Nadrux - nadruki na koszulkach - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nadrux - nadruki na koszulkach

NADRUX jest drukarnią poligraficzną tworzącą zaawansowane dobra promocyjno-reklamowe dla twojej firmy, wykonujemy Nadruki na odzieży, upominki reklamowe, smycze, web site oraz wszelkiego rodzaju gadżety :)
Z zaangażowaniem podejmujemy współprace z firmami reklamowymi. Jesteśmy wstanie wykonać każde zlecenie za niską cene trzymając się ustalonej daty realizacji! Chętne agencje reklamowe zapraszamy do kontaktu.

Nasze rozwiązania technologiczne to: Sitodruk, Sublimacja, Tampodruk, Haft, Termotransfer, druk wklęsły wypukły.
Nasze przykładowe produkty/usługi to:
- Nadruki na koszulkach
- Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
- nadruki na kubkach
- zegary z nadrukiem


Tworzymy uniwersalną reklame - od dokładnej kreacji do końcowego, gotowego produktu z którego będziecie państwo maksymalnie zadowoleni. Z zaangażowaniem interesujemy się atrakcyjną reklamą i obrazem firm – rozpoznawalnością wizualną, zarządzaniem markami, projektowaniem stron www oraz pozostałymi rozwiązaniami reklamowymi. Wykonujemy wizualizację zapotrzebowań naszych klientów, którzy nie płacą nam za to, abyśmy powiedzieli tylko to, co chcieliby usłyszeć.

Szczegóły strony www.nadrux.pl:

Podlinkuj stronę www.nadrux.pl:

Nadrux - nadruki na koszulkach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sandro PR, usługi public relations, wizerunek miasta i marketing miejski »

  Sandro PR - usługi public relations dla firm i samorządów, wiadomości nt. marketingu terytorialnego i miejskiego, blog nt. działań wizerunkowych miast i regionów.

  Umiejętność sprawnego przekazywania myśli i poglądów innych osób za pomocą słowa pisanego jest moją domeną od wielu lat. Chętnie wyręczę w tej kwestii również Ciebie.

  Jestem ekspertem public relations, który zdobył szerokie doświadczenie w budowaniu wizerunku, pracując zarówno dla agencji public relations, jak i międzynarodowych korporacji. Codziennie ubieram w słowa, myśli i zamiary firm, dla których pracuję. Pisanie to moja pasja, dzięki temu potrafię szybko, ładnie i ciekawie przelać na papier lub ekran komputera to co znajduje się w Twojej głowie.

  Pasją, której poświęcam równie dużo czasu, jak pisaniu są polskie miasta, w tym ich wizerunek. Dlatego na stronie mojej firmy znajdziesz również blog, w którym recenzuję działania promocyjne polskich samorządów. Dzięki temu możesz poznać i skomentować moje poglądy na ten temat, a zarazem zapoznać się z moimi umiejętnościami pisarskimi.

  Jeżeli zatem chcesz, by Twoją firmę wyróżniały ciekawe i niepowtarzalne teksty, które podniosą prestiż zarówno Twojej strony www, jak i publikacji firmowych powierz ich przygotowanie Sandro PR.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki »

  Producent i dystrybutor upominków reklamowych takich jak np. naklejki, breloki, znaczki, żetony, odlewy, długopisy, kubki, czapeczki, koszulki, smycze, parasole, proporczyki itp. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży reklamowej sprawia, że oferowane przez naszą firmę produkty odznaczają się nowoczesnym wzornictwem, wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Jesteśmy gotowi zrealizować najbardziej wyszukane zamówienia, uwzględniając indywidualne pomysły naszych klientów.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sondaż PL - oprogramowanie do badań marketingowych. »

  Sondaż PL jest komunikatywnym oprogramowaniem dla specjalistów realizujących badania marketingowe, rynkowe i społeczne.
  Umożliwia realizację ankiet i wywiadów internetowych, papierowych, telefonicznych, mobilnych (CAWI, CAI, PAPI, CATI, CAPI).
  Sondaż PL przeprowadza uzytkownia poprzez wszystkie kolejne etapy projektu badawczego, od doboru próby, przez konstrukcję kwestionariusza,
  analizy statystyczne, aż po tworzenie, prezentację i wydruk raportu badawczego.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Promocja na Facebooku »

  Promocja na Facebooku staje się ważnym, jeżeli nie najważniejszym narzędziem promocyjnym. Jednak trudno dziwić się specjalistom od marketingu, że korzystają z łatwego sposobu dotarcia do 500 000 000 potencjalnych nabywców. Promocja na Facebooku daje marketerom szansę na pełne wykorzystanie ich pomysłowości. Możliwości wymyślania nieszablonowych kampanii w tym serwisie społecznościowym są tak naprawdę nieograniczone. Jednakże jest to miecz obosieczny. Kampanie, które nie będą nowością, pozostaną przez użytkowników Facebooku niezauważone. Istotną zaletą działań promocyjnych na Facebooku jest samodzielne rozprzestrzenianie się informacji o jakimś produkcie. Jeżeli wymyślona przez ekspertów od marketingu promocja na Facebooku przypadnie do gustu klientom, to sami poinformują o tym swoim znajomym. Pozwala to na maksymalizowanie efektów działań promocyjnych przy jednoczesnym kontrolowaniu kosztów. Promocja na Facebooku jest doskonałym narzędziem dla firm, którym zależy na tym, by były odbierane jako nowoczesne. Promocja na Facebooku może być dodatkowo bogatym źródłem informacji o opiniach nabywców. Wyłącznie na podstawie pisanych przez nich komentarzy można wyciągnąć bardzo wiele ważnych wniosków. Agencja marketingowa Alec’s Red House zajmuje się marketingiem internetowym od prawie 10 lat, zatem znamy się na tym świetnie. Więcej o inicjatywach promocyjnych na Facebooku przeczytają Państwo na stronie promocja-na-facebooku.com.pl.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna, projekty logo dla firm, księga znaku »

  Specjalizujemy się w kompleksowych opracowaniach dotyczących polityki identyfikacji wizualnej firmy. Począwszy od wykonania projektu logotypu firmy, akcydensów i innych materiałów promocyjnych, aż do stworzenia kompletnej księgi identyfikacji wizualnej, zawierającej wszystkie informacje techniczne niezbędne do prawidłowego i efektywnego wykorzystania logo w kreowaniu wizerunku firmy. Wykonanie projektu logo dla firmy przez nas zapoczątkowane jest wnikliwym rozeznaniem specyfiki działalności firmy zlecającej projekt oraz docelowego targetu klientów. Uwzględniamy szeroki wachlarz informacji pomocniczych, w tym także oczywiście zleceniodawcy, wydatnie ułatwiających naszym projektantom prawidłowe wykonanie zlecenia. Pozwala to na wykonanie logotypu, który spełnia oczekiwania klienta.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  W dniu dzisiejszym jedną z najbardziej rozchwytywanych, a także najbardziej przystępnych form marketingu, jest reklama internetowa. Ten rodzaj marketingu wykorzystuje mass-medium jakim jest net, a także witryny www, do pozyskiwania klientów oraz do przesyłania wiadomości handlowych.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Truszkowski Consulting Group Poznań »

  Oferujemy usługi doradcze z zakresu finansów przedsiębiorstw i marketingu dla małych i średnich firm. Nasza specjalizacja to doradztwo gospodarcze, w szczególności: wycena firm, spółek, przedsiębiorstw oraz wycena udziałów i akcji. Uwzględniamy specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy ponad 100 wycen. Publikujemy książki i prowadzimy specjalistyczne szkolenia na temat wyceny firm i marketingu internetowego. Skorzystaj z naszych usług!

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Żary »

  Przedstawiana strona internetowa należy do agencji interaktywnej Assist Media, specjalizującej się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Witryna prezentuje szczegółową ofertę firmy - tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, copywriting, projektowanie graficzne, administrowanie kontami firm i marek w portalu Facebook, doradztwo marketingowe. Można znaleźć tam także informacje na temat firmy oraz portfolio zrealizowanych już prac, które zostało podzielone na poszczególne kategorie. Assist Media swoją siedzibę posiada w Żaganiu, jednak prace wykonuje na terenie całej Polski.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jodaeyenaderazsimin.com - produkcja filmów »

  Produkujemy filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe i korporacyjne w całej Polsce. Miasta: Katowice, Warszawa, Białystok, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia. Ekspresowy czas realizacji.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Google Zakupy »

  Choć Google daje nam doskonały zestaw narzędzi reklamowych, to tak naprawdę od ich prawidłowego wykorzystania zależy skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Yahala.pl oferuje profesjonalną obsługę w zakresie kampanii linków sponsorowanych Google AdWords, a przede wszystkim kampanii produktowych Google Zakupy.nnDzięki optymalnemu wykorzystaniu narzędzi AdWords oraz programu Google Zakupy Yahala.pl daje możliwość uzyskanie wysokiego zwrotu z inwestycji (ROI). Oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli sklepów internetowych, którzy są zainteresowani dotarciem do potencjalnych klientów oraz ich przekształceniem w rzeczywistych klientów.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »