Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Ochrony Dłużnika- Oddłużanie osób- Kraków »

  Oferta naszej firmy skierowana jest do osób nie mogących zaciągać zobowiązań finansowych ze względu na negatywną historię kredytową bądź zaleganie w innych instytucjach takich jak telefonie komórkowe, spółdzielnie mieszkaniowe etc.nnW skład naszej oferty wchodzą trzy niedrogie produkty standardowe dopasowane do najczęściej spotykanych problemów z wierzycielami jak i czwarty, potężny produkt dostosowywany indywidualnie po dokonaniu wstępnej analizy. Cena za spokój, jakim cieszą się nasi klienci, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy waha się pomiędzy 149, a 519 złotych.nnBez względu na poziom zadłużenia klienta dajemy mu gwarancję na dostarczenie najlepszej drogi do szybkiego rozwiązania jego problemowej sytuacji.nnOferujemy niedrogi, sprawdzony sposób na to, aby w krókim czasie zapewnić Ci spokój wynikający z uregulowania wszelkich spraw między Tobą, a wierzycielem. Jeśli masz problem ze spłatą zobowiązań nie czekaj ani chwili! Wypełnij formularz internetowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie już teraz, aby nasi doświadczeni Radcy mogli szybko zacząć działać dla Twojej korzyści!

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Częstochowa »

  Strona kancelarii notarialnej w Częstochowie, która oferuje usługi notarialne, porady prawne, pomoc notariusza w pełnym zakresie. Kancelaria wykonuje wszystkie czynności przewidziane w ustawie prawo o notariacie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism, wzory umów, podań, formularzy, dla każdego »

  Największy w Internecie katalog wzorów umów, wniosków, pozwów i pism prawnych. Strona zawiera wzory do pobrania w edytowalnym formacie word. Katalog powstał z myślą o tanim dostępie do prawa i skierowany jest do wszystkich potrzebujących tego typu treści. Wzory na stronie skatalogowano według kategorii prawnych: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy rejestrowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, obrót prawny, testamenty i darowizny - ułatwiając nawigację. Korzystanie ze strony oszczędza czas i pieniądze wydane na prawnika.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-kancelaria24.pl - Porady prawne przez Internet »

  Porady prawne przez Internet, świadczenie usług prawnych, opinie prawne, doradztwo prawne, obsługa prawna osób, firm, prawa autorskie, patenty, windykacja, dług, pozew, apelacja, spadek, odszkodowanie, zakładanie spółek.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria JKP - Windykacja »

  Prawo cywilne i windykacja to specjalizacja Kancelarii JKP, więc jeśli masz kłopoty prawne, które podlegają pod wspomnianą dziedzinę, to jak najszybciej powinieneś udać się właśnie w to miejsce. Twoje problemy w mig rozwiąże wspomniana Kancelaria. Obsługa prawna jest w pełni profesjonalna, więc jeśli wybierzesz Kancelarię JKP, to z całą pewnością będziesz zadowolony z jej usług. Prawo podatkowe, prawo spółdzielcze czy też prawo nieruchomości to tylko niektóre z dziedzin, jakimi zajmują się jej pracownicy. Nieznajomość prawa szkodzi, a ci ludzie mogą poszczycić się jego bardzo dobrą znajomością!

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gorzów »

  Kancelaria prawnicza Damian Czwojdziński to firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem zajmując się wykonywaniem pomocy prawnej dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej na rzecz przedsiębiorców oraz innych osób prawnych i instytucji. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi sądami w Polsce. Działamy na rzecz walki o odszkodowania z tytułu zadośćuczynienia oraz windykacją należności za niespłacone zobowiązania. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszymi usługami. Zapewniamy wysoką jakości usług prawnych oraz pomoc w egzekwowaniu prawa.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kuczyńscy B.P., Młynarski W. Kancelaria notarialna Sp. P. notariusze grodzisk mazowiecki »

  Kancelaria Notarialna. B. Kuczyńska, P. Kuczyński, W. Młynarski. Notariusze Sp.P. działa precyzyjnie z prawami nadanymi za sprawą Ministra Sprawiedliwości. Notariusze pracujący w kancelarii notarialnej pełnią obowiązki notarialne na terenie kancelarii w Grodzisku Mazowieckim, a na stosowną prośbę swoich klientów, również w innym możliwym miejscu. Trzeba pamiętać, że notariusz jest osobą zaufania zbiorowego i podlega obronie, a kto działa na szkodę notariusza, która łamie dobre imię notariusza winien wiedzieć, że podlega karze grzywny, ograniczenia wolności bądź więzienia. Dokładny opis pracy kancelarii pozostał ujęty na witrynie WWW.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA A.BRATKOWSKI prawo karne »

  Mieszcząca się w Lublinie Kancelaria Adwokacka Adam Bratkowski obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Przyjmujemy sprawy z obszaru prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego oraz cywilnego. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, komornikami oraz organami administracji publicznej. Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych z wypadków komunikacyjnych. Kancelaria sporządza pisma odwołań od decyzji organów administracji publicznej, lub skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Można się kontaktować telefonicznie, mailowo albo osobiście. Więcej wiadomości opublikowanych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kluczbork - Kancelaria Prawna Więcławik & Huszno »

  Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno to młoda lecz dynamicznie rozwijająca się kancelaria.
  Adwokaci chętnie pomogą w kwestiach takich jak na przykład:
  - sprawy rozwodowe,
  - uzyskanie alimentów na dziecko,
  - podział majątku,
  - nierozstrzygnięte kwestie spadku,
  - naruszenie praw pracownika.
  Zachęcamy również bardzo serdecznie do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Kluczborka, Olesna, Namysłowa i okolic.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Michałowicach »

  Notariusz Grzegorz Mardyła zajmuje się obrotem nieruchomościami i sporządzaniem protokołów ze zgromadzeń spółek i innych osób prawnych na terenie gminy Michałowice, Iwanowice, Zielonki, Kocmyrzów Luborzyca, Słomniki i Kraków.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »