Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnikbydgoszcz.eu »

  W kancelarii w Bydgoszczy znajdą Państwa fachową i profesjonalną pomoc prawną polegającą na windykacji należności, udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, pism procesowych, projektów umów, zastępstwie procesowym i prawnym przed sądami i innymi instytucjami oraz organami. Oferujemy pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym, przedsiębiorcom. Obejmuje ona zakres począwszy od spraw cywilnych, gospodarczych, handlowych, pracowniczych, administracyjnych, rodzinnych po kompleksową obsługę prawną przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orso bhp »

  Usługi oraz szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp, prawa pracy, kadr, haccp oraz ochrony przecipożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa w świetle obowiązujących przepisów bhp i prawa pracy. Realizujemy szkolenia także tzw.metodą elearningową (szkolenia na odległość).

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Natalia Otrębska Lubliniec »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Natalii Otrębskiej znajduje się w Lublińcu.
  Kancelaria notarialna świadczy usługi: sporządzania aktów notarialnych, umów, poświadczeń, oświadczeń, protokołów, wpisów, wypisów.
  Przed rozpoczęciem gromadzenia dokumentów niezbędnych do dokonania określonej czynności notarialnej prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna ADVISER »

  W wielu firmach niezbędna jest stała obsługa prawna, a także doradztwo prawne. Warto również mieć kogoś, kto sporządza opinie prawne oraz będzie skutecznie reprezentował podmiot gospodarczy w postępowaniu przed sądem czy chociażby na ważnych spotkaniach biznesowych. Profesjonalny reprezentant jest też pożądany przed organami administracyjnymi czy też przy zawieraniu umów. Każda duża firma powinna więc nawiązać stałą współpracę z kancelarią adwokacką ze swojego miasta. Warto poszukać pod hasłami adwokat Gdańsk czy też prawnik Gdańsk w sieci internetowej, aby znaleźć więcej ofert.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Warszawa »

  Przedstawiamy Państwu kancelarię odszkodowawczą specjalizującą się w szybkim i efektywnymnuzyskiwaniu odszkodowań za poniesione szkody.nDziałamy w zakresie uzyskiwania rekompensat za służebność przesyłu, błędy medyczne oraz zanróżnego rodzaju wypadki ( drogowe, śmiertelne, przy pracy, w szkole, w rolnictwie ).nProponujemy fachową i w pełni profesjonalną pomoc w wyżej wymienionym zakresie.nNasza siedziba mieści się w Warszawie.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Jesteśmy kancelarią prawną, która oferuje usługi zarówno dla spółek jak też dla klientów indywidualnych. Oferta obejmuje między innymi pomoc prawną obejmującą prawo rodzinne, w tym sprawy o alimenty, podział majątku, kontaktu z dzieckiem, prawo spadkowe, odszkodowania, ochronę konsumentów, prawo pracy, prawo lokalowe, spory sądowe i postępowanie egzekucyjne, umowy, odszkodowania za słupy energetyczne.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Łódź - Grawalex »

  Nasza kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną. Nasi doradcy aktywnie pomagają klientom. Nikt nie jest pozostawiony samemu sobie. Rzetelnie analizujemy każde przedstawione zagadnienie i kierując się naszą szeroka wiedzą przedstawiamy optymalne rozwiązanie dla osiągnięcia zamierzonego celu. Władamy językami obcymi, możemy więc podjąć się także reprezentowania klientów anglojęzycznych przed sądami polskimi.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://cgolegal.pl »

  Jesteśmy kancelarią prawną, która posiada biura w Łodzi oraz Warszawie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, które sprawia, że bez najmniejszego problemu pomagamy każdemu kto tego potrzebuje. Nasze usługi obejmują porady z zakresu prawa korporacyjnego, imigracyjnego, nieruchomości, a także dysponujemy specjalistami od procesów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofertą naszej kancelarii. Pomożemy każdemu.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - szybki-rozwod.info »

  Ślub to zdecydowanie najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Podobnie jest niestety z rozwodami. Nie warto pisać o powodach rozstań, bo to nie ma wielkiego znaczenia. Należy pisać o tym, jak polskie prawo zapatruje się na rozwody. Jeśli poszukujesz rzetelnej wiedzy na temat prawa rodzinnego, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »