Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca prawny Radom - Kancelaria Prawa Gospodarczego Kazimierz Wlazło »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego powstała w Radomiu w 1999 roku, składa się z doświadczonych prawników, a w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług - począwszy od spraw sądowych ze sfery gospodarczej i prywatnej, poprzez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy z ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu i sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej.

  Aby osiągnąć najlepszy poziom usług współpracujemy z wywiadowniami gospodarczymi, brokerami ubezpieczeniowymi, firmami detektywistycznymi, zarządcami nieruchomości, wyspecjalizowanymi windykatorami, innymi radcami prawnymi i kancelariami.

  Naczelnym mottem kancelarii jest:

  "Nie poszukujemy spraw za wszelką cenę. Ale tego kto nam zaufa, za wszelką cenę staramy się nie zawieść"

  Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Prawa Gospodarczego w Radomiu.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy wszechstronne usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Świadczymy pomoc w sprawach karnych. W oparciu o wysoki poziom doświadczenia reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna zajmuje się również prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze i spółdzielcze. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy przede wszystkim stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Radca prawny - kancelaria adwokacka Białystok »

  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku to prężnie rozwijająca się firmą prawnicza, świadcząca szeroko pojęte porady prawne. Nasze doradztwo z zakresu prawa cywilnego, nieruchomości, odszkodowawczego, rodzinnego, spadkowego czy administracyjnego poparte jest zdobytym doświadczeniem i kwalifikacjami. Zapraszamy Państwa do kontakt.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kancelaria Adwokacka Joanna Łęk »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawnicze dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Oferujemy pomoc prawną w pełnym zakresie usług, w tym: porady prawne ( porady sporządzane na piśmie,prowadzenie na rzecz klienta negocjacji przedsądowych,zastępstwo procesowe i obrona przed sądami wszystkich instancji,zastępstwo procesowe przed organami administracji państwowej i samorządowej,sporządzanie pozwów, apelacji, zażaleń, skarg kasacyjnych, wniosków i innych pism procesowych,doradztwo prawne.Kancelaria świadczy obsługę prawną na zasadzie stałej umowy zlecenia lub w ramach podejmowania i wykonywania na rzecz klienta usługi jednorazowej. Kancelaria przygotowana jest do pełnej obsługi prawnejrozwód, separacjaalimenty, uregulowanie i zmiany kontaktów z dzieckiemwydanie zarządzeń opiekuńczych (np. o wyrażenie zgody na wydanie paszportu dla dziecka, zmiana nazwiska dziecka,zarząd majątkiem dziecka)ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwaunieważnienie małżeństwaprzysposobieniesprawy opiekuńcze (np. rodzina zastępcza, opieka dla małoletniego)sprawy o ubezwłasnowolnienie całkowite lub częściowezniesienie wspólności majątkowej między małżonkamipostępowanie w sprawie nieletnichsprawy o podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowejdział spadkuobrońca w sprawie karnejreprezentowanie podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym przed Prokuraturą i Policją, obrona oskarżonego przd Sądem we wszystkich instancjach,

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w odszkodowaniach »

  Kancelaria Lex Medical powstała z myślą o wszystkich tych, którzy ucierpieli w różnego rodzaju wypadkach. Niesiemy im pomoc i rozpatrujemy każdą sprawę w sposób niezwykle indywidualny. Jesteśmy mistrzami negocjacji z zakładami ubezpieczeniowymi. Reprezentujemy naszych klientów i walczymy o odszkodowania. Zawsze staramy się wywalczyć maksymalną kwotę zadośćuczynienia. Dbamy też o zdrowie naszych klientów i pomagamy w wyborze odpowiedniej placówki medycznej, specjalistów, lekarzy, rehabilitantów.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej rejestrowanych spółek prawa handlowego. Z jakich przyczyn spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak ogromnym renomą?W znacznej części przypadków dlatego, że zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sugeruję jednak pamiętać, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe. Odpowiedzialność za długi spółki zoo mogą ponosić wyjątkowo wspólnicy spółki z o.o. oraz członkowie zarządu spółki zoo. Powyższe zagadnienia będę regularnie przedstawiał na moim blogu o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.Nie przeceniając braku odpowiedzialności za długi spółki z o.o. zasadniczą zaletą może być także niski koszt założenia spółki zoo. W chwili obecnej wysokość kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy uregulować w umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w kwocie 5.000 PLN.Uwzględniając dotychczasowe ustalenia dla zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostateczne jest zdeponowanie do spółki tylko tej kwoty. Podnoszę dodatkowo, że do czasu zmiany Kodeksu spółek handlowych celowe było zdeponowanie kwoty 50.000 zł. O tym jak założyć i zarejestrować spółkę zoo będę szerzej wyjaśniał na blogu prawniczym.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni w Warszawie »

  Jeżeli potrzebny Ci radca prawny w Warszawie, do usług poleca się profesjonalna kancelaria prawna Dobry Skuteczny Prawnik. Nasze usługi prawne oraz porady prawne to pomoc prawna dla każdego – w sprawach prywatnych oraz związanych z działalnością gospodarczą. Jesteśmy sojusznikami w państwa sprawie – niezależnie od tego czy jest ona prywatna czy firmowa. Zabezpieczamy Państwa interesy w najlepszy możliwy sposób.

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gutowski i Wspólnicy »

  Kancelaria Adwokacka Gutowski i Wspólnicy z siedzibą w Poznaniu oferuje obsługę prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych i aplikantów reprezentuje klientów prywatnych jak i firmy, w sporach sądowych w zakresie, mediacji i arbitrażu.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obronca24h.pl »

  Zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów z serwisu obrońca24h.pl specjalizuje się w obronie karnej osób zatrzymanych m.in. za jazdę po alkoholu. Pamiętaj, że w wielu przypadkach nałożona kara choć nie jest wysoka, to może być bardzo dotkliwa, dlatego skorzystaj z rady profesjonalistów.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »