Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

Szczegóły strony www.wachocka.pl:

Podlinkuj stronę www.wachocka.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Arkadiusz Jaskuła - Adwokat Poznań, Adwokat Szczecin »

  W miłej atmosferze, na Starym Rynku w Poznaniu:nKancelaria świadczy wszechstronną i kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej (np. fundacje, stowarzyszenia).nKancelaria zapewnia klientom profesjonalne usługi w zakresie:n- reprezentacji przed sądami i innymi organami, w tym administracyjnymi,n- przygotowywania pozwów, środków zaskarżenia i innych pism procesowych,n- sporządzania opinii prawnych oraz projektów umów,n- udziału w negocjacjach i działaniach przedsądowych.nnSpecjalizujemy się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego oraz karnego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Boniuszko »

  Profesjonalne porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rynku kapitałowego. Doradztwo w procesie zakładania spółek oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Zastępstwo procesowe

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MALINOWSKA Obsługa prawna »

  Kancelaria Prawna w Warszawie prowadzona przez Adwokat Aurelię Malinowską oferuje pomoc prawną opartą na precyzyjnej znajomości przepisów prawa. Obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stwierdzić sytuację prawną klienta, a dzięki temu znaleźć należyte środki zaradcze. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa rzeczowego i majątkowego. Podejmują się rozwiązywania sporów dotyczących własności i ochrony własności. Prowadzi także sprawy spadkowe. Można na nią liczyć także przy kwestiach z obszaru prawa karnego. Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. Ponadto znacznie ceni etykę zawodową, podkreślając gwarancję zadziwiającej rzetelności oraz bezwzględnej poufności i pełnej dyskrecji. Szczegóły dotyczące Kancelarii oraz jej oferty znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Porady prawne online. Potrzebujesz niedrogiej porady prawnej - to jest miejsce dla Ciebie. Wygodny i szybki sposób rozwiązania swojego problemu prawnego. Porad udzielają profesjonalni prawnicy.
  Porady prawne przez internet są dla wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej porady prawnej a nie mają czasu żeby czekać na termin u prawnika. Wszędzie drogo, informacje skąpe i uzyskana pomoc czasami wątpliwa, szczególnie jak się dobrze nie zapamięta treści udzielonej porady. W internecie taka pomoc będzie tańsza, szybka i skuteczna. Cena jak za tak fachową pomoc jest wręcz śmiesznie niska w porównaniu do tradycyjnych usług prawnych.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa - Anna Jakuć »

  Kancelaria z dużym doświadczeniem i sukcesami zaprasza w sprawach: rozwodowych, alimentacyjnych, sprawach rodzinnych, podziału majątku, sporządzania umów, odszkodowań, sprawach karnych, gospodarczych, pomocy prawnej i wielu innych aspektach związanych z polskim prawem.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Cisek - prawnik »

  Oto jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kieruje ją adwokat, mecenas Paweł Cisek. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30. Klienci przyjmowani są po uprzednim ustaleniu - telefonicznym, osobistym bądź elektronicznym - spotkania. Na polecenie naszego interesanta realizujemy sprawy powiązane z prawem rodzinnym, karnym i gospodarczym. Obsługujemy klientów zamieszkałych na obszarze Łańcuta oraz okolic. Adwokat prowadzi sprawy, głównie z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi oraz w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-gk.pl »

  Jesteśmy kancelarią radców prawnych, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Na rynku działamy od wielu lat i posiadamy bardzo duże doświadczenie. Zajmujemy się wykonywaniem usług z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego i wielu innych dziedzin prawa. Do każdego potrzebującego podchodzimy indywidualnie i staramy się mu pomóc zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne - lexkancelaria.eu »

  Kancelaria Radcy Prawnego LEX zapewnia obsługę prawną dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Prawnicy z kancelarii mogą zająć się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstwa, kwestią współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Jedną ze specjalności kancelarii są zagadnienia prawa medycznego – biuro obsługuje placówki medyczne, firmy farmaceutyczne oraz inne jednostki związane z medycyną. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej, ubezpieczeniowego, budowlanego, zamówień publicznych.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Gdańsk - prywatny detektyw »

  Detektyw Gdańsk zajmuje się różnymi sprawami. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi może potrzebować jego pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów osobistych i biznesowych. Będąc w związku, często zdarza się, że mamy wątpliwości co do uczciwości naszego partnera. Agencja detektywistyczna Gdańsk pomoże dowiedzieć się, czy są one uzasadnione. Detektyw dzięki informacjom udzielonym przez klienta będzie w stanie sprawdzić, jak w rzeczywistości wygląda dzień z życia bliskiej nam osoby. Możliwość wykonania zdjęć czy nagrań wideo to dodatkowy atut. Biuro detektywistyczne Gdańsk zajmuje się także zbieraniem dowodów do spraw karnych i cywilnych, pomaga ustalić majątek lub skutecznie przeprowadzić proces windykacji. Prywatny detektyw z Gdańska pomoże także ustalić miejsce pobytu osoby zaginionej lub ukrywającej się.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »