Metale kolorowe, pręty brązowe, pręty mosiężne, tuleje brązowe, blachy z brązu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Metale kolorowe, pręty brązowe, pręty mosiężne, tuleje brązowe, blachy z brązu

Nasza firma zajmuje się sprzedażą metali kolorowych.Szeroki asortyment, w skład którego wchodzą wałki, rury, blachy, płaskowniki, z pewnością pozwali zaspokoić potrzeby wielu Klientów. Do naszej specjalności należą brązy, w szczególności w gatunkach B101, BA1032, BA1054 oraz RG7. Oferujemy wysokiej jakości materiały przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Szczegóły strony www.bronzamet.pl:

Podlinkuj stronę www.bronzamet.pl:

Metale kolorowe, pręty brązowe, pręty mosiężne, tuleje brązowe, blachy z brązu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny msnbot 107 Odwiedziny googlebot 1710

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Montaż SMD »

  Convel Sp. j. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Oferujemy usługowy montaż SMD i THT wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Od wielu lat ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami podzespołów elektronicznych oraz producentami obwodów drukowanych.

  Oferujemy:
  - automatyczny, jednostronny i dwustronny montaż SMD
  - montaż przewlekany
  - montaż mieszany
  - uzupełniający montaż mechaniczny
  - nakładanie powłok ochronnych (lakierowanie)
  - montaż urządzeń w obudowy, montaż finalny
  - testowanie i programowanie gotowych urządzeń
  - projektowanie płytek oraz urządzeń elektronicznych
  - opracowywanie programów

  Zapewniamy:
  - wykonanie szablonów do nakładania pasty lutowniczej
  - wykonanie obwodów drukowanych
  - montaż z elementów z naszego magazynu lub dostarczonych przez klienta
  - dostawę produktów transportem własnym lub firmą kurierską

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro konstrukcyjne - VIVACOM »

  Konstruowanie maszyn od podstaw, modernizacja starszych urządzeń, tworzenie i odtwarzanie elektronicznej dokumentacji technicznej 2D i 3D.
  Nasza firma znajduje się w Bydgoszczy. Jesteśmy zespołem z dużym 16-sto letnim bagażem doświadczeń konstrukcyjnych. Mamy się czym pochwalić.
  Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych głównie z woj. kujawsko-pomorskiego ale nie tylko.
  Zadzwoń do nas, umóws się na spotkanie.
  Tel. kontaktowy: 695-642-230.
  E-mail: biuro@vivacom.pl

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Białko w proszku wysokopieniste »

  Basso jest producentem sproszkowanych i płynnych pasteryzowanych przetworów jajowych. Oferuje Produkty suszone takie jak jajko w proszku, żółtko w proszku, białko w proszku, białko w proszku wysokopieniste, albumina wyskokopienista oraz produkty płynne pasteryzowane takie jak masa jajowa, żółtka jaj, białka jaj. Firma starannie selekcjonujemy surowiec - świeże jaja kurze, pochodzące jedynie od producentów jaj, którzy są pod stałym weterynaryjnym nadzorem. Posiada również własne laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybką i precyzyjną analizę fizykochemicznych parametrów naszych produktów. Każda wyprodukowana partia towaru opatrzona jest we wszystkie niezbędne świadectwa kontroli jakości.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • MPWiK Wągrowiec - wodociągi »

  Przedstawiamy Państwu Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wągrowcu. Zajmujemy się dostarczaniem wody na cele komunalne, przemysłowe. Prowadzimy bieżącą eksploatację sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej, konserwację oraz renowacje sieci i odbiór oraz oczyszczanie ścieków. Nasi pracownicy to eksperci z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą w trakcie doboru najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. W celu zdobycia szczegółowych danych, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny czy osobisty w siedzibie firmy w Wągrowcu. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mieści się pełna oferta i więcej informacji.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apag Sp. z o.o. piece przemysłowe poznań »

  W Wielkopolsce, a ściślej w Poznaniu, już od 1989 roku działa jednostka Apag. Zajmujemy się nie tylko wytwórczością składników instalacji gazowych i urządzeń nagrzewanych gazem, ale również montażem tychże urządzeń i modułów u klientów. Ze względu na wykorzystywanie współczesnych technologii wykorzystywania paliw gazowych w przemyśle, jesteśmy jedną z najbardziej cenionych jednostek na rynku. Nasi pracownicy wykonują piece, pochodnie, dopalacze, z największą dokładnością, co owocuje istotną liczbą zadowolonych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MA-MET SP. Z O.O. WARSZAWA skup złomu warszawa »

  W Warszawie zlokalizowany jest renomowany skup złomu i metali kolorowych Ma-Met. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją kompetentnych usług, jakie dla Państwa świadczymy od wielu lat. Jesteśmy zainteresowani nabywaniem każdych ilości złomu stalowego lub żeliwnego a jednocześnie oferujemy atrakcyjne, wielce konkurencyjne ceny. Ochoczo podejmujemy aluminium, a dodatkowo inne metale i żeliwo. W każdym przypadku zapewniamy podmiotowe traktowanie tak, by transakcja przebiegła skutecznie oraz jak najbardziej zyskownie dla naszych Zleceniodawców. Dla Państwa komfortu rozporządzamy dogodnie ulokowanym punktem skupu. Detale propozycji opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PW ZIELONKA pręty mosiężne »

  Szanowane przedsiębiorstwo „P.W. Zielonka” specjalizuje się w hurtowej czy detalicznej sprzedaży wyrobów z metali kolorowych Klientom Indywidualnym oraz Instytucjonalnym. Produkty oferowane poprzez firmę zbudowane są najczęściej z aluminium czy mosiądzu, brązu i miedzi a firma daje dogodny przewóz zamówionych artykułów do firm. Firma ma też możliwość dostarczenia wyrobów szczególnych według dostarczonej dokumentacji. Następny element funkcjonowania „P.W. Zielonka” dotyczy skupu metali nieżelaznych, w dowolnej ilości. Specjalne informacje (wraz z informacjami o indywidualnych metalach kolorowych) zawarte są na stronie www.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kleje Cyjanoakrylowe »

  Chemdal to firma specjalizująca sie w produktach chemii technicznej oraz przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się kleje cyjanoakrylowe, kleje uv, lampy uv, odrdzewiacze oraz inne produkty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rodzaje złomu »

  Strona zajmuje się szeroką tematyką prowadzenia skupu złomu w Tarnowie. Wskazuje najlepsze miejsca do prowadzenia biznesu, zawiera praktyczne porady co do jego działania oraz ubezpieczenia majątku firmy. W kwestii rodzaju złomu doradzamy, jaki złom najlepiej wybrać aby skup nie tracił na tym a zarabiał. Przedstawiamy najświeższe informacje dla osób planujących powiązać swoją działalność zawodową z dziedziną handlu jaką jest złomowanie. Strona wskazuje najdroższe surowce które, są jednocześnie najtrwalsze pod względem odporności na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu mogą być wykorzystane powtórnie w procesie recyclingu. Proces ten pozwala na odzyskiwanie cennych surowców które, są w deficycie, ponadto strona wskazuje do czego wyżej wymieniony złom po ponownej obróbce może być wykorzystany i w jakiej dziedzinie przemysłu bądź życia codziennego.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »