Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe

Krosfencing jest producentem wysokiej jakości ogrodzeń i bram o szerokim zastosowaniu. Ogrodzenia systemowe, ogrodzenia tradycyjne, bramy przesuwne oraz bramy skrzydłowe mogą być zastosowane zarówno w użytku prywatnym, do ogrodzenia posesji jak i w zabezpieczeniu zakładów produkcyjnych lub innych instalacji. Do produkcji wyrobów wykorzystywane są profile oraz rury stalowe. Do wyboru są ogrodzenia i bramy w stanie surowym oraz ocynkowane i pomalowane proszkowo. Możliwość umieszczenia różnych elementów dekoracyjnych, takich jak groty, rozety czy koszyki. Produkcja ogrodzeń i bram również na indywidualne zamówienie klienta, według własnego projektu. Ponadto w ofercie również furtki, balustrady oraz kraty okienne. Wyroby Krosfencing cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną.

Szczegóły strony www.krosfencing.eu:

Podlinkuj stronę www.krosfencing.eu:

Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny googlebot 126

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uprawnienia Budowlane »

  Zbiór informacji dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia budowlane. Znajdziesz tu : pytania na egzamin testowy i ustny, przykład wypełnionej książki praktyki zawodowej, zbiór aktów prawnych, których znajomość wymaga komisja egzaminacyjna oraz forum dyskusyjne gdzie każdy może zadać pytania i wyjaśnić swe wątpliwości.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atlas części »

  Naszą główną specjalnością jest sprzedaż nowych, oryginalnych części zamiennych do maszyn typu ATLAS, ATLAS|TEREX, TEREX|FUCHS, SCHAEFF, FERMEC i wozideł TEREX, oraz osprzętu do maszyn budowlanych różnych producentów.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na kolektory słoneczne »

  Witryna internetowa firmy Home&Energy posiada informacje o sprzedaży pomp ciepła i kolektorów słonecznych, czyli ekologicznych instalacji do ogrzewania domów wolnostojących. Firma Home & Energy działa w obrębie całego kraju. Na witrynie zamieszczony jest również opis produktów i ich charakterystyka, funkcjonalność oraz przykładowe ceny. Przedsiębiorstwo Home & Energy dba o zadowolenie i satysfakcję Klienta.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski portal usług tynkarskich »

  Tynkiwpolsce.pl jest ogólnopolską bazą firm i wiedzy z branży tynkarskiej. Jest to portal skupiający się wyłącznie na jednej branży budowlanej, dzieki czemu zawdzięcza wysoką ocenę wśród internautów poszukujących informacji na temat tynków, elewacji i wylewek.

  Katalog w swojej bazie posiada m.in:
  firmy tynkarskie,
  firmy posadzkarskie,
  prezentacje poszczególnych rodzajów tynków,
  porady, dla przyszłych zleceniodawców usług - czyli Was

  Dlaczego warto zaprezentować swoją firmę w naszym portalu?

  Dzięki szybkiej i łatwej w obsłudze wyszukiwarce, poszukujący znajdą firmy z wybranej miejscowości lub danego regionu w Polsce, które profesjonalnie zajmą się ścianami i podłogami w domu czy mieszkaniu. Podczas korzystania z portalu tynkiwpolsce.pl jest pewność, że znajdujące się w bazie firmy są sprawdzone, a ich usługi na najwyższym poziomie.
  Decydującym czynnikiem, którym warto się kierować są opinie - które może zamieścić klient firmie, która wykonała u niego tynki bądź wylewki.

  Na naszej stronie znajdziemy również cenne porady związane z czynnościami, jakie należy podjąć w przypadku planowania położenia lub odnowienia posadzek oraz ścian budynku wewnątrz jak i na zewnątrz.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Grzania - ogrzewanie, rekuperacja, odkurzacze centralne »

  STREFA GRZANIA FHU. Tkacz M. oferuje prefesjonalne systemy ogrzewania i rekuperacji, odkurzacze centralne, ogrzewanie podłogowe oraz filtry do wody. STREFA GRZANIA - specjaliści w ogrzewaniu. Podstawowym celem naszej firmy jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta dla wszystkich inwestycji budowlanych - zarówno mieszkaniowych jak i przemysłowych.

  Współpracujemy z czołowymi producentami i importerami oferując naszym Klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy pomoc merytoryczną przy doborze urządzeń i pozostałego asortymentu umożliwiającego odpowiednie ogrzewanie domu. Proponujemy również sprzedaż naszych produktów w korzystnych systemach ratalnych oraz dowóz towarów do Klienta. Od lat stawiamy na fachowe doradztwo, we współpracy z producentami organizując spotkania dla instalatorów mające na celu podniesienie ich kwalifikacji oraz zapoznanie z najnowszymi technologiami wprowadzanymi na rynek polski. Taka współpraca owocuje wysokiej jakości usługami wykonywanymi przez firmy współpracujące z F.H.U. "STREFA GRZANIA".

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przemośnik »

  Instalacje przemysłowe i specjalistyczne używane w przemyśle. Projektowanie oraz produkcja. 25 lat działalności na rynku i wielu zadowolonych klientów. Firma realizuje zlecenia na terenie Polski i Europy. Stosuje najnowsze rozwiązania techniczne i spełnia wszelkie wymagania obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. W ofercie między innymi węzły betoniarskie, linie produkcyjne, kompletne zakłady produkcyjne, np. brykietów betonowych i wiele innych. Firma dysponuje bogatą kadrą inżynierską i zatrudnia doświadczonych fachowców.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi »

  Profesjonalne parkiety, drewniane podłogi i boazerie to specjalność firmy "Drexpol". Sprostamy każdemu wymaganiu. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu naszych sprzedawców, realizacja zamówienia staje się formalnością. Współpraca z zagranicznymi firmami i dostawcami towaru najwyższej jakości, daje państwu gwarancję dobrych zakupów. Wyselekcjonowana oferta i realizacja licznych zamówień to atuty naszej firmy. Oprócz wyrobów drewnianych, zapewniamy dostęp do środków dbających o perfekcyjność podług.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Figura instalator- automatyka domowa »

  Nowoczesny i zaawansowany technologicznie system, który decyduje o tym, że inteligenty dom staje się komfortowy i wygodny dla jego mieszkańców. Innowacyjne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań. Profesjonalna automatyka domowa. Mnóstwo możliwości, jakie stwarza system gwarantuje zadowolenie i satysfakcję Konkurencyjne ceny i rzetelne doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych opcji.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ankor - grzejniki podłogowe »

  Przedstawiamy Państwu stronę internetową przedsiębiorstwa Ankor, która działa w branży już od 1996 roku. Jesteśmy doświadczonym i profesjonalnym zespołem, których przygotowuje nowoczesne oraz funkcjonalne instalacje na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, obiektów przemysłowych, obiektów handlowo - usługowych oraz budynków użyteczności publicznej. Przygotowujemy również instalacje w budynkach wielorodzinnych. Łączymy najlepsze materiały i wykonujemy prace z materiałów dostarczonych nam przez klienta. Montujemy instalacje wodne, kanalizacyjne oraz instalacje centralnego ogrzewania. Realizujemy zamówienia, zarówno na przyrządzenie instalacji gazowych, jak i montaż kotłowni na paliwa stałe oraz kotłów elektrycznych. Budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ankor - zapewnia sprawdzone instalacje w terminowej realizacji. Szczegóły na witrynie internetowej.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mozaika »


  Baseny są obecnie w coraz większej modzie, co sprawia, że powstają nie tylko koło szkół i innych lokalów o użyteczności publicznej, ale także na posesjach prywatnych. Z tego też względu, że baseny są prawdziwą przyjemnością dla człowieka, dają ogromną ilość zabawy, ale także sprawiają, że możemy świetnie w nich się zrelaksować, dlatego też chętnie budujemy je koło własnych mieszkań, bądź też w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach. Jeżeli więc ty także chcesz skorzystać z takiej możliwości, warto sprawdzić nowoczesną i profesjonalną ofertę, jaką prezentuje dziś firma Budowa Basenów.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »