Podkategoria: Prawo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Anna Migas Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokat Anny Migas oferuje profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.
  Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną oferując usługi w zakresie:
  prawa cywilnego i gospodarczego,
  prawa spółek,
  prawa własności intelektualnej,
  badania stanu prawnego podmiotów gospodarczych,
  indywidualnego i zbiorowego prawa pracy,
  prawa nieruchomości,
  prawa administracyjnego i podatkowego,
  prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  prawa karnego,
  prawa lokalowego,
  windykacji wierzytelności,
  prowadzenia negocjacji,
  zastępstwa przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Witryna internetowa Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zdrodowski w Poznaniu. Na stronie przedstawiony jest ogólny zakres usług i form pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię oraz dane teleadresowe.
  Kancelaria zajmuje się w szczególności dziedzinami prawa: prawem gospodarczym, cywilnym, handlowym i rodzinnym.
  Do typowych usług świadczonych przez kancelarię należy udzielanie porad prawnych, stała obsługa prawna, zastępstwo procesowe, sporządzanie i opiniowanie umów, przygotowywanie pozwów, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych, windykacja należności, pomoc prawna w zakładaniu i rejestracji spółek.
  Zapraszam do odwiedzenia strony i korzystania z usług.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego VARIOUS Anna Kilan-Kozłowska »

  Kancelaria działa na rynku od 1998 roku.n Prowadzimy pełną obsługę firm i osób fizycznych.n Specjalizujemy się w sprawach z zakresu: nPrawa cywilnegon Prawa spadkowegon Prawa rodzinnego nPrawa budowlanego nPrawa administracyjnegon Prawa pracy nPrawa cywilnego i handlowego - gospodarczego nPrawa Pracy nPrawa w turystyce (obsługa biur i hoteli) nNieruchomości nWindykacją wierzytelności nOd 2009 roku nasz zespół prowadzi nową specjalność: prawo bankowe.nZapraszamy!

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Pszczyna »

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).
  Notariusz dokonuje następujących czynności:1.sporządza akty notarialne; akty poświadczenia dziedziczenia; poświadczenia; protesty weksli i czeków; wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;2.doręcza oświadczenia;3.spisuje protokoły;4.przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;5.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;6.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Edukacja Podatkowa Beata Witkowska zaprasza na szkolenia podatkowe dla firm i osób fizycznych z zakresu komercyjnego obrotu nieruchomościami, usług budowlanych i budownictwa, usług transportu i spedycji oraz zagadnień księgowych i podatkowych. Szkolenia dotyczą następujących tematów:
  - zmiany w podatkach
  - zasady opodatkowania
  - przychody pracownicze
  - podatki (przepisy prawa podatkowego)
  - przepisy podatkowe
  - szkolenia prawno podatkowe,
  - ustawa o VAT,
  - ustawa o PIT,
  - ustawa o CIT,
  - opodatkowanie nieruchomości,
  - opodatkowanie transportu,
  - opodatkowanie kapitałów pieniężnych,
  - odpowiedzialność zarządu spółki - kapitałowej,
  - nowelizacje przepisów podatkowych,
  - opodatkowanie dotacji,
  - koszty uzyskania przychodu
  - reklama i reprezentacja,
  - opodatkowanie przychodów pracowniczych,
  - opodatkowanie działalności gospodarczej
  - opodatkowanie leasingu,
  - zmiany w Ordynacji podatkowej
  Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (In company)- zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na stronę http://www.witkowska.pl/szkolenia.

  Data dodania: 24 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Gdy nie wiemy co zrobić w sprawach związanych z prawem warto zwrócić się do rady prawnego. Radca prawny pomoże nam w podjęciu decyzji, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla naszego majątku, a nawet całego życia!

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy »

  Kancelaria prawna Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 1993 roku.

  W tym czasie zdobyliśmy reputację jednej z najlepszych polskich kancelarii, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw na każdym szczeblu ich rozwoju.

  Świadczenie usług prawnych rozpoczynamy zawsze od poznania specyfiki działalności klienta oraz zrozumienia jego oczekiwań i potrzeb, co pozwala na wybór najbardziej praktycznych rozwiązań w danej sytuacji.

  Nasi prawnicy biegle posługują się językami angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria mediatora »

  Mediacja to szybsza, tańsza i skuteczna alternatywa procesu sądowego. Osiągnięcie porozumienia trwa kilka, kilkanaście dni, nie wymaga opłacenia adwokata, a honorarium mediatora jest wielokrotnie niższe niż opłata wpisowa do sądu. Najważniejszą przewagą mediacji jest jednak to, że osiągnięcie celu nie jest okupione zyskaniem nowego wroga, co zazwyczaj jest nieodłącznym skutkiem wygrania procesu. Po podpisaniu porozumienia strony zachowują poprawne relacje i zwykle kontynuują współpracę. Ugoda podpisana przed mediatorem ma moc ugody zawartej przed sądem; w sprawach podlegających egzekucji po nadaniu klauzuli wykonalności można z nią pójść do komornika (choć najczęściej nie trzeba, ponieważ prawie zawsze strony przestrzegają ugody, którą same wypracowały). Prowadzimy mediacje rodzinne (w tym przedrozwodowe, mające na celu opracowanie rodzicielskiego planu wychowawczego oraz podział majątku), cywilne i gospodarcze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Biuro rachunkowe Audyt Ekspert Warszawa, świadczy profesjonalne usługi księgowe dla stołecznych firm. Prowadzona przez biuro rachunkowe księgowość obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo Audyt Ekspert oferuje pomoc przy wypełnianiu dokumentów inwentaryzacyjnych oraz stałe utrzymywanie kontaktów z urzędem skarbowym. Opisywana firma przygotowuje także audyty finansowe. Wszystkie usługi księgowe każda obsługi wana firma wybiera indywidualnie, odpowiednio do swoich potrzeb. Księgowość Warszawa prowadzą wykwalifikowani pracownicy, a w razie potrzeby wykorzystywani są rewidenci oraz radcy prawni. Audyt Ekspert, to nie tylko księgowość. Biuro te zajmuje się również doradztwem gospodarczym. Jego zakres obejmuje między innymi doradztwo podczas zakładania działalności gospodarczych, sporządzania umów, a w razie potrzeby umożliwiamy kontakt z radcą prawnym. Audyt Ekspert w swojej bogatej ofercie posiada także usługi prawne, które mają za zadanie pomóc w prawidłowym prowadzeniu działalności gospodarczej. Księgowość Warszawa oraz pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe na terenie stolicy, to wysoki standard usług, które wykonywane są przez doświadczonych i doskonale przygotowanych pracowników. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i owocną współpracę. Zapraszamy na stronę WWW biura i zapoznanie się z ofertą oraz z korzyściami jakie niesie za sobą księgowość prowadzona przez Audyt Ekspert.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biegły Sądowy - Grafolog »

  Ekspertyzy pismoznawcze dla osób prywatnych, Kancelarii Adwokackich, Notarialnych, Sądów. nBadania porównawcze pisma ręcznego i podpisów.Pisemne sporządzanie opinii wraz z tablicami poglądowymi.Stwierdzenie autentyczności pisma ręcznego i podpisów.Badania autentyczności testamentów.Konsultacje obejmują ocenę materiału dowodowego i porównawczego pod kątem przydatności do badań. Publikacje i szkolenia grafologiczne.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • J. Pustuł M. Przywara Doradztow podatkowe s.c. »

  Udzielanie bieżących konsultacji w zakresie zagadnień podatkowych. CIT, VAT, transfer pricing, optymalizacja podatków. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa podatkowego dla podmiotów gospodarczych oraz inwestorów indywidualnych.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Jarzyński Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria powstała z myślą o Klientach biznesowych, indywidualnych oraz organizacjach pozarządowych, poszukujących profesjonalnego wsparcia prawnego i stawiających na najwyższą jakość świadczonych usług.

  Oferujemy każdemu z naszych Klientów najbardziej dogodną formę oraz warunki obsługi prawnej, z zakresu wszelkich spraw, z jakimi spotykają się w swojej działalności i życiu. nnW świadczonej przez nas pomocy, dążymy do osiągania optymalnych oraz kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również zapewniamy możliwie zindywidualizowane doradztwo prawne.

  Wykorzystujemy do tego celu nasze atuty, jakimi są miedzy innymi:

  - wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa i pomocy prawnej na rzecz podmiotów krajowych lub zagranicznych z różnych branż,

  - znajomość mechanizmów rynkowych popartą wykształceniem ekonomicznym założyciela Kancelarii.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu »

  Kancelaria radcy prawnego Jana Duszyka świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Świadczone usługi prawne:
  - reprezentacja klienta przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi w każdej instancji, organami administracji państwowej i samorządowej,
  - sporządzanie projektów pozwów,
  - opiniowanie umów i kontraktów handlowych,
  - sporządzanie opinii prawnych,
  - udział w negocjacjach i porozumieniach,
  - pomoc w dochodzeniu roszczeń na etapie przedsądowym, sądowym, przedegzekucyjnym i egzekucyjnym.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław »

  Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patenty - Kulikowska & Kulikowski »

  Kulikowska & Kulikowski to prywatna kancelaria patentowa zajmująca się procesami zastrzegania i ochrony patentów. Biuro patentowe zajmuje się również rejestrowaniem znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czuber Ewa Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego Ewy Czuber. Strona zawiera dane teleadresowe kancelarii, wnioski egzekucyjne do pobrania, podstawowe informacje dla dłużników i wierzycieli, opłaty egzekucyjne, wyszukiwarkę właściwości komorniczych. Strona przeznaczona dla osób zainteresowanych wszczęciem postepowania egzekucyjnego. Komornik Sądowy Ewa Czuber jest właściwa do prowadzenia egzekucji na całym obszarze RP na zasadzie wyboru komornika przez wierzyciela.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Bydgoszcz »

  Kancelaria BydgoszcznKancelaria Adwokacka Małgorzata Gliwa – Sokorska zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli masz problemy z prawem, masz zamiar się rozwieść, szukasz dobrej i taniej porady prawnej to dobrze trafiłeś. Z pewnością w Bydgoszczy jest sporo dobrych adwokatów czy radców prawnych jednakże część z nich reprezentuje co najwyżej średni poziom swoich usług. Jeżeli nie chcesz nabawić się większych problemów to zapraszam do skorzystania z usług dobrego i pewnego adwokata. Świadczymy usługi kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych a także innych postępowaniach przed sądem polskim. Zajmujemy się miedzy innymi sprawami cywilnymi w zakresie zobowiązań, spadkowymi np. stwierdzenie nabycia spadku ), rodzinnego (rozwód, podział majątku małżonków ) Dla firm nasza kancelaria ofiaruje obsługę prawną między innymi: przygotowanie lub opiniowanie umów handlowych, negocjowanie umów z kontrahentami oraz reprezentowanie naszych klientów w negocjacjach, tworzenie i rejestracja spółek oraz ich dalsza obsługa prawna. Jako jedyni w Bydgoszczy specjalizujemy się także w sprawach związanych z medycyną. (Odszkodowania z błąd lekarski, reprezentowanie przed izbą lekarską )

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Jarosław Niesobski z siedzibą w Bydgoszczy. Kancelaria sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności prowadzonych przez notariuszy na mocy polskiego prawa, tj. takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska »

  Kancelaria założona przez adwokat Małgorzatę Jasińską, świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych.

  Kancelaria świadczy usługi w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: