Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego »

  Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego działa na terenie Warszawy i to właśnie do mieszkańców stolicy i jej najbliższych okolic kierowane są świadczone przez nią usługi. Nie oznacza to jednak, że nie mogą z nich korzystać również osoby wywodzące się z innych części kraju zwłaszcza, że kancelaria adwokacka Warszawa oferuje swoje wsparcie nie tylko osobom fizycznym, ale i tym, które prowadzą działalność gospodarczą. Szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi: windykację należności, prawo rodzinne, spadkowe i prawo pracy, pracownicy kancelarii chętnie udzielają jednak również innych porad prawnych starając się pomóc w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - rozwody i odszkodowania w Gorzowie Wielkopolskim »

  Prawo jest taką dziedziną, gdzie najlepiej nie polegać tylko i wyłącznie na własnym przekonaniu czy myśleniu. Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, swą wiedzą i pasją służy Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki. Pomoże Państwu z każdym zagadnieniem prawnym, jednak szczególnie specjalizuje się staraniami o odszkodowania oraz w rozwodach. Jeśli jesteście Państwo z Gorzowa czy okolic i potrzebujecie Państwo dobrego i zdolnego Adwokata, skorzystajcie Państwo z usług Kancelarii Prawnej Oskar Hładki w Gorzowie Wielkopolskim.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Anna Chilińska, tel. 509346351 »

  Podstawowym przedmiotem działalności Kancelarii jest obsługa prawna na rzecz podmiotów gospodarczych oraz doradztwo prawne dla klientów indywidualnych. Misją Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb klientów. Zajmujemy się udzielaniem porad i konsultacji prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych oraz tworzeniem umów i wniosków.Udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa; w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, tj. w siedzibie firmy, telefonicznie, drogą elektroniczną. Jest to najczęściej praktykowany sposób świadczenia pomocy prawnej, wynika to z ogromnej liczby przepisów prawa oraz ich zawiłości. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Oferujemy usługi księgowe firmą i osobą fizycznym z terenu Szczecina. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ksiąg przychodów i rozchodów, a także sprawami kadrowo-płacowymi. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie. Pomagamy w formalnościach i sprawach urzędowych. Poszukujesz rzetelnego biura rachunkowego w Szczecinie? Zadzwoń do nas! Biuro czynne: pon.-pt. 10-16.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Warszawa »

  Przedstawiamy Państwu kancelarię odszkodowawczą specjalizującą się w szybkim i efektywnymnuzyskiwaniu odszkodowań za poniesione szkody.nDziałamy w zakresie uzyskiwania rekompensat za służebność przesyłu, błędy medyczne oraz zanróżnego rodzaju wypadki ( drogowe, śmiertelne, przy pracy, w szkole, w rolnictwie ).nProponujemy fachową i w pełni profesjonalną pomoc w wyżej wymienionym zakresie.nNasza siedziba mieści się w Warszawie.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bartoszuk.com »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Bartoszuk z Krakowa jest miejscem, w jakim już dziś klienci indywidualni oraz biznesowi mogą liczyć na niezwykle profesjonalne usługi prawne. Zapewnia ona każdemu klientowi pełną obsługę prawną doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Posiada ona doświadczenie na rynku w wielu dziedzinach prawniczych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Tucholi »

  Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Komornik dokonuje czynności egzekucyjnych związanych z poszukiwaniem majątku dłużnika.
  Egzekwowanie należności:
  - z rachunków bankowych dłużników- z wierzytelności przysługujących dłużnikowi z Urzędu Skarbowego z tytułu zwrotu VAT oraz nadpłat w podatku od osób fizycznych- zajmuje ruchomości dłużników oraz przeprowadza licytacje tychże ruchomości- przeprowadza sprzedaż zajętych ruchomości w trybie komisowym- zajmuje wierzytelności z tytułu wykonywanych przez dłużników umów cywilno- prawnych tj. umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy agencyjne- prowadzi egzekucje z nieruchomości należących do dłużników - prowadzi egzekucję alimentów- wystawia zaświadczenie związane z funduszem alimentacyjnym- wprowadza w posiadanie nieruchomości- odbiera ruchomości- wykonuje eksmisje
  Prowadzenie egzekucji to inaczej odzyskiwanie należności, windykacja należności, zwrot majątku przysługującego wierzycielowi.
  Komornik Tuchola - obszar działania: Świecie, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Więcbork, Śliwice, Lubiewo, Cekcyn, Kęsowo, Sośno, Kamień Krajeński

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Chrzanowie »

  Kancelaria Radcy Prawnego Daria Ozga – Kurdziel to kancelaria z siedzibą w Chrzanowie. Jej oferta jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, podmiotów publicznych, jak i firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie rzeczowym, prawie cywilnym, prawie karnym, prawie rodzinnym, etc. Jeżeli zatem potrzebujesz pomocy ze stworzeniem skargi, odwołania, pozwu czy też umowy – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, skorzystaj z usług kancelarii, a Twoja sprawa z pewnością zostanie potraktowana priorytetowo.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Łódź - pomykala.com.pl »

  Cezary Pomykała prowadzi własną kancelarię radcy prawnego z siedzibą w Łodzi. Klienci mogą liczyć na pełen zakres usług prawnych, w tym w szczególności w zakresie przygotowywania dokumentacji rejestrowej dla fundacji i stowarzyszeń, przygotowywanie uchwał, statutu, regulaminów, jak też i nadzór nad ochroną danych osobowych, zabezpieczenia w kontekście GIODO.

  Data dodania: 20 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Łódź »

  Skuteczny-adwokat.com to internetowa wyszukiwarka kancelarii adwokackich. Dzięki naszemu serwisowi dowiedzą się Państwo jaki adwokat łódź jest warty polecenia, a których należy omijać. Niezależny ranking prawników z całej polski, to doskonała propozycja dla tych osób, które nie mają czasu, ani chęci, aby samodzielnie wyszukać porządnego adwokata. Dzięki opinią byłych klientów, mają Państwo bardzo przejrzysty obraz poszczególnych kancelarii adwokackich. Dzięki podziałowi na specjalizacje błyskawicznie odnajdą Państwo interesującego was fachowca.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »