Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

Szczegóły strony iurista.eu:

Podlinkuj stronę iurista.eu:

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 151 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 248

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna FACTUM - porady prawne »

  Prawnicy z doświadczeniem udzielą porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, handlowego, pracy, nieruchomości, budowlanego, gospodarczego, podatkowego, bankowego, ZUS, windykacja należności, obsługa prawna firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, wywłaszczenia, odszkodowania, pisma procesowe, wnioski, opinie prawne, reprezentacja przed sądami.Usługi w mojej w Kancelarii są wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności oraz wiedzy z poszczególnych dziedzin prawa. telefon: 22-296-78-14, 693-604-582

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - slotwińska.pl »

  Wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy adwokata lub porady kancelarii prawnej, polecamy stronę slotwinska.pl. Na niej znajdziecie Państwo wyszczególniony zakres naszego prawniczego działania, który obejmuje, między innymi, pomoc prawną dla indywidualnych klientów, dla podmiotów gospodarczych, reprezentację oraz pełnomocnictwo w postępowaniach sądowych, sprawach gospodarczych i karnych. Obszar działalności obejmuje również porady i analizy prawne, sporządzanie wniosków, projektów i pism procesowych. Dzięki wieloletniej praktyce i efektywności wiele osób mogło skutecznie dochodzić swoich praw oraz zadośćuczynienia. Znaleźć nas oczywiście można w Internecie pod adresem naszej strony: slotwinska.pl, lub bezpośrednio wchodząc na „adwokat Warszawa”. Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich z Państwa, którzy czują się pokrzywdzeni lub, którym nie było dane dochodzić swoich racji w żaden inny sposób. Wszystkie sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, praw rodzinnych i osobowych nie stanowią dla nas tajemnicy, a wieloletnia współpraca z wieloma innymi uznanymi specjalistycznymi kancelariami, zapewnia profesjonalną i merytoryczną obsługę z zakresu doradztwa prawnego oraz efektywnych rozwiązań prawnych, które czynią nas znaną i liczącą się kancelarią prawną

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Skrzypa adwokat legnica, prawnik legnica, legnica adwokaci, legnica prawnik. »

  Kancelaria adwokacka Marcin Skrzypa w legnicy i świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA Radca prawny wrocław »

  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta specjalizuje się w rozwiązywaniu kłopotów prawnych osób indywidualnych oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy swoja działalność w województwie dolnośląskim. Działamy zarówno w specjalności deweloperskiej jaki budowlanej. Obsługujmy osoby fizyczne prowadzące aktywność gospodarczą oraz spółki cywilne, handlowe oraz inne. Przygotowywanie uchwał oraz protokołów organów lub kompleksowa obsługa procesów tworzenia to jedne z przeprowadzanych przez nas usług. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, elektronicznie albo telefonicznie. Cały obszar usług Kancelarii mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnosco - kancelaria prawna Wrocław »

  Specjaliści pracujący w kancelarii Agnosco świadczą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz również klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, podatkowego i budowlanego.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Patrickgordon.co.uk »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą brytyjskiej firmy prawniczej Patrick Gordon. Od 2003 roku specjalizujemy się w pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań dla Polaków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, a co najważniejsze w przypadku odszkodowań – znamy prawo brytyjskie. Razem z nami będziesz miał o wiele większe szanse na jego uzyskanie, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.patrickgordon.co.uk.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia wrocław »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje oraz przyjmuje klientów bezustannie od 1993 roku. Notariusze działają ściśle z ustawą Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują tworzenie rozmaitego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Jednak o ile wymagają tego specyficzne warunki, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu interesanta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wroclaw »

  Kancelaria adwokacka Wrocław zaprasza do współpracy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Dobry adwokat Wrocław to reprezentowanie stron przed sądami i urzędami, w tym także rozwód, który pomaga małżonkom w trudnej sytuacji życiowej jaką jest rozwód lub separacja. Adwokat Wrocław z powodzeniem pisze pisma procesowe i jest doskonałym mówcą, co pozwala na bardziej efektywne działania i osiągnięcie zamierzonych rezultatów
  Priorytetem naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego sytuację zawsze staramy się analizować pod kątem wpływu, jaki nasze działania mogą mieć na sferę majątkową, rodzinną i zawodową życia Klienta.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy i kazusy dla aplikantów radcowskich i adwokackich »

  Examo.pl to portal przeznaczony dla aplikantów adwokackich i radcowskich, którzy przygotowują się do egzaminu zawodowego Ministerstwa Sprawiedliwości. Autorskie kazusy możesz rozwiązywać w dwóch trybach: nauki i egzaminacyjnym, a dzięki prawdziwym orzeczeniom sądu II instancji będziesz w 100% pewny czy sporządzone przez Ciebie pismo jest prawidłowe. Examo.pl to także zbiór egzaminów z lat poprzednich oraz 120 stanów faktycznych z prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Są one identyczne z tymi, które pojawią się na egzaminie końcowym.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Łódź - pomykala.com.pl »

  Cezary Pomykała prowadzi własną kancelarię radcy prawnego z siedzibą w Łodzi. Klienci mogą liczyć na pełen zakres usług prawnych, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania dokumentacji rejestrowej dla fundacji i stowarzyszeń, przygotowywanie uchwał, statutu, regulaminów, jak też i nadzór nad ochroną danych osobowych, zabezpieczenia w kontekście GIODO.

  Data dodania: 20 12 2015 · szczegóły wpisu »