Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Detektywi - detektyw Koszalin, usługi detektywistyczne, wariograf »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Konieczny Polak - obsługa przedsiębiorstw »

  Kancelaria Prawna Konieczny Polak w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, w tym obsługa procesów inwestycyjnych, obsługa prawna nieruchomości, przekształcenia przedsiębiorstw, prawo reklamy i marketingu. Kancelaria posiada wykwalifikowany zespół radców prawnych i prawników oraz gotowe rozwiązania prawne możliwe do zastosowania w codziennej praktyce gospodarczej. Kancelaria doradza i uczestniczy również w realizacji złożonych procesów inwestycyjnych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jerzego Chojki »

  Kancelaria Jerzego Chojki z siedzibą we Wrocławiu adresuje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Kancelaria chętnie podejmie się reprezentowania swoich klientów przed dowolnego typu instytucją, m.in. przed sądem powszechnym, organami państwowymi a także przed organami ścigania. Każda sprawa traktowana jest oczywiście indywidualnie przy zachowaniu stosownej dyskrecji.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Bartnika z siedzibą w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8. Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi, a także negocjacjami umów, udzielaniem porad prawnych. Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz gorzów »

  Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

  Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

  Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  Zakres usług:

  • sporządza akty notarialne;

  • sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

  • sporządza poświadczenia;

  • doręcza oświadczenia;

  • spisuje protokoły;

  • sporządza protesty weksli i czeków;

  • przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

  • sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

  • sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

  • sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Arleta Dub-Brych »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub-Brych świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i organów administracji. Klientom zapewniamy obsługę prawną i doraźną pomoc. Udzielamy porad, konsultacji, reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe, opinie, projekty aktów prawnych, umów. Kancelaria świadczy usługi prawne na terenie całego województwa śląskiego. Od niedawna otwarta została filia kancelarii w Zawierciu.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy »

  Miałeś wypadek podczas pracy lub w drodze do niej? Jeśli tak a nie możesz liczyć na należne Tobie odszkodowanie ze strony ubezpieczyciela, pracodawcy czy ZUS-u, to koniecznie już teraz postaw na ofert ę naszej kancelarii prawnej. Nasza Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź mieszcząca się w Lublinie od lat specjalizuje się w wielu sprawach związanych z wypadkami przy pracy. Posiadamy doświadczonych adwokatów oraz współpracujemy ze specjalistami w tej dziedzinie, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe oraz skuteczne usługi.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz »

  Dzięki kancelarii radcy prawnego Kamila Koźlińskiego instytucje publiczne, podmioty gospodarcze, a także osoby fizyczne mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę związaną między innymi z prawem cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, konsumenckim, spadkowym, handlowym, czy prawem pracy. Kancelaria pomaga też swoim klientom obsługiwać wierzytelności i windykować należności. Zespół kancelarii Kamila Koźlińskiego cechuje indywidualne podejście do klienta i pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »