KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Prawo spółek, prawo cywilne, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo podatkowe, prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo na dobrach niematerialnych, a także prawo ochrony konkurencji i konsumentów – to dziedziny, w których zawsze można zwrócić się do Kancelarii Adwokackich w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelarie Adwokackie współtworzą adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek. Do kooperacji zapraszają kontrahentów indywidualnych i podmioty gospodarcze, także spółki prawa handlowego. Oferują im profesjonalną obsługę a w wypadku podmiotów gospodarczych, stałą współpracę na sprzyjających warunkach. Podejmują się reprezentacji swoich klientów przed wszelkiego typu urzędami oraz przed sądami wszystkich instancji. Pomagają w ubezpieczeniach i w uzyskaniu odszkodowań. Szczegółowe informacje dotyczące kancelarii można uzyskać na stronie.

Szczegóły strony www.gorzowadwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.gorzowadwokat.pl:

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 86

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Paulina Walczuk . Adwokat Warszawa-Wesoła »

  Adwokat, Warszawa- Wesoła. Kancelaria Adwokacka Walczuk Paulina z siedzibą w Warszawie (Wesoła), prawnik, porady prawne, obsługa prawna firm i osób prywatnych, przygotowywanie pism procesowych.
  Adwokat Paulina Walczuk prowadzi kompleksową obsługę wszelkich podmiotów prawnych oraz osób fizycznych. Pracownicy Kancelarii posiadają wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawa rozwodowa »

  Mec. Marta Trzesimiech - Kocur - gorąco zapraszam na swój blog o tematyce rozwodowej. Mój blog powstał na skutek wieloletniej obserwacji postępowań sądowych o unieważnienie małżeństwa, wątpliwości, jakie zgłaszają Klienci przed rozpoczęciem procesu, w jego trakcie, a również po zakończeniu sprawy rozwodowej. Na moim blogu znajdziesz artykuły poświęcone m.in kwestiom czasu trwania procesu rozwodowego, składania fałszywych zeznań w toku postępowania w rozwód i wiele więcej. Serdecznie zapraszam do lektury!

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w wypadku na terenie anglii »

  Kiedy mieszkasz na stałe w uk nie musisz martwić się o odszkodowanie na wypadek choroby, czy udziału w wypadku na drodze, jednak kiedy w Wielkiej Brytanii jesteś okazyjnie lub tylko w pracy warto zabezpieczyć się na okoliczność urazu w samochodowym zdarzeniu, jak i choroby. Typowa pomoc medyczna udzielana w Anglii w ramach międzynarodowych umów z Polską jest ograniczona do minimum, a wszelkie odszkodowania są znikome. Świadczenia powypadkowe z polis od następstw nieszczęśliwych wypadków, które miały miejsce na terenie Anglii są rozpatrywane przez specjalizujące się w tychże dziedzinach firmy. Pomoc w odszkodowaniu świadczy wiele konkurencyjnych podmiotów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, głównie w internecie. Korzystając z tej formy wsparcia warto pamiętać o prowizji za udzielone doradztwo i pozyskane odszkodowanie, stąd tez warto porównać różne oferty wielu firm, które mogą różnić się wysokością prowizji od uzyskanej pomocy dla klienta. Liczne oferty na tę sama usługę mogą zawierać różne warunki współpracy.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIOTR PANEK Porady prawne warszawa »

  Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA BIELSKO-BIAŁA notariusze bielsko-biała »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje od 2005 roku oraz jest kontynuacją wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Kancelaria sprawuje czynności notarialne precyzyjne z bieżącymi przepisami prawa notarialnego na terenie Rzeczpospolitej. Zarówno notariusz, jak też przeszkoleni pracownicy sekretariatu zapewniają miłą oraz przede wszystkim kompetentną obsługę we wszelkich kwestiach notarialnych, a w szczególności z aspektu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i handlowego. Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje właściwie z literą prawa, a również ma na uwadze dobro czynnościach notarialnych. Gruntowny opis pracy notariusza na witrynie WWW.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA adwokaci zabrze »

  Kancelaria adwokacka adw. Andrzeja Wrzeciono mieści się w Rudzie Śląskiej i świadczy usługi w ramach prawa cywilnego, rodzinnego, a także spadkowego, pracy i handlowego. Oferowane są w niej czynności prawne w zakresie przygotowywania różnego rodzaju pism procesowych, doradztwa prawnego oraz reprezentowania klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi. Jeśli wymaga tego sprawa, kancelaria nawiązuje współpracę z tłumaczami przysięgłymi oraz notariuszami. Obsługiwani są w niej zarówno zleceniodawcy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, od poniedziałku do czwartku. Więcej informacji o aktywności kancelarii mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl »

  Oferta kancelarii radców prawnych, która przyjmuje klientów indywidualnych oraz biznesowych w Lublinie. Rozwiązujemy wiele problemów prawnych. Bierzemy udział w rozwodach, odzyskujemy należności, opiniujemy procesy gospodarcze. Mamy duże doświadczenie w aspektach prawa wekslowego i autorskiego. Udzielamy ostatecznie porad prawnych drogą multimedialną.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Maksymilian Bergtraum »

  Kancelaria prowadzona przez adwokata Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi prawne na terenie Jeleniej Góry i Wrocławia. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, sprawach rodzinnych oraz tematach związanych ze sporządzaniem i analizą umów. Porady prawne świadczone są zarówno dla firm i przedsiębiorstw jak i dla osób prywatnych.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat katowice »

  Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Franika i adw. Grzegorza Kopeć została założona w roku 1998 i od tego czasu zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców zarówno w sprawach sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w takich dziedzinach prawa jak prawo gospodarcze, cywilne, karne, pracy i prawo administracyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków - pbkb-adwokaci.pl »

  Kancelaria adwokacka PBKB Adwokaci to miejsce, gdzie każdy może liczyć na pomoc w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, czy rodzinnego. Prowadzimy również obsługę prawną firm i oferujemy windykowanie długów. Szczegółowy zakres usług jest wymieniony na stronie internetowej naszej kancelarii lub pod podanym numerem.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »