Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych

Profi metal, firma specjalizujące się w sprzedaży metali gatunkowych, stali narzędziowych i metali kolorowych takich jak brąz, ołów, miedź, cyna, cynk oraz mosiądz. Oferujemy również stale nierdzewne i kwasoodporne.

Szczegóły strony www.profi-metal.pl:

Podlinkuj stronę www.profi-metal.pl:

Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 199

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Inteligentne instalacje elektrowni słonecznych »

  DLM Tech jako jedna z pierwszych firm w Poslce instaluje kompletne elektrownie słoneczne w całej Unii Europejskiej. Dysponujemy szeroką, doświadczoną kadrą monterów oraz elektryków. Wykonujemy zlecenia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku paneli słonecznych oraz systemów montażowych. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa słoneczne i akcesoria, baterie słoneczne »

  Ogniwa słoneczne i akcesoria do budowy paneli fotowoltaicznych - fotoogniwa.
  Konektory MC4, Kable solarne, ogniwa monokrystaliczne i polikrystaliczne.
  Czysta energia, odnawialne źródła energii - fotowoltaika.
  Zredukuj swoje rachunki za energię elektryczną!
  Zbuduj swoją własną elektrownię słoneczną od podstaw - Powerius.com Zapraszamy!Więcej informacji na naszej stronie www.powerius.com

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moduły fotowoltaiczne »

  W obecnych czasach dużą uwagę skupia się na ekologii oraz czystości środowiska szuka się nowoczesnych technologii umożliwiających pozyskiwaniu nowych źródeł energii.
  Jednym z takich źródeł energii niemal niewyczerpalnym jest energia słoneczna w dodatku bardzo czysta dla środowiska - brak jakichkolwiek odpadów.
  Firma nasza jest propagatorem korzystania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej - możemy zaproponować Państwu szereg urządzeń umożliwiających adaptację tegoż niewyczerpalnego źródła prądu elektrycznego dla celów domowych oraz pozyskiwania jej na skalę przemysłową dla dużych farm fotowoltaicznych
  - to bardzo racjonalne rozwiązanie z uwagi na kończące się zasoby takich surowców jak węgiel kamienny, ropa naftowa, gaz ziemny.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nord Investment - studnie głębinowe »

  Firma Nord Investment oferuje studnie głębinowe na terenie Bielska-Białej oraz na terenie Polski południowej. Studnie głębinowe są ekologicznym rozwiązaniem dla inwestorów szukających darmowej wysokiej jakości wody, mniejszych rachunków, niezależności. Firma Nord Investment Sp. z o.o. dzięki długoletniemu doświadczeniu może zagwarantować usługi na najwyższym poziomie zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vitis IT - fotowoltaika i panele słoneczne »

  Masz dość wysokich rachunków za prąd? Szukasz sposobu jak pozyskiwać w łatwy i tani sposób energię elektryczną? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Fotowoltaika i panele słoneczne rozwiążą wszystkie Twoje problemy! Dzięki przemianie promieniowania słonecznego za pomocą zjawiska fotowoltaicznego na energie elektryczną, masz szanse na tani i ekologiczny prąd w swoim domu.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOLTeam - »

  Pasja i determinacja cechują każdego członka zespoły firmy SolTeam zajmującej się budowa instalacji fotowoltaicznych tworzących tzw. farmy solarne. Gigantyczne lustra zbierające energię zgromadzoną w promieniach słonecznych to sposób na oszczędne zasilanie, ale również na oszczędność paliw kopalnych i minimalizowanie degradacji środowiska. Jako firma zajmująca się energią odnawialną, zajmujemy się także działalnością pro środowiskową . Dbałość o naturalne środowisko i szerzenie idei ekologicznego życia to podstawowa misja i cel naszej firmy.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne ogrzewanie Bydgoszcz - Powroźnik »

  Witryna internetowa stanowi wizytówkę firmy "Instalacje 24- Powroźnik ". Strona została stworzona w 2013 roku i ma zasięg lokalny. Głównymi działami strony są: pompa ciepła, rekuperacja, kolektory słoneczne oraz ekologiczne ogrzewanie. Oferujemy darmowe dworactwo w uzyskaniu dofinansowania. Zachęcamy do zapoznania się z wachlarzem prowadzonych przez nas usług.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz - oczywista alternatywa »

  Biogaz - oczywista alternatywaW warunkach wzrostu cen energi rośnie zainteresowanie jej odnawialnymi źródłami. Biogazownie stanowią jedną z tych technologii, które umożliwiają sprawną eksploatację prowadzoną w warunkach decentralizacji. Właśnie dlatego na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie wzrosła nie tylko liczba tych instalacji, ale również ich moc. Wystarczy porównać: w roku 2000 średnia moc biogazowni wynosiła 50kW, a obecnie sięga ona wielokrotnie więcej. Największa na świecie biogazownia o mocy 20 MW jest w Niemczech na północy kraju w mieście Penkun, blisko polskiej granicy.Najwięcej biogazowni znajduje się w Azji. Szacuje się że w Chinach jest ich około 7 milionów a w Indiach około miliona. Jednak są to głównie instalacje przydomowe o prostej konstrukcji wykorzystywane do gotowania i oświetlenia.Pod względem zaawansowania technologicznego w tej branży liderem są Niemcy, gdzie liczba biogazowni przekroczyła w 2010 roku 6 tysięcy. W większości są to instalacje o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, których łączna moc wynosi ponad 2 200 MW.Jeśli biogazowania ma pracować w sposób ekonomiczny, musi być w wysokim stopniu niezawodna. Złożoność tej instalacji wymaga tym samym wysokiej jakości elementów na wszystkich etapach - od planowania i projektowania aż po długi okres eksploatacji.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enzymy do dezodoryzacji »

  Firma Skuma z miasta Police zajmuje się działalnością związaną z takimi elementami jak enzymy do dezodoryzacji a także polimery do wirówek oraz wieloma innymi. Specjalnością firmy z Polic jest technologia ścieków oraz technologia wody i zagadnienia z tym związane. Skuma Police to firma, której główną działalnością jest doradztwo technologiczne w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Firma skoncentrowana jest przede wszystkim na współpracy z klientami. Wiedzę zdobytą z takich zagadnień jak enzymy do dezodoryzacji czy technologia ścieków firma wykorzystuje podczas projektowania własnych produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego z klientów firmy Skuma. Technologia wody jest czymś w czym firma posiada 20 letnie doświadczenie. Obszarami działalności Skuma Police jest przede wszystkim technologia wody oraz technologia ścieków. Kolejny element w działalności przedsiębiorstwa to współpraca w zakresie doradztwa technologicznego. Skuma zajmuje się także dostawami reagentów, które obejmują procesy wodno-ściekowe. 20 letnie doświadczenie firmy spowodowało, że enzymy do dezodoryzacji i polimery do wirówek nie mają przed firmą żadnych tajemnic. Zespół Skuma Police to doświadczeni technolodzy, którzy specjalizują się w układach wodno-ściekowych, niezależnie od tego czy jest branża komunalna czy przemysłowa. Wiedza dotycząca takich elementów jak technologia ścieków a także technologia wody wykorzystywana jest w profesjonalnych rozwiązaniach firmy Skuma Police.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »