rynku usług prawniczych od 2011 r. świadczy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną na terenie całego kraju w tym w szczególności na terenie Województwa Śląskiego. Kancelaria obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak klientów biznesowych, świadcząc pomoc prawną mi.in w zakresie rozwodów i separacji, odszkodowań, alimentów, windykacji należności, spadków, wspólnot mieszkaniowych, spraw administracyjnych oraz spraw karnych. Adwokat Stanisław Onaczyszyn zajmuje się prowadzeniem sporów sądowych przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi wszystkich instancji.
  Adwokat Stanisław Onaczyszyn pełni również dyżur 24h - 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »