Podkategoria: LEŚNICTWO I PRODUKCJA - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

LEŚNICTWO I PRODUKCJA Podkategoria: LEŚNICTWO I PRODUKCJA

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • PPHU AWB Alina Becla - suszenie, konfekcjonowanie owoców, warzyw i ziół »

  Firma zajmuje się przetwórstwem (suszeniem) owocowo – warzywno – ziołowym, głównie surowców pochodzenia krajowego. Produkujemy i konfekcjonujemy wysokiej jakości owoce, warzywa i zioła suszone jak i również ich mieszanki. Mieszanki owocowo-ziołowe w formie herbatek do zaparzania. Mieszanki owocowo – warzywno – ziołowe jako dodatek do zup sosów i mięs. Mieszanki owocowe w formie mixu owocowego do pogryzania lub jako dietetyczny dodatek do musli. Firma posiada certyfikat na produkcję ekologiczną oraz stosowany jest system bezpieczeństwa żywności HACCP.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona domowa firmy Hubertus pphu »

  Strona domowa firmy Hubertus pphu,
  z siedzibą w Zawidowie przy ulicy
  Zgorzeleckiej 54B. Firma specjalizuje się
  w produkcji ambon myśliwskich w kilku typach. Od tanich letnich ambon po
  najdroższe ocieplane z szybami, zapewniamy jakość i komfort.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Produckji Elektroinstalacyjnej Orion »

  Zakład produkuje systemy instalacyjne z tworzyw sztucznych które znajdują zastosowanie w transporcie paliw gazowych i wody pitnej, różne wymiary rur typu peszel i gładkie, złączki, uchwyty do rur, kanały elektroinstalacyjne, paski zaciskowe, puszki o wielu średnicach i wymiarach.
  Oferujemy również kompleksową usługę Road Feeder Service na terenie całej Unii Europejskiej która uzupełnia towarowe przewozy lotnicze do takich krajów jak : Rosja zauralska,Azja Centralna, Afryka szczególnie północna i wschodnia, Bliski Wschód, basen Morza Południowochińskiego (z wyłączeniem Chin), Kaukaz.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZTiSLP Giżycko - Sprzedaż drewna »

  Zakład Transportu i Spedycji Lasów Państwowych Giżycko: spedycja oraz transport drewna, sprzedaż drewna wszystkich gatunków i sortymentów, także drewno opałowe, kominkowe. Oferujemy także sprzedaż sadzonek, oraz w sklepie Husqvarna: pilarki, wykaszarki, kosy spalinowe, dmuchawy, kultywatory, skaryfikatory, pługi wirnikowe.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja i wycinka drzew »

  Jesteśmy firmą, która już od 15 lat specjalizuje się w zagospodarowaniu i pielęgnacji zieleni, a także w przygotowaniu terenu pod inwestycje. Do wykonania prac używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu najlepszych światowych firm. Pielęgnację i wycinkę drzew wykonujemy m.in. stosując metodę alpinistyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Kuśnierskie Mieczysław Oleszek »

  Usługi Kuśnierskie, Kuśnierz Mieczysław Oleszek - Międzyrzecznszycie futer, kożuchów i odzieży skórzanej. Ponad 40 lat Tradycji - szycie według własnych projektów, oraz na zlecenie.

  Najlepszy kuśnierz w województwie lubuskim.. i nie tylko...

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plantacja Jodły Kaukaskiej, Uprawa i Hurtowa Sprzedaż Choinek »

  Nasza plantacja jodły kaukaskiej jest jedną z większych w Polsce. Znajduje się na Pomorzu Zachodnim w unikalnej nadmorskiej strefie klimatycznej i zajmuje teren o powierzchni około 100 ha. Plantacja powstała w 2005 roku i dzięki prowadzonym systematycznie perfekcyjnym zabiegom pielęgnacyjnym już teraz zaczyna dostarczać piękne, gęste, kształtne i intensywnie zielone żywe choinki odbiorcom w Polsce i w Europie.
  W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane choinki z gatunku Abies Nordmanniana (Jodła Kaukaska) w rozmiarach od 100 do 225 cm cięte oraz w donicach. Każda z nich wprowadzi do pomieszczenia wspaniały Świąteczny nastrój i sprawi, że Boże Narodzenie na długo pozostanie w pamięci. Lekko zaokrąglone igły jodły kaukaskiej nie opadają, nie kłują i są bezpieczne dla dzieci i zwierząt.
  Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do odbiorców hurtowych zainteresowanych zakupami pełnosamochodowymi. Nie sprzedajemy drzewek odbiorcom indywidualnym. Każdorazowo przed wizytą na naszej plantacji prosimy o wcześniejsze umówienie się.
  Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt:
  - mailowy na adres: biuro@jodelka.eu
  - telefoniczny na numer 601 28 58 98

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklejka szalunkowa EPS Poland »

  Strona firmy EPS Poland Sp. z o.o. - dystrybutora sklejki szalunkowej polskiej. rosyjskiej, chińskiej i fińskiej. Na stronie szczegółowe opisy, zdjęcia produktów, parametry i właściwości.
  Oprócz sklejki szalunkowej w naszej ofercie jest także sklejka wodoodporna brzozowa, świerkowa i kombi. Sklejki antypoślizgowe używane w przemyśle transportowym i budownictwie na rusztowania i podesty, sklejki melaminowane białe i niebieskie wykorzystywane do produkcji opakowań, skrzyń na instrumenty i elementy placów zabaw.

  NA stronie znajdziecie również aktualne dane kontaktowe, dane firmy i dokumenty założycielskie, oraz informacje o aktualnych wydarzeniach w EPS Poland i branży materiałów drewnopochodnych.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja opakowań drewnianych, palety jednorazowe, skrzyniopalety »

  Jesteśmy firmą z branży drzewnej o długoletniej tradycji, której głównym przedmiotem działalności jest produkcja palet drewnianych i skrzyniopalet. Przy produkcji bazujemy na wysokiej jakości surowcu pochodzących wyłącznie z polskich lasów. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością Mają Państwo pewność, że zamówione palety i skrzyniopalety zostaną dostarczone "na czas" pod wskazany adres. Od 2005 roku produkujemy skrzyniopalety dla sadowników w Polsce i wielu krajach Europy Zachodniej. Pragniemy być partnerem dla naszych Klientów, być nie tylko dostawcą wyrobów drewnopochodnych ale przede wszystkim zaufanym partnerem. Zapewniamy wysoką jakość dostarczanego towaru i oferowanych usług przy zachowaniu zdecydowanie korzystnych dla naszych Klientów cen. Stawiamy na uczciwość i pełną informację na wszystkich etapach współpracy.
  Produkowane przez nas palety drewniane jednorazowe, przemysłowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą obniżyć koszty transportu swojego produktu. Nasze palety są o połowę tańsze od typowych palet EURO, przy zachowaniu porównywalnej wytrzymałości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agro Team - Przedsiębiorstwo Spółdzielcze - pieczarki, kompost »

  Agro Team to producent podłoża do pieczarek oraz producent pieczarek. Proces produkcji kompostu oraz pieczarek sterowany jest komputerowo i monitorowany na każdym etapie produkcji. W ofercie posiadają artykuły spożywcze takie jak: pieczarki świeże, pieczarki przetworzone oraz kompost pod pieczarki

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Przyrodnicza SYMBIOT »

  Firma SYMBIOT gwarantuje profesjonalne, sprawne i rzetelne wykonanie prac w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych na potrzeby inwestycji. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii.

  Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

  • inwentaryzacje dendrologiczne
  • inwentaryzacje przyrodnicze
  • opracowania ekofizjograficzne
  • projekty gospodarki drzewostanem
  • aneksy do raportów o oddziaływaniu na środowisko
  • projektowanie przyrodniczych ścieżek dydaktycznych
  • monitoring i nadzór przyrodniczy

  Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent kapusty kiszonej i ogórków kwaszonych A. i K. Żochowscy »

  Wyłączny dystrybutor warzyw kwaszonych produkowanych przez kwaszarnię A. i K. Żochowscy: ogórków kiszonych oraz kapusty kiszonej, wytwarzanych na terenie Zielonych Płuc Polski.

  Co nas wyróżnia?
  - produkujemy kiszonki tradycyjnymi metodami,
  - dodajemy jedynie naturalne przyprawy,
  - nie dodajemy barwników oraz konserwantów,
  - kiszonki produkujemy z własnego surowca, co gwarantuje stałą jakość produktu przez cały rok.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artech-Dom »

  Firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie elektronarzędzi i lekkich maszyn leśno ogrodowych oraz zapewnia kompleksową obsługę ZUL (Zakład Usług Leśnych). Posiadamy w ofercie pełen zestaw tego typu maszyn renomowanych firm.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Tartak Stanisław Szymerkowski »

  Strona Tartaku w Gdańsku oraz fili w Gołębiewie. Firma oferuje szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcice drewnianą, tarcicę stolarską, elementy małej architektury a także domy i altany drewniane. Swoje produkty tartak oferuje na rynku krajowym jak i zagranicznym.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • WYCINKA DRZEW, pielęgnacja i utrzymywanie zieleni, odśnieżanie dachów »

  Zakład Kształtowania i Utrzymania Terenów Zieleni \"RAJGRAS\" prowadzi działalność nieprzerwanie od 1991 roku. Najwięcej uwagi przykładamy do systematycznego rozwoju firmy oraz zapewnienia najwyższej jakości świadczonych dla Państwa usług. Jako specjalistyczna firma posiadamy wyszkolony zespół ludzi w pełni odpowiedzialnych i mających fachowe umiejętności techniczne. Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest pielęgnacja i utrzymywanie zieleni miejskiej, osiedlowej, projektowanie i zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni.5ht4u

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • TRAWY I MIESZANKI TRAW, trawy pod inwestycje, autostrady, trawy z rolki, trawy sportowe »

  Firma "Eko-Garden" działa na rynku ogrodniczym od kilkunastu lat. Obecnie zajmuje się szeroko rozumianą produkcją mieszanek traw.

  Wykonujemy między innymi:
  - wysokiej jakości mieszanki traw,
  - trawy pod inwestycje (autostrady, obiekty sportowe, parki),
  - trawy sportowe / ogrodowe, rekultywacja obiektów takich jak: hałdy kopalniane, wysypiska, zdegradowane tereny.

  Zapraszamy do współpracy firmy ogrodnicze oraz firmy wykonujące inwestycje w zakresie zagospodarowania terenów zielonych.

  Nasze prace wykonujemy przede wszystkim na terenie województw: śląsk i małopolska. Do chwili obecnej przeprowadziliśmy kilkadziesiąt inwestycji na terenie miast: Żory, Pszczyna, Bielsko-Biała, Tychy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Gliwice, Zabrze, Bytom, Jaworzno, Sosnowiec i Katowice.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe w teorii i praktyce. »

  Strona kominkowe.info poświęcona jest tematowi drewna opałowego przeznaczonego do opalania kominka, popularnie zwanego drewnem kominkowym. Celem strony kominkowe.info jest dostarczenie fachowej wiedzy i praktycznych porad na temat drewna kominkowego.

  Drewno jest najstarszym materiałem energetycznym wykorzystywanym przez człowieka. Nasi praprzodkowie przed tysiącami lat zbierali chrust w lesie i ogrzewali się przy ognisku. Wraz ze wzrostem znaczenia rolnictwa a później także przemysłu, obszary leśne kurczyły się coraz bardziej, a drewno opałowe zostało zastąpione węglem, gazem, olejem i innymi surowcami kopalnymi. W ubiegłym stuleciu wykorzystywanie drewna dla celów energetycznych było uważane za pewien rodzaj zacofania. W dzisiejszych czasach wszyscy zdają sobie sprawę z ograniczonych zasobów kopalin, a rola drewna i biomasy nabiera nowego znaczenia. Obecnie posiadamy coraz lepiej izolowane termicznie domy oraz technologie spalania o wysokiej sprawności, do których zalicza się również kominek. Wszystko to sprawia, że drewno jest uznawane dzisiaj za nowoczesne i wartościowe źródło energii odnawialnej.

  Na stronie kominkowe.info zostały zebrane i przedstawione podstawowe informacje będące pomocą w rozpoznaniu i wyborze odpowiednich gatunków drewna, zakupie i pomiarze drewna kominkowego, przygotowaniu drewna do palenia. Treść strony jest nieustannie poszerzana o nowe informacje, zdjęcia oraz funkcje.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadstawki paletowe »

  Do przewozu drobnych opakowań stosuje się palety. Zaprojektowane są one tak, aby łatwo można je było transportować przy użyciu wózków widłowych. Często takie palety osłonięte są tzw. nadstawką paletową, które produkuje nasza firma. Przedsiębiorstwo Jawid specjalizuje się także w produkcji: zawiasów nadstawkowych, oprawek drewnianych do szczotek, rączek drewnianych do taczek i szczotek, a także innych wyrobów z drewna. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmowej strony i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SADZENIE I PRZESADZANIE DRZEW, sprzedaż dużych drzew - wycinka.pl »

  Firma BASKA oferuje:

  - sadzenie i przesadzanie drzew,

  - sprzedaż dużych drzew,

  - wyroby tartaczne przeznaczone zarówno dla przemysłu, jak i klienta indywidualnego (deski i kantówki do 6m długości) oraz drewno kominkowe drzew liściastych miękkich w klockach lub porąbane.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • TREEL Usługi dendrologiczne. Pielęgnacja i ochrona drzew »

  Od kilku lat świadczymy usługi ochrony, pielęgnacji i leczenia drzew od wykonawsta poprzez nadzór prac w terenach zieleni po sporządzanie ekspertyz dendrologicznych i raportów wpływu inwestycji na otaczającą zieleń.

  Propagując harmonijne współdziałanie człowieka i przyrody nie zapominamy również o drzewach starszych. Wykonujemy konserwacje parków zabytkowych, rewitalizacje parków miejskich i parków prywatnych oraz zajmujemy się pielęgnacją i konserwacją pomników przyrody.

  Dbamy także, oferując profesjonalny cykl szkoleń branżowych,szczególnie uwzględniając problem kolizji zieleni z rozwojem infrastruktury miejskiej, o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników administracji publicznej i inwestorów, którzy mają znaczący wpływ na kształtowanie naszej wspólnej, publicznej przestrzeni miejskiej.

  Przestrzeń, która nas otacza, kształtuje nasz stosunek do siebie i do innych, jest niekończącym się źródłem bodźców formujących nasze życie. nnPowszechnie znana zasada eko-filozofii, drzewa jako źródła życia, witalności stała się wartością na bazie, której stworzyliśmy i oparliśmy funkcjonowanie firmy.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i przyłączenie się do wspólnego działania na rzecz poprawy kondycji drzew w Polsce.

  Nie sadźmy wyłącznie drzew, lecz zatroszczmy się o zielone 40-latki

  Bądźmy eco dla siebie i dla innych!

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: LEŚNICTWO I PRODUKCJA

LEŚNICTWO I PRODUKCJA - nowa strona:

Adres: