Polska Telefonia Stacjonarna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polska Telefonia Stacjonarna

Na stronie Polskiej Telefonii Stacjonarnej można znaleźć pełne informacje o firmie i jej ofercie. Na podstronie "Telefon" została przedstawiona dokładna oferta firmy. Z kolei w zakładkach "O nas" i "Zasady sprzedaży" można poznać szczegóły o firmie. Osoby, które chciałyby skontaktować się z firmą, zapraszamy do zapoznania się z zawartością zakładki "Kontakt".

Szczegóły strony ptstelekom.pl:

Podlinkuj stronę ptstelekom.pl:

Polska Telefonia Stacjonarna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Netia w Łodzi »

  Witryna Łódzkiego działu handlowego Firmy Netia będącej jednym z liderów rynku telekomunikacyjnego w Polsce. W ofercie między innymi szybki bezprzewodowy Internet, mobilny Internet, bezprzewodowy dostęp do telefonu. Na stronie Netia Łódź znajdziecie Państwo propozycję kierowaną zarówno do nabywców indywidualnych jak i do firm. Została ona stworzona w celu przejrzystego i czytelnego przekazania klientom obowiązującej oferty oraz cennika Netia. Netia Łódź ma stałe i dominujące miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym osiągnięcia Firmy oraz konsekwentnie realizowana strategia. Misja Netii to być najczęściej wybieranym przez Klientów dostawcą usług szerokopasmowych. Autoryzowany Punkt Sprzedaży - w Łodzi oraz całym województwie Łódzkim już otwarty! Powstaliśmy z myślą o mieszkańcach Łodzi. Chcemy zapewnić wam dostęp do usług telekomunikacyjnych oraz Internetu. Dzięki naszemu punktowi dowiesz się jakie aktualne promocje dostępne są w naszej ofercie. To dzięki nam mieszkańcy Łodzi mają dostęp do tańszego, lepszego i szybszego Internetu. Mogą korzystać z mniej awaryjnego i tańszego telefonu stacjonarnego.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skup telefonów Warszawa »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych nowych i używanych. Oferujemy także szeroką gamę różnego typu oryginalnych GSM. NetRepublic to także profesjonalna hurtownia wszystkich marek telefonów komórkowych. Oferujemy krótkie terminy realizacji i możliwie niskie ceny przy zachowaniu najlepszej jakości.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Newsy i telefony komórkowe - Portal GSM »

  Nasz portal GSM zawiera wszystkie informacje nt. twojego telefonu. W tym miejscu zaznajomisz się z ciekawymi danymi jeśli szukasz nowego telefonu komórkowego. Zapraszamy również na nasze forum telefony komórkowe gdzie odnajdziecie Państwo newsy telefony. Portal GSM ma postać serwisu społecznościowego gdzie poznasz ciekawych ludzi których łączy żyłka jaką jest telefonia mobilna, newsy telefony. Strona zawiera sporo funkcji których opisanie w kilku zdaniach jest niemal niemozliwe. Nasze forum telefony komórkowe spowoduje, że odnajdziesz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania odnnośnie telefonii mobilnej. Znajdują się na nim newsy telefony i ciekawostki. Zapraszamy do korzystania z forum wszystkich.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż anten telewizyjnych Warszawa sieci LAN »

  Projektowanie i budowa sieci lokalnych. Zakres prac:
  - kompleksowy projekt sieci lokalnej z uwzględnieniem elementów pasywnych i aktywnych (okablowanie, switche, karty sieciowe itd.)
  - wykonanie okablowania, łącznie z położeniem rynienek i przebiciem ew. przepustów przez ściany i stropy
  - montaż elementów aktywnych, tj. switchy, routerów itp. w szafach
  - montaż gniazd i patchpaneli
  - montaż patchcordów
  - testowanie i uruchomienie sieci
  - zarządzanie konfigurowalnymi elementami aktywnymi (switche, routery)
  Instalacje antenowe. Pełen zakres. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w instalacjach antenowych. Montujemy anteny telewizji cyfrowej, telewizji analogowej, anteny gsm cdma do internetu mobilnego, instalacje zbiorcze. Ustawiamy anteny N, telewizja na kartę, cyfra +, polsat cyforwy. Zapraszamy do współpracy.
  Telewizja przemysłowa instalacje serwis. Instalujemy systemu monitoringu wizyjnego, biur, osiedli, hal, domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do wykonywania rozbudowanych jak i małych instalacji.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trackery, lokalizatory - Monitoring osób zwierzą oraz pojazdów »

  Dystrybutor urządzeń oraz operator systemu służącego do monitoringu osób, zwierząt i pojazdów. Dostarczamy trackery, loggery, lokalizatory GPS. Nasza oferta skierowana jest do osób dbających o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich. Naszym klientom udostępniamy system kontroli rodzicielskiej. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia mniejsze od telefonu komórkowego pozwalają na stałe monitorowanie miejsca przebywania naszego „ obiektu”, a bateria pozwala na ciągłą pracę urządzenia przez całą dobę

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - ŁÓDŹ - Doradca Biznesowy Play w Łodzi »

  Play dla Firm oddział w Łodzi. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - Doradca Biznesowy Play »

  Play dla Firm oddział w Piotrkowie Trybunalskim. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sat.mat - Anteny satelitarne - montaż i ustawianie sygnału - Cyfra+ Cyfrowy Polsat - Tarnów »

  Montaż oraz ustawianie sygnału i konfiguracja zestawów satelitarnychna także rozbudowa - naprawa - serwis istniejących instalacji TV / SAT :Cyfra+ Cyfrowy Polsat, Telewizja nowej generacji N Telewizja na kartę Telewizja na kartę HD, Orange TP, Tv Trwam kanały niekodowane ( FTA ). Ustawianie sygnału na satelity dostępne w Polsce czyli od 90.0°E do 45.0°W Usługa montażu: 1. MONTAŻ ANTENY TV-SAT NA BALKONIE LUB ELEWACJI 2. USTAWIENIE NA ODPOWIEDNIEGO SATELITĘ 3. PRZEPROWADZENIE INSTALACJI OD MIEJSCA ZAINSTALOWANIA ANTENY DO DEKODERA 4. PODŁĄCZENIE I SKONFIGUROWANIE 5. WYTŁUMACZENIE PODSTAWOWYCH ZASAD DZIAŁANIA TUNERA Inne usługi: Ustawianie sygnału wybranego satelity przy pomocy profesjonalnego miernika - Wymiana anteny satelitarnej konwertera kabla - Rozbudowa istniejącej instalacji o dodatkowe konwertery - Podział sygnału satelitarnego na kilka pomieszczeń MONTAŻ WYKONYWANY Z MATERIAŁÓW WŁASNYCH LUB POWIERZONYCH. Miejscowości: Tarnów, Dębica, Dąbrowa Tarnowska, Radomyśl Wielki Szczucin, Pilzno, Żabno, Wojnicz, Pleśna i inne KONKURENCYJNE CENY

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vortal miłośników Nokia »

  Nokiatube to prywatny serwis użytkowników komórek producenta z Finlandii. Na stronie można znaleźć opisy urządzeń, analizy sprzętu oraz dane techniczne aktualnie produkowanych modeli. Nie braknie również wspomnień najbardziej znanych telefonów Nokia sprzed lat.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simlock iPhone - oficialne odblokowania telefonów komórkowych »

  www.SimlockPortal.pl - automatyczny serwer odblokowań telefonów komórkowych, możliwie najszybsze czasy realizacji, simlock telefonów marki iPhone, Nokia, LG, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE oraz Blackberry, tylko oficialne odblokowania bez utraty gwarancji.

  www.SimlockPortal.pl - automatische Server-Operationen zwischen Mobiltelefonen, die schnellstmögliche Ausführungszeiten, entsperren iPhone, Nokia, LG, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE und Blackberry IMEI entsperren nur ohne Garantieverlust.

  www.SimlockPortal.pl - automatic server of unlocking mobile phones, the fastest possible execution times, unlock iPhone, Nokia, LG, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE and Blackberry IMEI unlock only without loss of warranty.

  www.SimlockPortal.pl - operaciones de servidor automáticas entre los teléfonos móviles, los tiempos de ejecución más rápidos posibles, desbloquear iPhone, Nokia, LG, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE y Blackberry IMEI desbloquear sólo sin pérdida de la garantía

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »