Pilmasz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pilmasz

Opis:
Posiadamy 15 lat doświadczenia w wykonywaniu wysokiej jakości konstrukcji i elementów o dużej skali trudności technologicznej. Zatrudniamy ponad 40 wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC, spawaczy i ślusarzy, malarzy oraz konstruktorów i technologów. Dzięki kadrze posiadamy bogate doświadczenie w różnych dziedzinach technologii maszyn i duży potencjał. Wykorzystujemy najnowocześniejsze komputerowe systemy wspomagające projektowanie – Inventor, Solid Edge 20 oraz AutoCad. Posiadamy izbę pomiarową wyposażoną w wysokiej jakości urządzenia pomiarowe.

Szczegóły strony www.pilmasz.pl:

Podlinkuj stronę www.pilmasz.pl:

Pilmasz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wizytówki, pieczątki i druk cyfrowy w Poznaniu »

  Firma posiada, pieczątki które stanowią profesjonalne rozwiązanie dla zakładów, urzędów oraz osób prywatnych. W ofercie internetowego wortalu mieszczą się wielorakiego rodzaju pieczątki od standardowych modeli do pieczątek na specjalne zamówienie. posiadamy wysokiej jakości pieczątki w Poznaniu w szerokiej gamie modeli od wygodnych pieczątek kieszonkowych do modeli o dużym odbiciu. Posiadamy pieczątki okrągłe, kwadratowe, owalne i pieczątki ekspresowe wykonywane na miejscu w 5 minut. Wzory wizytówek wykonują zawodowi graficy z wielkimdoświadczeniem w branży poligraficznej. Labarva wykonuje wizytówki cyfrowo, specjalizuje się w nowoczesnym druku cyfrowy. Wizytówki wykonuje także techniką offsetową. Wzory wizytówek robią graficy indywidualnie tylko dla klienta, nie używają szablonów. W ofercie znajdują się papiery do wizytówek gładkie i tłoczone. Wzory wizytówek klientów zapisywane są na bezpiecznych dyskach, co ułatwia kolejne bez problemowe wydrukowanie wizytówek.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI LEŚNE przycinanie gałęzi »

  Świadczeniem najwyższej jakości oraz kompleksowych usług leśnych nasza firma zajmuje się od lat. Na rynku działamy od dawna, stąd zdążyliśmy poznać specjalizację od podszewki i dobrać propozycję nawet do w największym stopniu wygórowanych żądań naszych klientów. Prace leśne świadczymy na terenie Puszczy Augustowskiej. Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Rygol. Stale współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz tartakami. Naszym celem jest kompleksowa opieka nad lasem i jego drzewostanem. Nasza firma zajmie się wycinką drzew i nabywaniem drewna zgodnie z przepisami. Naszym zleceniodawcom oferujemy również zalesianie i wylesianie, pielęgnację młodych upraw leśnych oraz przygotowanie ziemi pod zalesienie. Wszystko to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel kamienny i ekogroszek »

  Nasza firma zajmuje sprzedażą węgla kamiennego we wszystkich dostępnych sortymentach. Nasza oferta opału zawiera następujące sortymenty: węgiel orzech, węgiel kostka, ekogroszek, węgiel groszek, ekomiał, miał węglowy, oraz ekogroszek workowany.

  Węgiel workujemy bez domieszek miału oraz możliwie jak najsuchszy.

  O jakości oferowanego przez nas opału świadczy przede wszystkim źródło jego pochodzenia. Węgiel odbieramy między innymi z Kompanii Węglowej oraz Katowickiego Holdingu Węglowego. Kopalnie z których pobieramy to przede wszystkim te które charakteryzują się najlepszym typem węgla, czyli niską spiekalnościa oraz wysoką kalorycznością.

  Zajmujemy się przede wszystkim zaopatrywaniem w opał gospodarstw domowych oraz firm. Dla każdego odbiorcy indywidualne dostosowujemy naszą ofertę tak żeby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzimy również sprzedaż hurtową czyli realizujemy zamówienia powyżej 24ton. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Pojazdów Ireneusz Zakrzewski »

  Firma "Holowanie Pojazdów Ireneusz Zakrzewski" świadczy prace w pięknym mieście jakim jest Warszawa od 20 lat. Specjaliści, którzy są zatrudnieni w tej firmie, zajmują się wykonywaniem specjalistycznych usług z zakresu pomocy drogowej oraz holowania samochodów. Są dostępni dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Wszelakie prace realizowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu, co sprawia, iż wykonywane są jeszcze sumienniej i szybciej.Dodatkowo firma prowadzi współpracę z autoryzowanymi serwisami samochodów, warsztatami w sieci PZU czy parkingami depozytowymi. W standardzie również auta zastępcze oraz wybitnie przyciągające ceny. W razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się z przedstawicielami firmy, dzwoniąc pod numer telefonu: 604 557 446.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MORION SP. Z O. O. operaty wodno-prawne »

  Firma MORION Sp. z o. o. trudni się w kompleksowych opracowaniach z obrębu geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii i geofizyki. Pracownicy pracujący w naszej firmie to fachowcy mający znaczne doświadczenie poparte bogatą praktyką zawodową, wykonujący Swe obowiązki cierpliwie i bardzo sumiennie. Powstaliśmy w 1993 roku i od tego czasu możemy się poszczycić setkami opracowanych projektów dla polskich i międzynarodowych inwestorów i renomowanych firm budowlanych. Dewizą naszej firmy i celem kluczowym jest zadowolenie każdego klienta i bardzo wysoka jakość świadczonych przez nas prac. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz bardzo korzystne ceny. Więcej szczegółów na naszej stronie www.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY budowa domów »

  Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany jest to nazwa firmy, funkcjonujacej w branży budowlanej już od 1997 roku. Siedzibą tej firmy jest miasto Białystok. Prezentowana firma ma ugruntowaną pozycję na rynku firm o takim profilu, jest przedsiębiorcą stabilnym i co istotne, prowadzącym działalność nieprzerwanie. Właśnie dlatego warto jest zaznajomić się ze szczegółową ofertą tej firmy. Zakład budowlany świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie wszystkich prac typowo budowlanych, remontowych oraz wszelkich prac wykończeniowych. Propozycja tej firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, podmiotów gospodarczych, a także instytucji. Tak szerokie grono odbiorców usług świadczy o wszechstronności prac realizowanych przez tą firmę budowlaną. Prezentowana firma świadczy swoje usługi zarówno na obiektach typowo mieszkalnych, jak również na obiektach fabrycznych, kompleksach biurowych oraz innych. Szczegółową ofertę zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • JÓZEF KRZAK STOL-HAND Sanki drewniane producent »

  Z satysfakcją zachęcamy Państwa do zaintrygowania się propozycją firmy Stol- Hand- producenta drewnianych sanek oraz wspaniałych ludowych zabawek. Nasza rezydencja znajduje się w Śleszowicach, ale z naszych usług korzystają Klienci z całego kraju. Proponujemy unikalne sanki fotelikowe. Wytwarzamy także zabawki takie jak bujaki, klapaki i konie bujane. Nasze zabawki wytwarzamy z najwyższej jakości drewna- najczęściej bukowego lub drewnianego, co zapewnia im wysoka trwałość. Indywidualnie podchodzimy do kłopotów każdego Kontrahenta dbając o jego zadowolenie oraz satysfakcję. Więcej wiadomości znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • HENRYK SZOKALSKI Skotniki naprawa żurawi sieradz »

  Naprawa Dźwigów - Henryk Szokalski powstała powyżej 35 lat temu w Łodzi, gdzie aktualnie jest jednym z czołowym przedsiębiorstw zajmujących się montażem, generowaniem i reperacją coraz to szerszej palety urządzeń dźwignicowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza firma dysponuje frezarkami, tokarniami i urządzeniami spawalniczymi spełniającaymi wszelkie zasady i wymagania Urzędu Dozoru Technicznego. Angażujemy wykwalifikowanych mechaników, frezerów, tokarzy i spawaczy atestowych. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia wydane poprzez UDT na konserwację wózków widłowych, wciągarek, suwnic, podestów ruchomych, żurawi i dźwigników. Więcej pod adresem www.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Szczecin »

  Gunar jest szczecińską firmą sprzątającą. Mimo niedużego stażu zebraliśmy już dużą praktykę w realizacji usług czyszczenia dywanów oraz wykładzin jak również czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych. Tym się przeważnie zajmujemy, jednak świadczymy też kompleksowe usługi sprzątania mieszkań, powierzchni biurowych i każdych innych pomieszczeń użytkowych. Wykonując zlecenia cechujemy się profesjonalnym podejściem do usługodawcy jak również szczególną dokładnością. Cenę za sprzątanie czy pranie każdorazowo szacujemy z klientem zważywszy na potrzeby oraz charakter i zakres prac. Nasza działalność to nie tylko biznes ale także coś więcej, tym samym staramy interesować się grupami klientów, którzy wymagają specjalnej pomocy przez wzgląd na zdrowie czy też sytuację finansową. W związku z tym oferujemy system rabatów na usługi na rzecz jednostek ubogich, na przykład rencistów. Osoby długotrwale chore, które nie mogą same sprzątać w swoim domu także dostaną obniżoną cenę za sprzątanie. Dążymy do tego ażeby każdy przedszkolak otrzymał okazję bawić się w czystym i zdrowym miejscu, wskutek tego założyliśmy również rabaty na rzecz sal zabaw tak niepublicznych jak i publicznych.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imponar - maszyny, narzędzia, urządzenia, filtracja, części »

  Imponar Sp.j. jest dostawcą nowoczesnych maszyn, urządzeń, profesjonalnych narzędzi oraz nowej technologii i fachowego serwisu dla zakładów przemysłowych. Firma specjalizuje się w filtracji cieczy przemysłowych, systemach oczyszczających i recyklingowych, usuwaniu mgły olejowej, zadymień i oparów emulsji obróbczych, produktywnych i wysokowydajnych narzędziach skrawających, obróbce plastycznej na zimno a także w dostarczaniu innych innowacyjnych produktów i rozwiązań generujących oszczędności do wszystkich sektorów przemysłu.

  Nasza spółka blisko współpracuje z wieloma światowej sławy producentami narzędzi i maszyn lub z ich przedstawicielstwami. Handlowcy często prezentują produkty klientom bezpośrednio w ich siedzibach, na targach krajowych i zagranicznych, umówionych pokazach oraz szkoleniach u producenta lub w naszym biurze głównym. Nasi pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach organizowanych przez producentów, których reprezentujemy. Treningi przeważnie dotyczą wiedzy o produktach, obszarów ich zastosowań oraz korzyściach dla naszych klientów i otoczenia wynikających z ich stosowania.

  Wśród naszych klientów są firmy działające w takich dziedzinach jak obróbka metalu, przemysł samochodowy, przemysł lotniczy i obronny, konstrukcje, elektronika, budownictwo, obróbka drewna, górnictwo, elektrownie i inne.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »