Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe

Krosfencing jest producentem wysokiej jakości ogrodzeń i bram o szerokim zastosowaniu. Ogrodzenia systemowe, ogrodzenia tradycyjne, bramy przesuwne oraz bramy skrzydłowe mogą być zastosowane zarówno w użytku prywatnym, do ogrodzenia posesji jak i w zabezpieczeniu zakładów produkcyjnych lub innych instalacji. Do produkcji wyrobów wykorzystywane są profile oraz rury stalowe. Do wyboru są ogrodzenia i bramy w stanie surowym oraz ocynkowane i pomalowane proszkowo. Możliwość umieszczenia różnych elementów dekoracyjnych, takich jak groty, rozety czy koszyki. Produkcja ogrodzeń i bram również na indywidualne zamówienie klienta, według własnego projektu. Ponadto w ofercie również furtki, balustrady oraz kraty okienne. Wyroby Krosfencing cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną.

Szczegóły strony www.krosfencing.eu:

Podlinkuj stronę www.krosfencing.eu:

Krosfencing - ogrodzenia, bramy, ogrodzenia systemowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Igłofiltry, agregaty pompowe, pompy zatapialne »

  PPHU Klaudia sp. z o.o. - producent systemu igłofiltrowego IgE 81/32, dystrybutor agregatów pompowych, pomp zatapialnych, pomp dla budownictwa.
  W serwisie prezentowane są agregaty pompowe Geco Power, Flygt, Victor Pumps, Towerlight, pompy zatapialne Flygt, Grindex, Afec, Tsurumi, Evak.
  Oferta sprzedaży i wynajmu.
  Szczegółową uwagę poświęcono systemom igłofiltrowym, opisano działanie instalacji igłofiltrowej, przedstawiono zdjęcia wpłukiwania i instalacji.
  Zaprezentowano także ofertę w zakresie wynajmu pomp i igłofiltrów.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent płyty ażurowej typu MEBA oraz ogrodzeń betonowych. »

  Zajmujemy się produkcją płyty ażurowej Meba oraz ogrodzeń betonowych doskonale imitujących kamień. Ogrodzenia występują w różnej kolorystyce. Zajmujemy się również produkcją płyty drogowej jomb wykorzystywanej jako utwardzenie dróg gruntowych i leśnych. Produkujemy również kręgi betonowe o różnej szerokości i wysokości kręgi studzienne znajdują swoje zastosowanie w montażu odwodnień, studniach głębinowych, szambach i kanalizacji miejskiej.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • POLSKA DREWNIANA projektowanie domu z drewna »

  Przedstawiamy Państwu firmę Polska Drewniana, której główna siedziba mieści się w Warszawie. Oddział firmy natomiast umieszczony jest w Piszu. Specjalizujemy się w budownictwie drewnianym. Urzeczywistniamy nowatorskie, inspirowane naturą projekty budynków. Proponujemy Państwu pełen obszar prac, począwszy od dostania pozwolenia na budowę, po przygotowanie planu domu, wnętrz i instalacji i ogrodu, aż po budowę domu. Sprzedajemy też skończone budynki. Nad wykonaniem domów pracuje doskonały zespół speców, budowlańców i rzemieślników. Wykonamy wprawnie i na czas przyjęte zlecenia. Wszystkie szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • FireStop.pl Ochrona przeciwpożarowa »

  Sklep FireStop.pl oferuje zabezpieczenia przeciwpożarowe - drzwi przeciwpożarowe, klapy przeciwpożarowe, rewizyjne, stropowe i ścienne, okna oddymiające, klapy dymowe, świetliki i wyłazy dachowe, farby i lakiery ogniochronne, systemy przeciwpożarowe - oddymiania, sygnalizacji pożaru, zamknięć ogniowych, systemy napędów, sprzęt przeciwpożarowy - gaśnice, hydranty, apteczki, armatura pożarowa

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błaszczyk - projekty domów »

  Firma wykonuje różnego rodzaju dokumentacje projektowo-kosztorysowe, projekty domów, zagospodarowania terenu oraz projekty akustyki pomieszczeń. Obsługujemy inwestycje budowlane - uzyskujemy decyzje dotyczące gruntów, a także wypisy z ewidencji budynków.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reprezentujemy Twój interes na budowie. »

  Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele – zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m.in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany.Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie:Project ManagementNadzór inwestorskiKierownik budowyDoradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzyPrzeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektówMonitoring procesu inwestycyjnego.Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie: Studium wykonalności Pozyskania finansowania Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stolarka BP - okna, schody i drzwi drewniane - Warszawa »

  Stolarka BP jest przedsiębiorstwem świadczącym wysokiej jakości usługi stolarskie, takie jak remonty i rekonstrukcje stolarki zabytkowej, a także produkcja okien i schodów na zamówienie. W skład oferty firmy wchodzą takie elementy stolarskie jak okna skrzynkowe, okna półskrzynkowe, okna jednoramowe, okna energooszczędne, drewniane schody, drzwi zewnętrze i wewnętrzne oraz inne, wytwarzane z wysokogatunkowego drewna.
  Doświadczenie zdobywane od 1997 roku pozwoliło na wypracowanie najwyższej jakości, zarówno oferowanych produktów, jak i samej obsługi. Potwierdzają to referencje wystawione przez wielu Klientów z Warszawy i okolic.
  Stolarka BP prowadzi działalność na terenie Warszawy i okolic, jak również na obszarze całego województwa mazowieckiego. Wykonywane prace są nadzorowane przez konserwatora zabytków.
  Drewniane okna, schody i drzwi mogą być wykonane z dowolnych gatunków drewna, zarówno krajowych, jak i egzotycznych, podobnie jak inne drewniane elementy oraz meble, których wytwarzanie również należy do zakresu usług firmy.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mogą Państwo zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat naszej działalności i oferty. Wszystkie szczegóły omawiane są indywidualnie, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby w Radzyminie pod Warszawą.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu od Metal-Gum jest lekka i trwała. »

  Metal-Gum dostarcza swoim klientom praktyczne, trwałe oraz, co ważne, atrakcyjne wizualnie gotowe systemy zadaszenia nad tarasy, drzwi czy balkony. Nasze daszki posiadają różnorodne wymiary, kształty oraz wykonane są zawsze z wysokiej jakości tworzyw w tym głównie aluminium, pleksy czy poliwęglan. Dzięki nam mogą Państwo szybko i efektownie zadaszyć balkon, który stanie się idealnym miejscem do odpoczynku nawet w pochmurne i deszczowe dni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie firmy Metal-Gum.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • S.C. KobeFarby - tynki i farby »

  Jeżeli poszukujecie markowych farb malarskich do swojego domu, możemy zaproponować spółkę Kobe. Być może nie kojarzycie tej marki, która funkcjonuje na rynku wrocławskim. Firma Kobe ma w ofercie pełną paletę farb tynki i farby, farby fasadowe i farby w areozolu. Poza tym dostępne są mieszalniki, impregnaty i inne produkty malarskie. Tak bogata oferta spowoduje, że szybko pomalujecie swoje mieszkanie na zewnątrz i wewnątrz. Poza tym na stronie firmy można skorzystać z programu kreator malarski, który pomoże w zakupie najlepszej farby do domu. Kobe farby i tynki działa we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »