Porwal - mechanizmy zegarowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porwal - mechanizmy zegarowe

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję Zakładu Zegarmistrzowskiego Waldemara Porwala z Olsztyna. Naszą specjalnością są renowacje i naprawy, w szczególności zegarów wieżowych oraz fasadowych na budynkach sakralnych czy publicznych. Realizujemy takie prace jako jedyni w województwie warmińsko- mazurskim i jako jedni z niewielu w Polsce. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Mamy duże doświadczenie - zrealizowaliśmy już wiele zadań, również związanych z zegarami zabytkowymi, jak również polegających na skonstruowaniu i zamontowaniu nowych mechanizmów. Poza tym w naszej siedzibie w Olsztynie zaświadczamy standardowe usługi zegarmistrzowskie- naprawiamy oraz sprzedajemy czasomierze wiszące oraz stojące, cyfrowe, zegarki na rękę i akcesoria do nich. Bliżej z naszą propozycją można poznać się na naszej stronie.

Szczegóły strony porwal.pl:

Podlinkuj stronę porwal.pl:

Porwal - mechanizmy zegarowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi Geodezyjne Gorzów Wlkp. »

  Firma – Zakład Usług Geodezyjnych istnieje od 1990r i cieszy się uznaniem klientów na gorzowskim rynku. Dysponuję nowoczesnym sprzętem i ogromnym doświadczeniem zdobytym w trakcie 40 lat pracy w zawodzie geodety.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium »

  Nowoczesne biuro tłumaczeń oferujące pełną gamę usług związanych z tłumaczeniami pisemnymi. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w kraju, w tym tłumaczami przysięgłymi, a także tłumaczami spoza Polski. Oferta biura obejmuje: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia ekspresowe, opracowywanie wielojęzycznych projektów tłumaczeń, a także tłumaczenia stron www oraz tekstów przeznaczonych do publikacji.
  Wykonujemy tłumaczenia z zakresu nie tylko najbardziej popularnych języków takich jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, ale także języków rzadkich jak np. język węgierski, chorwacki, słoweński, litewski i łotewski.
  Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, w połączeniu ze starannie dobranym zespołem współpracujących dla nas tłumaczy, są gwarancją profesjonalnie wykonywanych usług.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronach serwisu internetowego biura.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lux camper- wypożyczalnia camperów »

  Firma świadczy usługi w zakresie wynajmu kamperów. Nowoczesne i w pełni wyposażone pojazdy zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Przeżyj fascynującą przygodę i wybierz się w podróż kamperem z rodziną lub w gronie najbliższym. Zarezerwuj wolny termin w dobrej cenie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie »

  Od 1997 roku Ilapak w Polsce obsługuje swoich Klientów poprzez własne, bezpośrednie przedstawicielstwo, którego 100% udziałowcem jest Holding Ilapak. Dodatkowo odpowiadamy za sprzedaż oraz serwis maszyn pakujących Ilapak w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Wysoka jakość oferowanych maszyn pakujących w połączeniu z ich doskonałą obsługą przez zespół ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem otwiera możliwości owocnej i pomyślnej współpracy. Oferujemy: zespół wykwalifikowanych doradców przygotowujących odpowiednie konfiguracje maszyn, zależnie od potrzeb Klienta, kadrę inżynierską sprawującą pieczę nad produkowanymi maszynami od rozpoczęcia projektu do podpisania protokołu odbioru, autoryzowany, w pełni wykwalifikowany serwis techniczny, regularnie szkolony w szwajcarskich i włoskich fabrykach, zajmujący się instalacjami maszyn, interwencjami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi oraz doskonale wyposażony, lokalny magazyn części zamiennych.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku VAT z zagranicy »

  Noble Tax odzyskuje podatek Vat, który został zapłacony przez polskie przedsiębiorstwa na terenie UE. Zwrot podatku Vat najczęściej dotyczy: zakupu paliwa, opłat autostradowych, opłat parkingowych oraz innych kosztów poniesionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Vat zwracany jest na podstawie faktur oraz paragonów.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalizacja wag »

  Wagi elektroniczne, legalizacja wag i wzorcowanie wag to podstawowy profil firmy Wagotronik. Naprawiamy i montujemy wszystkie rodzaje wag elektronicznych. W ofercie posiadamy wagi laboratoryjne, wagi sklepowe, wagi przemysłowe.Projektujemy i wdrażamy konstrukcje stalowe wg. potrzeb klienta. Jesteśmy konkurencyjni.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAŁGORZATA DITRICH kostka brukowa łódź »

  Ogromnie doceniana na naszym rynku firma DITRICH od 1991 r. zajmuje się skuteczną i profesjonalną dystrybucją kostki brukowej oraz galanterii betonowej. W naszym rewelacyjnie różnorodnym katalogu towarów zawierają się wyłącznie przetestowane artykuły przygotowane poprzez największych światowych liderów w dziedzinie wytwórstwa kostki betonowej. Znacząca większość towaru osiągalna jest dla Państwa od ręki, składowana na naszym placu w Pabianicach. Nasz magazyn czynny jest w dni tygodnia pomiędzy godziną 7:00 a 17:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Szczegółowe informacje dotyczące firmy DITRICH oraz swoistości naszej oferty zawarto na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PKA Piotr Kazalski »

  Oferta firmy "PKA" obejmuje wynajem podnośników koszowych wraz z wykwalifikowanym operatorem. Oferujemy usługi profesjonalna zwyżką, która sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach przy czyszczeniu elewacji, odśnieżaniu dachów, wycince drzew i innych pracach na wysokości. Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »