Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Zbigniew Wocka w Bydgoszczy posiada w ofercie czynności notarialne w obszarze przygotowywania wypisów oraz wyciągów, przygotowywanie na prośbę interesanta stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie poświadczeń oraz przygotowanie aktów notarialnych. Usytuowanie biura w środku miasta i możliwość osobistego umówienia się na termin zwiększa ciekawość oferowanych usług.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego PACTA »

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w pełnym zakresie: sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad, sporządzanie pism przedprocesowych i procesowych, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej wszystkich instancji, stałą obsługa podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kryplewski, Kwaśniak, Czerny, Gąsawski »

  Działamy z sukcesami w każdym sektorze prawa dotyczącym przedsiębiorstw, ale równie dobrze rozumiemy sprawy naszych Klientów indywidualnych.

  Przy poszczególnej specjalizacji każdego z naszych prawników, nie zamykamy się jedynie w ich ramach lecz działamy z takim samym zaangażowaniem i efektami we wszystkich dziedzinach prawa.

  Z racji posiadanego przez naszych poszczególnych prawników dużego doświadczenia zawodowego zajmujemy się z sukcesami sprawami związanymi z ogólnie pojętym prawem budowlanym, zamówieniami publicznymi czy prawem spółek handlowych. Szczególne doświadczenia posiadamy w zakresie tak specyficznych zagadnień jak kontrakty budowlane realizowane w systemie FIDIC, drogownictwo, czy występowania przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kujawa- radca prawny Warszawa »

  Rzetelna i kompleksowa obsługa prawna skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ścisła współpraca z zespołem doświadczonych i wyspecjalizowanych prawników bezpośrednio przekłada się na bardzo dobrą jakość świadczonych usług. Profesjonalne działania wsparte
  gruntownym doświadczeniem, zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz umiejętnościami. Rozsądne ceny. Wysokie kompetencje, otwartość na potrzeby klientów i solidne wyjaśnienia nurtujących kwestii.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka jawna »

  Spółka jawna to najbardziej przystępna ze spółek prawa handlowego, to jest spółek rejestrowanych na zasadzie KSH. Mając na uwadze powyższe spółka jawna jest na co dzień spółką wybieraną do prowadzenia działalności gospodarczej, a w konsekwencji mnóstwo internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy chce uzyskać rzetelnych informacji na temat spółki jawnej.

  Na proponowanej stronie internetowej analizuję wszystkie aspekty funkcjonowania spółki jawnej. Znaczną część wpisów poświęcam zakładaniu spółki jawnej oraz uzgadnianiu treści umowy spółki jawnej. Informuję w jaki sposób najlepiej zawiązać spółkę jawną, co zwiększy szansę aby w późniejszym okresie zminimalizować ryzyko dużych sporów pomiędzy członkami spółki jawnej.

  W przypadku, w którym interesuje Cię uzyskanie informacji dotyczących likwidacji spółki jawnej oraz unikaniu konfliktów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, na proponowanej stronie internetowej znajdziesz także przydatne dla czytelnika fakty. Spory pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są wyjątkowo nieprostym etapem działania spółki jawnej, mając na uwadze powyższe warto abyś mógł zdobyć rzetelne fakty z tego zakresu wiedzy.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Szukasz specjalisty w branży prawnej? Nasza kancelaria adwokacka z pewnością Ci pomoże wykazując ogromne zaangażowanie solidność i fachowość, gdyż te cechy są naszymi priorytetami i dewizą. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących spadków, rozwodów i nieruchomości. Prowadzimy również sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia z wypadków drogowych i za błędy medyczne przeciwko ubezpieczycielom. Reprezentujemy klientów w sądach karnych i przed prokuraturą.Zajmujemy się również sprawami administracyjnymi i majątkowymi. Jeśli szukasz konsultacji prawnej koniecznie skontaktuj się z naszą kancelarią adwokacką i umów termin swojej wizyty.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jaworska i Wspólnicy »

  Przedmiotem działalności Kancelarii Prawnej Jaworska i Wspólnicy jest świadczenie usługi z dziedziny prawa. Kancelaria ma swoje biura w Krakowie i Warszawie. W skład usług wchodzi pomoc prawna z zakresu prawa pracy, odszkodowań, rozwodów i spadków i wielu innych dziedzin.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz Nowy Sącz, Limanowa »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Iwonę Mastalerz, posiadająca swoje oddziału w Nowym Sączu oraz Limanowej. Oferta kancelarii obejmuje pomoc prawną dla osób prywatnych a także przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Klienci Kancelarii Radcowskiej Michał Podolec mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną odnoszącą się do przedsiębiorców i osób fizycznych. Cieszymy się zaufaniem klientów. Jest to związane z świadczenie pracy o wysokiej etyce i proponowania ludziom elastycznych rozwiązań. W razie zainteresowania ofertą, czekamy na Państwa w biurze znajdującym się na ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »