Notariusz gorzów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz gorzów

Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Zakres usług:

• sporządza akty notarialne;

• sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

• sporządza poświadczenia;

• doręcza oświadczenia;

• spisuje protokoły;

• sporządza protesty weksli i czeków;

• przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

• sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

• sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

• sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Szczegóły strony www.notariusz-wiszewski.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-wiszewski.pl:

Notariusz gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo on-line. Poradnik internetowy z zakresu prawa. Informacje na temat spraw rozwodowych, pozwów, dochodzenia alimentów na dzieci i na rzecz małżonka, podziałów majątków. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie wpisy wprowadzane są przez doświadczonych prawników, którzy na bieżąco monitorują sytuację prawną, dzięki czemu można uzyskać najnowsze informacje na różne tematy prawnicze spraw. Blog prowadzony jest przez Kancelarię Adwokacką Moniki Piech-Balickiej, której kancelaria od lat skutecznie broni interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mój-Prawnik.pl - Prawnik, Adwokat, Notariusz, Porady Prawne »

  moj-prawnik jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju.

  Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej.

  W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii.

  Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci, rzecznicy patentowi a także inne firmy świadczące kompleksowe usługi w zakresie porad prawnych.

  www.moj-prawnik.pl

  Znajdziecie tu prawników z różnych miast np. Olsztyn, Toruń, Warszawa, Kraków itp.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - Rzeszów »

  Oferta Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez Krzysztofa Dolot skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i osób prawnych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze, sprawy spadkowe)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym również on-line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń,fachową obsługę oraz indywidulane podejście do każdej sprawy.
  Zapraszam do zapozniania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Cempura »

  Strona Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Kancelaria znajduje się w w pobliżu placu centralnego w krakowie, w Nowej-Hucie. W pobliżu Kancelarii można znaleźć ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do Kancelarii w dogodny sposób można dojechać także komunikacją miejską. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki linii autobusowych. Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mecenasi, adwokaci, prawnicy - Wyszukiwarka prawników »

  Nowoczesna i rozbudowana wyszukiwarka prawników dostępnych w Internecie. Umożliwia znalezienie prawnika w kraju jak i prawnika polskojęzycznego za granicą. Wielość specjalizacji sprawia, że wybór jest bardziej precyzyjny i przemyślany. W bazie znajdują się wyłącznie wpisy zweryfikowane. Na stronie dodatkowo duża dawka wiedzy historycznej m. in życiorysy sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych, cennik usług prawnych oraz wiele praktycznych informacji, rejestrów prawników, notariuszy, biegłych, doradców, komorników, mediatorów, adwokatów kościelnych, rzeczników patentowych, rzeczoznawców. Na stronie znajdziesz także broszury, poradniki z zakresu prawa, linki do portali o tematyce prawniczej, baz orzeczeń i wyroków sądów i trybunałów.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Polsce (Księgowość) »

  Znajdź biura księgowe w całej Polsce. Sprawdź gdzie rozliczysz VAT, poprowadzisz kadry, płace (dokumentacja) i sprawozdania finansowe. Na naszej stronie możliwe jest odnalezienie najbliższych biur rachunkowych od miejscowości, w której nie ma księgowych.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypowiedzenie umowy o pracę »

  Prezentowany blog prowadzony przez prawnika z Wrocławia skupia się na tematyce rozwiązywania stosunków pracy. Autor szeroko opisuje podstawowe regulacje prawne obowiązujące w tym zakresie w kodeksie pracy, a także w odrębnych ustawach regulujących tę problematykę (ustawy o tzw. zwolnieniach grupowych). Oprócz informacji o treści przepisów prawnych, a także poglądów literatury i orzecznictwa Sądu Najwyższego autor bloga dzieli się osobistymi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w kancelariach prawnych we Wrocławiu, a także już jako właściciel indywidualnej kancelarii adwokackiej. Z powyższych względów blog może być bardzo atrakcyjnym źródłem wiedzy, dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z prawem pracy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wałbrzych »

  Nasza kancelaria radcy prawnego działa na terenie Wałbrzycha. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zajmujemy się prowadzeniem zastępstwa procesowego we wszelkiego rodzaju postępowaniach, prowadzonych przed sądami wszystkich instancji. Obsługa ze strony naszej firmy obejmuje pomoc prawną świadczoną na podstawie umowy o stałą obsługę prawną, jak również na podstawie jednorazowych zleceń.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna BSS - Porady prawne w Warszawie »

  BSS Kancelaria Prawna z siedzibą w Warszawie oferuje wszystkim interesantom usługi w zakresie pomocy prawnej. Kancelaria składa się z zespołu radców prawnych i innych profesjonalistów. Swoją ofertę kancelaria prawna kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale również i przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuje się między innymi w kwestiach prawnych nieruchomości, odszkodowań, czy też zamówień publicznych.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »