Prawnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

Szczegóły strony www.adwkozlowski.pl:

Podlinkuj stronę www.adwkozlowski.pl:

Prawnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Poznań »

  Rafał Tuszewski jest doświadczonym adwokatem z wieloletnim stażem oraz niezliczoną ilością wygranych spraw. Zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące prowadzonych spraw oraz dokładne dane adresowe oraz kontaktowe wraz z terminami dyżurów.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Otwock »

  Firma DFS prowadzona przez Panią Ewę Karwińską specjalizuje się w prowadzeniu rachunkowości dla firm. Prowadzą biuro rachunkowe, które wśród swoich usług posiada między innymi pełną księgowość, księgowość uproszczoną, księgowość dla osób będących na ryczałcie. Rozliczają w sposób poprawny leasing - księgowanie leasingu to ich specjalność

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Masz stworzyć umowę lub pozew do sądu? Nie chcesz jednak wydawać zbyt wielkich pieniędzy na wynajęcie w tym celu prawnika? Dzięki naszej stronie, bez problemu stworzysz potrzebny Ci dokument, który będzie w zgodzie z aktualnie obowiązującym prawem. Jesteśmy nowoczesnym portalem pomocy prawnej, który dokładnie pomoże Ci stworzyć pismo, jakie jest Ci potrzebne. U nas odnajdziesz również artykuły, które pogłębią Twoją wiedzę z potrzebnej Ci dziedziny prawa. Pomagamy zarówno w pismach dla przedsiębiorców jak i dla konsumentów.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko »

  Kancelaria Prawna Veritas świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych.
  Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań, prawie cywilnym.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy internetowy panel kancelarii, za pomocą którego klient może monitorować przebieg spraw oraz wymieniać dokumenty z kancelarią.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek UK »

  Wypadek w UK czyli Anglii jest dosyć powszechnym zdarzeniem ze względu na rozwinięcie tamtejszego biznesu. Wypadek taki jak drogowy (lub nawet w autobusie czy taksówce) nie należy do rzadkości. Do tego dochodzą wypadki przy pracy, w miejscach publicznych, napady czy też pobicia naszych rodaków. Na szczęście jest polska firma Optimal Claim, która uzyskuje odszkodowania UK szybko, sprawnie i w najwyższych kwotach.

  Należy także wspomnieć, że możliwe jest uzyskiwanie odszkodowań nawet gdy nie przebywa się już aktualnie w Anglii.

  W związku, że nasze firma działa już wiele lat na rynku w Wielkiej Brytanii i może pochwalić się najwyższymi odszkodowaniami dla klientów, nie ponoszą państwo żadnego ryzyka nawiązując z nami współpracę.

  Co ważne, stawiamy na aktywną komunikację z naszymi klientami, dzięki czemu są oni na bieżąco informowani o przebiegu sprawy.

  Nie czekaj więc, tylko walcz o swoje odszkodowanie w UK. Z naszą pomocą uzyskasz je w najwyższej formie.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Jelenia Góra »

  Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
  Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn »

  Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jej strona internetowa jest bogata w treść, którą wzbogaca swoich klientów zupełnie za darmo pozwalając zaoszczędzić czas i poszerzyć niezbędną wiedzę z zakresu prawa. Dodatkowym atutem strony jest możliwość pobrania wzorów pozwów, wniosków i innych pism potrzebnych w najczęściej spotykanych sprawach.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne w internecie »

  Uważaj.pl - tworzony przez dziennikarzy i prawników portal konsumencko-prawny. Reagujemy na łamanie praw konsumentów i pomagamy, gdy krzywdzi się niewinne osoby. Regularnie informujemy o współczesnych zagrożeniach i próbach oszustw, a także w przystępny i zrozumiały sposób piszemy o tym, jak walczyć o swoje.

  Pełniona jest przez nas funkcja opiekuna i doradcy. Zajmujemy się pomocą prawną przez Internet i przez telefon. Stajemy po stronie naszych Klientów podczas skomplikowanego procesu dochodzenia swoich praw. Jeśli trzeba podjąć czynności sądowe, znajdziemy dla Ciebie najlepszego prawnika. Uważaj.pl działając wspólnie z wieloma biurami adwokackimi, dopasuje właściwego specjalistę do sprawy i zapewni korzystną cenę usługi prawnej.

  Data dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka prawo spadkowe Wrocław »

  Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi prawne dotyczące zagadnień z zakresu prawa spadkowego. W tej materii posiadamy wieloletnie doświadczenie i solidną podstawę merytoryczną. Naszą specjalnością są testamenty, spadki, zachowek. Doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie udzielając porady prawnej, pomoże sporządzić właściwe pismo zgodne z przepisami prawa, a w razie konieczności godnie zaprezentujemy klienta przed sądem. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »