Polska Telefonia Stacjonarna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polska Telefonia Stacjonarna

Na stronie Polskiej Telefonii Stacjonarnej można znaleźć pełne informacje o firmie i jej ofercie. Na podstronie "Telefon" została przedstawiona dokładna oferta firmy. Z kolei w zakładkach "O nas" i "Zasady sprzedaży" można poznać szczegóły o firmie. Osoby, które chciałyby skontaktować się z firmą, zapraszamy do zapoznania się z zawartością zakładki "Kontakt".

Szczegóły strony ptstelekom.pl:

Podlinkuj stronę ptstelekom.pl:

Polska Telefonia Stacjonarna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Telemarketing »

  Pollcall świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego telemarketingu. Nasza technologia oparta jest na nowatorskich rozwiązaniach, umożliwiających konsultantom pracę w bezstresowym środowisku maksymalizującym wydajność. Dzięki mobilności i uniwersalności naszej technologii, konsultanci mogą pracować znajdując się w dowolnym miejscu globu, a ich wydajność jest stale monitorowana i poprawiana.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Recontel Audyty Telekomunikacyjne »

  Nasza firma specjalizuje się w usługach audytu telekomunikacyjnego. Dbamy o ograniczenie kosztów telekomunikacyjnych naszych klientów, pomagamy im we wdrażaniu nowych rozwiązań, ułatwiamy współpracę pomiędzy naszymi klientami, a operatorami.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Netia Poznań i Wielkopolska - internet i telefon dla Twojej firmy »

  Strona jest wizytówką Konsultant Biznesowego firmy Netia S.A. oddział w Poznaniu. Służy firmom z całej Wielkopolski w celu ułatwienia bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem. Zapewniam fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty, i zakupu usług telekomunikacyjnych. Zapewniam także dojazd do klienta i załatwianie formalności związanych ze zmianą operatora. Wielu klientów biznesowych skorzystało już z wolności wyboru. Zapraszam również Ciebie, Szanowny Przedsiębiorco.

  Netia Poznań, Konsultant Biznesowy przedstawia: Internet i Telefon dla Twojej firmy w Netii, również na łączach TP S.A. Pakiet One Office + One Phone. Szybszy internet i tańszy telefon. Dostęp bezprzewodowy w technologii WiMax. Internet symetryczny. Linie telefoniczne analogowe oraz ISDN. Telefony komórkowe dla firm. Pakiety bezpieczeństwa i hosting. Netia Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Piła, Gniezno, Wielkopolska.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SerwerSMS »

  Serwer SMS – System Obsługi Marketingu Mobilnegonto nowoczesna platforma umożliwiający realizację szeroko pojętych kampanii mobilnych. nGłówne usługi i narzędzia jakie oferuje system to:nn•Wysyłka SMSnsystem z dostępem do panelu online, umożliwiający samodzielną realizację kampanii. Wysyłka SMS do polskich oraz międzynarodowych operatorów GSM. Platforma integruje wszystkie sieci GSM, również operatorów wirtualnych z uwzględnieniem numerów przenoszonych. n•Powiadomienia SMSnw ramach posiadanego konta, każdy użytkownik naszego systemu, posiada dostęp do komunikacji zdalnej WebApi. Dzięki temu, istnieje możliwość integracji własnych systemów wysyłających powiadomienia SMS, przy określonym zdarzeniu. n•SMS Voice / Głosowynczyli masowa realizacja kampanii głosowych. W systemie został wbudowany syntezator mowy, dzięki któremu tekst zostanie automatycznie przeczytany po odebraniu wiadomości głosowej. Kolejnym sposobem, jest wysyłka wiadomości głosowych z wcześniej przygotowanego pliku audio, który można pobrać podczas przygotowywania wysyłki. Wszystkie odsłuchane wiadomości głosowe, mogą zostać przekierowane na dowolny numer, infolinie. n•Premium SMS ( Premium Rate )nczyli usługa mikropłatności, która pozwoli udostępnić treści lub dowolny kontent po uiszczeniu opłaty w formie SMSa o podwyższonej płatności. nLista funkcji i możliwości jakie daje system czytaj więcej... nnZapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telefony Łochów - World GSM »

  Jest firmą która ma już za sobą kilka lat działalności w branży telefonii komórkowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokim kontaktom handlowym jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie kupna – sprzedaży telefonu, zakupu odpowiednich akcesoriów, czy naprawy uszkodzonego aparatu telefonicznego.
  Kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność legalności pochodzenia i gwarancję sprawności technicznej sprzętu, a także fachową obsługę klienta.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa i serwis iPhone i iPad - iSerwis »

  iSerwis oferuje naprawę i serwis telefonów marki iPhone i iPad w dogodnych cenach, szybko i sprawnie. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie telekomunikacji. Nasza miła i kompetentna obsługa pomoże szybko i sprawnie załatwić sprawy związane z serwisem bądź naprawą Twojego iPhone lub iPada. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozpoznawanie mowy »

  Jeśli słyszałeś o tym, że przed rozpoznawaniem mowy jest duża przyszłość, miło nam poinformować, że zajmujemy się tworzeniem systemów w tej technologii, a także portali głosowych. Nasze oprogramowanie jest już teraz wykorzystywane w wielu różnych firmach i instytucjach, a ciągła praca nad nowymi technologiami sprawia, że w naszej ofercie pojawiają się kolejne produkty i pomysły na wykorzystanie rozpoznawania mowy w życiu codziennym.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Voip »

  Telefonia VoIP jest coraz chętniej wybierana przez firmy, ale także osoby prywatne. Dzieje się tak głównie ze względu na prostotę instalacji całego systemu niskie koszty połączeń, wiele usług niedostępnych w tradycyjnej telefonii i wysokiej jakości rozmowy. FreePBX to doświadczony operator, który posiada jedną z najnowocześniejszych instalacji przez co umożliwia na przykład połączenie z facebookiem lub google talk. Te i inne usługi są dostępne po bardzo korzystnych i niskich cenach. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze smartfony GSmart »

  Firma Gigabyte Communications Inc zajmuje się produkcją smartfonów. Nasze urządzenia to nie tylko telefony, ale także urządzenia, które są pomocą w nauce, rozrywce i w przechowywaniu informacji osobistych. Oferujemy tylko produkty naszej marki, które od podstaw są naszym wytworem. Wszystkie produkowane przez nas smartfony możecie Państwo oglądać na stronie internetowej naszej firmy, pod adresem gigabytecm.com.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja Internet Telefon Zawidów Węgliniec »

  Telewizja Kablowa Feniks swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.
  Pełny pakiet to 60 kanałów analogowych oraz 67 kanałów cyfrowych - DVB-C

  Abonenci telewizji kablowej nie posiadający odbiornika zgodnego ze standardami DVB-C, MPEG4-AVC mogą wydzierżawić dekoder do odbioru telewizji cyfrowej.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »