Polska Telefonia Stacjonarna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polska Telefonia Stacjonarna

Na stronie Polskiej Telefonii Stacjonarnej można znaleźć pełne informacje o firmie i jej ofercie. Na podstronie "Telefon" została przedstawiona dokładna oferta firmy. Z kolei w zakładkach "O nas" i "Zasady sprzedaży" można poznać szczegóły o firmie. Osoby, które chciałyby skontaktować się z firmą, zapraszamy do zapoznania się z zawartością zakładki "Kontakt".

Szczegóły strony ptstelekom.pl:

Podlinkuj stronę ptstelekom.pl:

Polska Telefonia Stacjonarna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Telemarketing »

  Pollcall świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego telemarketingu. Nasza technologia oparta jest na nowatorskich rozwiązaniach, umożliwiających konsultantom pracę w bezstresowym środowisku maksymalizującym wydajność. Dzięki mobilności i uniwersalności naszej technologii, konsultanci mogą pracować znajdując się w dowolnym miejscu globu, a ich wydajność jest stale monitorowana i poprawiana.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Netia cennik »

  Strona została stworzona w celu czytelnego zaprezentowania aktualnych cenników firmy netia. Netia cennik to zbiór cen oraz stawek połączeń telefonicznych, abonamentu oraz dostępu do internetu. Netia cennik to najprostszy sposób kontaktu z działem handlowym. Zaprezentujemy oferty oraz poprowadzimy przez proces zmiany operatora

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramki Vopi, GSM, Centrale telefoniczne »

  Firma Cekotel to sprawdzony na rynku dystrybutor sprzętu telekomunikacyjnego. W naszej ofercie znajdzie wysokiej jakości bramki VoIP, bramki GSM a także centrale telefoniczne. Dzięki oferowanej przez firmę Cekotel technologii możliwe jest znaczne ograniczenie wydatków firmy na rozmowy telefoniczne. Oferowane przez nas Bramki VoIP oraz GSM odznaczają się atrakcyjną ceną oraz niezawodnością!

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrale VoIP | Centrale telefoniczne VoIP »

  Centrala VoIP jest systemem integrującym w sobie najnowsze technologie dostępne na rynku. Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom teleinfotrmatycznym, Państwa firma otrzyma wielofunkcyjny produkt zaspakajajacy wszystkie potrzeby.nnnCentrala gwarantuje:nn * obniżenie kosztów związanych z połączeniami.n * niewielki koszt instalacji centrali.n * zastosowanie najnowszych technologii dostępnych na runku.n * rozbudowanie w prosty i tani sposób infrastruktury teleinformatycznej.nnPozwala również uniezależnić się od dotychczasowych operatorów telefonicznych.nnnDzięki wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych na rynku centrala IPT posiada potężną moc obliczeniową niespotykaną do tej pory w centralach telefonicznych, która umożliwia:nn * bardzo szybką obsługę połączenia.n * tworzenie zaawansowanych reguł routingu połączeń.n * obsługę wielu połączeń w jednym momencie.n * większą stabilność systemu oraz jego skalowalność.n * możliwość nagrywania połączeń w jednym systemie.nnnZa pomoca Centrali możliwe jest łączenie ze sobą oddziałów firmy w obrębie jednego, centralnego systemu. Uzyskają Państwo możliwość:nn * dzwonienia pomiędzy oddziałami firmy wykorzystując numery wewnętrzne.n * zarządzania jednym systemem, a nie kilkoma z osobna.nnnDodatkowe funkcje cetrali:nn * nagrywanie połączeń,n * telekonferencje,n * poczta głosowa,n * panel operatorski,n * bilingowanie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Netia Lublin »

  Netia Lublin. Zajmujemy się sprzedażą usług firmy netia. Obsługujemy klientów z Lublina oraz województwa Lubelskiego. Dobierzemy odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.Nasze fachowe doradztwo oraz znajomość rynku lokalnego pozwala nam na lepsze rozumienie klienta i jego potrzeb. Gwarantujemy fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty, i zakupu usług telekomunikacyjnych. Oferta jest skierowana dla klientów mających dostęp do linii netia oraz dla obecnych klientów Tp. Netia posiada również bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telefonu w technologii wimax.nBezpośredni kontakt z działem handlowym firmy netia. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzi przez proces zamiany operatora.nO to strona kontaktowa: Netia Lublin

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma informatyczna »

  Firma informatyczna Fidelis to połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami informatycznymi w celu tworzenia funkcjonalnych, efektownych a przede wszystkim nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w ramach kompleksowej obsługi informatycznej firm.

  Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych oraz wykształcenie i wiedza naszych specjalistów powoduje, iż zaufały nam polskie oddziały globalnych koncernów z branży motoryzacyjnej i spożywczej, firmy doradztwa personalnego, banki, międzynarodowe przedsiębiorstwa informatyczne, firmy z sektora metalowego i górniczego.

  Przede wszystkim jednak z powodzeniem obsługujemy mniejsze podmioty, wymagające rzetelnego, niezawodnego i szybkiego wsparcia informatycznego: kancelarie prawne, agencje reklamowe, gabinety medyczne, biura rachunkowe, biura turystyczne i inne firmy na terenie i okolic takich miast jak: Kraków, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała czy Wrocław.

  Dysponując bogatym doświadczeniem i kompetentnym personelem zapewniamy usługi informatyczne na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest "tworzenie z pasją", dzięki której wykonane przez nas zadania i projekty IT stają się niedoścignione.

  Cieszymy się, że nasza praca znajduje uznanie wśród naszych klientów. Jednocześnie tych z Państwa, którzy nie znają naszej firmy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • GSM MASTERS – naprawa, simlocki, blokady »

  Naprawa telefonów komórkowych, palmtopów, smartphonów, PDA, nawigacji i modemów (wyświetlacze LCD, panele dotykowe, układy BGA, złącza systemowe, joysticki, ładowanie, zasięg i inne usterki). Zdejmujemy simlocki i blokady. Uaktualniamy oprogramowanie i zmieniamy języki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Sprzedajemy akcesoria GSM, doładowania pre-paid, zestawy startowe oraz części do telefonów (wyświetlacze, dotyki, taśmy, głośniki, buzery, mikrofony, joysticki, złącza i wiele innych). Większość napraw programowych wykonujemy na poczekaniu. Skupujemy uszkodzone telefony komórkowe po zalaniach, upadkach itp.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiar światłowodów »

  Lasnet tech świadczy serwis istniejących sieci bazujących o technikę światłowodową całodobowo, przede wszystkim w regionie Warmii i Mazur, ale dodatkowo na zlecenie kontrahenta w całym kraju. Nasze widełki cenowe są nadzwyczaj konkurencyjne.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Elektroniczne Jacek Kajdasz Projektowanie Wykonanie Serwis »

  Nasza misjaSEJK.pl oferuje wszechstronną pomoc swoim klientom w dostarczaniu rozwiązań zapewniających płynność działań oraz zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa prowadzonej działalności gospodarczej przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy techniki w dziedzinie elektronicznych i informatycznych systemów bezpieczeństwa.HistoriaFirma Systemy Elektroniczne Jacek Kajdasz powstała w roku 1999. W początkowym okresie swojej działalności firma świadczyła swoje usługi w zakresie budowy i serwisu różnego rodzaju układów elektronicznych. Z biegiem czasu profil firmy ewoluował w kierunku zagadnień dotyczących sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do swojej oferty usługi związane z projektowaniem, wykonaniem, administracją i konserwacją sieci komputerowych. Od momentu powstania świadczymy także usługi serwisowe oraz zapewniamy wsparcie w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań teleinformatycznych. Zadania te realizujemy do dnia dzisiejszego posiadając grono stałych, długoletnich klientów. W roku 2007 firma zaczęła specjalizować się w szeroko pojętych zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem. Swoją ofertę rozszerzyliśmy o elektroniczne systemy zabezpieczeń takie jak systemy telewizji przemysłowej CCTV, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemy kontroli dostępu KD, systemy rejestracji czasu pracy RCP.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »