Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot i Joanna Gągała-Zając »

  Joanna Greguła jest notariuszem od 1982 roku. Początkowo pracowała jako notariusz w Państwowym Biurze Notarialnym w Krakowie. Od 1 lutego 1992 roku prowadziła Kancelarię Notarialną w Krakowie.
  Od maja 1997 roku Kancelaria prowadzona była w formie spółki cywilnej przez notariusza Joannę Gregułę i notariusza Tomasza Kota (poprzednio asesor notarialny w Kancelarii Notarialnej Joanny Greguły).

  W kwietniu 2009 roku do spółki cywilnej przystąpiła notariusz Joanna Gągała-Zając (poprzednio asesor notarialny w Kancelarii Notarialnej Joanny Greguły i Tomasza Kota).

  Notariusz dokonuje następujących czynności:

  1.sporządza akty notarialne;
  2.sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  3.sporządza poświadczenia (własnoręczność podpisu; zgodność odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem; daty okazania dokumentu; pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu);
  4.doręcza oświadczenia;
  5.spisuje protokoły;
  6.sporządza protesty weksli i czeków;
  7.przyjmuje na przechowanie dokumenty,
  pieniądze i papiery wartościowe;
  8.sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  9.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów,
  oświadczeń i innych dokumentów;
  10.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo cywilne gdynia »

  Kancelaria adwokacka Jacek Bruss - prawnik i adwokat Gdynia. Wieloletnie doświadczenie - orzekanie w sądzie, praca w charakterze radcy prawnego. Kancelaria adwokacka z siedzibą w Gdyni działa na terenie całego kraju. Pomoc prawna obejmująca prawo cywilne, rodzinne, karne i spadkowe, sprawy z elementem zagranicznym i przeciwko małoletnim także ugodowe próby rozwiązywania sporów. Prawnik i adwokat Gdynia - sprawa karna, spadek, adopcja, rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska i ojcostwo. Kancelaria zaprasza - adwokat Gdynia. Począwszy od doradztwa poprzez sprawy przed sądami wszystkich instancji i do definitywnego rozwiązania problemu.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Eleonora Tubis - porady prawne w Krakowie »

  Witryna internetowa kancelarii adwokat Eleonory Tubis świadczącej usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, spadkowego, karnego, prawa pracy, prawa karnego, jak również innych dziedzin prawa na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców zawiera szczegółowy opis prowadzonych przez kancelarię spraw, opis wykształcenia i doświadczenia zawodowego adwokat Eleonory Tubis, a ponadto bieżące informacje z działalności kancelarii.

  Strona zawiera także opis działalności kancelarii w języku rosyjskim i litewskim, albowiem kancelaria oferuje obsługę prawną także w tych językach.

  Kancelaria oferuje ustne i pisemne porady prawne, przygotowanie opinii prawnych i dokumentów mających znaczenie prawne, w tym również w języku rosyjskim i litewskim, jak również zastępstwo procesowe przed sądami oraz organami wymiaru sprawiedliwości oraz administracji publicznej.

  Kancelaria zapewnia jasne i przejrzyste warunki rozliczeń finansowych za świadczone usługi prawne, uwzględniające potrzeby i możliwości klientów.

  Najważniejszym celem kancelarii jest satysfakcja klientów z jakości, terminowości i ceny świadczonych na rzecz klientów usług prawnych.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Kancelaria prawna świadczy profesjonalne doradztwo na każdym etapie funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

  Bogate doświadczenie kancelarii i ciągłe dążenie do jak najwyższej jakości usług prawnych sprawia że jakość porad prawnych stoi na najwyższym poziomie.

  Kancelaria oferuje również porady internetowe za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Jelenia Góra »

  Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
  Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice »

  Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin - Mariusz Lewandowski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Lewandowskiego świadczy usługi prawne oraz szkoleniowe na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Zgodnie z profilem wykonywanej działalności zawodowej, Kancelaria skupia się na świadczeniu pomocy prawnej i usług prawnych (zastępstwo procesowe, opinie prawne, pisma procesowe, projekty umów, wszelkiego rodzaju wnioski i środków odwoławczych, a także porady prawne).

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

  Miejscem świadczenia usług prawnych jest Lublin, ale również województwo lubelskie, a w razie potrzeb Naszych klientów także obszar kraju.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Adwokat to jeden z prawniczych zawodów. Osoby, które zdecydują się na taką właśnie przyszłość dla siebie zobowiązane są do oferowania pomocy prawnej, w szczególności udzielania porad prawnych. Mogą również pomagać w sporządzaniu procesowych pism, jak również reprezentować swego mocodawcę przed wszelkimi instytucjami państwowymi jak chociażby sądy czy urzędy o ile będą do tego odpowiednio umocowani. Adwokaci swą przygodę z prawem zaczynają od stażów w uznanych kancelariach, gdzie uczą się jak wygląda praca adwokata.
  Każdy jeden adwokat Poznań otworzyć może swą kancelarię. W Polsce szalenie często tworzone są zespoły adwokackie, w których pracuje kilka osób mających osobne kancelarie. Coraz popularniejsze, za sprawą zachodnich seriali są również kancelarie, w których wszyscy ich członkowie wkraczają w spółkę. Dzięki spółkom wzrasta prestiż kancelarii powiększając również bazę klientów.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz -notariusz-waw.pl »

  Kancelaria Notarialna Anety Szkutnik Notariusz - to profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie! Jesteśmy w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności oraz od ulic Bielańskiej i Daniłowiczowskiej. Każdy nasz Klient ma zapewnione bezpłatne i kompetentne informacje w zakresie wielu różnych czynności notarialnych oraz koniecznych do ich zrealizowania dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszą Kancelarią. W dobrej i profesjonalnej naszej Kancelarii Notarialnej każdy Klient ma zapewnione gratisowe i kompetentne informacje w zakresie wiedzy wszelkich czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Na Państwa pytania odpowie osobiście Notariusz albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Zaangażowanie Notariusza zawsze pozwala doprowadzić do realizacji nawet najbardziej zawiłych prawnie czynności notarialnych. Praca Notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego jesteśmy osobami skrupulatnymi i obowiązkowymi,przy zachowaniu przez cały czas bezstronności. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w pełni zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Iława.pl »

  W ramach oferty naszej kancelarii możemy naszym klientom zapewnić zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi, które dotyczą realizowania dla naszych klientów stałej oraz doraźnej pomocy prawnej. W naszej kancelarii prawnej posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług w sposób profesjonalny, elastyczny oraz indywidualnie dopasowany do konkretnej sprawy prowadzonej dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu z naszą kancelarią!

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »