Polska Telefonia Stacjonarna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polska Telefonia Stacjonarna

Na stronie Polskiej Telefonii Stacjonarnej można znaleźć pełne informacje o firmie i jej ofercie. Na podstronie "Telefon" została przedstawiona dokładna oferta firmy. Z kolei w zakładkach "O nas" i "Zasady sprzedaży" można poznać szczegóły o firmie. Osoby, które chciałyby skontaktować się z firmą, zapraszamy do zapoznania się z zawartością zakładki "Kontakt".

Szczegóły strony ptstelekom.pl:

Podlinkuj stronę ptstelekom.pl:

Polska Telefonia Stacjonarna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SerwerSMS »

  Serwer SMS – System Obsługi Marketingu Mobilnegonto nowoczesna platforma umożliwiający realizację szeroko pojętych kampanii mobilnych. nGłówne usługi i narzędzia jakie oferuje system to:nn•Wysyłka SMSnsystem z dostępem do panelu online, umożliwiający samodzielną realizację kampanii. Wysyłka SMS do polskich oraz międzynarodowych operatorów GSM. Platforma integruje wszystkie sieci GSM, również operatorów wirtualnych z uwzględnieniem numerów przenoszonych. n•Powiadomienia SMSnw ramach posiadanego konta, każdy użytkownik naszego systemu, posiada dostęp do komunikacji zdalnej WebApi. Dzięki temu, istnieje możliwość integracji własnych systemów wysyłających powiadomienia SMS, przy określonym zdarzeniu. n•SMS Voice / Głosowynczyli masowa realizacja kampanii głosowych. W systemie został wbudowany syntezator mowy, dzięki któremu tekst zostanie automatycznie przeczytany po odebraniu wiadomości głosowej. Kolejnym sposobem, jest wysyłka wiadomości głosowych z wcześniej przygotowanego pliku audio, który można pobrać podczas przygotowywania wysyłki. Wszystkie odsłuchane wiadomości głosowe, mogą zostać przekierowane na dowolny numer, infolinie. n•Premium SMS ( Premium Rate )nczyli usługa mikropłatności, która pozwoli udostępnić treści lub dowolny kontent po uiszczeniu opłaty w formie SMSa o podwyższonej płatności. nLista funkcji i możliwości jakie daje system czytaj więcej... nnZapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • GPS »

  Masz już dość stania w korkach? A może przebywasz w obcym mieście i nie masz pojęcia, jak dojść do polecanej knajpy? Przetestuj nawigację NaviExpert, która zawsze posiada bieżące informacje o korkach czy też ograniczeniach prędkości, posiada kalendarz najciekawszych wydarzeń, a to wszystko w bardzo czytelnej mapie. Nasza nawigacja współpracuje także z wieloma modelami telefonów. Wejdź na naszą stronę, na której mieszczą się szczegółowe informacje i już dziś ciesz się z lepszych tras.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje światłowodowe »

  Instalacje światłowodowe, budowa sieci telekomunikacyjnych oraz usługi internetowe dla biznesu, administracji czy klientów prywatnych to obecna oferta TK Telekom. Operator telekomunikacyjny działa na rynku od 2001 roku tworząc i wdrażając projekty na internet szerokopasmowy oparte na nowoczesnych technologiach. Ogólnopolska transmisja danych o ogromnej przepustowości to założenie do którego obecnie dążą dostawcy Internetu. Poprzez układanie światłowodów, którymi zajmuje się TK Telekom będzie to możliwe na o wiele większą skale.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xperia Z2 »

  Forum dla posiadaczy telefonu Sony Xperia z2. Na stronie można zapoznać się z opiniami na temat akcesoriów, wyposażenia a także jakie programy warto zainstalować na swoim smartfonie. Jeśli pojawią się jakieś problemy z użytkowaniem xperia z2, to zawsze można zwrócić się o pomoc na forum. Flagowy telefon sony to jeden z najlepszych w swojej klasie, dlatego warto rozważyć jego kupno. Głównymi konkurentami są iphone 6 i samsung galaxy s5.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Feniks Internet Telewizja Telefon Zawidów Węgliniec »

  Telewizja Kablowa Feniks swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.

  Aktualności
  30 Mbit/s - tam gdzie nie sięga kabel
  2014-02-28 12:59:00
  ciekawostki
  Mieszkańcy Węglińca, Starego Węglińca, a od poniedziałku także Zawidowa, Starego Zawidowa i Czerwonej Wody mogą już zamawiać bezprzewodowy internet.
  Zawidów, Węgliniec: 12 Mbit/s teraz w cenie 48 zł
  2014-02-09 13:14:00
  ciekawostki
  Od lutego wprowadziliśmy nowe stawki za dostęp do internetu. Teraz za internet 60 Mbit/s zapłacisz tylko 110 zł/mc. Dodatkowo router otrzymasz gratis.

  Telewizja Kablowa Feniks swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.

  TELEWIZJA

  Przygotowując ofertę staraliśmy się tak ją skomponować, aby docierała do jak najszerszego grona klientów, dlatego praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie.

  Pełny pakiet to 60 kanałów analogowych oraz 73 kanały cyfrowe - DVB-C

  Abonenci telewizji kablowej nie posiadający odbiornika zgodnego ze standardami DVB-C, MPEG4-AVC mogą wydzierżawić dekoder do odbioru telewizji cyfrowej.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia internetowa VoIPhit »

  Dostawca telefonii internetowej sprzedający usługi voip przy wykorzystaniu protokołu sip, zapewniający tanie rozmowy telefoniczne: międzynarodowe, międzymiastowe i komórkowe. Operatorem usługi jest firma Dellmont Sarl z Luksemburga.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent wiodących masztów telekomunikacyjnych i radiowych »

  Strona firmowa spółki AluPro ALTruss - prezentuje dokonania firmy, ludzi ją tworzących, bieżący katalog produktów jak również wiele ciekawych porad branżowych w sekcji "Najczęściej zadawane pytania". Poniżej kilka słów o firmie które pozwolą się Państwu zorientować czy profil działalności AluPro ALTruss lezy w zakresie Państwa zainteresowania (i czy warto odwiedzić naszą stronę)W AluPro zajmujemy się produkcją kratownic aluminiowych i stalowych. Działamy w Warszawie, ale sprzedajemy i instalujemy nasze rozwiązania w całej Europie. Firma powstała w 2009 roku, zrzesza grono specjalistów spawalnictwa, inżynierów, spawaczy i ślusarzy. W firmie zatrudnionych jest 12 osób, roczny obrót przekracza 4 mln PLN.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Essential Apps - aplikacje na androida »

  EssentialApps to doświadczona i rzetelna firma, która oferuje swoim klientom profesjonalne aplikacje mobilne w bardzo konkurencyjnych cenach. Dla Nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie klientów między innymi dlatego właśnie oferujemy kompleksowe tworzenie aplikacji na androida na bardzo wysokim poziomie.
  Zatrudniamy najlepszych fachowców i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.
  Profesjonalne tworzenie aplikacji mobilnych tylko u Nas.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Interlab »

  Interlab jest dostarczycielem następujących aplikacji pomiarowych: zcentralizowane systemy monitoringu i nadzoru sieci czy synchronizacja w sieciach telekomunikacyjnych. Współpracujemy z operatorami sieci telekomunikacyjnych, telewizjami kablowymi i dostawcami internetu. Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozbiórki, Wyburzenia, Transport Piasek, Roboty Ziemne »

  Naszą główną specjalnością są rozbiórki i wyburzenia budynków realizujemy takie zadania jak: wykopów pod fundamenty pod budynki mieszkalne,domy,hale.Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży oraz transportu materiałów sypkich. takich jak piasek, żwir, ziemia,gruz,gryz,wszelkiego rodzaju klińce,pospółki oraz pozostałe kruszywa używane podczas budowy i prac ziemnych.Dodatkowo oferujemy wywóz zalegającej ziemi z terenu budowy,domu,działki a także wywóz gruzu,piasku i innych materiałow budowlanych

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »