METODAL SYSTEM - Balustrady, Schody, Poręcze - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

METODAL SYSTEM - Balustrady, Schody, Poręcze

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy METODAL SYSTEM. Oferujemy wyroby najwyższej jakości wykonane ze stali zwykłej, kwasoodpornej a także z mosiądzu. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i montażu metalowych elementów dla budownictwa przemysłowego oraz branży meblowej. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Wykonujemy: balustrady , ogrodzenia, schody, meble metalowe, kowalstwo artystyczne.

Szczegóły strony www.szewska6.pl:

Podlinkuj stronę www.szewska6.pl:

METODAL SYSTEM - Balustrady, Schody, Poręcze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 205 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 354

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TRANSTECHNIK - transport wewnętrzny i technologiczny »

  Kompleksowe rozwiązania w zakresie środków transportu wewnętrznego i technologicznego. Technika magazynowa, wózki widłowe, wózki boczne, wózki wielokierunkowe, wózki 4-kierunkowe, wózki 4-drożne, wózki kompaktowe, wózki terenowe, wózki teleskopowe, ładowarki teleskopowe, wózki platformowe, ciągniki terminalowe, ciągniki przemysłowe, przenośniki, układnice magazynowe, suwnice, dźwigi, transport bliski, wózki jezdniowe, transportery. Magazynowanie - logistyka wewnątrzzakładowa, wózki systemowe, regały magazynowe, wyposażenie magazynu

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • PH-PROJEKT - Przeglądy, projekty, ekspertyzy budowlane »

  Zapraszamy na strony firmy PH-PROJEKT ( www.ph-projekt.pl ).
  Nasza działalność obejmuje projektowanie obiektów budowlanych (projekty budowlane i wykonawcze), wykonywanie ekspertyz budowlanych i inwentaryzacji budynków, przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych oraz zakładanie książek obiektów budowlanych.

  W naszej działalności kierujemy się zasadą, aby w jak najbardziej optymalny sposób rozwiązać wszystkie problemy inwestora; na etapie tworzenia projektu, następnie jego realizacji oraz eksploatacji. Służymy również pomocą właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych; przeprowadzając okresowe przeglądy budowlane oraz wykonując na ich zlecenie ekspertyzy techniczne.

  Firma PH-PROJEKT jest w stałej współpracy z architektami, ekspertami z Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi na terenie RP, a także z Akredytowanym Laboratorium, z którego usług korzysta na potrzeby wykonywanych ekspertyz budowlanych.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sprzętu budowlanego Łódź »

  Strona internetowa wypożyczalni sprzętu i maszyn budowlanych Majster z Łodzi. Strona internetowa podzielona jest na kategorie tematyczne odpowiadające zastosowaniu każdej maszyny dostępnej do wynajęcia.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniasrstwo Rozana - Karków »

  Jesteśmy firmą kamieniarską działającą od lat na terenie Polski. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i montażu kominków, posadzek, schodów, nagrobków, blatów kuchennych. Sprzedajemy również hurtowo płyty granitowe oraz rzeźbimy w kamieniu Zapraszamy do kontaktu oddaj się w ręce profesjonalistów.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa maszyn budowlanych - MM MetalBud »

  Firma MM MetalBud świadczy usługi napraw i serwisowania maszyn budowlanych. Jesteśmy firmą usługowo-sprzedażową. Wykonujemy usługi związane z serwisem maszyn budowlanych takie jak: regeneracja gąsienic, regeneracja łyżek do koparek i ładowarek. Sprzedajemy części do maszyn budowlanych takie jak: sworznie i tuleje, uszczelnienia, zęby do łyżek, elementów do kruszarek, segmenty wierteł do palownic. Świadczymy nowoczesne usługi regeneracji otworów części ruchomych maszyn budowlanych poprzez ich napawanie i roztaczanie.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forinox - Balustrady Nierdzewne i Konstrukcje Stalowe »

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych. Jeżeli chodzi o wykonywanie, jesteśmy w stanie ze stali zrealizować wszelkie, często indywidualne zamówienia. Naszą specjalnością są konstrukcje realizowane ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Rozwiązywanie problemów konstrukcyjno- technicznych jest naszym powołaniem. Nasze realizacje to wiaty przystankowe, antresole stalowe, stajnie konstrukcyjne, balustrady nierdzewne i wiele wiele innych. Ciekawostką jest to, że podejmujemy się również wykonywania mebli z części samolotów. Mogą być to biurka, fotele czy regały. Jeżeli szukają Państwo firmy, która elastycznie potrafi dostosować się do potrzeb- zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane całoroczne jednorodzinne »


  Produkujemy drewniane domy szkieletowe, energooszczędne oraz pasywne. W naszej ofercie znajdują się również: więźby dachowe, dachy, altany, tarasy oraz nietypowe konstrukcje drewniane. Zajmujemy się również renowacją starych budynków drewnianych. Nasza firma ma siedzibę w miejscowości Żelków Kolonia, 2km od Siedlec.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skyeye »

  Skyeye oferuje fotomapy, ortofotomapy, mapy wektorowe oraz numeryczne modele powierzchni. Firma stosuje najnowszą innowacyjną technologię gwarantującą Klientom produkt cechujący się wysoką jakością i dokładnością.
  Do zdobycia danych firma Skyeye używa bezzałogowego drona, wyposażonego w aparaturę optyczną. Odbiorcami produktów Skyeye są jednostki z branż, w których precyzyjne i zobrazowania obszaru są niezbędne. Są to między innymi branża budowlana, drogowa, bądź administracja publiczna.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nueva Terrain - rury i kształtki do wody »

  Firma NUEVA TERRAIN Polska działalność na rynku prowadzi od 2007 roku. Jesteśmy polskim przedstawicielem marki NUEVA TERRAIN S.L, która powstała w 1968 roku w Hiszpanii i zajmuje się produkcją systemów instalacyjnych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. W naszej ofercie dostępny jest system TERRAIN SDP, który służy do wykonywania instalacji wodnych oraz wentylacyjnych, grzewczych i chłodzących. W skład zestawu wchodzą rurki oraz kształtki z trwałego polibutylenu. Ich średnice mają 15-160 mm.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »