Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Firma Ekoimpex istnieje od roku 2006. Oferujemy:
-Kompleksową obsługę przedsiębiorstwom
-Doradztwo w zakresie ochrony środowiska
-Usługi specjalistyczne
-Rekultywację
-Rewitalizację
-Oczyszczanie terenu
-Niszczenie towarów i produktów wycofanych z rynku, bądź przeterminowanych
-Produkcję paliw alternatywnych
- Odbiór odpadów przeznaczonych do paliwa alternatywnego.
- Odbiór odpadów spożywczych przeterminowanych i nienadających się do spożycia
- Utylizację odpadów szczególnie niebezpiecznych, przemysłowych unieszkodliwianie
-Transport ADR na terenie całego kraju

Szczegóły strony www.ekoimpex.com:

Podlinkuj stronę www.ekoimpex.com:

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Humvit-Eko uniwersalny Biohumus - odżywka dla kwiatów »

  Biohumus uniwersalny firmy Host International nie zawiera chemii. Jest nawozem który sprawia że rośliny są piękne i szybko się rozwijają. Chroni także przed niektórymi chorobami. Przy stosowaniu go nie ma ryzyka przedawkowania. Nie stosuj chemii, nie warto. Wypróbuj Humvit-Eko uniwersalny.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków, odwodnienia liniowe i prysznicowe - Kessel »

  Firma Kessel specjalizuje się w produkcji urządzeń do odprowadzania ścieków. W ofercie firmy można znaleźć bardzo nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory zawiesin, czy odwodnienia liniowe lub prysznicowe. Duże doświadczenie w branży i najwyższa jakość gwarantowana. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moduły fotowoltaiczne »

  W obecnych czasach dużą uwagę skupia się na ekologii oraz czystości środowiska szuka się nowoczesnych technologii umożliwiających pozyskiwaniu nowych źródeł energii.
  Jednym z takich źródeł energii niemal niewyczerpalnym jest energia słoneczna w dodatku bardzo czysta dla środowiska - brak jakichkolwiek odpadów.
  Firma nasza jest propagatorem korzystania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej - możemy zaproponować Państwu szereg urządzeń umożliwiających adaptację tegoż niewyczerpalnego źródła prądu elektrycznego dla celów domowych oraz pozyskiwania jej na skalę przemysłową dla dużych farm fotowoltaicznych
  - to bardzo racjonalne rozwiązanie z uwagi na kończące się zasoby takich surowców jak węgiel kamienny, ropa naftowa, gaz ziemny.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna, drzwi i balkony - Aluminiowe i PCV »

  Firma "FUD-MEN"" Sp.j. jest całkowicie polską firmą powstałą w 1992 r. w Jaworznie. Rozprowadzamy na rynki krajowe i zagraniczne stolarkę budowlaną w najnowocześniejszej generacji systemach PCV.
  W tej chwili prowadzimy dwa zakłady produkcyjne w Jaworznie i Sosnowcu wyposażone najnowocześniejsze linie technologiczne nabyte w najlepszych firmach produkujących maszyny-ACTUAL i URBAN (Niemcy).

  Nasza oferta to wysokiej klasy okna i drzwi wykonane z PCV lub aluminium. Jesteśmy jednym z najlepszych i zarazem najtańszych jak na swoją klasę okien i drzwi. W skład naszej oferty wchodzą okna nietypowe i energooszczędne oraz balkony PCV. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raporty środowiskowe Usługi dot. ochrony Powietrza Olsztyn »

  Firma Usługi dot. ochrony Powietrza Andrzej Jamiołkowski Olsztyn oferuje pełny zakres usług dotyczących formalności związanych z przygotowaniem inwestycji produkcyjnych w zakresie wymagań środowiskowych. O ofercie są min. raport środowiskowy, raport o oddziaływaniu na środowisko, operat ochrony powietrza, pozwolenie zintegrowane.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe producent - INPACK - torebki reklamowe »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży toreb papierowych, toreb ekologicznych i toreb reklamowych. Posiadamy przeróżne typy i modele toreb. Z uszami, bez, skręcane, wszystkie kolory. Do każdej można dodać jakieś gadżety, wstawki, bajerki tak aby torba była fajnym gadżetem reklamowym, a zarazem w 100% ekologiczna. Co staje się ostatnio modne ale i zgodne z naturą. Polecamy zajrzeć do naszego przyjaznego klientom sklepu z oferta toreb jak i innych ciekawych rzeczy! INPACK.biz zaprasza!

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Ciepła - Kompleksowa realizacja »

  Realizacje inwestycji pompy ciepła od odwiertu po wykonanie wszelkich instalacji ogrzewania podłogowego. Kompleksowa usługa serwisowania pomp ciepła, cennik i oferta dostosowana do potrzeb klienta. Montaż pomp ciepła w Olsztynie, Ostrołęce, Warszawie, Giżycku, Gdańsku, Ełku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budki lęgowe dla ptaków »

  Firma, która produkuje budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy wykonane z trocinobetonu. Nasze budki trocinobetonowe to produkt ekologiczny, wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne. Produkty łatwe w wieszaniu i czyszczeniu.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal ekologiczny »

  Portal Ekologiczny Eco-News.pl to aktualne informacje ciekawe porady oraz darmowe ogłoszenia ekologiczne. W naszym portalu znajdziesz informacje na temat energii wiatrowej, energii słonecznej (solary, panele fotowoltaiczne), energii geotermalnej, biogazowni, ochrony środowiska, agroturystyki, GMO i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maty dezynfekcyjne skuteczne powstrzymywanie ptasiej grypy »

  Firma insektpol to renomowany Polski producent mat dezynfekcyjnych.
  Maty dezynfekcyjne (dezynfekujące, odkażające) ograniczają lub całkowicie zapobiegają przenoszeniu się do stref produkcyjnych niebezpiecznych bakterii i wirusów. Są one istotne w profilaktyce chorób zakaźnych takich jak ptasia grypa, afrykański pomór świń i gruźlica. Stanowią idealne samodzielne stanowisko oczyszczania i odkażania w każdej firmie, dla której istotne jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Należy pamiętać, że w przypadku mokrych mat konieczne jest uzupełnianie środków dezynfekujących na przykład sody kaustycznej. Mata dezynfekcyjna powinna być regularnie wymieniana na nową, gdyż z upływem czasu i w miejscach natężonego ruchu może stać się źródłem zakażenia. Aby maty mogły spełnić swoje zadanie w trakcie przejeżdżania po nich pojazdem należy zwolnic do około 5 km na godzinę. Przekroczenie tej prędkości może spowodować uszkodzenie maty, co zmniejszy jej skuteczność.Maty dezynfekcyjne firmy insektpol skutecznie powstrzymują rozpowszechnianie się ptasiej grypy. Z tego powodu w trakcie epidemii ptasiej grypy w Polsce w 2016/2017 roku wiele gospodarstw rolnych, powiatowych inspektoratów weterynarii i innych firm i instytucji wybrało własnie nasze maty uznając je za najskuteczniejsze w powstrzymywaniu rozpowszechniania się ptasiej grypy.

  Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »