Program spedycyjny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Program spedycyjny

Program dla spedycji i transportu TMS+ jest kompleksowym rozwiązaniem dla sektora transportu, spedycji i logistyki. Oparty o doświadczenie tysięcy spedytorów od lat pozwala na efektywne zarządzanie firmami TSL.
System spedycyjny TMS+ jest tworzony we współpracy z doświadczonymi firmami, dzięki czemu jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w branży TSL. Od lat wspiera przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą. Jako jedyny obecnie dostępny na rynku pozwala na optymalną formę rozliczenia uzależnioną od ilości zleceń w danym miesięcu.
Bogaty zakres integracji z bankami, systemami księgowymi, giełdami, kurierami oraz pocztą polską pozwala na jeszcze wydajniejszą pracę. Możliwość korzystania z oprogramowania za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej zapewnia stały dostęp do dokumentów oraz pełną kontrolę procesów TSL zachodzących w przedsiębiorstwie.

Nie trać ani chwili i zadzwoń teraz
Otrzymasz bezpłatny dostęp testowy na 45 dni oraz bezpłatny pakiet szkoleń.

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy to podstawa sukcesu każdej firmy. Jeśli pracownicy nie mają zapewnionych efektywnych narzędzi tracą czas firmy, a tym samym zysk maleje.

TMS+ to realne zyski dla firmy od pierwszych dni wdrożenia. Moduł zleceń (drogowe, morskie, kolejowe, lotnicze, promowe, inne) kasowy (faktury, noty), floty odzwierciedlające każdy etap procesów spedycyjno transportowych.

Dowiedz się dlaczego inni już wybrali TMS+.

Szczegóły strony www.tms.plus:

Podlinkuj stronę www.tms.plus:

Program spedycyjny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja celna w Łódzi »

  MA-AN to agencja celna i spedycyjna, działamy w miastach Łódź, Gdynia, Gdańsk i Hamburg. Na stronie dokumenty do pobrania: przedstawicielstwo bezpośrednie, przedstawicielstwo pośrednie, zlecenie transportowe. Składowanie towarów, usługi logistyczne, obsługa celna - reprezentowanie interesów klientów przed organami celnymi w Polsce i transport kontenerów morskich oraz przesyłek drobnicowych. Organizowanie przewozów, zgłaszanie towarów we wszystkich procedurach celnych. Transport morski, przewóz kontenerów. Kompleksowa obsługa - Sad, intrastat, t1, ładunki drobnicowe, ładunki ponadgabarytowe, konsygnacja, konfekcjonowanie.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa - Lublin »

  Lublin- pomoc drogowa, holowanie i transport pojazdów samochodowych, motocykli, qadów, lekkich maszyn budowlanych i rolniczych. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi o specjalnościach: mechanika, elektryka, elektronika, diagnostyka, blacharstwo, lakiernictwo, serwis ogumienia. Usługi wykonujemy specjalistyczną autolawetą.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport towarowy »

  Transport międzynarodowy wymaga dużo cierpliwości i wiedzy zarówno od firm transportowych, jak również od zleceniodawców transportu. Agencja celna Maximus wie, do czego dąży klient i jak to osiągnąć, czyli maksymalnie szybki czas realizacji dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu. Maximus obsługuje 12 krajów UE, zajmuje się nie tylko transportem, ale również spedycją, oferuje usługi z zakresu reprezentacji podmiotów gospodarczych przed Izbą Celną i Urzędem Celnym w Poznaniu, jak również proponuje pomoc w wypełnianiu dokumentów statystycznych - Intrastat.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilety Autokarowe »

  Tanie bilety autokarowe na międzynarodowe przewozy autokarowe po Europie. Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych online. Bilety autokarowe do Francji, Anglii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Chorwacji. Tanie bilety autokarowe Interbus, Eurobus, Sindbad, Agat, Polonia Transport, Eurolines, Ecolines, Eurobus, Mądeltrans, Almabus, PKS, Nord, Est Lorek Bremen, Becker Reisen.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja kontraktowa »

  Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu co-manufacturing, zaopatrzenia logistycznego jak i produkcji kontraktowej. Naszym klientom udostępniamy również hale magazynowe. Tym co nas wyróżnia do wysoka jakość, dostępność do nowoczesnych technologii i atrakcyjne ceny. Bogate zaplecze techniczne gwarantuje, że nasze usługi spełniają najnowsze standardy i zadowolą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Bilety Autokarowe »

  Aktualne informacje na temat biletów autokarowych. Bilety do Anglii, Niemiec, Holandii, Francji, Włoch. Autokary na Bałkany, do Rosji na Ukrainę.Tanie linie autokarowe Sindbad, Eurobus, Agat, Ecolines itp.
  Informacje o aktualnych zniżkach i promocjach.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALO TRANSPORT PRZEPROWADZKI »

  Świadczymy usługi przeprowadzek i transportu na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa ale także jeździmy w Polskę. Posiadamy ubezpieczenie przewożonego i przenoszonego towaru OCP. Dysponujemy autem z plandeką i windą załadowczą oraz młodą ekipą. Zapraszamy

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrumdpd.pl - hurtownia farmaceutyczna »

  Przedsiębiorcy prowadzący obrót hurtowy produktami leczniczymi, ze względu na dużą odpowiedzialność profilu prowadzonej działalności, są objęci szeregiem przepisów i zobligowani do ich przestrzegania. Centrum Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oferuje pomoc w kompleksowym przystosowaniu przedsiębiorstwa do nowych wymagań. Dokumentacja, kwalifikacja/walidacja, mapowanie, transport, magazyny, szkolenia/konferencje/warsztaty, obsługa prawna, outsourcing działu jakości. Pomoc doświadczonych profesjonalistów.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transport, spedycja Słupsk - Fracht Logistic »

  Zajmujemy się transportem, spedycją. Działamy od wielu lat, współpracując z przewoźnikami w kraju i za granicą. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i szybkość działania, co przekłada się na profesjonalizm naszych usług.
  Dostarczymy Twój ładunek na terenie całej Europy.
  Skontaktuj się z nami już dziś !

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trans Kraków - Wynajem Busów »

  Firma Trans Kraków od wielu lat specjalizuje się w transporcie osobowym i wycieczkach do najciekawszych miejsc naszego regionu. W ramach oferty wyjazdów zorganizowanych odwiedzamy takie miejsca jak kopalnia soli w Wieliczce, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Częstochowa, Zakopane czy Auschwitz – Birkenau. Dysponując flotą samochodów o wysokim standardzie podróżowania obsługujemy również transfery gości z lotniska i na lotnisko, indywidualne i grupowe przejazdy dla delegacji rządowych i gości VIP oraz obsługę transportową wszelkiego rodzaju Eventów, uroczystości rodzinnych czy imprez firmowych. Kładąc duży nacisk na profesjonalizm świadczonych przez nas usług, zapewniamy wysoki standard podróży nawet do najdalszych rejonów naszego Kraju, również dla turystów mówiących jedynie w języku angielskim.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »