Kurtyny PCV - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kurtyny PCV

Oferta producenta kurtyn paskowych oraz porady na temat doboru, eksploatacji i przechowywania. Przewodnik pokazujący jak dobrać kurtynę oraz jak ją zamontować. Wiele rysunków i schematów.

Szczegółowy opis pasów pcv do produkcji kurtyn, a w tym:
- pasy standardowe do uniwersalnego stosowania,
- pasy z folii mrozoodpornej dedykowane do chłodni i mroźni,
- pasy z folii technicznej: antystatyczne i przeciw owadom,
- pasy kolorowe transparentne i nieprzezroczyste,

Kurtyny przesuwane – alternatywa dla kurtyn stacjonarnych. Znajdują zastosowanie tam, gdzie czasowo natężenie ruchu jest bardzo duże.

Kurtyny do chłodni i mroźni. Pasy na kurtyny chłodnicze są wykonywane ze PCV o zwiększonej ilości plastyfikatorów. Dzięki temu pozostają one elastyczne w ujemnych temperaturach.

Kurtyny przemysłowe są stosowane w halach i magazynach jako przegrody i osłony maszyn. Pomagają ograniczyć hałas w zakładach produkcyjnych. Ograniczają przeciągi. Skutecznie redukują straty ciepła na stanowiskach przeładunkowych.

Ponadto zebraliśmy najczęściej występujące problemy z kurtynami paskowymi oraz pokazujemy jak sobie z nimi radzić. Przykładowe zastosowania kurtyn paskowych.

Szczegóły strony www.kurtynypcvpaskowe.pl:

Podlinkuj stronę www.kurtynypcvpaskowe.pl:

Kurtyny PCV

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakład Dekarski, Blacharski »

  Wykonawstwo usług dekarskich w zakresie: papy termozgrzewalnej, gonty papowe, płyty warstwowe, blachówka, blach-dachówka, docieplanie dachów, ścian
  Usługi są wykonywane według cenników KNR i według kalkulacji własnej po uzgodnieniu ze zleceniodawcom.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana Dariusz Więckowski »

  Firma Budowlana Więckowski posiada 14 lat doświadczenia zdobytego na Łódzkim rynku budowlanym. Posiadamy bogate portfolio zrealizowanych projektów budowlanych z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego i przemysłowego.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optima- pompy ciepła »

  Firma oferuje szeroki zakres usług zapewniając także kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Wysoka jakość oraz terminowość wykonywanych prac budowlano- montażowych w ramach ogrzewania, wentylacji oraz instalacji przez doświadczone i kompetentne osoby.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady budowlane nie tylko dla profesjonalistów »

  W serwisie wykanczaniewnetrz.com.pl znajdziesz profesjonalne artykuły dotyczące usług remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych. W portalu wykanczaniewnetrz.com.pl znajduje się wiele interesującej treści i porad, w jaki sposób sprawnie przeprowadzić remont oraz wykończenie mieszkania lub domu. Po lekturze artykułów serwisu wykanczaniewnetrz.com.pl będziesz wiedział na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze firmy remontowej, aby nie zostać oszukanym. Dowiesz się również jaki rodzaj podłóg wybrać, jak dobrać kolorystykę w mieszkaniu, jakimi dodatkami stworzysz niesamowitą atmosferę. Zobacz interesujące artykuły o tematyce remontowo-budowlanej w portalu wykanczaniewnetrz.com.pl.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany dystrybutor Tractel Polska Orome- wyciągarki »

  Grupa Tractel jest grupą przedsiębiorstw zlokalizowanych w 14 krajach na całym świecie. Przez lata Tractel jako producent urządzeń wciągających wyspecjalizował się w następujących obszarach: systemy podnoszące,zabezpieczenie prac na wysokościach, konserwacja i utrzymanie budynków, systemy umożliwiające dostęp na wysokościach. Firma Orome jako dystrybutor produktów Tractel działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Get Sp. z o.o. oferuje Państwu wszelkiego typu rusztowania - elewacyjne, fasadowe, przejezdne. Nasze produkty to wysoka jakość potwierdzona wieloma zdobytymi nagrodami i uzyskanymi certyfikatami. W ofercie również inny sprzęt budowlany - gabiony, ogrodzenia budowlane, szalunki, drabiny... Cała oferta dostępna na naszej stronie www.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Kominowe »

  Nasza firma świadczy usługi z zakresu montażu i sprzedaży systemów kominowych ze stali kwasoodpornej z najlepszych komponentów pochodzących od czołowych producentów. Doświadczeni pracownicy dzięki swojemu doświadczeniu wykonają każdą instalację fachowo i na czas.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gablux - producent koszy i ogrodzeń gabionowych »

  Firma Gablux jest polskim producentem koszy gabionowych znajdujących zastosowanie przy budowie ogrodzeń, aranżacji ogrodów oraz przy wzmocnieniach skarp i ciągów wodnych. Nasze produkty wyróżnia wzorcowa jakość i najlepsza cena

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wepa Projekt »

  Biuro projektowe Wepa Projekt zajmuje się przygotowywaniem planów różnego rodzaju wentylacji oraz klimatyzacji, instalacji ogrzewania powietrznego, instalacje, których zadaniem jest ochrona dróg ewakuacyjnych przed zadymieniem oraz instalacji łączących automatykę i chłodnictwo. Szeroko zakrojona współpraca z innymi firmami pozwala na wykonanie kompleksowych planów instalacji sanitarnych.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Balustradka.pl balustrady i ogrodzenia »

  Producent oferuje bogatą ofertę balustrad zewnętrznych balkonowych i wewnętrznych na schody oraz bramy wjazdowe i ogrodzenia posesyjne. Elementy spawane na wymiar ze stali nierdzewnej i czarnej. Ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo. W ofercie Firmy również montaż ogrodzeń systemowych i budowa murków, słupów ogrodzeniowych z cegły i pustaków.
  Kompleksowe wykonawstwo potwierdzone pisemną gwarancją.

  Data dodania: 21 12 2016 · szczegóły wpisu »