Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria adwokatów działająca od kilku lat tworzona przez trzech adwokatów. Oferujemy usługi prawne dla osób prywatnych miedzy innymi z zakresu prawa karnego, nieruchomości, czy porad prawnych. Dla przedsiębiorstw wykonujemy usługi między innymi obsługi, rejestracji spółek oraz ich oddziałów, tworzenie i negocjowanie umów a także sprawy karne gospodarcze. Tak i dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych oferujemy reprezentowanie przed sądami i innymi organami administracyjnymi. Kancelaria znajduje się w Olsztynie, posiadamy też filię w Morągu.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • M. Walczak Kancelaria Łódź - Kancelaria Prawna Radcy Prawnego. »

  Kancelaria prawna oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną w następujących obszarach: prawo pracy, prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo handlowe, prawo rodzinne i wiele innych.

  Naszej usługi to przede wszystkim porady prawne, zarządzanie należnościami, reprezentacja w postępowaniach, przygotowywanie transakcji, udział w posiedzeniach, opinie i konsultacje.

  Kancelaria specjalizuje się głównie w prawie spółek, dochodzeniu należności i odszkodowań, prawie medycznym, zamówieniach publicznych, prawie podatkowym, prawie nieruchomości.
  Kancelaria świadczy także porady prawne przez internet.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mariusz Kalejta »

  Kancelaria prawna Mariusza Kalejty Warszawa świadczy pełen zestaw usług doradczych, które kierowane są do osób prywatnych, ale również do podmiotów gospodarczych. Adwokat posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych, a także przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszystkie firmy, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Podstawowe obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. W zakresie prawa cywilnego pomagamy Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków oraz odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje oraz postępowania egzekucyjne.
  Szanujemy Klientów i współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak istotny jest właściwy przepływ informacji, dlatego za każdym razem informujemy naszych Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy sumiennie oraz fachowo. Zawsze dbamy o to, aby nasze porady prawne były udzielane na wysokim poziomie i mamy na uwadze uwagi Klientów. Spotkania, na których omawiamy szczegóły prowadzonych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii albo jeżeli Klient sobie tego życzy - we wskazanej przez niego lokalizacji.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chylińska Lublin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chylińska świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Kancelaria świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • OLSZAŃSKI kancelaria prawna »

  Kancelaria Adwokacka Olszański zaprasza Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług prawnych oferowanych przez osoby nie tylko posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, lecz także w pełni zaangażowane, komunikatywne i odpowiedzialne za sprawy, których się podejmują. Istnieje ona od 2002 roku, dzięki dynamicznemu rozwojowi i nastawieniu na pełną satysfakcję każdego klienta trafiając do obszernego grona osób. Swoją propozycję kieruje też do jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria Adwokacka Olszański specjalizuje się w wąskich dziedzinach prawa, takich jak specyfika obrotu gospodarczego, spółki prawa handlowego, jednostki samorządu terytorialnego i jednostki dostarczające media. Siedziba kancelarii mieści się w Łodzi, w sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Sądu Apelacyjnego. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadwokacka.com - Jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? »

  Wytoczenie sprawy karnej nie jest końcem świata. Należy jednak podejść do niej z odpowiednią powagą i poszukać pomocy dobrego prawnika, który doradzi nam, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? Przede wszystkim, należy poprosić o pomoc znajomych – być może znają oni prawnika, który jest godny zaufania i wart polecenia. Można również sprawdzić w książce telefonicznej lub Internecie, dzięki czemu znajdziemy kogoś takiego jak adwokat prawo karne Warszawa. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z usług znalezionego prawnika, warto zasięgnąć o nim opinii i dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni z świadczonych przez niego usług. To pomoże podjąć nam ostateczną decyzję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orso bhp »

  Usługi oraz szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie bhp, prawa pracy, kadr, haccp oraz ochrony przecipożarowej. Skorzystanie z usług firmy gwarantuje Państwu pełen zakres doradztwa w świetle obowiązujących przepisów bhp i prawa pracy. Realizujemy szkolenia także tzw.metodą elearningową (szkolenia na odległość).

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej rejestrowanych spółek prawa handlowego. Z jakich przyczyn spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak ogromnym renomą?W znacznej części przypadków dlatego, że zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sugeruję jednak pamiętać, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe. Odpowiedzialność za długi spółki zoo mogą ponosić wyjątkowo wspólnicy spółki z o.o. oraz członkowie zarządu spółki zoo. Powyższe zagadnienia będę regularnie przedstawiał na moim blogu o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.Nie przeceniając braku odpowiedzialności za długi spółki z o.o. zasadniczą zaletą może być także niski koszt założenia spółki zoo. W chwili obecnej wysokość kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy uregulować w umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w kwocie 5.000 PLN.Uwzględniając dotychczasowe ustalenia dla zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostateczne jest zdeponowanie do spółki tylko tej kwoty. Podnoszę dodatkowo, że do czasu zmiany Kodeksu spółek handlowych celowe było zdeponowanie kwoty 50.000 zł. O tym jak założyć i zarejestrować spółkę zoo będę szerzej wyjaśniał na blogu prawniczym.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat sprawy karne Wrocław »

  W naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalną oraz kompleksowo realizowaną obsługę prawną, która związane jest ze sprawami karnymi. Doświadczenie naszych adwokatów pozwala nam zapewnić skuteczną obronę dla naszych klientów. W naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić między innymi porady prawne dla klientów, którzy mają sprawy karne związane z jazdą samochodem pod wpływem używek.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Regulaminywsieci.pl »

  Działasz w handlu internetowym? Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej lub klarownego regulaminu dla twojej witryny? Odwiedź regulaminywsieci.pl by zaczerpnąć porady od wyspecjalizowanej kadry prawników działających w branży e-commerce od lat. Oferujemy także analizę działalności twojego sklepu lub witryny od strony prawnej. Nie pozwolimy by twój serwis łamał przepisy a tobie pomożemy by twoja firma była bezpieczna. Skontaktuj się z nami i opisz swój problem. Na pewno Ci pomożemy. Mamy wiele lat doświadczenia w tej branży.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »