PIOTR PANEK Porady prawne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

Szczegóły strony www.adwokat-piotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-piotr.pl:

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Tuszyn »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Andrzeja Gruszki w Tuszynie zaprasza wszystkie firmy i osoby prywatne do Kancelarii. Kancelaria Notarialna świadczy usługi notarialne, spisuje akty notarialne oraz świadczy usługi doradztwa prawno-formalnego.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zgłoszenie wierzytelności »

  KPHU Kancelaria prawna - radca prawny, adwokat Warszawa. Pełna obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, ogłoszenie upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria prawnicza zaprasza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa. Kancelaria adwokacka, adwokat w Warszawie - zgłoszenie wierzytelności, syndyk, upadłość firmy, odpowiedzialność członków zarządu. Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - adwokat, kancelaria prawna Warszawa.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Głogowie »

  Kancelaria Notarialna Jerzego Sobczaka znajduje się przy ulicy Starowałowej w Glogowie. Na stronie internetowej notariusza znajdują się informacje na temat opłat notarialnych, podatków, a także potrzebnych dokumentów do zawarcia aktu notarialnego.

  Obrót nieruchomościami lub spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu podlega zachowaniu formy aktu notarialnego.

  Czynności notarialnych w razie potrzeby można dokonać poza siedzibą kancelarii, w ustalonym wcześniej terminie.

  Notariusz sporządza akty notarialne we wszystkich czynnościach prawnych, co do których przepis prawa tej formy wymaga lub gdy taka jest wola stron, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  doręcza oświadczenia, spisuje protokoły z czynności, co do których formy wymaga właściwy przepis prawa.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Radca Prawny Anna Żelasko oferuje kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych, specjalistyczne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej.
  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania klienta. Działamy w przekonaniu, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klienta, gwarantuje sukces i optymalne dla niego rozwiązania.
  Kancelaria swym działaniem obejmuje cały zakres prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa medycznego, dochodzenie należności.
  Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria, w uzgodnieniu z Klientem, przesyła, w zadanych okresach, raporty z czynności podejmowanych przez Kancelarię, sądy i komorników (raport może być sporządzony w formie pliku elektronicznego o wskazanej przez Klienta strukturze i formacie m.in. doc, xls, xml, rtf, pdf), dzięki czemu Klient na bieżąco wie o postępie swojej sprawy.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk »

  Kancelaria adwokacka z Gdańska jest kierowana przez adwokata Macieja Włodarczyka. Działa na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Prywatna Praktyka Adwokacka współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Świadczy pomoc prawną z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Poza tym występuje o odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego bądź wypadku w czasie pracy. Reprezentuje osoby pokrzywdzone oraz oskarżone przed sądami. Prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorstw, oprócz tego przedstawia interesy spółek prawa cywilnego przed organami administracji. Więcej informacji umieszczono na witrynie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łódź »

  Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz polskich jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych, a także indywidualnych klientów. Z naszą ofertą zwracamy się z indywidualnym podejściem do klienta i dążymy do tworzenia satysfakcjonujących rozwiązań.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe »

  Zespół fachowców działających w Kancelarii Prawnej T&W to specjaliści we wszelkich sprawach z zakresu prawa, ich konikiem są odszkodowania, dlatego jeśli uważasz, że należy Ci się zadośćuczynienie za poniesione straty lub uszczerbki, skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rzeczowo określmy Twoje szanse na wygraną, która oczywiście wzrasta dzięki naszym usługom.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska świadczy pomoc prawną w zakresie: obsługi prawnej przedsiębiorstw, reprezentacji osób fizycznych i prawnych w postępowaniach przed sądami i urzędami. Kancelaria zajmuje się pomocą prawną w sprawach o odszkodowania, sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych. Do zakresu usług kancelarii należy również sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych. Kancelaria jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Kubiścik Kornelia »

  Kancelaria Prawna i Podatkowa Kazus świadczy usługi na terenie Jaworzna, Mysłowic, Katowic, Chrzanowa. Jesteś z okolicy? zapraszamy! Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców i osób fizycznych. Mamy indywidualne podejście do klienta i Naszym priorytetem jest interes i satysfakcja Klienta. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji firmy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałt, rejestry VAT, księgi handlowe, prowadzimy kadry i płace, udzielamy porad prawnych z prawa podatkowego, cywilnego, administracyjnego oraz z prawa upadłościowego. Piszemy opinie prawne, umowy, regulaminy, pisma procesowe i urzędowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami. Kancelaria składa się z zespołu prawników i księgowych, dla których nie ma problemu nie do rozwiązania, zadzwoń i umów się na spotkanie, zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »