Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13 »

  KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa Wola, ul. Staszica 6 lok. 13; Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego.
  Kancelaria notarialna znajduje się w Warszawie przy ulicy Staszica 6 lokal 13 (środkowa klatka, lokal na parterze) - w budynku znajdującym się vis a vis PDT Wola (a obecnie Wola Plaza). W pobliżu znajduje się Wojewódzki Urząd Pracy (przy ulicy Młynarskiej). Kancelaria działa od 2009 roku. Część czynności w Kancelarii dokonywanych jest na bieżąco (np. poświadczenia). Wszelkich informacji udzielamy zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism, wzory umów, podań, formularzy, dla każdego »

  Największy w Internecie katalog wzorów umów, wniosków, pozwów i pism prawnych. Strona zawiera wzory do pobrania w edytowalnym formacie word. Katalog powstał z myślą o tanim dostępie do prawa i skierowany jest do wszystkich potrzebujących tego typu treści. Wzory na stronie skatalogowano według kategorii prawnych: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy rejestrowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, obrót prawny, testamenty i darowizny - ułatwiając nawigację. Korzystanie ze strony oszczędza czas i pieniądze wydane na prawnika.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. kancelaria patentowa »

  Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z Torunia zajmuje się pomocą w uzyskaniu właściwej ochrony prawnej dla wszelkiego rodzaju inwencji twórczych, rozumianej jako własność przemysłowa. Dla osób, które pierwszy raz zetknęły się z aktywnością takiego podmiotu, starczy wniosek „pomoc w patentowaniu”. Tym właśnie zajmuje się ta Kancelaria. Wszelakie arkana przepisowe zostaną Państwu przybliżone. Przy pomocy Kancelarii Patentowej Rawa & Rawa Spółka Jawna zdobędziecie Państwo ochronę dla tego wszystkiego, co sami stworzyliście. Spółka ta prowadzona jest przez wykwalifikowane figury, posiadające szeroką wiedzę na temat przepisów z różnych dziedzin. Serwują one pomocą legalną dla każdego Klienta. Eksperci Kancelarii pomogą Państwu zidentyfikować tajniki zgłaszania towaru do ochrony prawnej w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Drobiazgowe informacje znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Bartnika z siedzibą w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8. Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi, a także negocjacjami umów, udzielaniem porad prawnych. Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Jesteśmy kancelarią prawną, która działa na polskim rynku już od 2004 roku. Udzielamy porad prawnych zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom. Wspieramy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne w kluczowych obszarach prawnych, w tym prawie gospodarczym zapewniając kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i oceny umów, regulaminów, jak również obsłudze prawnej procesów zakładania, przekształcenia i likwidacji działalności. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA adwokaci zabrze »

  Kancelaria adwokacka adw. Andrzeja Wrzeciono mieści się w Rudzie Śląskiej i świadczy usługi w ramach prawa cywilnego, rodzinnego, a także spadkowego, pracy i handlowego. Oferowane są w niej czynności prawne w zakresie przygotowywania różnego rodzaju pism procesowych, doradztwa prawnego oraz reprezentowania klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi. Jeśli wymaga tego sprawa, kancelaria nawiązuje współpracę z tłumaczami przysięgłymi oraz notariuszami. Obsługiwani są w niej zarówno zleceniodawcy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, od poniedziałku do czwartku. Więcej informacji o aktywności kancelarii mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatflatow.pl »

  Nasza Kancelaria adwokacka Kamil Flatow z Warszawy już od wielu lat świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych. Oferujemy naszym klientom między innymi obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Obok tego w sposób fachowy i profesjonalny doradzamy i prowadzimy sprawy z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy czy też ubezpieczeń społecznych. Udzielamy także naszym klientom porad prawnych.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Poznań - Tomasz Barczyński - Nowe Miasto i Wilda »

  Działająca przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu Kancelaria Komornicza Barczyński to skuteczne działania egzekucji długów. Windykacja prowadzona przy użyciu wielu rozwiązań technicznych takich jak Cepik, ZUS-PUE, Ognivo i EPU pozwala na szybkie ustalenie majątku dłużnika.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - fafinska.pl »

  Kancelaria Adwokacka należy do adwokat Dominiki Fafińskiej. Kancelaria oferuje rozwiązania w obsłudze przedsiębiorców, osób prywatnych oraz podmiotów publicznych. Celem kancelarii jest reprezentowanie Klientów i pomaganie im w prowadzeniu działalności. Świadczymy również porady prawne przez internet, dzięki czemu można szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, a także zamówić wzór pisma procesowego, wniosku lub umowy. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej naszej Kancelarii.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »