Podsłuch telefonu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podsłuch telefonu

Oferta naszej firmy to wysokiej jakości urządzenia podsłuchowe oraz do wykrywania lokalizatorów GPS w samochodach. Nasza firma jest jednym z czołowych dostawców tego typu oprogramowania na polskim rynku. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia, jak podsłuchy radiowe, podsłuchy gsm, wykrywacze podsłuchowe, zagłuszacze gsm-gps. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy i kontaktu!

Szczegóły strony spydrone24.pl:

Podlinkuj stronę spydrone24.pl:

Podsłuch telefonu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Office Systems Usługi informatyczne Elbląg, Trójmiasto »

  OfficeSystems.pl to oferta usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy usługi w zakresie administracji sieci komputerowej, serwerów, serwis komputerów.
  Zapewniamy także dostawy sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania do prowadzenia firmy.
  Działamy na terenie województw Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Document Management (Zarządzanie dokumentami) »

  Miło nam poinformować iż 30 czerwca 2011 roku firma Beriko Software wraz z firmą Vivimo Systemu Komputerowe otworzyła unikalna na polskim rynku usługę zarządzania dokumentami online. Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy naszym klientom pełnoprawny system do zarządzania dokumentami dostępny po opłaceniu niewielkiego miesięcznego abonamentu. Jest to doskonała alternatywa dla drogich wdrożeń tego typu oprogramowania w siedzibie firmy. Dzięki zastosowaniu modelu SaaS klient unika wysokiej opłat związanych z zakupem licencji oraz serwera. Jak również w późniejszym okresie nie musi martwić się o utrzymanie infrastruktury. Do najciekawszych funkcji usługi Document­Management.pl należy:
  * Zaawansowane wyszukiwanie ­ po treści w plikach, tekstach w obrazkach ­ OCR,
  * Rozpoznawanie tekstu w obrazkach – OCR,
  * Śledzenie historii zmiany pliku – można prześledzić w jaki sposób plik zmieniał się na osi czasu,
  * Powiadamiania o zmianach zawartości plików i folderów,
  * Łatwe udostępnianie plików ­ wystarczy przesłać link, aby inna osoba obejrzała dokument,
  * Właściwości plików ­ pliki jak zamówienia, faktury, cenniki i każdy dokument, który ma powtarzalną strukturę możne zostać dodatkowo opisany za pomocą grup właściwości.
  * Szybki podgląd ­ bez otwierania dokumentów,
  * Dodatki do programów Word, Excel, PowerPoint.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Warszawie oferująca pomoc IT »

  Strona tematyczna poświęcona takim zagadnieniom jak outsourcing usług informatycznych Warszawa, projektowanie systemów wewnątrz firmowych, systemów zabezpieczeń, alarmowych, domofonowych czy nawet telewizyjnych. To portal o niebanalnej strukturze, intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i prezentujący ofertę firmy BestPol. Jeżeli interesuje Cię obsługa informatyczna Warszawa i szukasz profesjonalistów pod tym względzie, zachowujących dyskrecję i działających z całkowitym zaangażowaniem, to oferta właśnie tej firmy powinna Cię szczególnie zainteresować.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Enova Wrocław, Kraków, Nowy Sącz | Vaks.PL »

  Vaks.PL istnieje na rynku IT od 1992 roku. Specjalizuje się w dostawie, wdrożeniach i serwisie systemów klasy ERP.

  Od 2004 roku podstawą naszej oferty jest nowoczesne oprogramowanie dla firm, system enova. Produkt wykorzystuje absolutnie najnowsze technologie i jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających firm, instytucji i organizacji.

  Sprawdza się wszędzie, w każdej branży i organizacji dowolnej wielkości. Jest to możliwe dzięki bardzo rozbudowanej funkcjonalności systemu, na którą składa się kilkadziesiąt różnych modułów oraz dodatków, które można łączyć w zależności od potrzeb Klienta.

  System ERP enova charakteryzuje się niesamowitą możliwością konfiguracji pozwalającą dopasować go idealnie do potrzeb konkretnego Klienta.

  W chwili obecnej enova użytkowana jest przez ponad 6500 Klientów z różnych branż, firm małych, średnich i dużych, o różnym profilu działalności.

  Vaks.PL oferuje kompletne usługi w zakresie analizy potrzeb, instalacji, konfiguracji, wdrożenia i stałego bądź incydentalnego serwisu w zależności od oczekiwań Klienta.

  Od 2012 roku enova dostępna jest również w modelu chmury obliczeniowej pod nazwą enova365.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • interaktywne programy edukacyjne »

  Didakta to najnowszy projekt Silcom Multimedia Polska, który przeznaczony jest nie tylko dla szkół, ale również dla rodzin. To właśnie edukacja dwudziestego pierwszego wieku. Posiadamy w ofercie multimedialne programy edukacyjne dla szkół podstawowych oraz dla gimnazjów. W każdej szkole możliwe jest zainstalowanie tego typu programów z miesięcznym abonamentem lub na nieograniczony okres wykorzystania. To samo dotyczy oferty domowej. Takie programy na pewno pomogą dzieciom w nauce trudnych zagadnień.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Warszawa »

  Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych - zarówno z dysków twardych, z kart pamięci, kart sim. Posiadamy dobre zaplecze a także doświadczenie. Oferujemy bezpłatną diagnozę w ramach której określamy skalę problemu i w oparciu o którą wyceniamy usługę.
  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • System Eskulap »

  Zintegrowany System Informatyczny Szpitala Eskulap to zaawansowana platforma technologiczna przeznaczona dla sektora opieki zdrowotnej. Jest dynamicznie rozwijającym się i najbogatszym funkcjonalnie systemem informatycznym obecnym na polskim rynku, który realizuje zadania zarówno lecznictwa zamkniętego, jak i lecznictwa otwartego. System Eskulap ma charakter modułowy i w zależności od potrzeb danej placówki medycznej może być dowolnie skonfigurowany. Obejmuje zasięgiem różne aspekty funkcjonowania szpitala i dostosowuje działania do wymogów jednostki uwzględniających specyfikę i organizację pracy, różnorodności kontraktów oraz sposobu ich finansowania. Zakres systemu obejmuje kilkadziesiąt skonfigurowanych modułów. System Eskulap skierowany jest do: - szpitali państwowych, - szpitali prywatnych, - klinik, - przychodni publicznych i niepublicznych, - poradni specjalistycznych, - zakładów (tj.: fizyki medycznej, diagnostyki, radiologii, i in.), - aptek szpitalnych.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPT »

  LOGOPT to przedsiębiorstwo, które świadczy usługi w branży informatycznej. Przygotowana oferta jest obszerna i zróżnicowana. Znajdują się w niej programy dla firm, dzięki którym prowadzenie własnej działalności staje się dużo prostsze. Osoby, które zajmują się branżą handlową powinni zwrócić uwagę na przygotowane dla nich programy do handlu. Na szczególne zainteresowanie zasługuje również oprogramowanie erp. Każda z tych propozycji cechuje się bardzo wysoką jakością, potwierdzoną przez wielu klientów.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • IdeaERP - systemy dedykowane dla firm »

  IdeaERP jest dystrybutorem autorskich rozwiązań dla firm a mianowicie zintegrowanych systemów dedykowanych klasy ERP i CRM a także bezpiecznego hostingu dla firm. Systemy zintegrowane składają się z szeregu modułów i w prosty sposób można je dostosować do pracy w każdym przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program spedycyjny »

  Program dla spedycji i transportu TMS+ jest kompleksowym rozwiązaniem dla sektora transportu, spedycji i logistyki. Oparty o doświadczenie tysięcy spedytorów od lat pozwala na efektywne zarządzanie firmami TSL.
  System spedycyjny TMS+ jest tworzony we współpracy z doświadczonymi firmami, dzięki czemu jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w branży TSL. Od lat wspiera przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą. Jako jedyny obecnie dostępny na rynku pozwala na optymalną formę rozliczenia uzależnioną od ilości zleceń w danym miesięcu.
  Bogaty zakres integracji z bankami, systemami księgowymi, giełdami, kurierami oraz pocztą polską pozwala na jeszcze wydajniejszą pracę. Możliwość korzystania z oprogramowania za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej zapewnia stały dostęp do dokumentów oraz pełną kontrolę procesów TSL zachodzących w przedsiębiorstwie.

  Nie trać ani chwili i zadzwoń teraz
  Otrzymasz bezpłatny dostęp testowy na 45 dni oraz bezpłatny pakiet szkoleń.

  Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy to podstawa sukcesu każdej firmy. Jeśli pracownicy nie mają zapewnionych efektywnych narzędzi tracą czas firmy, a tym samym zysk maleje.

  TMS+ to realne zyski dla firmy od pierwszych dni wdrożenia. Moduł zleceń (drogowe, morskie, kolejowe, lotnicze, promowe, inne) kasowy (faktury, noty), floty odzwierciedlające każdy etap procesów spedycyjno transportowych.

  Dowiedz się dlaczego inni już wybrali TMS+.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »