Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 101 Odwiedziny googlebot 83

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych oraz pomoc przy ich realizacji. Wiem, jak trudno jest znaleźć osobę o której można z czystym sercem powiedzieć dobry prawnik. Szczecin dodatkowo jest specyficznym miejscem, gdzie jest mało kancelarii. Dlatego zapraszamy na nas się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza Kancelaria Adwokacka dostarcza zaawansowaną obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wspomagamy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o utwierdzonej pozycji na rynku. Elementarnymi filarami postępowania Kancelarii jest kompetencja, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach także dostosowanie do sytuacji finansowej klienta. Kancelaria zapewnia Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Kancelaria świadczy pomocą prawną (porady i konsultacje prawne) klientom indywidualnym, jak również reprezentuje interesy klientów przed sądami wszystkich instancji oraz przed innymi organami. Oferta dla firm obejmuje usługi w aspekcie bieżącej obsługi prawnej, dochodzenia roszczeń, przetwarzania i opiniowania umów oraz inne. Doświadczenie zawodowe i życiowe w połączeniu z profesjonalizmem i efektywnością zapewnia najwyższą jakość naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA DANUTA WRÓBEL kancelaria notarialna »

  Toruńska kancelaria notarialna kierowana przez Panią Danutę Wróbel dokonuje następujących czynności prawnych: sporządza umowy w formie aktu notarialnego, sporządza umowy z podpisem notarialnie poświadczonym, sporządza akty posiadania dziedziczenia, doręcza oświadczenia, sporządza protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, poświadcza podpisy, sporządza wypisy i wyciągi dokumentów, sporządza projekty aktów notarialnych i innych dokumentów, oraz inne czynności przynależne ustawowo. Prowadząca kancelarię Notariusz ma wieloletnie doświadczenie w zakresie wszystkich spraw z zakresu czynności powierzonych notariuszom. Kancelaria pracuje miedzy 9 a 16 jednak w szczególnych okolicznościach istnieje możliwość sporządzenia czynności w innych godzinach oraz poza siedzibą Kancelarii. Więcej informacji znajduje się na stronie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Zielona Góra - Anna Wolska »

  Nasza kancelaria reprezentuje zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Działamy na terenie Zielonej Góry. Oferujemy pomoc prawną w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym, gospodarczym i innych. Reprezentujemy klientów również w sądach i urzędach.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Usługi prawne Toruń »

  Kancelaria adwokacka w Toruniu świadczącą profesjonalną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa pracy, a także prawa gospodarczego. Wykonujemy zlecenia dotyczące przygotowania pism oraz opinii prawnych, a także reprezentowania przed sądami. Prawnicy biura zajmują się zagadnieniami prawa nieruchomości oraz prawa umów, dzięki czemu świadczymy usługi związane z ochroną własności nieruchomości, rozwiązywaniem sporów wynikających z umów najmu i dzierżawy, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, zniesienia współwłasności nieruchomości. Kancelaria doradza pracownikom i pracodawcom w zakresie ich praw oraz obowiązków. Reprezentuje także klientów przed sądami pracy. Adwokaci zajmują się także prowadzeniem spraw spadkowych - o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku oraz spraw o zachowek.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SADOWY JAROSŁAW GARDOCKI BRODNICA »

  Osobom zainteresowanym usługami komorniczymi polecamy ofertę Kancelarii Komorniczej z Brodnicy, trudniącej się egzekucjami należności na obszarze Rzeczypospolitej. Kancelaria ta ustala mienie dłużnika, zajmuje je a następnie sprzedaje. Działa w oparciu o długoletnie doświadczenie, jakie umożliwia jej realizowanie usług na najwyższym poziomie. W związku z tym, jeśli potrzebujesz odzyskać swoje należności, odwiedź koniecznie tę stronę internetową i zapoznaj się z przedstawioną na niej ofertą. Odnajdziesz tam również szereg ważnych wniosków niezbędnych w procesie komorniczym a także informacji na temat przeprowadzanych i zrealizowanych już licytacji komorniczych. Serdecznie zapraszamy:

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Gdańsku - porady prawne, pisma procesowe, zastępstwa procesowe »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Przestrzelskiej w Gdańsku zapewnia profesjonalną obsługę prawną na terenie przede wszystkim Gdańska, Gdyni i Sopotu w zakresie m.in.:
  - prawa cywilnego (np. niewykonanie lub nienależyte wykonanie umów, odszkodowania, naruszenie dóbr osobistych, prawo nieruchomości, prawo spadkowe),
  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi),
  - prawa karnego i prawa wykroczeń,
  - spraw dot. odpowiedzialności zawodowej lekarzy,
  - ochrony praw konsumentów,
  - prawa administracyjnego.
  Głównym celem Kancelarii jest skuteczne, satysfakcjonujące i możliwie szybkie rozwiązanie problemów prawnych Klientów. Kancelaria gwarantuje nie tylko wysoką jakość usługi, ale i obsługi, a to poprzez dbanie o właściwą komunikację z Klientem, bieżące oraz rzetelne informowanie go o stanie sprawy.
  Adwokat Karolina Przestrzelska sporządza pisma procesowe (pozwy, wnioski, zarzuty do opinii itd.), pisma przedprocesowe (wezwania do zapłaty, reklamacje itp.), środki odwoławcze (apelacje, zażalenia, odwołania, skargi itd.) oraz zapewnia reprezentację m.in. przed sądami, organami administracji i organami ścigania. Udziela porad prawnych ustnie oraz pisemnie, opracowuje pisemne opinie prawne – analizy przedstawionych problemów prawnych, sporządza projekty umów oraz ugód, opiniuje i koryguje projekty umów, ugód oraz innych dokumentów przedstawionych przez Klientów.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - kancelaria adwokacka z Gdańska - odszkodowania rozwód Gdańsk »

  Profesjonalna, skuteczna i tania kancelaria adwokacka z Gdańska. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy prawnej. Najważniejsze dla nas jest zawsze dobro Klienta!

  Specjalizujemy się w:
  - sprawach rozwodowych, rozwodach, sprawach o podział majątku,
  - odszkodowaniach.

  Kancelaria ma dobrą renomę, została założona przez adwokat z Gdańska – Natalię Bukowską-Draganik

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź mec. Kucwaj-Zarzycka »

  Dobry prawnik na terenie Łodzi.
  Kancelarię Adwokacką prowadzi skuteczny obrońca - Monika Kucwaj-Zarzycka. Kancelaria adwokacka od lat specjalizuje się w odszkodowaniach, szczególnie rekompensatach za wypadek w drodze do pracy oraz niesłuszne zwolnienie z pracy.
  Duża praktyka gwarantuje umiejętnego zapewnienia opieki prawnej.
  Kancelaria adwokacka zapewnia usługi prawne na terenie Łodzi oraz Zgierza, Tomaszowa Mazowieckiego i Łowicza.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania uk »

  Życie nie ułożyło się po Twojej myśli? Wniosłeś do sądu papiery o rozwód warszawa i teraz szukasz dobrego specjalisty? Jeżeli chcesz, żebyśmy za Ciebie załatwili większość formalności i jeżeli zależy Ci na pozytywnym zakończeniu sprawy, to zgłoś się do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pomożemy zebrać niezbędne dokumenty i będziemy Cię reprezentować w sądzie.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »