PIOTR PANEK Porady prawne warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Piotr Panek stał się członkiem warszawskiej Izby Adwokackiej w 2006 roku. Od tego momentu systematycznie stosuje zdobytą w czasie studiów oraz aplikacji adwokackiej wiedzę i umiejętności, aby służyć profesjonalną pomocą i poradą klientom prywatnym i gospodarczym. Ci drudzy mogą liczyć zarówno na bieżące doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzorowanie ich pod względem formalno-prawnym, jak i prezentowanie klienta przed sądem w sprawach gospodarczych, cywilnych i skarbowych. Staramy się ciągle poszerzać oraz optymalizować naszą propozycję, żeby spełniała oczekiwania warszawskich przedsiębiorców. Polskie przepisy są niejednoznaczne, z tej przyczyny warto postawić na zawodowego przewodnika, który ogromnie ułatwi poruszanie się w ich gąszczu. My mamy już w tym pewne doświadczenie, dlatego możesz nam spokojnie zaufać. Więcej informacji na temat firmy i wszystkich oferowanych przez nią usług stronie:

Szczegóły strony www.adwokat-piotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-piotr.pl:

PIOTR PANEK Porady prawne warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka gorzów »

  Kancelaria Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną firmom, instutucjom oraz osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych karnych oraz karno-skarbowych. Zapewniemy obsługę adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Siemianowice Śląskie »

  Kancelaria notariusz Ewy Kuźniak zapewnia obsługę w zakresie wszelkich czynności notarialnych (sporządzanie aktów notarialnych - np. umów sprzedaży lub darowizn nieruchomości gruntowych i budynkowych, spółdzielczych własnościowych praw do lokali, umów majątkowych małżeńskich, działów spadku, testamentów, oświadczeń o ustanowieniu hipoteki, umów spółek; sporządzanie poświadczeń).
  Kancelaria posiada przestronne pomieszczenie, w którym mogą odbywać się zgromadzenia spółek.
  Godziny pracy: pon., czw.: 10:30 - 17:00 wt., śr., pt.: 8:00 - 15:00 sob., niedz: nieczynne
  Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności w innym terminie.
  Każdą czynność notarialną należy poprzedzić kontaktem z Kancelarią, aby określić dokumenty potrzebne do dokonania tej czynności.
  Kancelaria znajduje się w centrum Siemianowic Śląskich. Niedaleko Kancelarii znajduje się Urząd Miasta Siemianowice Śląskie. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking ogólnodostępny (bezpłatny) oraz parking strzeżony. Lokalizacja Kancelarii umożliwia szybki i łatwy dojazd zarówno mieszkańcom Siemianowic Śląskich, jak również mieszkańcom miast ościennych – szczególnie Katowic (z katowickiego ronda obok Spodka – ok. 10 min, z Alei Roździeńskiego – ok. 10 min).

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka DMS »

  Usługi naszej kancelarii prawnej kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Posiadamy zespół doświadczonych prawników, który jest w stanie reprezentować naszych klientów przed sądami oraz urzędami w zakresie spraw związanych z prawem cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, spadkowym, karnym, karno - skarbowym. Zajmujemy się doradztwem przy zakładaniu firm, przekształcaniu oraz przy pomocy w bieżącej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gorzów »

  Kancelaria prawnicza Damian Czwojdziński to firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem zajmując się wykonywaniem pomocy prawnej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz innych osób prawnych i instytucji. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi sądami w Polsce. Działamy na rzecz walki o odszkodowania z tytułu zadośćuczynienia oraz windykacją należności za niespłacone zobowiązania. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Zapewniamy wysoką jakości usług prawnych oraz pomoc w egzekwowaniu prawa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Pozostając w zgodzie z panującym w naszym kraju prawem, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności każda osoba, zajmująca się prowadzeniem działalności gospodarczej jest zobowiązana do prowadzenia dokładnej ewidencji wszystkich operacji majątkowych. Tego rodzaju praktyki zmuszają przedsiębiorcę do znajomości obecnie obowiązujących uregulowań prawnych, a to wszak zajmuje co niemiara czasu. Przedsiębiorca, który prowadzi swoją działalność nie ma możliwości aby poświęcać własny czas na studiowanie zmian w panującym prawie, lecz musi się zajmować własną działalnością gospodarczą. dużo lepiej będzie ten czas wykorzystać na praktyczne prowadzenie działalności. Z powyższych względów dużo racjonalniejsze z punktu widzenia aktywności przedsiębiorcy będzie zatrudnienie profesjonalistów w dziedzinie księgowości. Najlepiej jest zatem, aby każdy właściciel firmy znalazł biuro rachunkowe, które zajmie się wszystkimi formalnościami, które wynikają z aktualnego prawa w ramach prowadzenia własnej firmy. Za sprawą powierzenia mu obowiązków prowadzenia i rozliczania wszystkich operacji finansowych przedsiębiorca zyskuje nie tylko przejrzystość finansową, lecz również możliwość skorzystania z specjalistycznej porady. Na dodatek właściwie każde biuro księgowe bez kłopotu będzie w stanie przygotować każdemu właścicielowi firmy dokumenty dla pracowników, deklaracje na potrzeby podatku oraz dodatkowo raporty finansowe.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz gorzów »

  Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

  Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

  Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  Zakres usług:

  • sporządza akty notarialne;

  • sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

  • sporządza poświadczenia;

  • doręcza oświadczenia;

  • spisuje protokoły;

  • sporządza protesty weksli i czeków;

  • przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

  • sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

  • sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

  • sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Dziura »

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania każdego problemu. Będąc członkami samorządu radców prawnych i adwokatów kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi wynikającymi z Kodeksów Etyki Zawodowej.

  Pomoc świadczymy na terenie województwa lubelskiego, w szczególności w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim (po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie bądź drogą e-mail), jak również na terenie całej Polski (w drodze telefonicznych i internetowych porad prawnych).

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. porady prawne (również porady prawne przez internet), opinie prawne, pisma procesowe, zastępstwo procesowe, umowy, odwołania, pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kompensor - Odszkodowania powypadkowe w Irlandii »

  Jako firma jesteśmy wyspecjalizowaniu w bardzo efektywnym dochodzeniu od ubezpieczycieli odszkodowań. Zarówno dla osób fizycznych, jak też firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Nasze biuro dochodzenia odszkodowań to zespół profesjonalistów, którzy wiedzą w jaki sposób pomagać i robić to skutecznie, w kierunku najbardziej zamierzonego rezultatu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bardzo chętnie pomożemy w Państwa sprawie. Wystarczy po prostu opowiedzieć nam więcej o tym, czego szukacie.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »