Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Monika Jurkiewicz »

  Kancelaria wyspecjalizowana w prawie pracy, prawie gospodarczym. Oferuje usługi prawne ukierunkowane na rozwiązywanie najbardziej złożonych problemów np zakresu czasu pracy, zatrudniania kadry managerskiej, mobbingu i dyskryminacji w zatrudnieniu, negocjacji ze związkami zawodowymi, procesów z zakresu prawa pracy, a także wszelkich procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin - Mariusz Lewandowski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Lewandowskiego świadczy usługi prawne oraz szkoleniowe na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Zgodnie z profilem wykonywanej działalności zawodowej, Kancelaria skupia się na świadczeniu pomocy prawnej i usług prawnych (zastępstwo procesowe, opinie prawne, pisma procesowe, projekty umów, wszelkiego rodzaju wnioski i środków odwoławczych, a także porady prawne).

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

  Miejscem świadczenia usług prawnych jest Lublin, ale również województwo lubelskie, a w razie potrzeb Naszych klientów także obszar kraju.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gorzów »

  Kancelaria prawnicza Damian Czwojdziński to firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem zajmując się wykonywaniem pomocy prawnej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz innych osób prawnych i instytucji. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi sądami w Polsce. Działamy na rzecz walki o odszkodowania z tytułu zadośćuczynienia oraz windykacją należności za niespłacone zobowiązania. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Zapewniamy wysoką jakości usług prawnych oraz pomoc w egzekwowaniu prawa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radomsko »

  Strona kancelarii notarialnej w Radomsku należącej do notariusza Konrada Skury. Notariusz sporządza akty notarialne (sprzedaże, darowizny, zniesienia współwłasności, działy spadku), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem. Kancelaria notarialna mieści się w centrum Radomska.

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwodowy »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego z Warszawy to miejsce, w jakim mogą Państwo liczyć na niezwykle profesjonalną pomoc prawną. Nasz zespół to doświadczeni adwokaci, którzy specjalizują się od lat w wielu sprawach rodzinnych. Posiadamy wysokie kompetencje potwierdzone licznymi sukcesami. Nasi adwokaci specjalizują się w pomocy w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Oferujemy za każdym razem profesjonalną i kompleksową pomoc prawną. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia naszego zakresu usług na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Gdańsk Sopotk - Trójmiasto (Sąd Rejonowy Gdynia). Wniosek egzekuzyjny wzór »

  Jesteś wierzycielem lub dłużnikiem?
  Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego Tomasza Draganika, który pełni swoją funkcję przy Sądzie Rejonowym w Gdyni.
  Swoją działalnością obejmuje całą Polskę, a obszar w którym szczególnie skupiają się jego zleceniodawcy to Gdynia, Gdańsk i Sopot – Trójmiasto. Charakteryzuje się wysoką ściągalnością należności, kompleksowa obsługą oraz terminowością.
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne informacje dla wierzyciela oraz dłużnika. Umieściliśmy mnóstwo przydatnych dokumentów do ściągnięcia np. wzór wniosku egzekucyjnego.
  Oferujemy przegląd prowadzonych przez nas licytacji komorniczych na stronie www naszej kancelarii komorniczej oraz na stronie komornik.pl.
  Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu nawiązania współpracy.
  Kancelaria komornicza Tomasz Draganik.
  Wpis ma charakter informacyjny.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rozwód Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój »

  Strona poświęcona tematyce spraw o rozwód i separacje, w tym sprawach związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Bloga prowadzi Adwokat Patryk Riedel specjalizujący się w sprawach o rozwód i separacje. Mecenas prowadzi kancelarie w trzech miastach - Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój i Katowice. Preferowany jest kontakt telefoniczny lub mailowy, ze względu na duża ilość spraw i częste przebywanie adwokata w Sądzie.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Umowa deweloperska - umowa-deweloperska.com/ »

  Potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie kontaktu z deweloperami w sprawie mieszkań? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii z Wrocławia. Zajmujemy się wieloma aspektami tej współpracy. Zajmujemy się prowadzeniem spraw sądowych przeciwko deweloperom, opiniowaniem umów czy też prowadzeniem negocjacji. Oferujemy doświadczenie, zaangażowanie oraz skuteczność. Zaufanie naszej kancelarii to doskonały pomysł.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online - Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego udziela porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług. Szybko i bez wychodzenia z domu otrzymaj wsparcie prawne przez internet.

  Prawo cywilne | Prawo rodzinne | Prawo gospodarcze. Umowy i pisma procesowe.

  Obsługa osób fizycznych i firm.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »