Nierdzewka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nierdzewka

Jesteśmy bezpośrednim producentem - Outokumpu to dynamiczna grupa przedsiębiorstw. Szeroki zakres produktów: stal kwasoodporna, blachy nierdzewne, stal nierdzewna, żaroodporna i rury nierdzewne - zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu przetwórczego. Nasze wyroby, technologia wykorzystywane są na całym świecie - tworzymy nową wiedzę. Do ściągnięcia prezentacje produktowe. Wyroby walcowane na zimno, taśmy precyzyjne, armatura, stal nierdzewna, rury kwasoodporne, Duplex, stal żaroodporna, stal kwasoodporna, jakościowa, rury, blachy nierdzewne, Quarto. Zakres produkcyjny - stale nierdzewne, materiały spawalnicze, kwasówka i nierdzewka. Druty, pręty - doradztwo techniczne i obróbka chemiczna.

Szczegóły strony www.outokumpu.pl:

Podlinkuj stronę www.outokumpu.pl:

Nierdzewka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 97

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • H+V architekci - biuro projektowe »

  pełnobranżowe projekty:
  indywidualnych domów jednorodzinnych
  budynków użyteczności publicznej
  budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  wnętrz
  reprezentowanie inwestora przed organami administracji budowlanej

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • AC4U Klimatyzacja - Klimatyzacja, wentylacja, automatyka HVAC »

  Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klimatyzacji, wentylacji i automatyki HVAC. Świadczymy kompleksowo usługi w zakresie projektowania, montażu i napraw urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i automatyki HVAC.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Firma oferująca sprzedaż grzejników łazienkowych, balustrad ze stali nierdzewnej, bram i ogrodzeń, konstrukcji stalowych i nasad kominowych. Ponadto firma świadczy usługi frezowania, spawania, cięcia laserowego i toczenia.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cztery Oceany - mieszkania Gdańsk - Trójmiasto »

  Gdy szukasz dla siebie doskonale zlokalizowanego oraz przestronnego mieszkania w Gdańsku, wtedy zajrzyj na naszą stronę, gdzie będziesz miał możliwość bliższego zapoznania się z projektami mieszkań Cztery Oceany, które powstają w gdańskiej dzielnicy Przymorze.
  Cztery wysokie budynki w oferują różnej wielkości lokale ze wspaniałymi widokami na Bałtyk oraz okolice miasta. Możliwość zamówienia mieszkania z wykończeniem pod klucz. Atrakcyjne ceny oraz możliwość sprawdzenia dokładnego rozkładu mieszkań wraz z ich wizualizacjami.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo Pindur »

  Historia naszej firmy sięga lat siedemdziesiątych XXw . W roku 1973 została założona przez Teofila Pindura. Jest ona jedną z najstarszych firm związanych z kamieniarstwem na Śląsku Cieszyńskim. Mimo naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i poszerzającą nasze usługi. Aktualnie wykonujemy nie tylko prace związane z tworzeniem i renowacją nagrobków, ale również posiadamy pełen wachlarz innych wyrobów z kamienia takich jak: posadzki, schody, parapety, blaty, kominki, a także główny asortyment wyposarzenia kościołów- ambony, otłtarze czy chrzcielnice.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AUTOMATYKA - GRZEGORZ ZUBIŃSKI »

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie: automatyka budynków, automatyka wentylacji, automatyka przemysłowa, automatyka ciepłownictwa, automatyka dla grzejnictwa. Wykonujemy gotowe projekty w zakresie automatyki. Wykonujemy inteligentne domy, inteligentne budynki. Projektujemy sieci sprężonego powietrza dla zakładów przemysłowych. Wspieramy zakłady przemysłowe w zakresie inwestycji oraz utrzymania ruchu. Projektujemy instalacje pneumatyczne. Wykonujemy wizualizacje SCADA. Posiadamy atrakcyjne ceny. Działamy głównie na obszarze: kielce oraz woj. świętokrzyskiego

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stal Impex Sp. z o. o. - rury i profile stalowe »

  Firma Stal Impex Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie to uznany i renomowany na polskim rynku wyrobów stalowych producent wysoko przetworzonych rur i profili stalowych. Zakres produkcyjny obejmuje m.in. rury, profile kwadratowe, profile prostokątne, kątowniki, elipsy. Firma posiada 3 linie technologiczne do produkcji rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego. Produkty Stal Impex to wysoka jakość produktu oraz terminowość i niezawodność realizacji zamówień.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BestOkna.pl najlepsze okna »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości, szerokiego asortymentu okien. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo. Pomagamy dobrać produkt, spełniający kryteria wytrzymałościowe, energooszczędne i cenowe z klasy średniej. Gwarantujemy również okna Premium, które zapewniają najwyższa jakość oraz spełniają kryteria budownictwa pasywnego, bezpieczeństwa antywłamaniowego.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia kolumn z betonu »

  Pracownia oferująca kolumny betonowe z elementów. Kolumny o różnych kształtach i wysokościach. Elementy kolumn zazbrojone są siatką stalową, która zapewnia bezpieczeństwo w transporcie, w trakcie montażu i zalewania. Oferujemy kolumny toskańskie oraz romańskie dostosowane do potrzeb klienta.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rubo Konstrukcje »

  Firma Rubo, którą obecnie tworzy kilka spółek, powstała na początku lat 90, Ubiegłego wieku. Głównym zakresem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja rusztowań oraz ich wynajem wraz z transportem, montażem i demontażem. Rubo specjalizuje się również w produkcji własnych systemów rusztowań. Do głównych produktów firmy należą rusztowania elewacyjne i modułowe, które są stosowane na szeroką skalę jako konstrukcje specjalne, podwieszane, stawiane podczas imprez i eventów oraz na potrzeby montażu reklam, głównie banerów.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »