Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

Szczegóły strony iurista.eu:

Podlinkuj stronę iurista.eu:

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 248

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Warszawa »

  Kancelaria MRÓWCZYŃSKA & PANEK z siedzibą w Warszawie świadczy usługi w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Oferujemy profesjonalną obsługę zgodną z obowiązującymi przepisami. Bezwzględnie kierujemy się etyką zawodową, chronimy praw i słusznych interesów wszystkich oraz osób, dla których czynności notarialne mogą powodować skutki prawne. Nasi specjaliści to absolwenci najlepszych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów zarówno na miejscu, jak i w dowolnym innym miejscu, gdy wymagają tego okoliczności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wspólników, sumiennemu doborowi współpracowników, aplikantów i asesorów notarialnych o wysokich kwalifikacjach, notariusz w Krakowie - gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

  Notariusze z Krakowa do Państwa dyspozycji.

  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności o innej porze dowolnego dnia, a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chroń swoją własność intelektualną »

  Nasza firma zajmuję się pomocą prawną z zakresu ochrony własności intelektualne. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie znającymi się na swojej pracy. Klien jest dla nas najważniejszy. W naszą pracę wkłady serce i zdobyty profesjonalizm. Nie czekaj dłużej, zadzwoń i spotkaj się z nami. Odwiedź naszą stronę i dowiedź się więcej.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Sektor - Detektyw Poznań »

  Skutecznie, rzetelnie, fachowo to zaledwie kilka cech które charakteryzuje Agencję Detektywistyczną Sektor. Najlepsza agencja to taka, która nie tylko potrafi fachowo zrealizować dane zadanie, ale również za najważniejszą wartość cenić lojalność i uczciwość w stosunku do klienta. Dlatego, aby sprostać tym oczekiwaniom, została powołana Agencja Detektywistyczna Sektor. W ofercie można znaleźć nie tylko specjalnie przygotowane usługi dla firm oraz korporacji, ale również dla osób prywatnych. Doświadczenie oraz każdorazowe indywidualne podejście sprawia, że Agencja staje się tylko liderem swojej branży na skalę regionu Poznań, ale przede wszystkim w całej Polsce. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Karina Chodań »

  Profesjonalne porady prawne przez internet - fachowe doradztwo w kwestiach prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Obsługa klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Zapewniamy pełną poufność oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-kopko.pl »

  Każdemu kiedyś może się przydać pomoc prawna. Warto wówczas pamiętać o Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko, która mieści się w Warszawie przy ulicy Ogrodowej. Adwokat Przemysław Kopko oferuje fachową pomoc nawet w najtrudniejszych sprawach natury prawnej. Przede wszystkim świadczy porady z zakresu prawa rodzinnego w takich sytuacjach, jak rozwody, sprawy o alimenty czy o podział majątku wspólnego. Poza tym pomaga także w sprawach spadkowych, o zachowek, o podważenie testamentu. Ponadto oferuje także porady oraz reprezentuje klientów występujących przed sądem w najróżniejszych sprawach karnych.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne KRAK »

  Biuro detektywistyczne KRAK, którym dowodzi wykwalifikowany, prywatny detektyw Tomasz Piechowicz, działa na terenie wielkopolski i województwa kujawsko-pomorskiego. Agencja detektywistyczna nie boi się trudnych spraw, przyjmując zarówno te dotyczące spraw partnerskich, jak np. bolesne dla Klienta zdrady, jak i gospodarczych (włącznie z weryfikacją potencjalnych kontrahentów, czy windykacją oraz wykrywaniem podsłuchów). Rzetelnie zdobywamy niezbędne informacje, stanowiące niezbite dowody na udowodnienie winy, bądź też jej zaprzeczenie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów działamy nie tylko skrupulatnie, ale przede wszystkim dyskretnie, dążąc do wyznaczonego celu, jakim jest nasz sukces I zadowolenie Klienta. Co istotne, każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków - pbkb-adwokaci.pl »

  Kancelaria adwokacka PBKB Adwokaci to miejsce, gdzie każdy może liczyć na pomoc w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, czy rodzinnego. Prowadzimy również obsługę prawną firm i oferujemy windykowanie długów. Szczegółowy zakres usług jest wymieniony na stronie internetowej naszej kancelarii lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »