Podsłuch telefonu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podsłuch telefonu

Oferta naszej firmy to wysokiej jakości urządzenia podsłuchowe oraz do wykrywania lokalizatorów GPS w samochodach. Nasza firma jest jednym z czołowych dostawców tego typu oprogramowania na polskim rynku. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia, jak podsłuchy radiowe, podsłuchy gsm, wykrywacze podsłuchowe, zagłuszacze gsm-gps. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

Szczegóły strony spydrone24.pl:

Podlinkuj stronę spydrone24.pl:

Podsłuch telefonu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu »

  Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną, usługową lub handlową. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi oraz usługi programistyczne na specjalne życzenie klienta.

  Firma Lean-Soft oferuje jeden z najlepszych systemów ERP do zarządzania firmą produkcyjno-usługową, w grupie najtańszych rozwiązań (w wielu obszarach nie ustępuje dużym systemom). Oferujemy najlepszy z najtańszych systemów ERP.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Comtrust - SAP Contact Center (SAP BCM) w modelu SaaS »

  SAP Contact Center (SAP BCM) dostępny w modelu Software-as-a-Service (on-demand). Teraz profesjonalny system teleinformatyczny, wspomagający pracę działu obsługi klientów, dostępny jest dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość, czy branżę.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dapp.pl - Programy dla optyków, programy dla serwisów ... »

  Producent oprogramowania do kompleksowej obsługi salonów i zakładów optycznych oraz gabinetów okulistycznych. Strona zawiera: pełen opis systemu, przykładowe ekrany, referencje oraz film demonstracyjny programu dla optyków Dapp Optic.
  Dapp Optic to kompleksowe narzędzie dla optyków zawierające moduły: sprzedaży i obsługi klientów oraz zleceń optycznych, pełnej gospodarki magazynowej i dokumentów handlowych, a także moduł gabinetu okulistycznego i lojalnościowy klienta.
  Strona zawiera także informacje dotyczące systemu do obsługi serwisów komputerowych i urządzeń fiskalnych Dapp Serwisant.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie sklepu internetowego »

  Oprogramowanie sklepu internetowego Selly to zaawansowane rozwiązanie dla wszystkich firm poszukujących wydajnego systemu do sprzedaży online. Autorskie oprogramowanie zapewnia nieograniczone opcje rozbudowy, najwyższą wydajność oraz bezpieczeństwo. Selly to oprogramowanie sklepu z wszystkimi funkcjami, jakie są potrzebne do wygodnego prowadzenia sklepu internetowego. Niezależnie czy będzie to mały sklep, czy duży hipermarket internetowy, setki użytecznych narzędzi dopasowanych jest do każdego rodzaju biznesu. Oprogramowanie Selly to oferta pośrednia między platformami sklepów o niewielkich możliwościach indywidualnych zmian, a dedykowanymi rozwiązaniami sklepów szytych na miarę. Decydując się na platformę Selly można praktycznie bez żadnego nakładu finansowego posiadać standardowy sklep z narzędziami do samodzielnej zmiany wyglądu. Można jednak w każdej chwili rozpocząć wprowadzanie indywidualnych funkcjonalności, ponieważ każdy sklep jest niezależnym oprogramowaniem.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonferencje »

  Grupa Wsparcia Projektów Inwestycyjnych to firma oferującą autorskie i unikalne narzędzia do bezpośredniej komunikacji przez Internet w czasie rzeczywistym. Nasze narzędzia to unikalne wideokonferencje oraz komunikatory biznesowe.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trwałe usuwanie danych - White Canyon »

  White Canyon to oprogramowanie komputerowe umożliwiające trwałe usuwanie danych z komputera, smartfona i zewnętrznych nośników danych, takich jak: USB i karty pamięci. Na rynku europejskim cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów. Korzystają z niego największe korporacje i instytucje państwowe. Zadaniem programu jest czyszczenie dysku z plików, w których przechowywane są nasze dane prywatne. Zapewnia skuteczną ochronę przed kradzieżą poufnych informacji i naszych danych osobistych, oraz nie narusza stabilności systemu operacyjnego i innych, zainstalowanych na komputerze, czy w telefonie programów. Jest to także jedyne dostępne narzędzie do usuwania danych z urządzeń mobilnych Apple. Ponadto program jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu informatyki.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program dla transportu »

  Soloplan oferuje oprogramowanie dla transportu i spedycji. Każdy nasz program logistyczny czy dla transportu jest przygotowany zarówno dla małych jak i dużych firm transportowych.
  Zespół Soloplan to aktualnie 110 osób. Nasi pracownicy pochodzą z różnych obszarów biznesu oraz różnych środowisk naukowych. Jednocześnie jest to gwarancją optymalnej oraz najlepszej realizacji Państwa wymagań, począwszy od zarządzania projektem, skończywszy na szkoleniu Państwa pracowników. Regularne szkolenia oraz bazy wiedzy nieustannie gwarantują wysoką jakość produktów.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCZYK - oprogramowanie dla firm, kasy fiskalne, komputery »

  Firma MARCZYK powstała w 1992 r. i na przestrzeni lat wyrobiła sobie ugruntowaną pozycję na rynku lokalnych firm komputerowych. Obszar działania firmy obejmuje południową część Polski.
  Główną gałęzią działalności firmy jest sprzedaż oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Podstawowymi programami są dwa własne produkty: System Finansowo-Księgowy oraz Gospodarka Magazynowa i Fakturowanie Sprzedaży. Swoją ofertę uzupełnia rozwiązaniami innych firm, dzięki czemu dostarcza swoim Klientom nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę handlu, usług i logistyki.
  Drugim ważnym działem firmy MARCZYK jest serwis kas fiskalnych. Prowadzi ona sprzedaż i serwis urządzeń wspomagających pracę handlu, m.in. kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, a także sprzedaż sprzętu komputerowego oraz świadczy usługi z zakresu obsługi informatycznej firm.
  Firma świadczy usługi z zakresu:
  * oprogramowanie dla firm
  * kasy fiskalne
  * sprzęt komputerowy
  * odzyskiwanie danych
  * certyfikat kwalifikowany
  * sieci komputerowe

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Doradztwo it. Dostarczamy oprogramowanie dla firm m.in. finanse i księgowość, kadry i płace, fakturowanie, magazyn, programy dla firm produkcyjnych. Tworzymy strony www i sklepy internetowe. Naszym atutem jest pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie www to proces, który wymaga wiedzy i zaangażowania. Bardzo dobrze znamy rynek oprogramowania w Polsce, i ich dostawców. Poznaliśmy setki firm wdrażających systemy ERP, co pozwala nam w szybki i skuteczny sposób doradzać w zakresie wyboru systemu zarządzania. Braliśmy udział w realizacji projektu 8.2. w obszarze e-usług. Posiadamy swoje strony i sklepy internetowe, co dało nam praktyczną wiedzę z zakresu rozwiązań e-commerce. Jesteśmy specjalistami z zakresu pozycjonowania stron, o czym świadczą czołowe pozycje naszych Klientów w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Professional-IT Usługi informatyczne dla firm »

  Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych dla firm. Kompleksowo wdrażamy oprogramowanie w firmach i przychodniach począwszy od analizy poprzez sprzedaż i instalację, konfigurację sprzętu i programów oraz zapewniamy opiekę serwisową. Tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe. Integrujemy je z używanymi systemami. Obsługujemy zarówno firmy lokalne jak również na odległość (zdalnie). Przygotujemy rozwiązania informatyczne na miarę potrzeb Twojej firmy! Zapraszamy!

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »