Olej rzepakowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Olej rzepakowy

J&J Energy Polska Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku. Produktami naszej firmy jest olej rzepakowy, makuch rzepakowy, czy estry metylowe. Wszystkie produkty są wysokiej jakości z przeznaczeniem do produkcji biopaliw. Nasz produkt dostarczany jest na rynek krajowy i zagraniczny. Prowadzimy skup i kontraktacje rzepaku na terenie całej Polski. W czwartym kwartale 2008 roku rozpoczęliśmy import rzepaku oraz oleju z Ukrainy, Litwy, Białorusi.

J&J Energy Polska postawiła na jakość i solidność. Dzięki temu jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką.

Szczegóły strony www.jjenergy.pl:

Podlinkuj stronę www.jjenergy.pl:

Olej rzepakowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 124 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 212

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DR ZĄBER Spółka z o.o. »

  Projektowanie maszyn,
  Automatyzacja produkcji,
  Modernizacja obrabiarek,
  Doradztwo techniczne,
  Elektrownie wodne,
  Elektrownie wiatrowe,
  Maszyny Specjalne,
  Maszty i wieże teletechniczne,
  Obróbka posadzek ścian i sufitów

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liny, łańcuchy, i opaski nierdzewne »

  Firma Abakus Europe oferuje swoje nierdzewne produkty na terenie całego kontynentu. Nierdzewne łańcuchy, liny, opaski oraz śruby tego producenta z powodzeniem wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą na wyroby nierdzewne firmy Abakus Europe.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wysoka przezroczystość, ochronna urządzeń »

  Folie poliwęglanowe i poliestrowe - KRK WolaTrading. Folie w różnych wykończeniach powierzchni, kilka rodzajów matu, połysk. Folie poliwęglanowe które są przeznaczone do sitodruku i offsetu także pod zadruk cyfrowy. Wysokiej jakości folia poliestrowa i folia poliwęglanowa. Folie poliweglanowe znajdują zastosowanie na: klawiatury foliowe i klawiatury membranowe. Folie poliestrowe - zastosowanie w izolacji, przy produkcji maszyn i urządzeń. Pomożemy dobrać produkt do Państwa potrzeb, zgodnie ze specyfikacją klienta. Cięcie, docinanie i arkuszowanie foli.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ścierne »

  Sklep internetowy z materiałami ściernymi, artykułami do szlifowania i polerowania. Bogata oferta tarcz do cięcia, tarcz szlifierskich, tarcz diamentowych, tarcz polerskich i wielu innych produktów wykorzystywanych w przemyśle samochodowym, drzewnym, budowlanym. Jeden z największych sklepów internetowych z tak specjalistycznymi produktami do ścierania. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów sklepy, firmy budowlane, firmy produkcyjne.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Achem - Rejestratory temperatury i wilgotności »

  Firma Achem oferuje rejestratory temperatury i wilgotności. Specjalizujemy się w rejestratorach bezprzewodowych, radiowych i kablowych do laboratoriów, biur, magazynów. Do naszych zadowolonych Klientów należą akredytowane w PCA laboratoria, służba zdrowia, apteki, zakłady spożywcze i przemysłowe.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwadnianie w budownictwie »

  Na serwisie odwadnianie znajdziesz urządzenia odwodnieniowe PPHU Klaudia. Działamy na rynku od ponad 20. Oferujemy Państwu ofertę pomp przewoźnych do wody zanieczyszczonej oraz elektrycznych zatapialnych oraz szeroką gamę agregatów pompowych do intensywnego odwadniania i usuwania skutków powodzi i podtopień. Dzięki najwyższej jakości naszego sprzętu, produkty przeznaczone są do ciągłej pracy w profesjonalnych i wymagających zastosowaniach.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • IGOPAK SP. Z O.O. SKA opakowania piankowe »

  Firma IGOPAK jest ekspertem w dziedzinie sporządzania planów i produkowania rozmaitego typu zasobników i opakowań służących w przemyśle do gromadzenia, transportu lub wystawiania a dodatkowo separowania od wilgoci lub niesprzyjającej temperatury. Przedsiębiorstwo gwarantuje szeroki asortyment wyrobów z tworzyw sztucznych, tekstyliów, pianek, folii lub mikstur kartonowych. IGOPAK specjalizuje się nawet w wytwarzaniu oryginalnych wkładów do pojemników próżniowych. Za pośrednictwem firmy można także nabyć całe palety wraz z zasobnikami i pokrywkami. Szczegóły zawarte są na stronie internetowej producenta opakowań przemysłowych.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nakrętki, wkręty i śruby zabezpieczające, śruby i nakrętki z patentem »

  Firma SECLOCK Polska oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie artykułów metalowych. Posiadamy bogaty asortyment nakrętek, wkrętów i śrub zabezpieczających. W swojej ofercie mamy śruby i nakrętki z opatentowanym kształtem łba (śruby i nakrętki Seclock) oraz rzadko spotykane na rynku Polskim śruby Cinstar (pięcioramienne wyżłobienie ze szpilką/bolcem). Nowością są śruby 7-star, które posiadają wyżłobienie w kształcie siedmioramiennej gwiazdy ze szpilką. Dostępne są one tylko w rozmiarze M6. Pozostałe śruby, wkręty i nakrętki dostępne są w rozmiarach od M3 do M10 oraz większym. Oferujemy także śrubki komputerowe Seclock do zabezpieczania obudowy komputera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz »

  Firma Wagra wykonuje instalacje biogazowe, oraz oferuje usługi w zakresie projektowania instalacji biogazowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy instalacji, jak np pochodnie do spalania biogazu.

  Oferujemy SYSTEMY POZYSKIWANIA I PRZETWARZANIA BIOGAZU

  Nasze usługi obejmują budowę systemów odgazowujących wysypiska odpadów komunalnych, odgazowanie bierne.
  Budujemy systemów do pozyskiwania biogazu w oczyszczalniach ścieków.
  Montaż gazociągów do przesyłu biogazu, urządzeń ssąco-pompujących i oczyszczających biogaz
  na wysypiskach i oczyszczalniach.
  Mamy doświadczenie w montażu generatorów prądotwórczych różnej mocy do przetwarzania biogazu na energię elektryczną.


  Biogaz jest gazem pozyskiwanym z biomasy, w szczególności z instalacji przeróbki odpadów zwierzęcych oraz roślinnych (biogaz rolniczy), a także z oczyszczalni ścieków oraz składowisk odpadów.
  Biogaz ma bardzo szerokie zastosowanie, przede wszystkim jako paliwo dla generatorów prądu elektrycznego oraz jako źródło energii do ogrzewania wody. Biogaz po oczyszczeniu i sprężeniu nadaje się jako paliwo do napędu silników.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa wagon »

  Szarafin to renomowane przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe, które zajmuje się na co dzień naprawą wagonów kolejowych - towarowych i cystern. Dzięki odpowiedniej logistyce oraz mobilnym serwisom naprawczym, które są rozlokowane na terenie całego kraju, jesteśmy w stanie rozpocząć naprawę wagonów w bardzo krótkim czasie od otrzymania zlecenia. Do tego oczywiście Szarafin cechuje się bardzo wysokim poziomem usług.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »