Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Firma Ekoimpex istnieje od roku 2006. Oferujemy:
-Kompleksową obsługę przedsiębiorstwom
-Doradztwo w zakresie ochrony środowiska
-Usługi specjalistyczne
-Rekultywację
-Rewitalizację
-Oczyszczanie terenu
-Niszczenie towarów i produktów wycofanych z rynku, bądź przeterminowanych
-Produkcję paliw alternatywnych
- Odbiór odpadów przeznaczonych do paliwa alternatywnego.
- Odbiór odpadów spożywczych przeterminowanych i nienadających się do spożycia
- Utylizację odpadów szczególnie niebezpiecznych, przemysłowych unieszkodliwianie
-Transport ADR na terenie całego kraju

Szczegóły strony www.ekoimpex.com:

Podlinkuj stronę www.ekoimpex.com:

Odbiór Odpadów - Gospodarka Odpadami EKOIMPEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sorbent »

  Sorbent pochodzenia naturalnego przeznaczony do usuwania rozlanych plam z powierzchni gleby, podłóg, posadzek. Skutecznie usuwa farby, lakiery, oleje naturalne i syntetyczne,rozpuszczalniki, kwasy, zasady, środki ochrony roślin, płynne nawozy, smary, tłuszcze, detergenty itp. Znajduje zastosowanie na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych i innych warsztatach naprawczych.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • GRUTOX-Zakład dezynfekcji, tel;501333444, www.grutox.pl »

  DERATYZACJA.DEZYNSEKCJA.DEZYNFEKCJA. Rok powstania firmy 1987. Wdrażanie systemu HACCP,monitoring szkodników PEST CONTROL. Obsługujemy tylko firmy i instytucje-nie obsługujemy osób prywatnych.! Od 2007 roku wykonujemy także w/w usługi na terenie Republiki Czech i Słowacji-wwwgrutox.cz n Nasze motto: Trujemy...........z pasją.!!!

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spizarnia Babi Jozi »

  Internetowy sklep z żywnością ekologiczną, tradycyjna i zdrową. W ofercie oprócz produktów spożywczych znajdziecie Państwo wyroby polskiej ceramiki i wykonane z wikliny. W naszym sklepie oferujemy produkty od specjalnie wyselekcjonowanych i certyfikowanych producentów.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Separatory, separator, separatory tłuszczu »

  UGOS Ochrona Środowiska jest firmą zajmującą się od kilku lat zagadnieniami inżynierii środowiska. Zakresem naszej działalności jest głównie produkcja urządzeń do oczyszczania ścieków z substancji ropopochodnych, tłuszczów organicznych, neutralizacja kwasów itp. W ofercie naszej firmy są:

  - separatory koalescencyjne
  - separatory lamelowe
  - separatory tłuszczu
  - separatory skrobi
  - neutralizatory kwasów
  - oczyszczalnie ścieków
  - układy zamknięte myjni samochodowych,
  - przepompownie ścieków
  - zbiorniki magazynowe do 1200 m3
  - komory drenażowe i rozsączające
  - klapy zwrotne
  - regulatory przepływu
  - odwodnienia liniowe
  - włazy i wpusty
  - osadniki szlamu
  - instalacje alarmowe
  - wanny galwaniczne
  Separatory przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych, ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów, ścieków powstałych w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego oraz ścieków pochodzących z miejsc obróbki warzyw. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne, tłuszcze i skrobię. Zależnie od typu separatora przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych, ciągach komunikacyjnych lub do zabudowy wolnostojącej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe ogłoszenia »

  Serwis Wind-Market.pl gromadzi ogłoszenia z branży energetyki wiatrowej w kilku głównych kategoriach min.: oferty pracy na farmach wiatrowych, sprzedaż / kupno elektrowni wiatrowych i projektów oraz usługi i dzierżawa ziemi pod inwestycje.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na gadeko.pl pojemniki do segregacji, kosze, koła do pojemników na odpady »

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy różnego rodzaju pojemniki, kosze, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, kosze do segregacji wewnętrznej, które z pewnością ułatwią segregację odpadów tak w domu jak i w biurze. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które znajdą się w naszym asortymencie: kosze na śmieci, pojemniki na odpady, kosze na odpady itp. były doskonałej jakości. Prezentowana oferta obejmuje kompleksowo, nie tylko produkty do segregacji odpadów, ale również elementy małej architektury takie jak kosze uliczne, ławki, stojaki na rowery, oraz pojemniki na piach i sól. Oferowane przez nas produkty, cechuje wysoka dbałość o estetykę wykonania, znajdziecie tu Państwo produkty wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem, wykonane z wysokiej jakości kosze metalowe do segregacji wewnętrznej, oraz szereg rozwiązań koszy plastikowych.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eko Metal Gliwice Ostropa »

  Firma EKOMETAL z Ostropy w Gliwicach powstała na podstawie wieloletniego doświadczenie w branży surowców wtórnych i transportu.
  Głównym zakresem działalności jest skup złomu i metali kolorowych oraz sprzedaż węgla i skup makulatury.
  Dzięki współpracy z czołowymi firmami recyclingowymi w Polsce oferuje wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne terminy płatności.
  Klientom zapewnia transport i załadunek na terenie całego Śląska, a nasi pracownicy służą fachową pomocą.
  Oprócz skupu złomu prowadzimy również skup wszelkiego rodzaju makulatury, gazetowej, kartonowej, segregację odpadów
  oraz przygotowanie do dalszego przerobu w zakładach papierniczych.
  Posiadamy konieczne zezwolenia do zbierania, magazynowania i transportu odpadów, a także prowadzimy komputerowo profesjonalną ewidencję odpadów
  zgodnie z ustawą.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekoj.pl »

  Ekoj.pl to sklep internetowy ze zdrową żywnością i innymi ekologicznymi produktami, ale też serwis, na którym można zobaczyć mnóstwo porad odnośnie odżywiania, w tym wywiady z ekspertami, opinie dietetyków, przepisy na zdrowe dania, opisy produktów używanych w zdrowej kuchni. Portal adresowany do wszystkich, których interesuje ekologia i zdrowe jedzenie.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Obornik bądź osobiście tworzone gnojówki z roślin są to nawozy ekologiczne, które przyczyniają się do utrzymywania statecznego stanu glebowej próchnicy. Wskutek tego nawożone rośliny bujnie rosną i zapewniają bogate owoce. Oczywiście organiczne mieszanki nawozowe można także kupić w niemal każdym jednym ogrodniczym sklepie, a poniektóre z nich tworzone są specjalnie do użytkowania w rolnictwie ekologicznym. Bez wątpienia znacznie wygodniejszy w stosowaniu jest granulowany obornik, aniżeli ten naturalny, jaki nie tylko dużo waży, lecz również szczególnie nieprzyjemnie pachnie.
  Choć nawozy ekologiczne, jakie zakupić można w sklepach, produkowane są jedynie z naturalnych składników, to jednak znaczna większość ogrodników preferuje nawozy przygotowane osobiście.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • VTS GROUP - producent urządzeń HVAC »

  VST GROUP to lider w produkcji central wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń grzewczych w Europie, a także czołowy producent w skali światowej. Grupa VTS, to łącznie kilkanaście regionalnych spółek zlokalizowanych w Europie, krajach Azji i Pacyfiku, Bliskim Wschodzie oraz Ameryce. Oferta naszej firmy obejmuję min. centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne VENTUS, nagrzewnice wodne VOLCANO oraz kurtyny powietrzne DEFENDER. Produkty naszej firmy cechuje wysoka jakość wykonania o wysokich parametrach technicznych, wszystko dzięki zastosowaniu unikalnych, innowacyjnych rozwiązań.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »