Olej rzepakowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Olej rzepakowy

J&J Energy Polska Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku. Produktami naszej firmy jest olej rzepakowy, makuch rzepakowy, czy estry metylowe. Wszystkie produkty są wysokiej jakości z przeznaczeniem do produkcji biopaliw. Nasz produkt dostarczany jest na rynek krajowy i zagraniczny. Prowadzimy skup i kontraktacje rzepaku na terenie całej Polski. W czwartym kwartale 2008 roku rozpoczęliśmy import rzepaku oraz oleju z Ukrainy, Litwy, Białorusi.

J&J Energy Polska postawiła na jakość i solidność. Dzięki temu jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką.

Szczegóły strony www.jjenergy.pl:

Podlinkuj stronę www.jjenergy.pl:

Olej rzepakowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 116 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 212

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sterylizacja UV w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych »

  Strona poświęcona tematyce sterylizacji UV powietrza w układach wentylacji i klimatyzacji. Opisuje zagadnienia teoretycznie oraz prezentuje urządzenia do szerokiej gamy zastosowań.
  Technologia sterylizacji UV pozwala: zwalczyć do 99,9% drobnoustrojów zawartych w powietrzu a tym samym ograniczyć do minimum możliwość zachorowania na astmę, grzybice, alergie, zakażenia górnych dróg oddechowych itp., zredukować koszty eksploatacji systemu, zlikwidować przykre zapachy wydostające się z kratek.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane »

  Pielęgnowane przez wiele lat tradycje oraz potencjał przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych podmiotów branży budowlanej z terenu warmińsko-mazurskiego. Nasza specjalność to produkcja materiałów budowlanych, a także produkcja maszyn i urządzeń do wyrobu materiałów budowlanych. Prezentowana przez nas oferta obejmuje: m.in. strop filigran, żerdzie wirowane oraz słupy wirowane. Łączymy tradycję z nowoczesnymi metodami zaspokajania potrzeb Klientów. Dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Nieustannie dbamy, aby oferowane przez nas materiały budowlane wyróżniały się najwyższą jakością, wytrzymałością i solidnością wykonania. Strop filigran idealnie sprawdzi się w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i wiejskim. Słupy wirowane swoje zastosowanie znajdują w budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Z kolei żerdzie wirowane zastosowanie znajdują jako maszty telekomunikacyjne w telefonii radiowej, jako oświetlenie autostrad a także przy przechodzeniu linii energetycznej nad drogami.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ara Pneumatik »

  Firma ARA Pneumatik z siedzibą we Wrocławiu od 15.lat jest kompetentnym partnerem przemysłu. Zajmujemy się techniką i integracją systemów automatyzacji. Jesteśmy zarówno dostawcą komponentów, jak i kompletnych rozwiązań systemowych na terenie całego kraju. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne, projektujemy, szkolimy, kompletujemy dostawy wg zasady "wszystko z jednej ręki", posiadamy dobrze wyposażony magazyn elementów i części zamiennych. Oferujemy również serwis urządzeń i produktów.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • RDS Stal - arkusze, kręgi, taśmy blachy, stal węglowa Płock »

  RDS STAL jest prężnie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową z branży stalowej. Oferujemy arkusze, kręgi oraz taśmy blachy ocynkowanej, zimnowalcowanej i gorącowalcowanej. osiadamy możliwość cięcia blachy na żądany przez klienta wymiar. W naszej bogatej ofercie występuje także stal węglowa, arkusze blachy taśmy blachy, kręgi blachy w różnej klasie jakości i wymiarach.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Tech- rzepy przemysłowe, taśmy papierowe »

  Firma specjalizuje się w dostarczaniu dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu i gospodarki technicznych systemów samoprzylepnych: rzep przemysłowych, taśm klejących, taśm i folii odblaskowych, folii ochronnych, filców technicznych a także aplikatorów ręcznych oraz automatycznych do taśm samoprzylepnych.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Garaże blaszane »

  Firma Grażka oferuje wysokiej jakości garaże blaszane w wielu wariantach wykonania i kolorystyki. Wszystkie produkowane przez firmę Grażka garaże blaszane opatrzone są odpowiednią gwarancją producenta. Konstruowane są one z najlepszej jakości materiałów z zachowaniem należytej staranności wykonania.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe, Hale stalowe, Ogrodzenia, Bramy, Balustrady, Kowalstwo artystyczne »

  Metal-Bud Perfekt jest zakładem ślusarskim działającym od 02.01.2009r. Początkowo podstawowym profilem firmy była produkcja bram i ogrodzeń, drobnych konstrukcji stalowych, marek stalowych oraz kontenerów stalowych. Z czasem powiększyliśmy asortyment oferowanych usług o automatykę do bram, bramy garażowe rolowane, segmentowe i uchylne, ogrodzenia panelowe czy siatki. Aby zapewnić odpowiednią jakość wdrożyliśmy system zarządzania jakością w spawalnictwie DIN EN ISO 3834-3. Kolejnym krokiem było przeprowadzenia audytu kwalifikacyjnego na zgodność naszych produktów z wymaganiami norm PN-M- 69009 oraz PN-B 06200.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZALPOL JAN ZALECH polerowanie form wtryskowych »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Zalpol z siedzibą w podwarszawskich Regułach, która zajmuje się reperacją tudzież wygładzaniem form wtryskowych, jak również odbudową granic tudzież ubytków na nawierzchniach formujących. Do reperacji form stosujemy odkrywcze rozwiązania, obejmujące metodę spawania impulsowego w osłonie argonu oraz mikrospawania. Wysoko wykwalifikowa kadra z niezwykłą precyzją frapuje się wszelką dostarczoną do nas formą wtryskową. Wysoką pozycję na rynku zdobyliśmy dzięki gromadzie zadowolonych z naszych usług klientów. Szczegóły znajdują się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »