Porwal - mechanizmy zegarowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porwal - mechanizmy zegarowe

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję Zakładu Zegarmistrzowskiego Waldemara Porwala z Olsztyna. Naszą specjalnością są renowacje i naprawy, w szczególności zegarów wieżowych oraz fasadowych na budynkach sakralnych czy publicznych. Realizujemy takie prace jako jedyni w województwie warmińsko- mazurskim i jako jedni z niewielu w Polsce. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Mamy duże doświadczenie - zrealizowaliśmy już wiele zadań, również związanych z zegarami zabytkowymi, jak również polegających na skonstruowaniu i zamontowaniu nowych mechanizmów. Poza tym w naszej siedzibie w Olsztynie zaświadczamy standardowe usługi zegarmistrzowskie- naprawiamy oraz sprzedajemy czasomierze wiszące oraz stojące, cyfrowe, zegarki na rękę i akcesoria do nich. Bliżej z naszą propozycją można poznać się na naszej stronie.

Szczegóły strony porwal.pl:

Podlinkuj stronę porwal.pl:

Porwal - mechanizmy zegarowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chirurgia plastyczna »

  Raczkowska - chirurgia plastyczna, operacje plastyczne Kraków. M. Raczkowska-Muraszko - profesjonalna chirurgia plastyczna Kraków, woj. małopolskie. Oferuje Państwu odsysanie tłuszczu, korekcje nosa, terapia laserowa, powiększanie piersi, korekcje uszu, operacje plastyczne. Zapraszamy Państwa - powiększanie piersi, operacje plastyczne w Krakowie.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kraków, przewóz i transport mebli »

  Specjalnością firmy ELEPHANT-TRANS są kompleksowe przeprowadzki w Krakowie. Na terenie całej Polski specjaliści organizują przewóz mebli, dokumentacji, towarów i ładunków nietypowych np. dzieł sztuki, ciężkich urządzeń, kas pancernych, pianin, fortepianów itd. Szeroki zakres świadczeń firmy ELEPHANT - TRANS pozwala organizować na terenie Krakowa przeprowadzki mieszkań, biur i instytucji, przeprowadzki wewnątrz budynku, przeprowadzki hal produkcyjnych itd. Oprócz transportu wykwalifikowani specjaliści pomagają zapakować i rozpakować wszystkie meble i inne urządzenia. Firma zabezpiecza też i przechowuje cudze mienie. Ze względu na swoją kompleksowość ELEPHANT - TRANS organizuje przeprowadzki za granice, ale również pomaga przewieźć bagaże np. z Irlandii, Anglii, czy Niemiec w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja fundamentów »

  Szukasz firmy, która może profesjonalnie i niedrogo wykonać dla Ciebie gruntowny remont? Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy AlfaOmega z siedzibą w Krakowie. Oferujemy swoim klientom usługi remontowe związane z docieplaniem i ocieplaniem budynków a także remonty domów, mieszkań i powierzchni biurowych. Wśród naszych propozycji znajdziecie m. in. murowanie ścian i kominów, montaż okien i drzwi, układanie glazury i terakoty, adaptacje poddaszy i adaptacje pomieszczeń oraz wykonywanie ogrodzeń i izolacji fundamentów. Ocieplając elewacje stosujemy najnowocześniejsze materiały o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Jesteśmy firmą debiutującą w Internecie, ale nasze doświadczenie w zakresie robot budowlanych jest już wielopokoleniowe. Zostawiliśmy za sobą rzesze zadowolonych klientów, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie poprzez realizowanie kolejnych inwestycji i poleceń.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Muster- firma sprzątająca »

  Firma świadczy profesjonalne usługi sprzątania i czyszczenia obiektów. Wieloletnia działalność w branży,
  wykwalifikowani pracownicy i doskonałe zaplecze techniczne i logistyczne. Perfekcyjne rezultaty końcowe za każdym razem. Powierz sprzątanie najlepszym i skorzystaj z dobrej oferty.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport drewna - handel drewnem »

  Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się handlem drewnem (kominkowym, opałowym, stosowym, paletowym) oraz transportem drewna na terenie całego kraju. Dysponujemy profesjonalnymi samochodami ciężarowymi marki MAN w pełni dostosowanymi do załadunku i rozładunku drewna w warunkach leśnych jak i przemysłowych. Dodatkowo posiadamy doświadczenie przy transporcie sadzonek oraz obsłudze Gospodarstw Leśnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Nasienna »

  Agencja Nasienna Sp. z o. o. w Lesznie powstała we wrześniu 2003 roku. Założycielami było 7 polskich spółek hodowli roślin rolniczych.W listopadzie 2006 roku do grona wspólników Agencji Nasiennej przystąpiło 6 spółek powiązanych z hodowlą zagraniczną, a w następnych latach kolejne 2 spółki. W listopadzie 2010 roku dołączyło 6 spółek hodowli ziemniaka. Obecnie Agencja Nasienna jest organizacją hodowców, reprezentującą 19 hodowców.Przyczyny powołania Agencji Nasiennej: - bardzo niski udział kwalifikowanego materiału siewnego w zasiewach, wpływający negatywnie na konkurencyjność krajowego rolnictwa w UE; - szkodliwość nielegalnego obrotu nasionami dla hodowców, rolników i całego legalnego rynku nasiennego; - udzielanie wsparcia odpowiedzialnym firmom nasiennym, które przygotowują dla rolników materiał siewny wysokiej jakości i rzetelnie rozliczają się z właścicielami odmian; - straty ponoszone przez rolników stosujących niskiej jakości nasiona, pochodzące z nielegalnego obrotu; - wdrożenie i realizacja kontroli korzystania z odstępstwa rolnego.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remont nagrobków Szczecin - Usługi kamieniarskie Szczecin »

  Firma zajmuje się szeroko rozumianymi usługami kamieniarskimi, do których zaliczyć można m.in. remont nagrobka, renowacja nagrobka, podnoszenie zapadniętych nagrobków oraz podnoszenie przechylonych nagrobków. Kamieniarstwo-Serwin zajmuję się również układaniem posadzek przy nagrobkach z kostki granitowej lub płytek. Usługi kamieniarskie obejmują swoim zasięgiem cmentarz centralny w Szczecinie, oraz cmentarze w promieniu 20 km od miasta Szczecin . Każde zlecenie traktuję się indywidualnie, ponieważ dla Firmy ważne jest budowaniu relacji z klientami opartych na zaufaniu więc mogą mieć Państwo pewność, że każda usługa zostanie wykonana perfekcyjnie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Jeśli szukają Państwo pomysłu na zagospodarowanie terenu przy nagrobku, to zapraszam do naszej galerii gdzie znajduje się wiele różnych wzorów ułożonych posadzek. Zapraszamy do odwiedzania strony i korzystania z naszych usług. Krzysztof Serwin.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU INSTAL chłodnictwo »

  W Słupsku znajduje się firma Instal oferująca sprzedaż artykułów sanitarnych i grzewczych. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2006 roku. Wszystkie proponowane przez nasz zakład produkty pochodzą od najlepszych producentów. Od 30-06-2010 r. nieustannie bierzemy udział w projekcie Rzetelna Firma, a także udostępniamy szereg wiadomości świadczących o naszej wiarygodności. Dobra komunikacja to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Angażujemy jedynie sumiennych pracowników, zatem z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Nasi pracownicy czynnie uczestniczą w licznych szkoleniach i kursach co potwierdzają liczne certyfikaty. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pucuś - fachowe porządki »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Pucuś. Powstaliśmy kilka lat temu i od tamtej pory systematycznie rozszerzamy grono zadowolonych Zleceniodawców. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości obiektów mieszkalnych, szczególnie tych należących do wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Zajmujemy się także konserwacją i utrzymaniem obszarów wspólnych spółdzielni a dodatkowo utrzymaniem zieleni miejskiej. Przyjmujemy każde zlecenie, dla którego sporządzamy spersonalizowany kosztorys według wskazówek Zleceniodawców. Do prac używamy fachowego sprzętu i specjalistycznych środków czystości. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, kompetentne doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w biurze w Warszawie. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Usług Serwisowych Polska Sp. z o.o. »

  Firma specjalizuje się w naprawie maszyn i urządzeń, obróbce skrawaniem, spawaniu, regeneracji części maszyn i urządzeń przemysłowych.

  Działamy na rynku usług serwisowych. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą maszyn i urządzeń w różnych gałęziach przemysłu. Grupujemy pracowników z wysokimi kwalifikacjami i aktualnymi uprawnieniami, wyspecjalizowanych w naprawach mechanicznych urządzeń, spawalnictwie, a także obróbce skrawaniem.
  Posiadamy własny park maszynowy: kombajn spawalniczy, palnik do napylania powierzchni twardymi materiałami, tokarki, frezarki, szlifierki, spawarki, stanowiska montażowe i co najważniejsze - mamy umiejętności oraz znamy technologie do ich wykorzystania. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować usługi w zakresie obróbki mechanicznej i spawalniczej. Wspieramy działy utrzymania ruchu. Zajmujemy się także wykonawstwem podzespołów, zespołów i elementów zamiennych do maszyn i urządzeń oraz wykonujemy konstrukcje stalowe. Aby poszerzyć naszą ofertę i jednocześnie zaspokoić oczekiwania rynku, aktualnie wdrażamy nowe technologie spawalnicze, korzystając z dorobku firm.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »