KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Prawo spółek, prawo cywilne, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo podatkowe, prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo na dobrach niematerialnych, a także prawo ochrony konkurencji i konsumentów – to dziedziny, w których zawsze można zwrócić się do Kancelarii Adwokackich w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelarie Adwokackie współtworzą adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek. Do kooperacji zapraszają kontrahentów indywidualnych i podmioty gospodarcze, także spółki prawa handlowego. Oferują im profesjonalną obsługę a w wypadku podmiotów gospodarczych, stałą współpracę na sprzyjających warunkach. Podejmują się reprezentacji swoich klientów przed wszelkiego typu urzędami oraz przed sądami wszystkich instancji. Pomagają w ubezpieczeniach i w uzyskaniu odszkodowań. Szczegółowe informacje dotyczące kancelarii można uzyskać na stronie.

Szczegóły strony www.gorzowadwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.gorzowadwokat.pl:

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria radcy prawnego - Patryk Mikulski »

  Poznańska Kancelaria Radcy Prawnego Partyka Mikulskiego zajmuje się obsługa prawną przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Patryk Mikulski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy i prawie administracyjnym. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, odszkodowaniami, obrotem wierzytelnościami, opiniowanie umów i ich negocjowanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna białystok »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Eugenii Jabłokow w Białymstoku to profesjonalne usługi prawne świadczone na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji pozarządowych. Kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi związane zarówno z przygotowywaniem pozwów i pism procesowych jak i doradztwem prawnym dla firm. Ponadto oferuje sporządzanie opinii prawnych i umów oraz świadczy szereg innych usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Siwek Gaczyński & Partners - Warszawa »

  Specjalizujemy się w prawie gospodarczym także w tych sferach prawa, które wiążą się z wszelkimi postaciami działalności gospodarczej.

  Chcielibyśmy, ażeby działanie każdego prawnika i całego Zespołu Kancelarii SGP było rzeczywiście odczuwane przez Klienta jako doskonałe wsparcie.

  Pojmujemy, że wymaga się od nas rekomendacji najznakomitszych rozwiązań, a prawna analiza i oszacowanie są tylko etapem dla wybrania odpowiednich poczynań.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne od porad prawnych, po sporządzanie wszelkich pism procesowych, opinii prawnych, jak też występowanie przed sądami, organami ścigania, urzędami i wszelkimi innymi instytucjami. Kancelaria specjalizuje się w rozwodach, sprawach związanych z władzą rodzicielską, kontaktami, alimentami, sprawach o zapłatę, sprawach z zakresu prawa rzeczowego, czy też spraw z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń i prawa karnego wykonawczego. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Adwokat Marta Arendt w sposób fachowy i rzeczowy ocenia realne szanse przeprowadzenia sprawy w sposób najpełniej realizujący interes Klienta.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amesto.pl - Odszkodowania bez opłąt wstępnych »

  Firma Amesto zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się dopiero po wygraniu Państwa sprawy.

  Nasz zespół specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za:
  - słupy lub rurociąg
  - błędy lekarskie
  - szkody górnicze
  - zmiany planu zagosp.
  - wypadki komunikacyjne
  - zakażenia (np. WZW C)
  - wypadki w pracy
  - śmierć bliskiej osoby
  - pogryzienie, upadek
  - zniszczenie mienia
  - uszkodzenie pojazdu

  Amesto to profesjonaliści, którym mogą Państwo powierzyć każdą sprawę.

  Zapraszamy do współpracy

  Zespól Amesto

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy LexMercatoria »

  Kancelaria adwokatów i radców prawnych LexMercatoria działa w Rzeszowie i Krośnie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy adwokatów i radców prawnych LexMercatoria jest w stanie zapewnić pełną obsługę prawną klientów indywidualnych i biznesowych. LexMercatoria jako jedna z nielicznych kancelarii prawnych świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz prowadzi sprawy związane z uzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych. Na stronie internetowej znajduje się pełny opis zakresu usług, przedstawione są sylwetki wszystkich prawników kancelarii oraz zamieszczone zostały pełne dane teleadresowe obu oddziałów kancelarii w Rzeszowie i Krośnie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa - Anna Jakuć »

  Kancelaria z dużym doświadczeniem i sukcesami zaprasza w sprawach: rozwodowych, alimentacyjnych, sprawach rodzinnych, podziału majątku, sporządzania umów, odszkodowań, sprawach karnych, gospodarczych, pomocy prawnej i wielu innych aspektach związanych z polskim prawem.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Excambium »

  Kancelaria Excambium to fundacja pomocy poszkodowanym, która specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń dla osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych czy w miejscu ich pracy, albo też w wyniku innych wydarzeń. Świadczy pomoc w sprawach dotyczących odzyskiwania odszkodowań. Firma prowadzi działalność w Polsce i poza jej granicami. Przedstawiciele firmy w razie potrzeby dojeżdżają do klientów.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze rzeszów »

  Kancelaria Notarialna Monika Tardajko-Zuzmak działa w Rzeszowie i prowadzi dla swoich klientów kompleksowe usługi notarialne zgodnie z prawem o notariacie. Oferta kancelarii włącza pełną gamę czynności notarialnych, w tym między innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, dokumentów takich jak projekty aktów czy oświadczeń.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka adwokat Anna Gręda Łódź »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda znajduje się w Łodzi.
  Adwokat Anna Gręda zapewnia odpowiedzialne i indywidualne oraz rzetelne podejście do każdego Klienta.

  Obsługa prawna, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzona jest na najwyższym poziomie merytorycznym. Kancelaria adwokacka adwokat A. Gręda zachowuje wysokie standardy etyczne. Wszelkie powierzone informacje Kancelarii Adwokackiej zostają zachowane w tajemnicy adwokackiej i nie są nikomu udostępniane.
  Każdy klient uzyskuje dokładne informacje o szansach wygrania sprawy oraz o kosztach sądowych związanych ze sprawą.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda prowadzi sprawy: cywilne (w tym: odszkodowawcze), spadkowe (m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, nieważność testamentu), rodzinne (w tym rozwody, kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku), pracy (reprezentując pracodawców oraz pracowników).

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »