Podkategoria: Oprogramowanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Algorit - Systemy Informatyczne »

  Algorit jest firmą informatyczną zajmującą się wytwarzaniem dedykowanego oprogramowania dla firm, tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz integracją systemów informatycznych. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu komputerowego.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Shad.net - strony i aplikacje internetowe, pozycjonowanie stron, oprogramowanie »

  Shad.net - strony i aplikacje internetowe oraz intranetowe. Dla klientów posiadających swoje strony, sklepy oraz portale polecam usługi w zakresie optymalizacji i pozycjonowania.

  Wykonuję również oprogramowanie działające pod systemami Windows, Linux wykonane w językach C/C++, PHP, JAVA.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hyh - systemy CMS i CRM »

  Firma Hyh dostarcza oprogramowanie uwzględniające specyfikę i potrzeby poszczególnych branż. W naszej ofercie znajdują się systemy: dla biur podróży, dla biur nieruchomości, sklepy internetowe, CMS (systemy zarządzania treścią) oraz CRM (zarządzanie relacjami z klientami).

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Tworzenie oprogramowania i rozwiązań mobilnych dla firm. Sprawdź jak zwiększać zyski i wprowadzać oszczędności - pewne korzyści i szybkie rezultaty.

  Udowodnione korzyści z inwestycji w oprogramowanie sprawiają, że każde nowoczesne przedsiębiorstwo ceni sobie istotne rezultaty wdrożenia nowych technologii. Dzięki naszemu oprogramowaniu doświadczysz przyjemności i komfortu usprawniania codziennej pracy. Zauważysz oszczędności i zyski jakich wcześniej nie znałeś. Tworzymy rozwiązania, które dają Ci nowe lepsze możliwości.

  Skontaktuj się z nami już teraz - z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie komputerowe »

  Prowadzimy sprzedaż oprogramowanie komputerowego dla firm i użytkowników prywatnych (AutoCAD LT,Photoshop CS4, Pinnacle Studio 14, Nod32, Flash CS4, Norton Antivirus 2010, Subiekt GT, PDF Transformer, i wiele innych. Nasze produkty pochodzą z polskich kanałów dystrybucyjnych. Zamówienia realizowane są w ciągu 2-3 dni. Towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską DPD

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe zarządzanie dokumentami (DMS), jakością (TQM) i procesami w przedsiębiorstwie (BPM) »

  Komputerowe zarządzanie dokumentami, jakością i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem norm ISO.

  Tematy poruszane na naszych stronach www.try.net.pl - dotyczą zagadnień :
  - Zarządzanie dokumentami (Document management system - DMS), Obieg dokumentacji, skanowanie i archiwizacja.
  - Zarządzanie jakością i procesami biznesowymi (Total Quality Manager - TQM & Business Process Management - BPM).
  - Doskonalenie procesów produkcyjnych, SPC, FMEA, Six sigma, Controlling, Kaizen.
  - ISO 9000, ISO 9001, ISO 14000, ISO 14001, ISO/TS 16949, QS 9000, HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Point. Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli w procesie produkcyjnym.

  Data dodania: 24 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Comtrust - SAP Contact Center (SAP BCM) w modelu SaaS »

  SAP Contact Center (SAP BCM) dostępny w modelu Software-as-a-Service (on-demand). Teraz profesjonalny system teleinformatyczny, wspomagający pracę działu obsługi klientów, dostępny jest dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość, czy branżę.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie na zamówienie »

  Firma Pegaz Media od samego początku swojej działalności bardzo mocno jest związana z tworzeniem oprogramowania dla użytkowników komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych. Tworzymy również aplikacje internetowe oraz oprogramowanie specjalistyczne. Wykorzystując zawsze najnowsze dostępne technologie napisaliśmy niejedną autorską aplikację ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.

  Zajmujemy się też wykonywaniem stron oraz sklepów internetowych i na życzenie tworzymy do nich pełną lub częściową komunikację z danymi występującymi w programach komputerowych których używa klient, bądź też aplikacjami które stworzyliśmy dla klienta.

  Prowadzimy również sprzedaż oprogramowania innych producentów.

  Ze swojej strony możemy zapewnić profesjonalizm i terminowość, a Państwa zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy. Kolektory danych, skanery i drukarki kodów kreskowych »

  Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla magazynu narzędzi, materiałów i wyrobów gotowych. Program Narzędziownia, to najlepiej sprzedający się program magazynowy ukierunkowany na obsługę wydawania i zwrotu narzędzi, sprzętu i materiałów. Zastosowanie przyśpieszających pracę kodów kreskowych dla oznaczenia materiałów i narzędzi, oraz techniki RFID dla sprawnej identyfikacji pracowników i rejestracji czasu pracy. Kompleksowa usługa modernizacji magazynu i obiegu dokumentów w magazynie. Wdrażając program magazynowy Narzędziownia w dziesiątkach firm o profilu produkcyjnym, budowlanym, remontowym, i usługowym, firma PWSK została liderem oprogramowania zarządzającego magazynem i wypożyczalnią, tworząc wyspecjalizowany produkt. Zapewniamy nadzór i opiekę w momencie wdrażania, oraz w czasie eksploatacji. Dokonujemy koniecznych zmian w programie według Państwa potrzeb. Firma PWSK, to dostawca nowoczesnych i kompleksowych technologii wspomagających magazyn, wypożyczalnie i logistykę. Posiada doświadczenie i służy doradztwem przy doborze oprogramowania, urządzeń wspomagających n(skanery i drukarki kodów kreskowych, kolektory danych, karty zbliżeniowe RFID), oraz pomocą przy wdrażaniu programów i wymianie danych z innymi systemami.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symcom oprogramowanie »

  Na stronie do pobrania popularny program Fakturka PL oraz oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych.Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie, nowe szablony e-sklepu.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP i HRM oraz aplikacje CRM dla firm - Macrologic »

  Macrologic zajmuje się systemami informatycznymi takimi jak system ERP i systemy HRM wspierającymi realizację zarządzaniem kadrami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach, są to między innymi aplikacje CRM czy system ERP.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio DTP Rubin »

  Projektowanie grafiki, skład i druk prasy, książek, ulotek reklamowych, sporządzanie map tradycyjnych i elektronicznych, pisania oprogramowania pod indywidualne zapotrzebowanie.nNasza firma została założona w styczniu 1982 r. i od początku jej działalność była związana z poligrafią, a od ponad dziesięciu lat z poligrafią komputerową. Specjalizujemy się w składzie wszelkiego typu publikacji. Zarówno drukowanych jak i w postaci elektronicznej (strony HTML, dokumenty w formacie PDF).nW swoim dorobku mamy między innymi:nstała współpraca z tygodnikiem powiatu legionowskiego – (ponad czterysta numerów)nstała współpraca z wydawnictwem Echo (od ponad dwóch lat) – skład dziesięciu dwutygodnikównstała współpraca z kwartalnikiem starostwa powiatu legionowskiego – Kuriernstała współpraca z ugrupowaniem samorządowym – skład biuletynów Platforma Samorządowa i Porozumienie Samorządowenskład książek dla wydawnictwa Translator

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Storio-backup online, archiwizacja, crm online »

  Naszym Klientom pomagamy w pełni wykorzystać wszelkie zalety technologii. Kompleksowo doradzamy najlepsze rozwiązania. Nasze usługi stanowi: archiwizacja, backup online, odzyskiwanie danych, crm online, bezpieczeństwo danych.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO, Norma EXPERT oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się: programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe (Intercenbud oraz Sekocenbud), aktualizacje programów kosztorysowych Norma ("Buduj z Głową"). Organizujemy szkolenia dla kosztorysantów z obsługi programów Norma PRO, Norma Standard.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe - Dagma »

  Dagma to dystrybutor oprogramowania i sprzętu zabezpieczającego komputery w firmie i domu oraz sieci komputerowe.
  W ofercie znajdują się programy antywirusowe tj. NOD32 czy TrendMicro, sprzętowy firewall Netasq oraz profesjonalne rozwiązania w zakresie zabezpieczania i szyfrowania danych.

  Misją Dagmy jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dostarczanie mu nowoczesnych i niezawodnych systemów bezpieczeństwa IT oraz związanych z nimi kompleksowych usług, a także niezbędną pomoc i wsparcie techniczne.

  Szukasz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych? Sprawdź programy antywirusowe i firewalle oferowane przez Dagma!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Froger Solutions - Projekt, implementacja, wdrażanie oprogramowania. »

  Firma Froger Solutions zajmuje się tworzeniem oprogramowania na platformy systemowe zdefiniowane przez klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu wysoce-wydajnych wielowątkowych aplikacji serwerowych, wspomaganych przez obliczenia wykonywane na GPU - dzięki technologim nvidia CUDA oraz bibliotekom OpenCL. Jako firma partnerska Web-Anatomy, jesteśmy odpowiedzialni za analizę, projekt, implementację, wdrażanie oraz rozwój całej serwerowej części aplikacji liveConsultant - programu licencjowanego na zasadach SAAS - umożliwiającej śledzenie oraz kontakt z klientami poruszającymi się po stronie www w czasie rzeczywistym. Ponadto zajmujemy się projektami stron internetowych.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kasa fiskalna »

  Podpis elektroniczny dla Twojej firmy. Kasa fiskalna, Reklama Zewnętrzna, Archiwum Elektroniczne, testery banknotów itp., wszystko czego potrzebuje twoja firma. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • System Zarządzania Pomieszczeniami »

  System Zarządzania Pomieszczeniami jest produktem kompleksowo obsługującym wnętrza.
  Został stworzony, aby ułatwić wszystkim zarządzającym asortymentem budowlanym,
  wynajem pomieszczeń, należących pod dane budynki.

  Może być wykorzystywany do dokonywania rezerwacji sal konferencyjnych,
  wykładowych, gimnastycznych itp.

  Pozwala na wprowadzenie informacji o posiadanych budynkach, oraz o pomieszczeniach,
  z zaznaczeniem przynależności do budynku. Dodatkowymi atutami jest określanie ilości miejsc,
  jakimi dysponuje dane pomieszczenie, jak i wyposażenie, które posiada.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie PHP - sklepy internetowe, www, CRM, CMS »

  Sklepy internetowe, strony www, integracja z allegro, systemy zarządzania firmą oraz wiele więcej.
  Firma P.P.H.U. Aisza nie sprzedaje gotowych programów do których musisz się dopasować, nasza firma dopasuje program do Ciebie i Twoich potrzeb.
  Ponieważ, każdy klient jest wyjątkowy. Tworzymy intuicyjne i łatwe w obsłudze sklepy internetowe, systemy CMS, CRM i inne.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: