Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adowkat Warszawa Mokotów - Robert Kuszczyk »

  Kancelaria Adwokacka adw. Robert Kuszczyk obsługuje osoby fizyczne, osoby prawne oraz inne jednostki organizacyjne, a w szczególności podmioty gospodarcze. Udzielamy ustnych lub pisemnych porad prawnych. Zapewniamy pełną obsługę, w tym również zastępstwo procesowe przed wszystkimi urzędami i sądami, w tym przed Sądem Najwyższym. w szczególności w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo autorskie, prawo spółdzielcze, prawo lokalowe.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo cywilne gdynia »

  Kancelaria adwokacka Jacek Bruss - prawnik i adwokat Gdynia. Wieloletnie doświadczenie - orzekanie w sądzie, praca w charakterze radcy prawnego. Kancelaria adwokacka z siedzibą w Gdyni działa na terenie całego kraju. Pomoc prawna obejmująca prawo cywilne, rodzinne, karne i spadkowe, sprawy z elementem zagranicznym i przeciwko małoletnim także ugodowe próby rozwiązywania sporów. Prawnik i adwokat Gdynia - sprawa karna, spadek, adopcja, rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska i ojcostwo. Kancelaria zaprasza - adwokat Gdynia. Począwszy od doradztwa poprzez sprawy przed sądami wszystkich instancji i do definitywnego rozwiązania problemu.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Poradnik - jak zgłosić szkodę do zakładu ubezpieczeń aby uniknąć kłopotów z przyznaniem odszkodowania. W poradniku znajdziesz wskazówki jak ustrzec się,, pułapek,, które często zdarzają się podczas zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski adwokat we Francji »

  HSG Adwokat jest profesjonalną kancelarią adwokacką z siedzibą w Paryżu. W skład kancelarii wchodzi profesjonalny, wielojęzyczny zespół biegły w prawie francuskim i europejskim. Zapewniamy kompleksowe porady i usługi prawne, doradztwo prawne, wsparcie dla firm na rynku polsko-francuskim oraz reprezentowanie klientów przed wymiarem sądami w Paryżu, Brukseli oraz w Warszawie.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZZFF radcy prawni »

  Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Naszym głównym zadaniem jest doradztwo w trudnych sprawach podatkowych a także nieruchomościowych. Oferowane przez nas usługi to najwyższa jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Żadna kancelaria prawna nie będzie w stanie rozwiązać tak dobrze jak my problemu twojej działalności gospodarczej. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę internetową lub skontaktuj się z nami osobiście. Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałował podjętych decyzji, a twój problem zostanie rozwiązany tak szybko, jak to tylko możliwe. Sprawdź sam!

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna EVENTUM »

  Strona kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie odszkodowań i ubezpieczeń. Prawnicy specjalizujący się w sporach z ubezpieczycielami o odszkodowania po wypadkach. Pomoc prawna dla Poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, poszkodowanych przez żywioły jak powodzie, huragany, pożary, pomoc prawna w walce o odszkodowania za błędy medyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Jankiewicz Sylwia, Tylek Joanna notariusz w krakowie »

  Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek z siedzibą w Krakowie od lat wykonuje usługi notarialne nie tylko dla klientów z Małopolski czy okolic, lecz także całej Polski. Nasi notariusze dokonują czynności notarialnych w oparciu o Prawo o notariacie z zachowaniem norm kodeksu etycznego. Kancelaria specjalizuje się w typowych czynnościach notarialnych: sporządzaniu akt notarialnych, sporządzaniu akt poświadczenia dziedziczenia, doręczaniu oświadczeń, przyjmowaniu na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych a także spisywaniu wszelkiego rodzaju protokołów. Więcej szczegółowych informacji na temat pracy naszej kancelarii odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat we Wrocławiu Bożena Nowak-Zaguła »

  Potrzebna jest Ci pomoc prawna? Jeżeli tak to nasza kancelaria znajdująca się we Wrocławiu stoi przed Tobą otworem. Oferujemy kompleksowy zakres usług, który obejmuje porady z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i wielu innych dziedzin prawa. Jesteśmy otwarci na klientów i dlatego dajemy możliwość kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Jesteśmy pewni, że każdy będzie zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mackiewicz działa od 2010 roku i świadczy profesjonalne usługi dla klientów biznesowych. Specjalizuje się głównie w inwestycjach infrastrukturalnych i realizacji kontraktów, obsłudze korporacyjnej, fuzjach i przejęciach, także obsługuje przedsiębiorstwa wielobranżowe, instytucje ubezpieczeniowe, finansowe, w tym banki. Dzięki swojemu doświadczeniu i ciągłemu doszkalaniu oferuje tak kompleksowe rozwiązania we wszystkich dziedzinach prawa dotyczących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Oświęcim »

  Która kancelaria prawna w Oświęcimiu zagwarantuje Ci profesjonalną pomoc prawną? Polecamy tę prowadzoną przez Monikę Śmigielską, absolwentkę renomowanej uczelni i radcę z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Kancelaria oferuje pomoc z zakresu prawna cywilnego, a grono zadowolonych klientów potwierdza, że warto skorzystać z ich usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »