Netia Lublin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Netia Lublin

Netia Lublin. Zajmujemy się sprzedażą usług firmy netia. Obsługujemy klientów z Lublina oraz województwa Lubelskiego. Dobierzemy odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.Nasze fachowe doradztwo oraz znajomość rynku lokalnego pozwala nam na lepsze rozumienie klienta i jego potrzeb. Gwarantujemy fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty, i zakupu usług telekomunikacyjnych. Oferta jest skierowana dla klientów mających dostęp do linii netia oraz dla obecnych klientów Tp. Netia posiada również bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telefonu w technologii wimax.nBezpośredni kontakt z działem handlowym firmy netia. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzi przez proces zamiany operatora.nO to strona kontaktowa: Netia Lublin

Szczegóły strony www.netia-lublin.pl:

Podlinkuj stronę www.netia-lublin.pl:

Netia Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 146 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 141

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bramki Vopi, GSM, Centrale telefoniczne »

  Firma Cekotel to sprawdzony na rynku dystrybutor sprzętu telekomunikacyjnego. W naszej ofercie znajdzie wysokiej jakości bramki VoIP, bramki GSM a także centrale telefoniczne. Dzięki oferowanej przez firmę Cekotel technologii możliwe jest znaczne ograniczenie wydatków firmy na rozmowy telefoniczne. Oferowane przez nas Bramki VoIP oraz GSM odznaczają się atrakcyjną ceną oraz niezawodnością!

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teltel - wysyłanie wiadmości dźwiękowych »

  Teltel jest innowacyjnym oraz przyjaznym narzędziem dającym możliwość masowej wysyłki wiadomości dźwiękowych i tekstowych. Dzięki portalowi oszczędzasz czas i pieniądze. Strona pozwala za pomocą funkcji wysyłania tej samej wiadomości do wielu odbiorców informować o terminach spotkań i ofercie firmy, zapraszać na konferencje i szkolenia. Natomiast dzięki funkcji wielokrotnego wysyłania wiadomości do tego samego odbiorcy pomaga na przykład wzywać dłużników do uregulowania zaległych należności.
  Rozwiązanie oparte jest na nowoczesnych technologiach nie wymagających instalowania na komputerze żadnego oprogramowania. Wszystko odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Prosta rejestracja oraz funkcjonalność serwisu dają możliwość wysłania wiadomości do setek lub tysięcy Twoich kontaktów przy wykorzystaniu możliwości Internetu.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, systemy przeciwpożarowe, centrale telefoniczne, telewizja przemyslowa, kontrola dostępu »

  Oferujemy usługi w zakresie projektowania-wykonawstwa-konserwacji i naprawy systemów alarmowych, przeciwpożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej oraz innych instalacji niskoprądowych. Uslugi konserwacji wykonujemy na podstawie umowy.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep anteny Gdańsk poprawa zasięgu »

  Zapraszamy do naszego sklepu z antenami w gdańsku i do zapoznania się z ofertą firmy Nosignal. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów z zasięgiem w sieciach mobilnych Orange, Plus, Play, T-mobile. Jeśli masz problem z jakością rozmów lub internetu rozwiążemy go szybko i tanio. Mamy w sprzedaży: anteny gsm, anteny do modemów, anteny do internetu, wzmacniacze gsm, modemy i to wszystko na miejscu w Gdańsku.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • TELIT Management »

  TELIT Management dostarcza usługi w zakresie IT, telekomunikacji, wsparcia inżynieryjnego (engineering) oraz business support. Specjalizujemy się w rozwoju i utrzymaniu aplikacji, tworzeniu oprogramowania na potrzeby rynku technologicznego oraz rozwoju i zarządzania infrastrukturą IT/telco.

  Doświadczenia zdobyte we współpracy z Klientami, osiągnięcia technologiczne wypracowane
  w realizowanych projektach oraz stale prowadzona działalność R&D w obszarze tworzenia rozwiązań technologicznych i narzędzi przyszłości, umożliwiły nam eksport ekspertyzy TELIT na rynki zagraniczne. Obecnie export stanowi blisko 30% naszej działalności i corocznie dynamicznie wzrasta.

  16 letnie doświadczenie TELIT na polskim rynku, pozwoliło nam wypracować efektywne modele współpracy, dostosowane do potrzeb naszych Klientów. TELIT do tej pory zatrudnił ponad 1500 inżynierów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, co stanowi prawdziwą siła napędową która pozwala sprostać złożonym zapotrzebowaniom naszych Klientów.

  TELIT Management dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne i wsparcie projektowe
  w obszarach:
  - Rozwój, integracja oraz utrzymanie aplikacji
  - Infrastruktura IT
  - Infrastruktura telekomunikacyjna
  - Engineering / Wsparcie inżynieryjne
  - Usługi projektowe / Project Management
  - Software engineering

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia internetowa VoIPhit »

  Dostawca telefonii internetowej sprzedający usługi voip przy wykorzystaniu protokołu sip, zapewniający tanie rozmowy telefoniczne: międzynarodowe, międzymiastowe i komórkowe. Operatorem usługi jest firma Dellmont Sarl z Luksemburga.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Electrum.pl »

  Firma Electrum sp. z o.o. zajmuje się energetyką zawodową i innowacyjnymi rozwiązaniami elektroenergetycznymi. W naszym zespole pracują specjaliści z wielu dziedzin, dzięki czemu razem tworzymy solidne i kompetentne przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SumPro - oprogramowanie dla straży i urzędów miejskich. »

  SumPro - oprogramowanie dla instytucji publicznych: straż miejska i urząd miejski. Zautomatyzowany system mandatowy, ewidencja i windykacja mandatów.
  SumPro to rozwiązanie firmy Aksel Sp. z o.o. - oprogramowanie dla straży miejskich i urzędów miejskich. posiada zautomatyzowany system mandatowy oraz moduły takie jak ewidencja mandatów, windykacja, interwencje, wykroczenia. Moduł fotoradar wspiera pracę do wczytania zdjęć, aż do obsługi wykroczenia drogowego.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca biznesowy Play - play dla firm Wrocław »

  Autoryzowany doradca biznesowy sieci Play. Pełna obsługa firm w zakresie telekomunikacji ( telefon, internet, stacjonarny) . Działam w rejonie województwa dolnośląskiego.Autoryzowany doradca biznesowy sieci Play. Pełna obsługa firm w zakresie telekomunikacji ( telefon, internet, stacjonarny) . Działam w rejonie województwa dolnośląskiego.Autoryzowany doradca biznesowy sieci Play. Pełna obsługa firm w zakresie telekomunikacji ( telefon, internet, stacjonarny) . Działam w rejonie województwa dolnośląskiego.Autoryzowany doradca biznesowy sieci Play. Pełna obsługa firm w zakresie telekomunikacji ( telefon, internet, stacjonarny) . Działam w rejonie województwa dolnośląskiego.Autoryzowany doradca biznesowy sieci Play. Pełna obsługa firm w zakresie telekomunikacji ( telefon, internet, stacjonarny) . Działam w rejonie województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »