Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Łódź – Skuteczna pomoc, porady prawne »

  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Porady prawne i doradztwo. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Kancelaria MRÓWCZYŃSKA & PANEK z siedzibą w Warszawie świadczy usługi w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Oferujemy profesjonalną obsługę zgodną z obowiązującymi przepisami. Bezwzględnie kierujemy się etyką zawodową, chronimy praw i słusznych interesów wszystkich oraz osób, dla których czynności notarialne mogą powodować skutki prawne. Nasi specjaliści to absolwenci najlepszych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów zarówno na miejscu, jak i w dowolnym innym miejscu, gdy wymagają tego okoliczności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monolit- poszukiwanie partnerów biznesowych w Rosji »

  Firma konsultingowa świadczy wszechstronne usługi prawne dla polskich firm m. in. w zakresie
  poszukiwania partnerów biznesowych na terenie Rosji, Ukrainy i Białorusi. Doświadczenie, zaangażowanie oraz wiedza, którymi dysponują pracownicy sprawia, że każda powierzana
  sprawa traktowana jest profesjonalnie. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe działania.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK Adwokat Jaworzno »

  Jesteś przedsiębiorcą oraz poszukujesz godnej zaufania kancelarii prawnej, która udzieli Ci wsparcia prawnego? Nie musisz poszukiwać dłużej. Jeżeli prowadzisz swoją działalność na terenie Jaworzna czy też w którejś z pobliskich miejscowości, zdecyduj się na skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak. Możemy pomóc Ci zarówno w założeniu, jak i w prowadzeniu firmy. Udzielimy Ci, między innymi porad z zakresu korzystania z przeróżnego rodzaju dotacji i ulg podatkowych. Z chęcią podejmiemy się także nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Możemy zapewnić, iż nasze usługi będziemy świadczyć zawsze z pełnym profesjonalizmem, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, a także dane kontaktowe możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • MALINOWSKA Obsługa prawna »

  Kancelaria Prawna w Warszawie prowadzona przez Adwokat Aurelię Malinowską oferuje pomoc prawną opartą na precyzyjnej znajomości przepisów prawa. Obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stwierdzić sytuację prawną klienta, a dzięki temu znaleźć należyte środki zaradcze. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa rzeczowego i majątkowego. Podejmują się rozwiązywania sporów dotyczących własności i ochrony własności. Prowadzi także sprawy spadkowe. Można na nią liczyć także przy kwestiach z obszaru prawa karnego. Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. Ponadto znacznie ceni etykę zawodową, podkreślając gwarancję zadziwiającej rzetelności oraz bezwzględnej poufności i pełnej dyskrecji. Szczegóły dotyczące Kancelarii oraz jej oferty znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adw. Grzegorz Magdziarz / sprawy karne »

  Adwokat Grzegorz Magdziarz jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Tu też założył swoją Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w prawie karnym, karnym skarbowym oraz prawie wykroczeń. Doświadczenie zdobył także w sprawach z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Bierze udział w sprawach tak przed sądem I instancji, sądem odwoławczym oraz Sądem Najwyższym. Przygotowuje pisma procesowe, wnioski i środki zaskarżenia. Udziela porad, przygotowuje opinie, a także bierze udział w negocjacjach. Podejmuje się także spraw skomplikowanych, wielowątkowych oraz tych, w których używane jest tymczasowe aresztowanie. Szczegóły dotyczące kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. ANDRZEJ JEMIELITA prawo karne »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Jemielity powstała, aby zapewnić swoim Klientom dojście do usług prawnych na najwyższym poziomie. Proponuje profesjonalne poparcie w obszarze prawa karnego, porządkowego, cywilnego, a dodatkowo prawa obrotu nieruchomościami. Swoją propozycję adresuje do szerokiego grona Klientów, wśród których znajdują się zarówno podmioty oszczędnościowe, jak również osoby fizyczne nie prowadzące osobistej działalności. Szeroki wybór usług, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz partnerska współpraca to gwarancja satysfakcji nawet najbardziej wymagających osób. Adwokat Andrzej Jemielita działa profesjonalnie od 1995 roku. Jego bogate doświadczenie procesowe w połączeniu z wszechstronną i bezustannie aktualizowaną wiedzą prawniczą pozwalają liczyć na w pełni biegłe doradztwo lub doraźną pomoc w konkretnej sytuacji. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka »

  Strona WWW Kancelarii Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka. Kancelaria świadczy usługi obejmujące porady i konsultacje prawne, sporządzania opinii oraz audytów prawnych, bieżącej obsługi przedsiębiorców, a także zastępstwa procesowego.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 1 »

  Kancelaria Notarialna Anna Poswa Beata Janowska s.c. znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych godzinach niż godziny urzędowania Kancelarii bądź w sobotę. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Wrocław - Securum »

  Radca prawny z Securum pomoże Ci uzyskać windykację należności dla Twojej firmy. W czasach tak niepewnych, jak obecne, prowadzenie działalności gospodarczej, bardzo często opatrzone jest ryzykiem trafienia na kontrahenta, którego celem będzie uniknięcie zapłaty za towar czy usługę. Obsługa prawna firm Wrocław Securum pomaga przedsiębiorstwom odzyskać należne im pieniądze, poprzez prowadzenie postępowań sądowych, windykacji pozasądowej oraz windykacji z udziałem komornika sądowego. Jeżeli prawnik Wrocław, to tylko Securum – doświadczenie, pasja i skuteczność, na jaką możesz sobie pozwolić. Z nami będziesz spokojny, a Twoja firma bezpieczna.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »