Płyty granitowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Płyty granitowe

Rogala od roku 1990 specjalizuje się w handlu kamieniem budowlanym, nasz asortyment zawiera takie kamienie jak granit, marmur, trawertyn oraz wiele innych. Bogata oferta, doskonała jakość i nie wysokie ceny sprawiły, że zakład rozwija się w szybkim tempie. Produkujemy płytki granitowe, które znajdują zastosowanie jako płytki podłogowe. Nasze płyty granitowe znane są z najwyższej jakości oraz niebywałej wytrzymałości.

Szczegóły strony www.rogala.com.pl:

Podlinkuj stronę www.rogala.com.pl:

Płyty granitowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 255 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 27 Odwiedziny googlebot 316

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Układanie kostki brukowej, kostka brukowa, Lublin, lubelskie - P.T.-B. TRAKT »

  P.T.-B. \\\"TRAKT\\\" powstało w roku 1993 w Lublinie. Naszą specjalnością są prace związane z aranżacją otoczenia budynków, mianowicie:nn * roboty brukarskie (układanie kostki brukowej, kostka brukowa)n * ogrodzenian * kształtowanie krajobrazun * zagospodarowanie terenów zielonychn * architektura ogrodowa nnPrace te prowadzimy kompleksowo, od fazy projektowania i doradztwa po wykonawstwo \\\"pod klucz\\\". W okresie dotychczasowej działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń w zakresie wykonawstwa wyżej wymienionych robót. Naszym bardzo dużym kapitałem jest stała i fachowa załoga. Dysponujemy niezbędnym sprzętem renomowanych producentów o parametrach technicznych, zapewniających wysoką jakość i szybkie tempo prowadzonych robót. Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały renomowanych firm (Libet, Jadar, Bruk-Bet, Polbruk), które objęte są długoletnią gwarancją. Ściśle współpracujemy z centrum kostki brukowej El-San. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, czego świadectwem są liczne rekomendacje.nnOferta:nnProjektowanie i kompleksowe wykonawstwo:nn * roboty brukarskie (wjazdy, alejki, parkingi itp.)n o kostka brukowan o kamień naturalny n * ogrodzenian * kształtowanie krajobrazun * zagospodarowanie terenów zielonychn * architektura ogrodowan o pergolen o sadzawkin o tarasy

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki betonowe i wykonywanie posadzek przemysłowych »

  Wykonywanie posadzek betonowych i posadzek przemysłowych jest równie ważne jak wykonanie solidnych fundamentów w przypadku nowych budynków i hal magazynowych. Posadzki przemysłowe wykonane nowoczesnymi materiałami przez wykwalifikowanych specjalistów od posadzek betonowych będą dodatkową podporą budynku.nnNależy również zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których dana podłoga jest wykonana, gdyż tylko odpowiednie materiały gwarantują długoletnie i bez remontowe korzystanie z podłóg betonowych.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schiedel Polska- systemy kominowe »

  Największy i najnowocześniejszy producent systemów kominowych w Europie. Firma oferuje kompletną paletę produktów jak i elementów gwarantujących bezpieczne funkcjonowanie komina.Produkty nowej generacji.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY budowa domów »

  Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany jest to nazwa firmy, funkcjonujacej w branży budowlanej już od 1997 roku. Siedzibą tej firmy jest miasto Białystok. Prezentowana firma ma ugruntowaną pozycję na rynku firm o takim profilu, jest przedsiębiorcą stabilnym i co istotne, prowadzącym działalność nieprzerwanie. Właśnie dlatego warto jest zaznajomić się ze szczegółową ofertą tej firmy. Zakład budowlany świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie wszystkich prac typowo budowlanych, remontowych oraz wszelkich prac wykończeniowych. Propozycja tej firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, podmiotów gospodarczych, a także instytucji. Tak szerokie grono odbiorców usług świadczy o wszechstronności prac realizowanych przez tą firmę budowlaną. Prezentowana firma świadczy swoje usługi zarówno na obiektach typowo mieszkalnych, jak również na obiektach fabrycznych, kompleksach biurowych oraz innych. Szczegółową ofertę zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aquamor przebudowa doków »

  Prace nurkowe, roboty hydrotechniczne, wszelakie prace podwodne tak skrótowo można scharakteryzować ofertę firmy Aquamor Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku. To Przedsiębiorstwo robót podwodnych, które działa już od ponad dwudziestu lat i co istotne jest kontynuatorem działań Przedsiębiorstwa Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk, które wykonało ogromną ilość zleceń z obrębu hydrotechniki podwodnej na wodach śródlądowych i w akwenach wybrzeża. Aquamor to firma, w której pracują osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracach tego rodzaju, uczestniczące w działaniach również wspomnianego wcześniej przedsiębiorstwa. W ofercie przedsiębiorstwa Aquamor mieszczą się chociażby spawanie podwodne, betonowanie pod wodą, tworzenie budowli hydrotechnicznych, montaż pionowych podnośników statków, budowanie ujęć wodnych, umacnianie dna, przebudowa doków i inne prace o szerokim spektrum. Opisywana firma to profesjonalista, dla jakiego można zlecić wszelkie specjalistyczne prace pod wodą. Więcej na www.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna i Drzwi HEMOS »

  Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno okna i drzwi, a także bramy garażowe, rolety, moskitiery, żaluzje, parapety, środki do montażu (pianki, silikony) oraz środki do konserwacji zakupionych u nas produktów.Z powodzeniem zajmujemy się także dociepleniami budynków.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Europrojekt-zywiec »

  Firma świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i projektowe na terenie powiatu żywieckiego. Sporządzanie mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, tyczenie budynków, sieci uzbrojenia podziemnego, powykonawcze pomiary budynków, przyłączy, sporządzenie dokumentacji do celów prawnych, wznowienie znaków granicznych, rozgraniczenie nieruchomości, podziały nieruchomości rolnej i zabudowanej.Firma wykonuje projekty zagospodarowania terenu, wydzielanie lokali, projektowanie budynków, budowli, kosztorysowanie, projektowanie sieci wod.-kan. wraz z przyłączami, adaptacja typowych projektów.Firma sporządza komplet dokumentów geodezyjnych i budowlanych niezbędnych do wydania decyzji o pozwolenie na budowę.Firma zajmuje się projektowaniem technologicznym zakładów gastronomicznych, wdrażaniem sytemów gwarantujących bezpieczeństwo zdrowotne żywności (GHP, GMP, HACCP).

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiekczacze.com - dla spragnionych miękkiej wody »

  Przed zakupem zmiękczacza wody zapoznaj się ze specyfiką produktów najchętniej kupowanych w Polsce. Zwróć uwagę na zmiękczacz wody Denver Plus 30 - pełny opis tego produktu znajdziesz w kategorii "zmiękczacze kompaktowe". Na stronie znajdują się również informacje dotyczące zagrożeń wynikających z użytkowania twardej wody.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »