Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz

Firma Zielony Krajobraz z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, zakładaniu pielęgnacji ogrodów wykonuje: ogrody przydomowe, komercyjne, stadiony, pola golfowe, oczka wodne, baseny, kąpieliska, systemy nawadniające, projekty ogrodów, altanki.
Projektowanie ogrodów - nasza firma zatrudnia architektów krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy profesjonalne biuro do projektowania.
Nasze prace często są pokazywane w mediach.
Możemy już pochwalić się pracami wykonanymi w miejscach publicznych, dla dużych i średnich firm, w ogrodach przydomowych i komercyjnych.

Firma Zielony Krajobraz jest dystrybutorem akcesoriów do oczek wodnych Oase i Heissner a także akcesoriów do automatycznych systemów nawadniających ogrody K-Rain.

Szczegóły strony www.ogrodyprojekty.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodyprojekty.pl:

Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 185 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 46 Odwiedziny googlebot 334

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarasy »

  Jesteśmy firmą budowlaną, specjalizującą się w osuszaniu oraz instalowaniu izolacji przeciwwodnych budynków, tarasów itp. Zajmujemy się także uszczelnianiem konstrukcji żelbetonowych oraz zabezpieczeniami przeciwchemicznymi konstrukcji wykonanych ze stali oraz żelbetonu. Bardzo duże doświadczenie sprawia, że nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski i za granicą. Współpraca z nami jest zawsze bardzo udana, ponieważ stawiamy na wysoką jakość wykonywanej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej firmy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • EmDESIGN - projektowanie przyjaznych wnętrz »

  emDESIGN home & decoration to pracownia powstała z pasji tworzenia indywidualnych i ponadczasowych projektów wnętrz mieszkalnych, powierzchni komercyjnych oraz mebli. Naszymi projektami staramy się kreować wnętrza spójne stylistycznie, łączące rozsądek z dbałością o jakość i oryginalność.
  Wieloletnie doświadczenie pozwala służyć Państwu pomocą na każdym etapie wykańczania mieszkania czy domu: od koncepcji funkcjonalno-przestrzennej czyli projketu układu pomieszczeń, aż do ich finalnego meblowania i dekorowania.

  Zapraszam do niezobowiązującego spotkania, podczas którego będziecie mogli Państwo przedstawić i omówić swoje potrzeby.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów, ogrody przydomowe »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik, Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • GreenDay Przemysław Papież - kompleksowe usługi ogrodnicze »

  Strona firmy zajmującej się zakładaniem ogrodów i terenów zieleni. Poza podstawowymi informacjami o zakresie działalności firmy GreenDay takimi jak, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, aranżacja tarasów, ścinka drzew można na niej odnaleźć informacje dotyczące pielęgnacji trawników cen usług ogrodniczych a także kilka uwag pomocnych w wyborze odpowiedniej firmy z zielonej branży. W zakładce porady zamieszczono słownik terminów ogrodniczych.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja dendrologiczna - Jakub Połącarz »

  W skład oferty naszej firmy wchodzi : kompleksowa inwentaryzacja dendrologiczna, ekspertyza dedrologiczna oraz projekty rewaloryzacji zabytkowych ogrodów (założenia pałacowo- parkowe, dworsko- parkowe, cmentarze, parki). Zajmujemy się także administracyjnymi procedurami. Składamy wniosek o wycinkę drzew oraz naliczamy opłatę dendrologiczną.
  Pracujemy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • GEOPARTNER - mapy geodezyjne »

  Geodezja inżynieryjna, kataster, sprzedaż i wdrażanie oprogramowań, jak również opracowania numeryczne - to profile naszej działalności, z których jesteśmy szczególnie dumni. Funkcjonujemy na pomorskim rynku geodezyjnym już od czterech lat i stale staramy się rozwijać, łącząc wiedzę praktyczną z zaawansowanymi technologiami, żeby jeszcze staranniej i jeszcze szybciej pozyskiwać wyniki. Wiemy, jak ważna jest dogłębna wiedza na temat najnowszych technologii i obsługi narzędzi, toteż przeprowadzamy z tych dziedzin szkolenia oraz prowadzimy konsultacje. Zależy nam też na kształceniu nowego pokolenia geodetów, toteż ufundowaliśmy stypendium dla uczniów klas geodezyjnych Państwowych Szkół Budownictwa w Gdańsku. Drobiazgowe informacje na temat usług świadczonych przez firmę GEOPARTNER można znaleźć na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Premieredesign - projektowanie wnętrz »

  Architekci Premiere Design to 12 lat doświadczenia w projektowaniu zarówno kawalerek, jak i przestronnych apartamentów oraz przestrzeni biurowych i handlowo-usługowych. Kompleksowe przygotowanie projektu i jego realizacją z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz najnowszych trendów i technologii to nasza pasja. Nasze doświadczenie, a także szeroka sieć partnerów handlowych i podwykonawców pomogą uczynić każde wnętrze niepowtarzalnym miejscem w którym klienci oraz domownicy poczują się szczęśliwi.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta, Usługi geodezyjne »

  geodezyjna obsługa budowy
  wytyczanie i pomiary powykonawcze budynków
  wytyczanie i inwentaryzacje powykonawcze sieci i przyłączy
  mapy docelów projektowych
  ustalenia granic
  podziały i rozgraniczenia nieruchomości
  pomiary objętości

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inoutic »

  Inoutic to jeden z europejskich liderów oferujących profile okienne PVC, drzwi frontowe, rolety zewnętrzne. Podczas produkcji są stosowane innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały kompozytowe cechujące się łatwością pod względem montażu. Od 1993 roku firma działa na terenie Polski i od tego czasu nieustannie osiąga sukcesy w branży. Potwierdzają to liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. Inoutic tworzy projekty oferowanych produktów uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klientów.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • JESKE ARCHITEKCI - PRACOWNIA PROJEKTOWA »

  J E S K E A R C H I T E K C I
  pracowania projektowa

  Zajmujemy się zarówno małą jak i dużą skalą, projektujemy wnętrza mieszkalne i usługowe, domy jednorodzinne oraz wielorodzinne obiekty mieszkalne, budynki biurowe i użyteczności publicznej.

  W zależności od potrzeb Inwestora wykonujemy:
  - projekty koncepcyjne i wizualizacje
  - projekty budowlane i wykonawcze
  - projekty aranżacji wnętrz
  - projekty renowacji budynków istniejących

  W imieniu Inwestora prowadzimy sprawy urzędowo-administracyjne, pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę i załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności oraz profesjonalnie wspieramy w czasie całego procesu inwestycyjnego.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe w Polsce i Luksemburgu, zdobyte przy realizacjach prestiżowych obiektów.

  Zapraszamy do współpracy Inwestorów chcących profesjonalnie budować, remontować oraz projektować z pasją.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »