Produkcja papieru, Oczyszczanie ścieków, Uzdatnianie wody, Stacje uzdatniania wody - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Produkcja papieru, Oczyszczanie ścieków, Uzdatnianie wody, Stacje uzdatniania wody

Oczyszczanie ścieków to jedna z naszych usług.Posiadamy stacje uzdatniania wody. Produkcja papieru jest bardziej przyjazna dla środowiska dzięki naszej firmie. Twoje uzdatnianie wody może osiągnąć najwyższy poziom.Czysta woda to zdrowie i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Szczegóły strony www.kemipol.com.pl:

Podlinkuj stronę www.kemipol.com.pl:

Produkcja papieru, Oczyszczanie ścieków, Uzdatnianie wody, Stacje uzdatniania wody

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opak-2 »

  Portal daje możliwość zamówienia sprawozdania opak. W prostych kilku krokach przedsiębiorcy mogą zrealizować ciążący na nich obowiązek sprawozdawczości. Jeśli dotyczy Cię sprawozdanie opak-1, opak-2 lub opak-3 ten portal jest dla Ciebie. Sprawozdanie opak wcale nie musi być skomplikowane. Poznaj także informacje o aktach prawnych dotyczących sprawozdań opak. Portal jest własnością Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pasieka tradycyjna Mateusza Morawskiego, miód i produkty pszczele w mieście Kraków »

  Strona pasieki wędrownej oferującej na terenie Krakowa miody nektarowe, miód spadziowy i inne produkty pszczele. Opis właściwości leczniczych miodu, receptury przygotowania apiterapeutyków oraz sposoby ich podawania. Miód w mieście Kraków i okolicach.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne środowisku torby papierowe »

  Proponujemy Państwu wytrzymałe torby papierowe z ekologicznego materiału Kraft - proste jak również z nadrukiem reklamowym Twojego przedsiębiorstwa. Produkcja w Polsce zapewnia krótkie terminy dostawy, najwyższą jakość produktu, a także najatrakcyjniejsze ceny. Warto dodać, że papierowe torby są doskonałym zamiennikiem zwykłych foliowych toreb, które rozkładają się przez setki lat i oddziałują negatywnie na otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wykorzystania możliwości poprawy swojego statusu ekologicznego.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Papier ksero »

  For Nature - firma ekologiczna. W naszym katalogu produktów znajdują się produkty ekologiczne: papier ksero, notatniki i terminarze dla biznesu, papier ekologiczny. Papier wyprodukowany w 100% z recyklingu zastosowany jest do komunikacji ekologicznego imażu. Jednakże dobry wizerunek to nie wszystko. Musimy myśleć z troską o przyszłości naszych bliskich i zmodyfikować własne zachowania na przyjazne dla natury. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę jak kolosalnym obciążeniem dla środowiska naturalnego jest produkcja zwykłej rzeczy jakim jest papier ksero. Nie wiemy jak destrukcyjnie wpływa ta produkcja na lasy. Oprócz tego wielkie ilości CO2 emituje się do atmosfery a zanieczyszczenia spływają do rzek i jezior. Dlatego należy używać papier ekologiczny.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kontenerów i pojemników na piasek i sól »

  SALCONN to firma handlowo-produkcyjna zajmująca się sprzedażą pojemników na sól i piasek. Kontenery są w optymalnych cenach w stosunku do jakości. Poza sprzedażą pojemników firma zajmuje się przygotowaniem produkcji wraz z projektowaniem dowolnego elementu z tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobotronic - Belownice do Odpadów »

  Firma Zobotronic Ltd od niemal 10 lat doradza oraz dostarcza maszyny i ekonomiczne rozwiązania techniczne, pomagające w gospodarce odpadami.

  Oferujemy: belownice do odpadów o nacisku od 2 do 100 ton, kruszarki do szkła, dogniatarki, kompaktory, prasy. Urządzenia te pomagają wygenerować realne oszczędności (a nawet zyski!) we wszystkich miejscach i gałęziach przemysłu, gdzie w łańcuchu produkcyjnym pojawia się odpad makulatury, folii opakowaniowej, tworzyw sztucznych, butelek PET, puszek aluminiowych, oraz większości produktów nadających się do powtórnego przetworzenia.
  Wszystkie oferowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałą, przemyślaną i nowoczesną konstrukcją, wysoką trwałością, wydajnością oraz łatwością użytkowania

  Prowadzimy ogólnopolski serwis wszystkich marek i typów urządzeń do recyklingu odpadów. Nasz zespół mobilnych techników pomoże w utrzymaniu ciągłości procesu przetwarzania odpadów.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne firmy sunen »

  Firma, która świadczy usługi związane z pozyskiwaniem energii ze słońca. Dzięki niej jesteś w stanie zaopatrzyć się w najlepszej jakości kolektory słoneczne. Firma ta z radością doradzi Ci, które systemy solarne okażą się dla Ciebie najbardziej efektywne - skorzystaj z jej porad i usług już dziś.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • TwConsulting - szkolenia bhp kalisz »

  Firma TWConsulting z Kalisza zajmuje się prowadzeniem szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz doradztwem z zakresu BHP. Ponadto doradzamy w kwestiach związanych z ochroną środowiska, w których posiadamy duże doświadczenie. Specjalizujemy się w wykonywaniu oceny zgodności z wymaganiami prawnymi. Na zlecenie klienta wykonujemy pomiary środowiskowe np. pomiary emisji z instalacji lub jakości ścieków.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budki lęgowe dla ptaków »

  Firma, która produkuje budki lęgowe dla ptaków i nietoperzy wykonane z trocinobetonu. Nasze budki trocinobetonowe to produkt ekologiczny, wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne. Produkty łatwe w wieszaniu i czyszczeniu.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eko Smak - Sklep ze Zdrową Żywnością »

  Zdrowa żywność jest dziś podstawą diety świadomego konsumenta. Wiele osób świadomie decyduje się na zmianę nawyków żywieniowych dla swojego zdrowia, krok po kroku, wprowadzając do swojej kuchni zasady zdrowego odżywiania: rafinowane oleje zostają zastąpione przez idealne do smażenia masło klarowane albo nierafinowany olej kokosowy, zamiast białego ryżu do obiadu podaje się pełnoziarnisty ryż, a do diety włącza się coraz więcej warzyw i owoców. Zmiana diety przekłada się na poprawę samopoczucia. Mimo że wiele osób stawia na zdrowe jedzenie, to jednak wciąż zapomina o tym, by dokładnie czytać etykiety na produktach. Ekologiczna żywność, zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej musi być specjalnie oznakowana, a produkty nazywane ekologicznymi muszą posiadać odpowiedni certyfikat. Tylko wysokojakościowa żywność dostarczy naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Nasz sklep ze zdrową żywnością oferuje produkty ekologiczne, w tym także produkty bezglutenowe. W naszym sklepie znajdą Państwo: wszelkiego rodzaju oliwy, oleje, octy i sosy, nasiona i ziarna strączkowe, a także pieczywo i wiele innych propozycji. Nasz sklep ze zdrową żywnością to także sklep wegetariański. Oferujemy wiele produktów wegetariańskich m.in. ciecierzycę, soję, ale także ekologiczne kurze jaja. Nasz asortyment jest wciąż poszerzany, do sklepu wprowadzamy także świeże warzywa i owoce. Naszym celem jest to, by dostarczyć Państwu produkty o wysokiej wartości zdrowotnej.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »