Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych

Profi metal, firma specjalizujące się w sprzedaży metali gatunkowych, stali narzędziowych i metali kolorowych takich jak brąz, ołów, miedź, cyna, cynk oraz mosiądz. Oferujemy również stale nierdzewne i kwasoodporne.

Szczegóły strony www.profi-metal.pl:

Podlinkuj stronę www.profi-metal.pl:

Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 198

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AmericanWaySolar oferuje produkty do instalacji solarnych - inwertery, moduły PV, system monitoringu »

  AmericanWaySolar jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów do instalacji fotowoltaicznych - inwerterów Power One, modułów fotowoltaicznych AWS, urządzeń do monitoringu SolarLog oraz elementów konstrukcyjnych. Oferowane przez nas wysokiej jakości, certyfikowane i sprawdzone w praktyce urządzenia solarne pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej z oddziaływania Słońca. Na stronie obejrzysz zdjęcia z wielu instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez naszą firmę. Energia ze Słońca - niech Słońce pracuje za Ciebie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Proponujemy szwedzkie rozwiązania technologiczne dotyczące lokalnego oczyszczania ścieków, bazujące na modułach drenażowych IN-DRÄN. Oczyszczalnie ścieków z modułami IN-DRÄN z powodzeniem funkcjonują zarówno w małych gospodarstwach domowych, jak i przy większych obiektach m.in. w szkołach, hotelach, pensjonatach i małych osiedlach. W Szwecji, ponad 30.000 instalacji obsługuje m.in. restauracje, hotele, pola golfowe, urzędy gmin. Jedna z nich użytkowana jest w norweskiej bazie polarnej Wasa.nnOczyszczalnie w systemie modułów IN-DRÄN w porównaniu do oczyszczalni tradycyjnych są praktycznie bezobsługowe, nie wymagają comiesięcznego wsypywania aktywatorów bakteryjnych, ani czyszczenia lub wymiany filtrów anty-tłuszczowych. Są idealnym rozwiązaniem w trudnych warunkach lokalizacyjnych, takich jak:n- Ograniczona powierzchnian- Wysoki poziom wody gruntowejn- Zła przepuszczalność gruntunOPIS DZIAŁANIAnUpraszczając: ścieki z budynku odprowadzane rurą kanalizacyjną trafiają do osadnika gnilnego. W osadniku gnilnym następuje sedymentacja osadu (opadanie cząstek osadu gęstszych od wody) oraz biologiczne, beztlenowe oczyszczanie ścieków. Następnie z osadnika gnilnego już po sedymentacji i oczyszczaniu biologicznym w warunkach beztlenowych trafiają pojedynczą rurą rozsączającą (zazwyczaj tylko 7,5m długości) na pakiety drenażowe IN-DRÄN. Tu w warunkach tlenowych następuje końcowy biologiczny proces oczyszczania.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje grzewcze i solarne »

  W naszej ofercie znajduje się zakres usług dotyczących instalacji grzewczych i solarnych. Świadomość ekologiczna naszego społeczeństwa wzrasta i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że warto zainstalować instalację solarną czy inne elementy sprzyjające środowisku, jak np. kotły na biomasę. W naszej ofercie znajdują się kotły różnych firm, np. Atmos. Mamy też promocje, o których można czytać na stronie.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BrasiT »

  Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów innowacyjnych systemów energii odnawialnej oraz usług w zakresie systemów oświetlenia typu LED firm Aeolos oraz Anern. Zapraszamy do zapoznania z naszą bogatą ofertą handlową, w której znajdują się najwyższej klasy urządzenia wiodących producentów z całego Świata. Zastosowanie takich technologii przyczyni się do efektywnej redukcji kosztów energii elektrycznej dla gospodarstw domowych, firm, samorządów i gospodarstw rolnych. Poniższe kategorie pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą oraz możliwościami.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna tylko z AcroEnergy.pl »

  Acroenergy.pl to profesjonalna firma, która świadczy usługi w zakresie kompleksowej realizacji projektów farm wiatrowych. W oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku energii wiatrowej naszego zespołu fachowców, Acroenergy zapewnia usługi na najwyższym poziomie, których celem jest zmaksymalizować zyski przy jednoczesnym wnikliwym przeanalizowaniu i unikaniu ryzyka. Wykonujemy profesjonalne pomiary wiatru. Montujemy elektrownie wiatrowe, turbiny wiatrowe i farmy wiatrowe. Współpracujemy z największymi firmami takimi jak Vestas, Enercon, Gamesa. W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak darmowy kalkulator online służący do porównywania parametrów turbin wiatrowych, m.in. rentowność i efektywność turbin, estymacja produkcji, budowa podstawowego modelu finansowego czy atlas wietrzności anemos dla Polski, rzetelny pomiar wietrzności, szacowanie uzysku energii, raport wietrzności akceptowany przez banki. Zawsze staramy się pomóc Państwu w wyborze najlepszej dla Państwa oferty. Satysfakcja i zadowolenie gwarantowane. Zapraszamy na Acroenergy.pl, gdzie znajdą Państwo nieco więcej informacji na temat naszej firmy i oferty jaką specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vitis IT - fotowoltaika i panele słoneczne »

  Masz dość wysokich rachunków za prąd? Szukasz sposobu jak pozyskiwać w łatwy i tani sposób energię elektryczną? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Fotowoltaika i panele słoneczne rozwiążą wszystkie Twoje problemy! Dzięki przemianie promieniowania słonecznego za pomocą zjawiska fotowoltaicznego na energie elektryczną, masz szanse na tani i ekologiczny prąd w swoim domu.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika Solar Park »

  Solar Park Zamość jest dystrybutorem oraz instalatorem ogniw fotowoltaicznych SolarWorld. Firma świadczy również usługi serwisowe paneli słonecznych. Nasza oferta ma na celu umożliwienie Państwu dostępu do zielonej i ekologicznej energii, w bardzo przystępnej cenie.

  Aby zagwarantować jakość produktów dbamy najwyższą wydajność sprzedawanych urządzeń, tak aby do naszych Klientów trafiły tylko te panele słoneczne, których moc została zweryfikowana podczas praktycznych testów. Zależy nam na jakości naszych produktów, ponieważ bezpośrednio przekłada się ona na oszczędności płynące z instalacji elektrowni słonecznych - zarówno w warunkach przemysłowych, jak i przydomowych. Nasze moduły fotowoltaiczne charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz wysokim stopniem konwersji.

  Oferując perspektywiczną gwarancję stałej mocy przez dziesiątki lat, panele SolarWorld wyznaczają nowe standardy: niewielka maksymalna degresja mocy zagwarantuje, że panele fotowoltaiczne po upływie dziesiątek lat zachowują znaczną część początkowej mocy (szczegółowe parametry oraz obliczeń znajdą Państwo na naszych stronach).

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz - oczywista alternatywa »

  Biogaz - oczywista alternatywaW warunkach wzrostu cen energi rośnie zainteresowanie jej odnawialnymi źródłami. Biogazownie stanowią jedną z tych technologii, które umożliwiają sprawną eksploatację prowadzoną w warunkach decentralizacji. Właśnie dlatego na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie wzrosła nie tylko liczba tych instalacji, ale również ich moc. Wystarczy porównać: w roku 2000 średnia moc biogazowni wynosiła 50kW, a obecnie sięga ona wielokrotnie więcej. Największa na świecie biogazownia o mocy 20 MW jest w Niemczech na północy kraju w mieście Penkun, blisko polskiej granicy.Najwięcej biogazowni znajduje się w Azji. Szacuje się że w Chinach jest ich około 7 milionów a w Indiach około miliona. Jednak są to głównie instalacje przydomowe o prostej konstrukcji wykorzystywane do gotowania i oświetlenia.Pod względem zaawansowania technologicznego w tej branży liderem są Niemcy, gdzie liczba biogazowni przekroczyła w 2010 roku 6 tysięcy. W większości są to instalacje o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, których łączna moc wynosi ponad 2 200 MW.Jeśli biogazowania ma pracować w sposób ekonomiczny, musi być w wysokim stopniu niezawodna. Złożoność tej instalacji wymaga tym samym wysokiej jakości elementów na wszystkich etapach - od planowania i projektowania aż po długi okres eksploatacji.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Immergas producent nowoczesnych technologii grzewczych. »

  Immergas to producent nowoczesnych technologii grzewczych. Posiadająca ponad pięćdziesięcioletnią tradycję. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania wyróżniające się solidnością i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Wśród produktów Immergas znajdują się między innymi ekonomiczne grzejniki oraz kotły gazowe opatrzone wieloma certyfikatami i gwarantujące długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Dbając o środowisko naturalne firma oferuje także technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii. Pompy ciepła, panele solarne czy systemy fotowoltaiczne pozwalają stworzyć innowacyjny, niezwykle oszczędny i przyjazny naturze system grzewczy. Domownikom dostarczają z kolei maksymalny komfort użytkowania warunkowany prostą obsługą, wysoką efektywnością cieplną oraz eleganckim designem. Na produkty Immergas udzielana jest pięcioletnia, bezpłatna gwarancja.

  Data dodania: 01 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Enzymy do dezodoryzacji »

  Firma Skuma z miasta Police zajmuje się działalnością związaną z takimi elementami jak enzymy do dezodoryzacji a także polimery do wirówek oraz wieloma innymi. Specjalnością firmy z Polic jest technologia ścieków oraz technologia wody i zagadnienia z tym związane. Skuma Police to firma, której główną działalnością jest doradztwo technologiczne w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Firma skoncentrowana jest przede wszystkim na współpracy z klientami. Wiedzę zdobytą z takich zagadnień jak enzymy do dezodoryzacji czy technologia ścieków firma wykorzystuje podczas projektowania własnych produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego z klientów firmy Skuma. Technologia wody jest czymś w czym firma posiada 20 letnie doświadczenie. Obszarami działalności Skuma Police jest przede wszystkim technologia wody oraz technologia ścieków. Kolejny element w działalności przedsiębiorstwa to współpraca w zakresie doradztwa technologicznego. Skuma zajmuje się także dostawami reagentów, które obejmują procesy wodno-ściekowe. 20 letnie doświadczenie firmy spowodowało, że enzymy do dezodoryzacji i polimery do wirówek nie mają przed firmą żadnych tajemnic. Zespół Skuma Police to doświadczeni technolodzy, którzy specjalizują się w układach wodno-ściekowych, niezależnie od tego czy jest branża komunalna czy przemysłowa. Wiedza dotycząca takich elementów jak technologia ścieków a także technologia wody wykorzystywana jest w profesjonalnych rozwiązaniach firmy Skuma Police.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »