Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURA PRAWNE - prawnicy, adwokaci, radcy prawni, kancelaria adwokacka i prawnicza »

  BIURA PRAWNE - prawnicy, adwokaci, radcy prawni, kancelaria adwokacka i prawnicza, porady prawne, prawo, podatki, przepisy, praca dla prawnika. Praca dla prawnika, asystenta, aplikanta, sekretarki. Adwokat, aplikant i radca prawny, forum prawnicze

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.adwokatgalecka.pl »

  Adwokat Katarzyna Gałecka - Nerek zajmuje się w szczególności: udzielaniem porad prawnych, interpretacją przepisów prawnych, sporządzaniem pism procesowych, reprezentacją przed Sądami i innymi instytucjami oraz kompleksową obsługą prawną firm. Adwokat świadczy usługi prawnicze w okręgu Łódzkim (Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Łódź)

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Wanda Potępa - porady online »

  Kancelaria prawnicza zapewnia kpmpleksową obsługe prawną firm oraz klientów indywidualnych. Sprecjalizujemy się w sprawach szczególnie trudnych i wymagających wielkiego zaangażowania. W sprawach prostych polecamy skożystania z porad on-line, jest to prosty sposób na otrzymanie porady bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Skrzypa adwokat legnica, prawnik legnica, legnica adwokaci, legnica prawnik. »

  Kancelaria adwokacka Marcin Skrzypa w legnicy i świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego. Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ewa Mazur-Pawłowska z Łodzi »

  Szukasz obsługi prawnej dla swojej firmy? A może masz do rozwiązania kwestie prawne natury rodzinnej? Jeśli tak to zapoznaj się z naszą ofertą, bowiem nasza kancelaria adwokacka oferuje prawną pomoc w takich kwestiach jak rozwód, windykacja, odszkodowania i innych zagadnieniach prawnych.

  Ponadto nasza porada prawna darmowa pozwoli skorzystać z usług nawet osobom, które nie miałyby finansowych możliwości skorzystania z porad płatnych. To tylko niektóre z usług, które oferuje nasza kancelaria adwokacka. Po więcej informacji zapraszamy na stronę kancelarii.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Milanówek »

  Czy chcesz skorzystać z pomocy prawników z bogatym doświadczeniem? Zapraszamy serdecznie do poznania kompletnej oferty zespołu adwokackiego JS – Adwokat. Profesjonalizm w każdej dziedzinie prawa, szczególnie jeżeli chodzi o prawo podatkowe. Zadowolenie niezliczonej ilości klientów oraz oczywiście najlepsze ceny. Polecamy serdecznie

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe DYNAMIKA Szczecin W Chruścielska »

  - Doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  - Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - Obsługę ubezpieczeń społecznych osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi współpracujących
  - Prowadzenie spraw pracowniczych, kadry, płace, zlecenia, ZUS
  - Doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących spraw związanych z kadrami i wynagrodzeniami
  - Sporządzanie zeznań rocznych podatku dochodowego (PIT, CIT), sprawozdań GUS, US, PFRON
  - Prowadzenie spraw związanych z postępowaniem kontrolnym w sprawach podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  - Prowadzenie rozliczeń z PFRON w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  - Stałą opiekę merytoryczną, stały kontakt z osobą prowadzącą księgowość/kadry/płace
  - Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron prawników »

  Jesteśmy największą bazą prawników w Polsce. Nasz serwis każdemu pozwoli odnaleźć rzetelne usługi prawne w dowolnym mieście całego kraju. Przedstawiamy oferty adwokatów, radców prawnych różnych specjalności oraz notariuszy. Nasza baza na bieżąco jest aktualizowana. Ponadto gromadzimy także opinie użytkowników strony o konkretnych prawnikach – zachęcamy do dodawania własnych opinii o usługach prawników, z których Państwo korzystali.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych z Gdańska »

  Nasza Kancelaria to zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Stawiamy na skuteczność i kompleksowość oferowanych rad. Sprawnie rozwiązujemy sprawy naszych klientów, bowiem współpracujemy z zawodowcami różnych płaszczyzn prawa. Wykonujemy pracę skutecznie oraz bezpiecznie przy czym zawsze na czas. Doceniamy wykazaną nam ufność i tworzymy je zaświadczając klientom zupełną dyskrecję oraz pełne zaangażowanie. Wykonując przysługi do klienta odnosimy się do niego indywidualnie kontrolując, żeby wszelkie informacje były klarowne, a klient zagwarantowany był o rzetelnej współpracy z nami.

  Dostarczamy usługi polegające na:
  - Oferowaniu rad prawnych,
  - Koncypowaniu projektów zaświadczeń, pism procesowych, wniosków, umów, porozumień, aktów prawnych, etc.,
  - Oferowaniu wsparcia przedsiębiorcy w trakcie prowadzonych negocjacji,
  - Wyrabianiu oceny, analiz oraz treści prawnych,
  - Reprezentacji przed sądami publicznymi, administracyjnymi, instytucjami oraz urzędami,
  - Wywoływaniu ugodowego zamykania konfliktów,
  - Dozorowaniu podejmowanych działań pod kątem ich adekwatności z obowiązującym porządkiem prawnym,
  - Prowadzeniu szkoleń z obszaru rozmaitych płaszczyzn prawa.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Łódź »

  Życie nie zawsze jest kolorowe. Nie każda rodzina żyje w zgodzie oraz miłości. Często dochodzi do sytuacji, gdy następuje rozłam i wtedy potrzebni są doradcy prawni. Szukając specjalistów od prawa rodzinnego warto skontaktować się z nami. Wielokrotnie rozwiązywaliśmy trudne problemy rodzinne i wiemy w jaki sposób rozmawiać z klientem. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »