KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Prawo spółek, prawo cywilne, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo podatkowe, prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo na dobrach niematerialnych, a także prawo ochrony konkurencji i konsumentów – to dziedziny, w których zawsze można zwrócić się do Kancelarii Adwokackich w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelarie Adwokackie współtworzą adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek. Do kooperacji zapraszają kontrahentów indywidualnych i podmioty gospodarcze, także spółki prawa handlowego. Oferują im profesjonalną obsługę a w wypadku podmiotów gospodarczych, stałą współpracę na sprzyjających warunkach. Podejmują się reprezentacji swoich klientów przed wszelkiego typu urzędami oraz przed sądami wszystkich instancji. Pomagają w ubezpieczeniach i w uzyskaniu odszkodowań. Szczegółowe informacje dotyczące kancelarii można uzyskać na stronie.

Szczegóły strony www.gorzowadwokat.pl:

Podlinkuj stronę www.gorzowadwokat.pl:

KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 86

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MALINOWSKA Obsługa prawna »

  Kancelaria Prawna w Warszawie prowadzona przez Adwokat Aurelię Malinowską oferuje pomoc prawną opartą na precyzyjnej znajomości przepisów prawa. Obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stwierdzić sytuację prawną klienta, a dzięki temu znaleźć należyte środki zaradcze. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa rzeczowego i majątkowego. Podejmują się rozwiązywania sporów dotyczących własności i ochrony własności. Prowadzi także sprawy spadkowe. Można na nią liczyć także przy kwestiach z obszaru prawa karnego. Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. Ponadto znacznie ceni etykę zawodową, podkreślając gwarancję zadziwiającej rzetelności oraz bezwzględnej poufności i pełnej dyskrecji. Szczegóły dotyczące Kancelarii oraz jej oferty znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat grudziądz »

  Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta pomoże Państwu w różnych trudnych sprawach. Wszyscy wiemy, że obecnie sprawy rozwodowe czy prawo rodzinne są bardzo skomplikowane i wymagają naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, by obronić swoich praw. Dlatego nasza kancelaria może zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych i wygranych spraw. Doradzamy naszym klientom, którzy nam zaufali i powierzają nam kolejne sprawy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń Kancelaria Nasz Prawnik »

  Kancelaria Adwokacka w Toruniu, działa na rynku z sukcesem. W zakres usług wchodzi profesjonalne doradztwo i pomoc prawna, reprezentowanie przed sądami i urzędami, e-porady. W skład zespołu wchodzą m. in. adwokat Sebastian Kamiński oraz adwokat Paulina Popławska. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie (reprezentowanie w dużych procesach karnych, cywilnych, gospodarczych) pozwala skutecznie radzić sobie w najtrudniejszych sprawach i sporach sądowych. Całodobowy kontakt online. Nasza specjalizacja to: sprawy rodzinne, alimenty, rozwód, separacja, podział majątku, dot. nieruchomości, własności lokali, najmu i eksmisji, wszelkich zagadnień związanych z zarządzaniem i administrację nieruchomościami, naruszenia posiadania, uchylenia uchwał wspólnoty mieszkaniowej, eksmisji, zapłaty czynszu, wstąpienie w stosunek najmu, zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności przesyłu i drogi koniecznej, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, unieważnienie testamentu, zachowek, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień: za błędy w sztuce lekarskiej, szkody, z wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, z tytułu śmierci osób najbliższych, sprawy karne, spory o prawa autorskie, znaki towarowe, wzory przemysłowe, dot. ochrony konkurencji, pomoc w sprawach pracowniczych, o mobbing i dyskryminację, własności intelektualnej, danych osobowych, zamówień publicznych, handlu elektronicznego, weryfikowanie lub tworzenie regulaminów portali i stron www.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych Miżołębska »

  Zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z iście profesjonalnych usług pomocy prawnej. Tylko Miżołębskie biuro porad prawnych dostarcza odpowiedniej jakości pomoce związane z prawem podatkowym, prawem ubezpieczeń czy też prawem dotyczącym spółek. Polecamy serdecznie dokładnie zapoznanie się z kompleksowymi usługami nasze biura porad prawnych

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria "Kasator" - adwokat Jan Puchalski »

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - adwokat Jan Lech Puchalski. Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu skarg kasacyjnych i kasacji oraz reprezentacji przed Sądem Najwyższym. Nadto, świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej, sporządzania opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzenia spraw sądowych. Kancelaria oferuje porady prawne on-line.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa - Glass-Brudziński »

  GLASS-BRUDZIŃSKI to kancelaria adwokatów i radców prawnych obsługującą klientów korporacyjnych, jednostki administracji publicznej oraz osoby indywidualne. Naszą specjalnością jest obsługa prawna przedsiębiorstw. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa autorskiego i własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji, z zakresu prawa karnego, medycznego, energetycznego, pracy,. Zajmujemy się sprawami odszkodowawczymi, windykacją długów, rynkiem wierzytelności.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław - JGLegal.pl »

  Kancelaria Prawna JG LEGAL to wrocławska kancelaria prawna, która obsługuje zarówno klientów biznesowych, jak i osoby fizyczne. Jeżeli chodzi o prawo cywilne, budowlane, mieszkaniowe, spadkowe, administracyjne, karne, gospodarcze, nieruchomości, upadłościowe, czy chociażby e-commerce, to gwarantujemy odpowiedni poziom usług prawnych, a także bardzo miły kontakt. Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu!

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Nekla »

  Znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, do której doprowadziła Cię nierzetelna firma windykacyjna? Interesuje Cię adwokat gniezno? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię, abyś skontaktował się z naszą kancelarią, założoną przez Roberta Cichowskiego – adwokata, udzielającego bezinteresownych porad prawnych.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »