Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Boniuszko »

  Profesjonalne porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rynku kapitałowego. Doradztwo w procesie zakładania spółek oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Zastępstwo procesowe

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Adwokat oferuje porady prawne zarówno osobom prywatnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą dysponując szerokim zakresem usług. Porady prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (także on-line, gdzie list email zwrotny z odpowiedzią dostaniesz już w 96 godzin), następne zlecenie sprawy do prowadzenia skutkuje zaliczeniem zaliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Opłaty czynności prawne nie są wysokie, Marta Madej zawsze ma na uwadze sytuację finansową klienta.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin, Goleniów »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Natalii Lachman oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych, zapewnia pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych. Kancelaria działa na terenie całego kraju, w szczególności na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie i Goleniowie. Kancelaria prowadzi przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i karnego reprezentując Klientów przed sądami, jednostkami prokuratury, urzędami, instytucjami, a także sporządza opinie oraz analizy prawne. Pomoc prawna oferowana podmiotom gospodarczym obejmuje stałą obsługę prawną, a także konsultacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, zakładania i rejestracji nowych podmiotów gospodarczych oraz windykacji należności. Wynagrodzenie za wykonane usługi jest niewygórowane i zawsze ustalane indywidualnie z Klientem. Misją Kancelarii jest profesjonalne i rzetelne prowadzenie spraw Klientów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony i nawiązania bezpośredniej współpracy, siedziba kancelarii znajduje się w Szczecinie a filia w Goleniowie.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń Kancelaria Nasz Prawnik »

  Kancelaria Adwokacka w Toruniu, działa na rynku z sukcesem. W zakres usług wchodzi profesjonalne doradztwo i pomoc prawna, reprezentowanie przed sądami i urzędami, e-porady. W skład zespołu wchodzą m. in. adwokat Sebastian Kamiński oraz adwokat Paulina Popławska. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie (reprezentowanie w dużych procesach karnych, cywilnych, gospodarczych) pozwala skutecznie radzić sobie w najtrudniejszych sprawach i sporach sądowych. Całodobowy kontakt online. Nasza specjalizacja to: sprawy rodzinne, alimenty, rozwód, separacja, podział majątku, dot. nieruchomości, własności lokali, najmu i eksmisji, wszelkich zagadnień związanych z zarządzaniem i administrację nieruchomościami, naruszenia posiadania, uchylenia uchwał wspólnoty mieszkaniowej, eksmisji, zapłaty czynszu, wstąpienie w stosunek najmu, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności przesyłu i drogi koniecznej, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, unieważnienie testamentu, zachowek, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień: za błędy w sztuce lekarskiej, szkody, z wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, z tytułu śmierci osób najbliższych, sprawy karne, spory o prawa autorskie, znaki towarowe, wzory przemysłowe, dot. ochrony konkurencji, pomoc w sprawach pracowniczych, o mobbing i dyskryminację, własności intelektualnej, danych osobowych, zamówień publicznych, handlu elektronicznego, weryfikowanie lub tworzenie regulaminów portali i stron www.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Każdemu może się kiedyś przydać porada prawnika. Chcemy być pewni, iż naszą sprawą pokieruje osoba kompetentna - wyedukowana i z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Kancelaria radców prawnych i adwokatów SPS Lawyers to nie tylko doświadczenie i pełen profesjonalizm, lecz także wszechstronna obsługa prawna. Przy pomocy wspomnianej kancelarii można przeprowadzić podział spadku u adwokata, walczyć z pracodawcą łamiącym kodeks pracy, czy rozwiązywać spory związane z prawem upadłościowym. Obsługa prawna to nie jedyna, ścisła działalność kancelarii, która - żeby sprostać oczekiwaniom klientów - powiększyła zakres usług, podejmując współpracę z agencjami detektywistycznymi i firmami windykacyjnymi. Jeżeli szukasz prawnika z Wrocławia, idealnie trafiłeś. Jak głosi główne motto współtwórców kancelarii: sprawiedliwość idzie za prawem. Ofertę kancelarii dodatkowo wzbogaca możliwość prowadzenia spraw w języku obcym: angielskim lub niemieckim. Dzięki temu mogą tu szukać pomocy również osoby i firmy znajdujące się w naszym kraju, lecz pochodzące z innych państw. W witrynie internetowej sps-lawyers.pl znajduje się zestawienie wszystkich usług, świadczonych przez współtwórców kancelarii, oraz numery telefonów i adresy e-mail do poszczególnych adwokatów i radców prawnych oraz najistotniejsze informacje prawne.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • BALAS TOMASZ katowice notariusz »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa w Katowicach wszystkim swoim klientom zapewnia sporządzanie aktów notarialnych (umów sprzedaży, darowizny, spółek, testamentów), aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczanie dokumentów, własnoręczności podpisów. Biuro istnieje na rynku od 2009 roku w tym czasie przeprowadziła wiele czynności notarialnych. Właściwe podejście do każdego klienta także przestrzeganie prawa dają możliwość oferowanie kompleksowych usług notarialnych.Posiada rozległy zakres usług, które zaspokoją wymagania nawet tych najbardziej wymagających zleceniodawców. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Kwaśnik »

  Adwokat Adam Kwaśnik zajmuje się profesjonalną obsługą prawną Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie Grudziądza oraz całego kraju. Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację we wszystkich stadiach postępowań cywilnych, karnych, administracyjnych, sądowo – administracyjnych oraz postępowań w sprawach o udzielenie zamówień publicznych jak też pomoc w negocjowaniu i przygotowaniu umów oraz tworzeniu struktury planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Domeną Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego, medycznego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa konsumenckiego oraz prawa wykroczeń. Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ WARSZAWA »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

  W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).

  Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej, również w języku angielskim.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatflatow.pl »

  Nasza Kancelaria adwokacka Kamil Flatow z Warszawy już od wielu lat świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych. Oferujemy naszym klientom między innymi obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Obok tego w sposób fachowy i profesjonalny doradzamy i prowadzimy sprawy z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy czy też ubezpieczeń społecznych. Udzielamy także naszym klientom porad prawnych.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat spadki Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Pawła Borowskiego specjalizuje się w prawie spadkowym. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu. Jej oferta obejmuje kompleksową obsługę spraw związanych z nabyciem spadku na podstawie testamentu lub ustawy. Kancelaria prowadzi również sprawy związane z działem spadku, zachowkiem, wykonaniem zapisu lub polecenia, wydziedziczeniem, uznaniem nieważności testamentu oraz innymi zagadnieniami z zakresu prawa spadkowego. Pracownicy kancelarii prowadzą blog, gdzie można znaleźć wyczerpujące informacje na temat relacji między spadkodawcami i spadkobiercami.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »