Notariusz gorzów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz gorzów

Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Zakres usług:

• sporządza akty notarialne;

• sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

• sporządza poświadczenia;

• doręcza oświadczenia;

• spisuje protokoły;

• sporządza protesty weksli i czeków;

• przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

• sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

• sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

• sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Szczegóły strony www.notariusz-wiszewski.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-wiszewski.pl:

Notariusz gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania powypadkowe »

  Poradnik - jak zgłosić szkodę do zakładu ubezpieczeń aby uniknąć kłopotów z przyznaniem odszkodowania. W poradniku znajdziesz wskazówki jak ustrzec się,, pułapek,, które często zdarzają się podczas zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadwokacka.com - Jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? »

  Wytoczenie sprawy karnej nie jest końcem świata. Należy jednak podejść do niej z odpowiednią powagą i poszukać pomocy dobrego prawnika, który doradzi nam, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? Przede wszystkim, należy poprosić o pomoc znajomych – być może znają oni prawnika, który jest godny zaufania i wart polecenia. Można również sprawdzić w książce telefonicznej lub Internecie, dzięki czemu znajdziemy kogoś takiego jak adwokat prawo karne Warszawa. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z usług znalezionego prawnika, warto zasięgnąć o nim opinii i dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni z świadczonych przez niego usług. To pomoże podjąć nam ostateczną decyzję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Maria Grodzicka, notariusz w Warszawie wykonuje m. in. następujące czynności notarialne:- sporządza akty notarialne (np. umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, oddania w użytkowanie wieczyste, zniesienia współwłasności nieruchomości, umowy majątkowe małżeńskie, pełnomocnictwa, testamenty)- dokonuje poświadczeń- sporządza akty poświadczenia dziedziczenia- spisuje protokoły – walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych- sporządza protesty weksli i czeków- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.Kancelaria notarialna znajduje się w centrum Warszawy, na granicy dzielnic Śródmieście i Wola.Kancelaria czynna jest w dni robocze w godz. 8- 18, w soboty 9-13.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Znajdziesz tutaj profesjonalną pomoc prawną. Pomoc jest świadczona przez doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Prawnicy udzielają porad prawnych, reprezentują w sądach i poza nimi, sporządzają pisma, pomagają w wszelkich sprawach. Świadczą usługi w zakresie obsługi prawnej firm.Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomocy oferowanej przez konkretnego prawnika to skontaktuj się z nim telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Wróblewska - Komornik Sądowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie prowadzona jest przez Joannę Wróblewską.
  Kancelaria Komornicza mieści się w Szczecinie.
  Kancelaria przyjmuje interesantów: poniedziałek-piątek 8:00-16:00 Dyżur komornika: środa 10:00-17:00

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Kancelaria notarialna w Krakowie to zespół profesjonalistów, którzy zajmują się sporządzaniem aktów prawnych od wielu lat. Notariusz w Krakowie swoje usługi oferuje wszystkim tym, którym potrzebna jest umowa sprzedaży, deweloperska, darowizny, spadku czy umowa o podział majątku. Biuro notarialne w Krakowie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego z przedstawicielem kancelarii możesz spotkać się poza siedzibą oraz w dniach wolnych od pracy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin »

  Kancelaria Adwokacka Marka Ziemianina świadczy profesjonalne usługi prawne dla Klientów z teremu Zakopanego i Podhala. Zajmujemy się głównie sprawami zwiazanymi z regulacja stanu prawnego nieruchomości, sprawami odszkodowawczymi przeciwko ubezpieczycielom, sprawami z zakresu prawa administracyjnego. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, wysoki poziom wiedzy teoretycznej i duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sadowych.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Gdańsk - prywatny detektyw »

  Detektyw Gdańsk zajmuje się różnymi sprawami. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi może potrzebować jego pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów osobistych i biznesowych. Będąc w związku, często zdarza się, że mamy wątpliwości co do uczciwości naszego partnera. Agencja detektywistyczna Gdańsk pomoże dowiedzieć się, czy są one uzasadnione. Detektyw dzięki informacjom udzielonym przez klienta będzie w stanie sprawdzić, jak w rzeczywistości wygląda dzień z życia bliskiej nam osoby. Możliwość wykonania zdjęć czy nagrań wideo to dodatkowy atut. Biuro detektywistyczne Gdańsk zajmuje się także zbieraniem dowodów do spraw karnych i cywilnych, pomaga ustalić majątek lub skutecznie przeprowadzić proces windykacji. Prywatny detektyw z Gdańska pomoże także ustalić miejsce pobytu osoby zaginionej lub ukrywającej się.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum w Szczecinie Łukasz Pauch prowadzi kancelarię przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum. Na stronie kancelarii znajdują się wnioski egzekucyjne do pobrania, aktualne licytacje i wszelkie niezbędne informacje dla wierzyciela do skutecznego prowadzenia postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »