Klimatyzacja warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klimatyzacja warszawa

Went - Klima to firma, która istnieje na polskim rynku już od sześciu lat. Nasi pracownicy mogą jednak pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami w branży instalacyjnej. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta z naszych usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, dlatego też naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców stolicy oraz okolic. Możemy zapewnić profesjonalne usługi z zakresu instalacji wentylacji oraz klimatyzacji. Polecamy!

Szczegóły strony www.went-klima.pl:

Podlinkuj stronę www.went-klima.pl:

Klimatyzacja warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport morski, Transport kontenerów HELENA-TS Gdynia »

  Firma Helena Transport Spedycja już od 12 lat przenika branżę związaną z transportem morskim3, spedycją i logistyką. Dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród swoich kontrahentów, którzy od lat korzystają z jej posług. Wychodząc naprzeciw klientom proponuje najlepsze rozwiązania logistyczne uwzględniając każdy przypadek indywidualnie. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej1 i taboru samochodowego przez co partnerzy kooperujący mogą otrzymać wszechstronne, nieocenione wskazówki w jednym miejscu, wykonując jeden telefon, bądź wysyłając jedną wiadomość mailową. Dzięki pozytywnym relacjom z armatorami morskimi, Firma zapewnia wysoki standard posług przewozowych oraz ma wpływ na większość manewrów związanych ze zleconymi towarami. Pozytywne relacje w szczególności przełożyły się na serwis z Dalekiego Wschodu, gdzie Helena konkuruje cenowo i jakościowo z wieloma spedytorami morskimi. Zachęcający staje się ciągły rozwój Firmy, która stopniowo wprowadza pojawiające się w branży ułatwienia, tu warto nadmienić wprowadzenie procedur uproszczonych do opraw celnych obejmujących wszystkie trójmiejskie porty morskie, całodobowe kontrolowanie wysyłek. Aktualnie firma oczekuje na rozpatrzenie wniosku na uzyskanie certyfikatu AEO, tj. Upoważnionego Przedsiębiorcy. Firma Helena liczy na kolejne lata funkcjonowania pod znakiem wysokiej jakości oraz zaufania swoich kontrahentów.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOSKLAD przedsiębiorstwo komunalne »

  Firma Ekoskład od wielu lat działa na terenie Aleksandrowa Kujawskiego oraz w okolicach, trudniąc się przede wszystkim wywozem nieczystości komunalnych. Nasza oferta obejmuje więc, na przykład: odbiór śmieci, segregację śmieci, składowanie oraz recycling materiałów komunalnych, wywóz odpadów komunalnych. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, postanowiliśmy zająć się także realizowaniem innych zadań: zimowym utrzymaniem dróg (między innymi odśnieżanie, posypywanie piaskiem oraz solą), wycinką drzew, przyjmowaniem odpadów budowlanych, sprzedażą piasku i żwiru, robotami ziemnymi (usługi minikoparką), transportem HDS (transport maszyn, materiałów sypkich i materiałów budowlanych, przewóz kontenerów), a także hodowlą choinek. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty można znaleźć, odwiedzając naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tecom - kasy fiskalne Rybnik »

  Firma Tecom prowadzi dystrybucję kas i drukarek fiskalnych renomowanych firm. Dla chętnych organizujemy profesjonalne kursy obsługi kas fiskalnych - szybko nauczymy, jak obsługiwać urządzenie. Świadczymy również usługi w zakresie montażu systemów alarmowych oraz instalacji systemów monitoringu.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Szukasz dobrej oferty leasingu od sprawdzonego partnera? MBank zaoferuje Ci profesjonalne wsparcie przy leasingu pojazdów, maszyn, urządzeń medycznych, środków transportu – w tym przyczep, wynajem i zarządzanie flotą pojazdów, nieruchomości jak również usługi związane z ubezpieczeniem oraz assistance. Z MBankiem leasing jest prosty- poznaj szczegóły naszej oferty już teraz – zapewnimy Ci najlepsze warunki na rynku!

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna reklama »

  Wyróżnij się na tle innych, szarych stron internetowych. Twoja reklama internetowa wcale nie musi być monochromatyczna! Zastanawiasz się w jaki sposób pozyskać nowych klientów dla Twojej firmy? Odpowiedzi szukaj na www.nowiklienci.com. Eactive oferuje najskuteczniejsze formy reklamy w internecie. Jedną z cech wyróżniających propozycję Eactive na tle konkurencji jest indywidualne podejście do potrzeb każdego z klientów. Więcej informacji uzyskać można od konsultantów firmy bądź niniejszej strony internetowej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • JWtransport.PL - Transport Kraków, Śląsk, Wrocław »

  JW Transport to firma specjalizująca się w świadczeniu usług transportowych, a szczególnie w transporcie ponadgabarytowym. Świadczymy także transport HDS. Działamy na terenie całego kraju, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, angażując do jego wykonania profesjonalnie przygotowaną kadrę pracowników.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Biur Krosno - Firma Sprzątajaca Cleaning »

  Zapraszamy do skorzystania z Naszych kompleksowych usług sprzątających. Staramy się aby zakres usług oraz harmonogram pracy serwisu sprzątającego dostosowany był do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy Państwu gwarantowaną satysfakcję z Naszych usług sprzatających, mycia okien, prasowania. Nasze atuty to krótki czas realizacji zleceń, miła, fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.


  W naszej ofercie sprzątającej jest:

  sprzątanie domów, mieszkań, biur,
  mycie okien,
  czyszczenie parą,
  pranie dywanów, wykładzin,
  prasowanie koszul, zasłon,
  sprzątanie po remontach mieszań, biur, domów.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Sopot »

  Profesjonalny Hydraulik

  W firmie Hydraulik Sopot to Ty jesteś dla nas najważniejszy.

  Korzystam z najnowocześniejszych technologii i trwałych rozwiązań, które spełniają europejskie standardy. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, zjawię się zawsze na czas by sprostać Twoim najwyższym wymaganiom.

  Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne by zapewnić pełne bezpieczeństwo dla Ciebie, Twojej rodziny i domu. Przyjeżdżam zawsze w czystym uniformie, pokrowcami na buty by nie brudzić Ci podłogi.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sportika »

  Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę odzieży i akcesoriów dla sportów indywidualnych i zespołowych. Każdy uprawiający sport znajdzie tu coś dla siebie o wysokiej jakości oraz w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.geodetapomiary.pl »

  Jeśli szukasz kompetentnego geodety i cenisz sobie rzetelność oraz profesjonalizm, wybierz usługi Grupy B12. Działamy w powiecie krakowskim oraz powiatach ościennych. Szeroka oferta obejmuje sporządzanie map geodezyjnych, mianowicie map do celów projektowych, inwentaryzację powykonawczą oraz tyczenie przyłączy i budynków. Proponujemy również pełną obsługę prawną, obejmującą regulację stanów prawnych nieruchomości gruntowych, a także podział działek i wznowienie granic.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »