MXB - usługi remontowe na terenie Gdańska - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

MXB - usługi remontowe na terenie Gdańska

MXB to działająca na terenie gdańska i okolic firma, oferująca usługi remontowe. Na jej usługi składa się między innymi: kafelkowanie, malowanie pomieszczeń, wykonywanie instalacji sanitarnych oraz wykonywanie mebli na wymiar. MXB cechuje wieloletnie doświadczenie, kompleksowość oraz profesjonalizm. Firma dokładnie zabezpiecza miejsce pracy oraz zapewnia wysokiej klasy asortyment.

Szczegóły strony mxb24.pl:

Podlinkuj stronę mxb24.pl:

MXB - usługi remontowe na terenie Gdańska

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • „RuTerm” Certyfikaty energetyczne i pomiary termowizyjne. »

  Misją naszej firmy jest rzetelne, fachowe i w każdym przypadku indywidualne podejście do klienta i wykonywanej usługi.

  Świadczymy następujący zakres usług:

  * Certyfikaty Energetyczne Budynków

  * Audyty Energetyczne Budynków Dla Celów Termomodernizacji

  * Termowizja budynków i urządzeń

  Nasza firma posiada swą siedzibę w Tychach. Usługi świadczymy na terenie całego woj. śląskiego i województw ościennych.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki, Kraków »

  Oferujemy usługi w zakresie transportu mebli, maszyn i urządzeń. Mamy doświadczonych pracowników, samochody średniej wielkości, które znakomicie sprawdzają się przy przeprowadzkach w Krakowie oraz wózki i sprzęt pomocniczy. Usługa obejmuje załadunek i rozładunek towaru. Przy realizacji większych zamówień transportowych (przewóz pianin, fortepianów, ciężkich urządzeń) korzystamy z samochodu ciężarowego. Zapraszamy

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA24 Rzeszów - porady prawne przez internet »

  Serwis Kancelaria24 oferuje porady prawne online klientom indywidualnym oraz firmom z różnych dziedzin prawa. Wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy, sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski. Serwis porady prawne przez internet gwarantuje darmową siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy, co więcej świadczy usługi za niewysoką cenę. Serwis Kancelaria24 błyskawicznie, skrupulatnie i kompetentnie odpowiada na postawiony problem prawny nawet w ciągu jednego dnia. Serwis wydaje opinie i porady prawne w sposób zrozumiały i wyczerpujący bez zawiłych i skomplikowanych terminów prawniczych. Kompleksowa obsługa prawna serwisu obejmuje takie zagadnienia jak: prawo karne, prawo cywilne (prawo własności, naruszenie posiadania, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania z OC sprawcy, ochronę dóbr osobistych, analizę i sporządzenie umów), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku), prawo spadkowe, prawo pracy.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Słowa – tłumaczenie angielskiego i redakcja tekstów »

  Strona tłumacza języka angielskiego i redaktora Jakuba Wojnacha. W serwisie Twoje Słowa znajdziesz ofertę tłumaczeń pisemnych online, tworzenia dokumentów takich jak: cv, listy motywacyjne, czy podania w języku angielskim, a także pisania i redagowania artykułów w języku polskim. Biuro zapewnia stały kontakt i twórczą współpracę. Autor prowadzi też blog z tłumaczeniami i interpretacją anglojęzycznych piosenek.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Krakow »

  Gabinet dr Pawła Skowronka to gabinet ortopedyczno-urazowy. Zajmuje się diagnostyka i leczeniem świeżych urazów i ich powikłań, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, urazami sportowymi. W swoim gabinecie zmienia opatrunki, usuwa szwy, zakłada opatrunki gipsowe, wykonuje badania USG. Ponadto wykonuje operacje atroskopowe, rekonsrukcje stawów biodrowych, barkowych i kolanowych. Dr Skowronek to specjalista artroskopii i endoprotetyki.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie Warszawa »

  Firma WM Project+ specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu obiektów skierowaną zarówno dla firm, biur jak i do osób prywatnych. Zapraszamy na naszą stronę intyernetową, na której można zapoznać się z naszą pełną ofertą dotyczącą m.in. sprzątania biur, mieszkań, instytucji, sprzątania po remoncie, prania wykładzin, dywanów i tapicerek, mycia okien, koszenia trawy. Nasza firma zapewnia również kompleksowe sprzatanie nagrobków. Gwarantujemy wysoką jakość usług, przystępne ceny oraz profesjonalną i elastyczną współpracę z klientem.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD DEZYNFEKCJ DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI »

  Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji z Opola świadczy profesjonalne usługi oczyszczania terenów zabudowanych i otwartych w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz duże umiejętności personelu dają możliwość zaoferowania skutecznej pomocy w walce z przeróżnego rodzaju szkodnikami i zanieczyszczeniami. Do wszelkich prac są wykorzystywane bezpieczne dla środowiska preparaty chemiczne mające wymagane atesty stosowalności w krajach Unii Europejskiej. Szeroka propozycja zakładu obejmuje wszystkie etapy w zwalczaniu owadów i gryzoni. Dodatkowo proponuje efektywną dezynfekcję, czyli usuwanie grzyba, pleśni oraz przykrych zapachów, jak również zapobieganie zakażeniom. Wszystkie zlecenia wykonywane są w krótkich terminach, charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • REMODEX badania wytrzymałościowe okuć »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Sp. z o.o. Od 1987 roku w Gruszczynie wykonujemy badania wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania mebli. Kierujemy też badania wytrzymałościowe okuć i akcesoriów meblowych. Nasza firma pełni funkcje jednostki autorskiej PKWiU. Współpracujemy z fabrykantami mebli i ich partnerami handlowymi. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Mamy ukończone szkolenia specjalistyczne kierowane przez: Ministerstwo Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej, Polski Komitet Normalizacji, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy urodzinowe dla dzieci wrocław »

  Kreatywne spędzanie czasu jest zawsze inwestycją w przyszłość, rozwija, nadaje sens każdemu dniu i wzbogaca o nowe doświadczenia. Właśnie dlatego rozwój artystyczny jest tak ważny już od najmłodszych lat. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko odkryło drzemiący w nim potencjał, rozwinęło swoją wyobraźnię i umiejętność abstrakcyjnego myślenia, a także znalazło wspaniałą alternatywę dla komputera czy telewizora, serdecznie zapraszamy do Pracowni Kreacja, gdzie pod okiem animatorek pożytecznie spędzi czas.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Celtron.com.pl »

  Nowoczesne rozwiązania, które stosuje nasza firma to rozwiązania, które zapewniają profesjonalny i szybki montaż anten. Dzięki nam możecie być Państwo pewni, że Państwa antena będzie doskonale dostrojona w stosunku do każdych wymagań i potrzeb. Posiadamy również sprawnie i szybko działający serwis anten, dzięki któremu możemy reagować bardzo szybko na Państwa potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jeśli interesuje Was instalacja anten, przygotowanie ich do użytku oraz skonfigurowanie z odbiornikiem to dobrze trafiliście.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »