Olej rzepakowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Olej rzepakowy

J&J Energy Polska Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku. Produktami naszej firmy jest olej rzepakowy, makuch rzepakowy, czy estry metylowe. Wszystkie produkty są wysokiej jakości z przeznaczeniem do produkcji biopaliw. Nasz produkt dostarczany jest na rynek krajowy i zagraniczny. Prowadzimy skup i kontraktacje rzepaku na terenie całej Polski. W czwartym kwartale 2008 roku rozpoczęliśmy import rzepaku oraz oleju z Ukrainy, Litwy, Białorusi.

J&J Energy Polska postawiła na jakość i solidność. Dzięki temu jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką.

Szczegóły strony www.jjenergy.pl:

Podlinkuj stronę www.jjenergy.pl:

Olej rzepakowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 211

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakład Produckji Elektroinstalacyjnej Orion »

  Zakład produkuje systemy instalacyjne z tworzyw sztucznych które znajdują zastosowanie w transporcie paliw gazowych i wody pitnej, różne wymiary rur typu peszel i gładkie, złączki, uchwyty do rur, kanały elektroinstalacyjne, paski zaciskowe, puszki o wielu średnicach i wymiarach.
  Oferujemy również kompleksową usługę Road Feeder Service na terenie całej Unii Europejskiej która uzupełnia towarowe przewozy lotnicze do takich krajów jak : Rosja zauralska,Azja Centralna, Afryka szczególnie północna i wschodnia, Bliski Wschód, basen Morza Południowochińskiego (z wyłączeniem Chin), Kaukaz.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Eliot - oleje roślinne »

  Firma P.P.U.H. "ELIOT" zajmuje się od 2004 roku hurtowym handlem olejami roślinnymi, posiada w ofercie praktycznie wszystkie rodzaje tłuszczy roślinnych (olej sojowy, olej lniany, olej kokosowy, olej palmowy itd.)

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dupont »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyściw. Szeroki wybór towaru, w tym modeli i rozmiarów pozwala na wybranie odpowiedniego dla klienta asortymentu. Firma Marchem już od kilkunastu lat zajmuje się dystrybucją tego typu materiałów, stale poprawiając jakość oferowanych usług. Dlatego też posiadamy własną linie avatex oraz jej uzupełnienie o materiały firmy Santara. Nasze czyściwa są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu w tym przemysłu farmaceutycznego. Zapewniamy terminową obsługę oraz dostarczamy towar do klienta.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidbud domy z drewna »

  Firma Solidbud oferuje budowę ciepłych domów szkieletowych z drewna, szczegóły dotyczące technologii jaki i zdjęcia gotowych realizacji odnajdziesz na stronie internetowej.Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Waga samochodowa »

  Kalisto to dynamicznie rozwijający się polski producent najlepszych wag samochodowych. Wagi najazdowe sprzedawane są w całej Europie i cieszą się dużym zainteresowaniem. Każda waga samochodowa Kalisto jest bowiem wyposażona w doskonałe czujniki tensometryczne, które wpływają na ich wysoką jakość oraz niezawodność.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cama - Wyburzenia i rozbiórki metodą wybuchową »

  Specjalnością firmy są wyburzenia obiektów przemysłowych na terenie całego kraju. Jako firma rozbiórkowa realizujemy prace głównie za pomocą materiałów wybuchowych jednakże gdy powyższa metoda nie uzyska stosownych zezwoleń lub nie spełni warunków technicznych stosujemy inne rozwiązania.
  Świadczymy usługi koparkami gąsienicowymi wyposażonymi w łyżki oraz sprzęt wyburzeniowy (młoty hydrauliczne, nożyce tnąco-kruszące).
  Strona firmowa zawiera opisy dotychczasowych realizacji, zdjęcia i filmy z prac wyburzeniowych. Nie zabraknie tam również informacji z zakresu stosowalności materiałów wybuchowych w pracach rozbiórkowych.
  Gdy jest to wymagane przygotowujemy stosowne projekty rozbiórek, dokumentacje strzałowe lub metryki strzałowe. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów wymaganych do uzyskania decyzji na rozbiórkę.

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Taconic - Pasy powlekane PTFE »

  Taconic jest znanym na całym świecie producentem pasów PTFE, ceratek,folii taśm oraz tkanin wysokotemperaturowych z włókna szklanego powlekanego PTFE zapewniającym bezkonkurencyjną jakość i obsługę.Specjalizujemy się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Metal-fan - cięcie strumieniem wody i laserem »

  Nasza firma Metal-Fan zajmuje się obróbką metalu.
  Głównym naszym obszarem działań jest wykonawstwo konstrukcji spawanych z stali węglowej i aluminium. Jesteśmy wyspecjalizowani w usługi spawalnicze.
  Posiadamy niezbędne maszyny, narzędzia by móc wykonywać cięcie strumieniem wody.W swojej ofercie posiadamy nowoczesną metodę obróbki metalu- cięcie laserem. Sukcesywnie rozwijamy naszą firmę, poprzez ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »