Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

Szczegóły strony iurista.eu:

Podlinkuj stronę iurista.eu:

Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 150 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 248

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem prawnym, pisaniem pozwów i wniosków a także wypełnianiem jakichkolwiek formularzy sądowych. Korzystanie z pomocy prawnika on-line o wiele redukuje cenę porady a także skraca czas oczekiwania na usługę. Zadaj pytanie i sprawdź ile to kosztuje. Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa. Siedziba porad prawnych to Warszawa.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK Adwokat Jaworzno »

  Jesteś przedsiębiorcą oraz poszukujesz godnej zaufania kancelarii prawnej, która udzieli Ci wsparcia prawnego? Nie musisz poszukiwać dłużej. Jeżeli prowadzisz swoją działalność na terenie Jaworzna czy też w którejś z pobliskich miejscowości, zdecyduj się na skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak. Możemy pomóc Ci zarówno w założeniu, jak i w prowadzeniu firmy. Udzielimy Ci, między innymi porad z zakresu korzystania z przeróżnego rodzaju dotacji i ulg podatkowych. Z chęcią podejmiemy się także nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Możemy zapewnić, iż nasze usługi będziemy świadczyć zawsze z pełnym profesjonalizmem, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, a także dane kontaktowe możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Lucyna Lissewska notariusz w Bydgoszczy »

  Szukasz notariusza w Bydgoszczy? Przedstawiamy Kancelarię Notarialną Lucyna Lissewska notariusza w Bydgoszczy. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla jakich czynność ta może wywoływać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących realizowanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz spełnia w kancelarii notarialnej. Może być wykonana również w innym miejscu, jeśli przemawia za tym profil czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym ustaleniu z Notariuszem, zrealizowanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn »

  Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jej strona internetowa jest bogata w treść, którą wzbogaca swoich klientów zupełnie za darmo pozwalając zaoszczędzić czas i poszerzyć niezbędną wiedzę z zakresu prawa. Dodatkowym atutem strony jest możliwość pobrania wzorów pozwów, wniosków i innych pism potrzebnych w najczęściej spotykanych sprawach.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gorzów »

  Kancelaria prawnicza Damian Czwojdziński to firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem zajmując się wykonywaniem pomocy prawnej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz innych osób prawnych i instytucji. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi sądami w Polsce. Działamy na rzecz walki o odszkodowania z tytułu zadośćuczynienia oraz windykacją należności za niespłacone zobowiązania. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Zapewniamy wysoką jakości usług prawnych oraz pomoc w egzekwowaniu prawa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Maciej Puk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku od blisko 20 lat. Na liście klientów odnotowała już korporacje, duże firmy, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Pomoc w zakresie prawa oferuje też klientom indywidualnym. Kancelaria zatrudnia doświadczonych prawników. Wciąż nastawiona na rozwój i poszerzanie wiedzy możliwej do wykorzystania w praktyce, oferuje pomoc prawną także firmom zagranicznym.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Tomaczak - Kancelaria Komornicza Poznań, Swarzędz »

  Poznańska Kancelaria Komornicza Paweł Tomczak przy Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda zajmuje się windykacją zadłużeń i ściąganiem długów na terenie całego kraju. Skuteczność działania zapewnia prowadzenie działań na terenie zamieszkania dłużnika, miejscu siedziby firmy lub położenia majątku. Korzystanie z baz danych i informacji takich jak Ognivo i Cepik zapewnia efektywność działań.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania wykrywaczem kłamstw - wariograf »

  Organizujemy profesjonalne badania wariografem, czyli wykrywaczem kłamstw. Posiadamy własny poligraf (wariograf) z którym dojedziemy do Państwa na wskazany adres. Badanie wariografem to m.in. pewna metoda weryfikacji prawdomówności pracowników w procesie rekrutacji, lecz swoje usługi kierujemy także do osób prywatnych badamy m.in. lojalność partnerów. Wszystkie niezbędne informacje z zakresu badania wykrywaczem kłamstw znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - chętnie też udzielimy niezbędnych informacji telefonicznie. Badanie wariografem to pewna metoda prawdomówności, lecz wymagana jest zgoda osoby badanej.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ursus »

  Kancelaria prawna z warszawskiego Ursusa doradza w wielu kwestiach prawnych, które dotyczą prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze i windykacyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na doradztwo w dziedzinie prawa spadkowego i rodzinnego, prowadząc sprawy rozwodowe, spadkowe, a także o podział majątku. Radca Prawny Joanna Zielińska ma swoje biuro w Warszawie. Na co dzień służy pomocą w wielu kwestiach prawnych. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com »

  Stwierdzenie nieważności małżeństwa, zwane popularnie rozwodem kościelnym, jest jedną z najczęstszych spraw z dziedziny prawa kanonicznego, które interesuje klientów naszej Kancelarii Prawa Kanonicznego. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, zapraszamy więc do skorzystania z konsultacji, która pozwoli ustalić sytuację i opracować strategię działania.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »