PIOTR PANEK Porady prawne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

Szczegóły strony www.adwokat-piotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-piotr.pl:

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca prawny Radom - Kancelaria Prawa Gospodarczego Kazimierz Wlazło »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego powstała w Radomiu w 1999 roku, składa się z doświadczonych prawników, a w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług - począwszy od spraw sądowych ze sfery gospodarczej i prywatnej, poprzez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy z ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu i sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej.

  Aby osiągnąć najlepszy poziom usług współpracujemy z wywiadowniami gospodarczymi, brokerami ubezpieczeniowymi, firmami detektywistycznymi, zarządcami nieruchomości, wyspecjalizowanymi windykatorami, innymi radcami prawnymi i kancelariami.

  Naczelnym mottem kancelarii jest:

  "Nie poszukujemy spraw za wszelką cenę. Ale tego kto nam zaufa, za wszelką cenę staramy się nie zawieść"

  Zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Prawa Gospodarczego w Radomiu.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monika Czesak Kancelaria Radcy Prawnego Bielsko-Biała »

  Kancelaria swiadczy usługi w zakresie:
  •udzielania porad prawnych
  •opracowywania opinii prawnych
  •sporządzania projektów umów
  •reprezentacji w postępowaniu cywilnym przed sądami oraz organami egzekucyjnymi
  •reprezentacja w postępowaniu administracyjnym oraz przed sądami administracyjnymi

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Cisek - prawnik »

  Oto jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kieruje ją adwokat, mecenas Paweł Cisek. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30. Klienci przyjmowani są po uprzednim ustaleniu - telefonicznym, osobistym bądź elektronicznym - spotkania. Na polecenie naszego interesanta realizujemy sprawy powiązane z prawem rodzinnym, karnym i gospodarczym. Obsługujemy klientów zamieszkałych na obszarze Łańcuta oraz okolic. Adwokat prowadzi sprawy, głównie z zakresu prawa rodzinnego, w tym: z zakresu ustalenia kontaktów rodziców z dziećmi oraz w sprawach rozwodów, separacji, a także podziału majątku małżeńskiego. Jest też pełnomocnikiem w sprawach, dotyczących postępowania egzekucyjnego. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej podana została na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia - Sopot - Gdańsk »

  Wiele aspektów naszego życia i biznesu zależy od prawa. Często jednak nie decydujemy się na konsultacje z prawnikiem, ponieważ obawiamy się kosztów i straconego czasu.
  Profesjonalne porady prawnika nie muszą być drogie i pracochłonne!

  Porady prawne dla spółek i przedsiębiorców:
  Rejestracja w KRS
  Obsługa prawna
  Pisma procesowe
  Umowy – opiniowanie i tworzenie
  Wybór formy prawnej i podatkowej

  Obsługa prawna przedsiębiorstw budowlanych:
  Umowy
  Pisma procesowe
  Doradztwo

  Porady prawne dla klientów indywidualnych:
  Opiniowanie i konstruowanie umów
  Rękojmia, reklamacje
  Pozwy i inne pisma sądowe
  Porady dla pracowników
  Ubezpieczenia i odszkodowania

  Prawo rodzinne:
  Rozwody i separacje
  Alimenty
  Opieka nad dzieckiem
  Podział majątku

  Prawo spadkowe i dziedziczenie:
  Nabycie i dział spadku
  Zachowek
  Testament i dziedziczenie ustawowe

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnosco - kancelaria prawna Wrocław »

  Specjaliści pracujący w kancelarii Agnosco świadczą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz również klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, podatkowego i budowlanego.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orso bhp »

  Usługi oraz szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp, prawa pracy, kadr, haccp oraz ochrony przecipożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa w świetle obowiązujących przepisów bhp i prawa pracy. Realizujemy szkolenia także tzw.metodą elearningową (szkolenia na odległość).

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych w Bydgoszczy - R. Glamowski, M. Porażyński »

  Kancelaria Radców Prawnych Rafał Glamowski, Michał Porażyński prowadzi obsługę firm prowadzących działalność w różnych formach prawnych: działalność gospodarcza, spółki prawa handlowego, spółdzielnie, osoby fizyczne prowadzące działalność indywidualnie, bądź jako wspólnicy spółek cywilnych.

  Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących: porady prawne, windykacja należności, obsługa prawna firm, sprawy pracownicze, prawo spółek, sprawy rodzinne i małżeńskie, prawo spadkowe, obrót nieruchomościami, zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wroclaw »

  Kancelaria adwokacka Wrocław zaprasza do współpracy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Dobry adwokat Wrocław to reprezentowanie stron przed sądami i urzędami, w tym także rozwód, który pomaga małżonkom w trudnej sytuacji życiowej jaką jest rozwód lub separacja. Adwokat Wrocław z powodzeniem pisze pisma procesowe i jest doskonałym mówcą, co pozwala na bardziej efektywne działania i osiągnięcie zamierzonych rezultatów
  Priorytetem naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego sytuację zawsze staramy się analizować pod kątem wpływu, jaki nasze działania mogą mieć na sferę majątkową, rodzinną i zawodową życia Klienta.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - lexpatronum.pl »

  Lex Patronum to Kancelaria Prawna z Krakowa, jaka posiada u siebie zespół wykwalifikowanych specjalistów, radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów adwokackich i radcowskich z bogatym doświadczeniem w swym fachu. Kancelaria ta świadczy różnego rodzaju usługi prawne dla firm, korporacji, instytucji oraz klientów indywidualnych. Ze swej strony klientom zapewnia pełen profesjonalizm, rzetelność, a także zaangażowanie zespołu.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Olsztynie - A. Bieranowski »

  Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Dr hab. Adama Bieranowskiego działa od 1999 roku i oferuje uslugi w zakresie przygotowywania pism, zaświadczeń i dokumentów notarialnych takich jak akt notarialny. Obsługujemy w języku polskim, niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »