Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

Szczegóły strony iurista.eu:

Podlinkuj stronę iurista.eu:

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 248

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusze Jakub Skoneczny, Dominik Jan Kaszyński »

  Kancelaria Notarialna Notariuszy Jakuba Skonecznego i Dominika Jana Kaszyńskiego zaprasza na ul. Piotrkowską 60 w Łodzi. Kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo prawno-formalne oraz gwarantuje ważność zawartych umów.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Toruń. Adwokat w Toruniu. »

  Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług. Swoją pomoc z zakresu różnych dziedzin prawa proponujemy także osobom fizycznym. Współpracujemy zarówno z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi potrzebującymi pomocy prawnej. Naszym Klientom oferujemy pomoc z zakresu wielu gałęzi prawa m.in.: prawa spadkowego, rodzinnego, zobowiązaniowego, gospodarczego (w tym prawo spółek i kontraktów). Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą kancelarią i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Makulec- adwokat Warszawa »

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, biznesowych, organizacji społecznych i związkowych. Prowadzimy działalność na licznych obszarach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy, prawo oświatowe, prawo gospodarcze,
  przedsiębiorcy.Profesjonalizm, skrupulatność, zaufanie i stały kontakt z klientem.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka dr Leszek Małek adwokat »

  Kancelaria adwokacka powstała zarówno z myślą o klientach indywidualnych, którzy powierzają adwokatowi prowadzenie spraw jednostkowych, jak i dla przedsiębiorców, którzy decydują się na zlecenie jej stałej i kompleksowej obsługi prawnej.

  Działa ona głównie na obszarze województwa małopolskiego, co nie wyklucza świadczenia pomocy prawnej oraz usług z zakresu obsługi prawnej na terenie całego kraju i prowadzenia spraw klientów poza jego granicami.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubasz i Wspólnicy »

  Łódzka kancelaria radców prawnych w Łodzi świadczy usługi na terenie całej Polski, a także dzięki nawiązanej przez nas współpracy z międzynarodową siecią kancelarii prawnych, na terenie całej UE, RPA czy Chin. Naszym nieodzownym atutem są nasi wykształceni, młodzi prawnicy, którzy zapewnią Państwu najwyższy standard usług.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gorzów »

  Kancelaria prawnicza Damian Czwojdziński to firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem zajmując się wykonywaniem pomocy prawnej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz innych osób prawnych i instytucji. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi sądami w Polsce. Działamy na rzecz walki o odszkodowania z tytułu zadośćuczynienia oraz windykacją należności za niespłacone zobowiązania. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Zapewniamy wysoką jakości usług prawnych oraz pomoc w egzekwowaniu prawa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Remigiusz Sołtys »

  Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys świadczy profesjonalne usługi doradcze dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Nasze wieloletnie doświadczenie i wszechstronna wiedzą pozwala nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Hołdujemy zasadzie, że nad każdą sprawą, niezależnie od jej charakteru i rozmiaru, pochylić się należy z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne ceny nieuwzględniające ich sytuację materialną. Zapewniamy również elastyczne warunki współpracy.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Zbigniew Ciupiński »

  Kancelarię prowadzi rzecznik patentowy Zbigniew Ciupiński wpisany na listę rzeczników patentowych Urzędu Patentowego RP pod numerem 3063, na listę rzeczników patentowych Europejskiego Urzędu Patentowego pod numerem 00146040 oraz na listę profesjonalnych reprezentantów Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) pod numerem 27281.

  Kancelaria rzecznika patentowego Zbigniewa Ciupińskiego świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa własności intelektualnej.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie:
  - wynalazków i wzorów użytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znaków towarowych
  - oznaczeń geograficznych
  - umów licencyjnych
  - zastępstwa w postępowaniu przed Urzędem Patentowym RP
  - astępstwa przed sądami
  - zastępstwa przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) i Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO)
  - przygotowywania opinii i ekspertyz
  - przygotowywania i negocjacji umów z zakresu własności intelektualnej
  - prawa autorskiego
  - zwalczania nieuczciwej konkurencji
  - prowadzenia spraw spornych

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorczyk Dąbrowska - Adwokacka Spółka Partnerska »

  Poznańska kancelaria adwokacka Grzegorczyk Dąbrowska to profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu istniejących problemów prawnych i reprezentacja w sporach sądowych. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną oraz porady w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń, karnego i cywilnego.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Łódź »

  Skuteczny-adwokat.com to internetowa wyszukiwarka kancelarii adwokackich. Dzięki naszemu serwisowi dowiedzą się Państwo jaki adwokat łódź jest warty polecenia, a których należy omijać. Niezależny ranking prawników z całej polski, to doskonała propozycja dla tych osób, które nie mają czasu, ani chęci, aby samodzielnie wyszukać porządnego adwokata. Dzięki opinią byłych klientów, mają Państwo bardzo przejrzysty obraz poszczególnych kancelarii adwokackich. Dzięki podziałowi na specjalizacje błyskawicznie odnajdą Państwo interesującego was fachowca.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »