Notariusz gorzów - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Notariusz gorzów

Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Zakres usług:

• sporządza akty notarialne;

• sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

• sporządza poświadczenia;

• doręcza oświadczenia;

• spisuje protokoły;

• sporządza protesty weksli i czeków;

• przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

• sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

• sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

• sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Szczegóły strony www.notariusz-wiszewski.pl:

Podlinkuj stronę www.notariusz-wiszewski.pl:

Notariusz gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-Doradcy - porady prawne, doradztwo podatkowe i księgowe online »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez serwis e-Doradcy.com. Oferujemy profesjonalne i fachowe porady prawne, doradztwo podatkowe oraz doradztwo z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasza kadra składa się wyłącznie z osób profesjonalnie wykonujących swój zawód dzięki czemu nasze opinie są kompleksowe i gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami. Posiadamy zabezpieczony certyfikatem SSL formularz, który umożliwi Państwu uzyskanie bezpłatnej wyceny odpowiedzi na Państwa zpytanie. Nasz system akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dzięki czemu transakcja realizowana jest szybko i bez problemu. Dostęp do porad prawnych, doradztwo podatkowego i księgowego dzięki dostępie online jest nieograniczony zarówno czasowo jak i niezależnie od miejsca w któym Państwo się znajdują. Zaproaszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług doradczych z zakresu prawa, podatków i księgowości na stronie e-doradcy.com

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Daria Duda - adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka, adwokat Darii Dudy świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

  Kancelaria oferuje profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.

  Kancelaria adwokacka współpracuje ze specjalistami z dziedzin: notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Kancelaria świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Adwokat Daria Duda jest absolwentką Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adowkat Warszawa Mokotów - Robert Kuszczyk »

  Kancelaria Adwokacka adw. Robert Kuszczyk obsługuje osoby fizyczne, osoby prawne oraz inne jednostki organizacyjne, a w szczególności podmioty gospodarcze. Udzielamy ustnych lub pisemnych porad prawnych. Zapewniamy pełną obsługę, w tym również zastępstwo procesowe przed wszystkimi urzędami i sądami, w tym przed Sądem Najwyższym. w szczególności w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo autorskie, prawo spółdzielcze, prawo lokalowe.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Konieczny Polak - obsługa przedsiębiorstw »

  Kancelaria Prawna Konieczny Polak w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, w tym obsługa procesów inwestycyjnych, obsługa prawna nieruchomości, przekształcenia przedsiębiorstw, prawo reklamy i marketingu. Kancelaria posiada wykwalifikowany zespół radców prawnych i prawników oraz gotowe rozwiązania prawne możliwe do zastosowania w codziennej praktyce gospodarczej. Kancelaria doradza i uczestniczy również w realizacji złożonych procesów inwestycyjnych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik Bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy zajmuje się egzekwowaniem orzeczeń sądu w sprawach odnoszących się do roszczeń pieniężnych i niepieniężnych. Ponadto komornik Sławomir Jaworski realizuje inne tytuły wykonawcze na bazie odrębnych przepisów, a także tworzy protokoły stanu faktycznego przed ogłoszeniem orzeczenia lub samym rozpoczęciem procesu sądowego. W swoim rewirze komornik może również dostarczyć za poświadczeniem odbioru zawiadomienia sądowe, obwieszczenia, protesty oraz zażalenia, a ponadto inne dokumenty. Może również na wniosek organizatora licytacji piastować dozór urzędowy nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przebiciem najwyższej bądź najniższej oferty. Więcej o rewirze, godzinach przyjęć oraz prowadzonych licytacjach odnajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna IURICO z Wrocławia jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi (doradztwo i obsługa prawna) świadczone na terenie kraju i poza nim. Główne zalety kancelarii IURICO to nowoczesność, ekspercka wiedza oraz szeroko rozwinięte kompetencje pracowników poparte międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych uniwersytetach europejskich oraz zdobytymi stopniami naukowymi.. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą nową ofertą porad prawnych przez internet IURICOnet.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Dziechciarz zajmuje się kompleksową obsługą prawną w ramach której świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek handlowych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy usługi na terenie miast Ustroń, Cieszyn, Wisła oraz ich okolic.
  Zakres współpracy z Klientem indywidualnym obejmuje pomoc prawną przy windykacji należności, w szeroko rozumianych sprawach rodzinnych, dochodzenia odszkodowań w sprawach szkód osobowych i majątkowych oraz w kwestiach prawa spadkowego, pracy i nieruchomości.
  W ramach współpracy z Klientem instytucjonalnym (biznesowym) Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności, prawa spółek, prawa umów, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, zamówień publicznych oraz zastępstwa procesowego.
  Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego klienta, dokłada starań aby zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i gwarantując zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę email.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatflatow.pl »

  Nasza Kancelaria adwokacka Kamil Flatow z Warszawy już od wielu lat świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych. Oferujemy naszym klientom między innymi obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Obok tego w sposób fachowy i profesjonalny doradzamy i prowadzimy sprawy z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy czy też ubezpieczeń społecznych. Udzielamy także naszym klientom porad prawnych.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria Adwokacka LIBERO, prowadzona przez adwokata Krzysztofa Żelechowskiego, jaka znajduje się w Łodzi ma na celu świadczenie najwyższej jakości usług prawnych dla swych klientów indywidualnych oraz biznesowych. W swej siedzibie udziela ona konkretnych porad prawnych oraz uczestniczy na życzenie klientów w negocjacjach. Reprezentuje przy tym swych klientów przed sądami, organami administracyjnymi, a także organami ścigania. Warto już teraz dokładnie sprawdzić pełen zakres oferowanych przez nią usług.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Szukasz informacji, które dotyczą obowiązującego w Polsce prawa karnego? W takim razie, koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Czeka tu blog o prawie karnym, który w przystępny i rzetelny sposób tłumaczy różne aspekty prawne. Zapraszamy do sprawdzenia wpisów, które są bardzo rzetelnymi i sprawdzonymi źródłami informacji prawnych dot. kodeksu karnego.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »