Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAREK SŁOJEWSKI usługi adwokata »

  Porady prawne i przedstawicielstwo Klienta w sądzie to dominujące zadania kancelarii prawniczej adwokata Marka Słojewskiego. Kancelaria została powołana do życia w 2004 roku. Duża wiedza prawnicza nabyta w okresie lat edukacji, biegłości oraz prowadzenia kancelarii, pozwala na całościowe poprowadzenie sprawy w sądzie oraz stworzenie dokumentów niezbędnych w sprawach przeróżnego rodzaju. Kancelaria zapewnia obsługę prawną dostosowaną do potrzeb Klienta. Ma bardzo duże doświadczenie w kwestiach powiązanych z prawem rodzinnym, ale prowadzi doradztwo również z zakresu prawa cywilnego i karnego. Adwokat podejmuje się dodatkowo prowadzenia negocjacji ze stronami. W sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, rodzicielskich, majątkowych i innych tego typu jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Udostępniamy wszelkich konsultacji drogą telefoniczną i e-mailową. Inwitujemy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Brzesko »

  Kancelaria Notarialna oferuję wszystkie usługi będące w wykazie czynności
  notarialnych wymienionych w ustawie "Prawo o notariacie". Są to akty
  notarialne np. oświadczenie darczyńcy przy umowie darowizny,umowa
  przenosząca własność nieruchomości,umowa darowizny działki,umowa zbycia
  spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.Oprócz tego kancelaria m.in.:
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,sporządza wypisy,odpisy aktów
  notarialnych i wyciągi dokumentów,spisuje protokoły zgromadzeń wspólników,
  zebrań, posiedzeń organów,doręcza oświadczenia,sporządza protesty weksli i
  czeków.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Koronowski »

  Kancelaria prawna zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Oferta naszej kancelarii obejmuje w szczególności konsultacje prawne, sporządzanie pism, opinii prawnych i umów. Reprezentujemy klientów przed organami administracji państwowej i samorządowej w zakresie spraw administracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy!

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik szczecin »

  Oficjalna witryna kancelarii prawniczej adwokata Tomasza Rzepiejewskiego.
  Informacje o ofercie oraz mapa wraz z adresem kontaktowym.
  Dodatkowo opis najczęściej spotykanych przez moich klientów problemów prawnych.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy »

  Komornik Sądowy Paweł Grzybowski zaprasza do swojej kancelarii przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Nowej Huty. Kancelaria czynna jest w pn., śr., pt. w godzinach od 8:00 do 14:00, we wt.: od 8:00 do 15:00. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka »


  Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu obsługi firm technologicznych, dotacji europejskich, spółek handlowych, a także prawem medycznym i farmaceutycznym oraz prawem karnym i prawem cywilnym.

  Data dodania: 28 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Częstochowa »

  Kancelaria adwokacka w Częstochowie świadczy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Zakres naszych usług to między innymi: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo rodzinne i spadkowe, karne, podatkowe. Nasza kancelaria znajduje się w dogodnym miejscu w centrum Częstochowy.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych we Wrocławiu »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii prawniczej. Możemy pochwalić się bardzo szerokim doświadczeniem w dziedzinie prawa pracy, handlowego i gospodarczego, a także prawem procesowym. Nasza oferta obejmuje zarówno indywidualne i zbiorowe przedstawicielstwo prawne. Nasza pomoc prawna jest skierowana do osób fizycznych, małych i średnich firm, fundacji i stowarzyszeń.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »