PIOTR PANEK Porady prawne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

Szczegóły strony www.adwokat-piotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-piotr.pl:

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna FACTUM - porady prawne »

  Prawnicy z doświadczeniem udzielą porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, handlowego, pracy, nieruchomości, budowlanego, gospodarczego, podatkowego, bankowego, ZUS, windykacja należności, obsługa prawna firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, wywłaszczenia, odszkodowania, pisma procesowe, wnioski, opinie prawne, reprezentacja przed sądami.Usługi w mojej w Kancelarii są wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności oraz wiedzy z poszczególnych dziedzin prawa. telefon: 22-296-78-14, 693-604-582

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego „Sortis” Sp.z o.o.
  Pragniemy Państwa poinformować, iż przedsięwzięcie Biura Rachunkowego
  „Sortis” powstało z myślą o dostarczeniu szerokiego wachlarza usług z branży rachunkowo-podatkowej zarówno krajowym, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik »

  Najlepsza kancelaria prawna w regionie, jaką Państwu prezentujemy, absorbuje się różnymi dziedzinami prawa, w tym prawa obywatelskiego, prawa pracy, prawa rodzinnego jak również prawa ruchu drogowego. W naszej ofercie wynajdą państwo rozległy zakres usług takich jak doradztwo prawne, przewodzenie spraw sądowych i administracyjnych i robienie pism typu akty prawne, wnioski, pisma procesowe, apelacje i dużo innych. Każdego interesanta traktujemy osobiście i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa - Anna Jakuć »

  Kancelaria z dużym doświadczeniem i sukcesami zaprasza w sprawach: rozwodowych, alimentacyjnych, sprawach rodzinnych, podziału majątku, sporządzania umów, odszkodowań, sprawach karnych, gospodarczych, pomocy prawnej i wielu innych aspektach związanych z polskim prawem.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Olsztynie - A. Bieranowski »

  Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Dr hab. Adama Bieranowskiego działa od 1999 roku i oferuje uslugi w zakresie przygotowywania pism, zaświadczeń i dokumentów notarialnych takich jak akt notarialny. Obsługujemy w języku polskim, niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • magdalena-wasilewska.pl »

  Kancelaria adwokacka Magdaleny Wasilewskiej zlokalizowana jest w Krakowie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz świadczy szeroki zakres usług adwokackich i prawnych. Interesanci mogą liczyć na usługi prawne świadczone przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego, pracy. Kancelaria zajmuje się również stałą obsługą prawną.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce »

  Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce│POZIESTKA •WKP•świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców.nnKancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację procesową. Świadczy ustną lub pisemną pomoc prawną udzielaną w zakresie bieżących problemów. Zastępuje przed organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracyjnymi mocodawców. Uczestniczy w imieniu Klientów w negocjacjach. Sporządza pisemne opinie, umowy, regulaminy, statuty czy inne pisma procesowe.nnKancelaria świadczy stałą obsługę prawną różnym podmiotom – od spółek zajmujących się obrotem paliwami po świadczących usługi lecznicze. Obsługa ta obejmuje wszelkie aspekty prawne działalności spółki, w tym przede wszystkim tworzenie i analizę umów handlowych. Kancelaria świadczy obsługę prawną związaną z zamówieniami publicznymi. Kancelaria świadczy także pomoc prawną związaną z bieżącą działalnością i analizowaniu umów, udzielaniu konsultacji i sporządzaniu opinii prawnych, a także przygotowywaniu wszelkich pism i innych dokumentów mogących mieć znaczenie prawne. nnW zakresie prawa pracy Kancelaria posiada znaczne doświadczenie procesowe wynikające z reprezentowania Klientów jako pracodawców w szeregu spraw sądowych (m. in. w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę).

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawniczy »

  Adwokacki portal to blog dla ludzi interesujących się światem prawa i chcących zgłębić wiedzę na ten temat. Śledząc mojego bloga dowiesz się więcej na temat jakie prawa nas obowiązują, jak dokładnie działają, co nam wolno a czego nie. Dowiesz się jaki powinien być prawnik i poznasz charakter jego pracy. Wpisy jakie publikuje przybliżą Ci jak działa nasze prawo i uniknąć problemów związanych z niewiedzą prawniczą. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na adwokackiportal.pl!

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »