Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka, prawna »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba. Prawo cywilne, negocjacje, rejestracja i obsługa spółek, Windykacja należności, postępowanie egzekucyjne w Warszawie. Porady prawne w formie ustnej jak i pisemnej oraz pełna obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria adwokacka i kancelaria prawna zaprasza - skuteczny adwokat oraz prawnik Warszawa (Tarchomin, Białołęka). Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie oraz rzetelnie.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Piotra Janasa i Luizy Krawczyńskiej świadczy usługi prawne polegające na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów, reprezentowaniu przed sądami, organami administracji, organami ścigania, jak również organami państwowymi i innymi instytucjami oraz w negocjacjach pomiędzy stronami.

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz prowadzi sprawy klientów indywidualnych. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, jak również świadczymy pomoc prawną w konkretnych sprawach klientów. Działalność Kancelarii opiera się na zasadach etyki, rzetelności i profesjonalizmu zawodowego.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna PARAGRAF Kamila Pazur- Prawnik Gdańsk »

  Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur oferuje specjalistyczną pomoc prawną: porady prawne, opinie prawne, projekty umów, pisma urzędowe i procesowe oraz prowadzenie sporów przed sądami wszystkich instancji. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych życia codziennego, w tym w szczególności dotyczących rodziny, zdrowia, majątku i pracy. Zapewniamy także kompleksową obsługę prawną polegającą m.in. na zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym funkcjonowaniem Firm. Usługi wykonywane są w ramach doraźnych zleceń lub stałej obsługi prawnej. Najważniejsze dla nas jest skuteczność w działaniu oraz przejrzyste zasady wynagradzania. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu z Nich bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie. Dążymy do tego, by nasi Klienci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Kancelaria radców prawnych Skrzypkowska & Zabieglik. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno cywilnych jak i gospodarczych. Nieobce jest nam prawo pracy, prawo przewozowe i ochrona danych osobowych. Troszczymy się o czas i kieszeń każdego naszego klienta. Jeśli więc poszukujesz obsługi prawnej, zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka S.Doniec - Gorlice »

  Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest adwokat Sebastian Doniec, ma swoją siedzibę w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76. Oferuje pełen zakres usług prawniczych z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Klientami kancelarii są osoby prywatne, podmioty gospodarcze i instytucje publiczne, dla których oferowane jest m.in.:
  - udzielanie konsultacji i porad prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych,
  - reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi,
  - sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  - sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawników i Adwokatów »

  Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym i osobom indywidualnym. Pracują u nas specjaliści z branży prawniczej, którzy z maksymalnym zaangażowaniem dążą do osiągnięcia pomyślnych dla klienta wyników działań. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów w sądzie. Pracujemy terminowo i rzetelnie. Pomagamy znaleźć rozsądne wyjście z każdej sytuacji.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych a także usługi prawne dla jednostek samorządu terytorialnego – gmin i powiatów. Misją, którą kieruje się nasza kancelaria adwokacka jest świadczenie usług pomocy pawnej w sposób zindywidualizowany, biorący pod uwagę dobro klienta i mający na celu jego zadowolenie z końcowych efektów pracy adwokata i zespołu kancelarii. Prowadzimy sprawy z takich dziedzin jak prawo karne, prawo handlowe, prawo cywilne. Prowadzimy sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie. Nieobca jest nam windykacja należności, rejestracja spółek, przekształcanie spółek, optymalizacja podatkowa, restrukturyzacja w oparciu o prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczenie procesowe oraz profesjonalizm pozwalają każdorazowo na wypracowanie indywidualnej, zoptymalizowanej ścieżki w każdej sprawie i pozwala na wyjście z trudnych dla Klienta sytuacji.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka AKS »

  Kancelaria zajmuje się obsługą klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w Gdańsku- Wrzeszczu. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badania wykrywaczem kłamstw - wariograf »

  Organizujemy profesjonalne badania wariografem, czyli wykrywaczem kłamstw. Posiadamy własny poligraf (wariograf) z którym dojedziemy do Państwa na wskazany adres. Badanie wariografem to m.in. pewna metoda weryfikacji prawdomówności pracowników w procesie rekrutacji, lecz swoje usługi kierujemy także do osób prywatnych badamy m.in. lojalność partnerów. Wszystkie niezbędne informacje z zakresu badania wykrywaczem kłamstw znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - chętnie też udzielimy niezbędnych informacji telefonicznie. Badanie wariografem to pewna metoda prawdomówności, lecz wymagana jest zgoda osoby badanej.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »