Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Firma Ekoimpex istnieje od roku 2006. Oferujemy:
-Kompleksową obsługę przedsiębiorstwom
-Doradztwo w zakresie ochrony środowiska
-Usługi specjalistyczne
-Rekultywację
-Rewitalizację
-Oczyszczanie terenu
-Niszczenie towarów i produktów wycofanych z rynku, bądź przeterminowanych
-Produkcję paliw alternatywnych
- Odbiór odpadów przeznaczonych do paliwa alternatywnego.
- Odbiór odpadów spożywczych przeterminowanych i nienadających się do spożycia
- Utylizację odpadów szczególnie niebezpiecznych, przemysłowych unieszkodliwianie
-Transport ADR na terenie całego kraju

Szczegóły strony www.ekoimpex.com:

Podlinkuj stronę www.ekoimpex.com:

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Malwa pensylwańska - ślazowiec pensylwański - sprzedaż nasion »

  Gospodarstwo Rolne Ostrowąs położone jest na południowy zachód od Połczyna Zdroju (woj. Zachodniopomorskie). Działa jako Gospodarstwo Doświadczalne Firmy „Biotek” z Puław. Wspólnie przez wiele lat prowadzi doświadczenia w kierunku wykorzystania rośliny z gatunku Sida hermaphroditta Rusby w energetyce, przemyśle papierniczym, celulozowym i produkcji płyt aglomerowanych.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową
  elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opak-2 »

  Portal daje możliwość zamówienia sprawozdania opak. W prostych kilku krokach przedsiębiorcy mogą zrealizować ciążący na nich obowiązek sprawozdawczości. Jeśli dotyczy Cię sprawozdanie opak-1, opak-2 lub opak-3 ten portal jest dla Ciebie. Sprawozdanie opak wcale nie musi być skomplikowane. Poznaj także informacje o aktach prawnych dotyczących sprawozdań opak. Portal jest własnością Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Separatory tłuszczów, węglowodorów »

  Działalność naszej firmy to produkcja oraz montaż takich produktów jak: przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów, separatory węglowodorów, zsypy budowlane i wielu innych. Długoletnie doświadczenie, stawianie na ekologiczne rozwiązania oraz pełny profesjonalizm sprawia, iż możesz nam zaufać. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sortownie odpadów Hut »

  Zajmujemy się profesjonalną budową kompletnych linii sortowniczych. W ofercie posiadamy nowe oraz używane sortownie odpadów. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą takich elementów jak sito bębnowe, przenośniki, rozdrabniarki oraznprasy kanałowe. Stawiamy na profesjonalizm! Zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • MT Energy – energia odnawialna, toryfikacja, spalanie biomasy »

  Innowacyjna technologia, ekologiczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Sprawdź najnowsze rozwiązania w zakresie zgazowania i spalania biomasy . Dostosuj swoje standardy do najwyższych w Unii Europejskiej. Zyskaj przewagę konkurencyjną rozwijając swoją produkcję pozyskując sprawdzone źródło energii.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe Wrocław »

  Używane i nowe elektrownie wiatrowe - firma Arka Wrocław, woj. dolnośląskie. Polecamy nasze usługi - zobacz więcej na naszej stronie. Sprzedaż, naprawa i profesjonalny montaż elektrowni wiatrowych - w ofercie też maszty pomiarowe i pomiary wietrzności terenu czyli pomiary wiatru (Wietrzność terenu). Na naszej stronie opis co to jest elektrownia wiatrowa. Serdecznie zapraszamy po elektrownie wiatrowe i maszty pomiarowe - sprzedaż i wynajem masztów. Okazja - czytaj dalej, kliknij, skorzystaj i wypróbuj.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wtórplast – przemiały »

  Zapraszamy do zapoznania się z uczciwą i sprawdzoną firmą- Wtrórplast - Recykling z małej miejscowości Czapury pod Poznaniem. Od 2010 roku przez cały czas partycypujemy w programie Rzetelna Firma, gwarantując naszym Klientom bezpieczeństwo realizowanych u nas zakupów. Prowadzimy skup sztucznych tworzyw termoplastycznych, które potem przetwarzamy przy pomocy nowoczesnych, skutecznych maszyn. W wyniku recyklingu surowców wtórnych produkujemy granulaty, barwniki do kolorowania tworzywa i różnorodne folie, mogące służyć do pakowania i zabezpieczania rozmaitych produktów. Przeprowadzając recykling tych tworzyw przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego eliminując z wysypisk i składowisk elementy, które nie ulegają naturalnemu rozkładowi. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aspol - Pogotowie kanaliacyjne Warszawa »

  Firma AsPol Przedsiebiorstow Wodno Kanalizacyjne działa na rynku już od 18 lat zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem, oraz dysponuje specjalistycznym sprzętem do wywozu nieczystości płynnych i szamba. Dla wszystkich Klientów zapewniamy atrakcyjne ceny, oraz usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, oraz stałemu rozwojowi naszych umiejętności i inwestycją w profesjonalny sprzęt gwarantujemy bardzo szybką i skuteczną pomoc w usuwaniu awarii kanalizacyjnych i hydraulicznych.Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy i jesteśmy przekonani, że możemy Państwu zagwarantować zadowolenie z naszych usług.Co możemy dla Państwa zapewnić i jakie usługi świadczymy:Pogotowie kanalizacyjne Warszawa, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, wywóz szamba, serwis i czyszczenie przepompowni i separatorów, przepychanie i rozmrażanie rur, oraz konserwację sieci kanalizacyjnej i przemysłowej, oraz wiele...Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, instytucjami użyteczności publicznej, restauracjami, szkołami i przedszkolamiPrzeraża Cię walka z odpadami? Nie wiesz jak pozbyć się zalegających nieczystości? Proponujemy profesjonalne usługi kanalizacyjne i wodociągowe – Pogotowie Kanalizacyjne ! Naszą specjalnością jest wywóz nieczystości płynnych oraz udrażnianie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, na terenie miasta Warszawa i okolic w tym Legionowo, Wołomin, Marki, Zielonka, Kobyłka, Radzymin, Ząbki, Aspol zaprasza.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nikstal skup złomu stalowego i metali kolorowych Śląsk »

  Zajmujemy się skupem złomu ze stali i żelaza, metali kolorowych, akumulatorów, makulatury i tworzyw sztucznych. Skupujemy większość surowców wtórnych: miedź, kable, mosiądz, aluminium, cynk, znal, stal nierdzewną, ołów, akumulatory, silniki elektryczne, stal i makulaturę. Działamy na terenie Sosnowca, Mysłowic, Jaworzna, Katowic i woj. śląskiego

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »