Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz

Firma Zielony Krajobraz z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, zakładaniu pielęgnacji ogrodów wykonuje: ogrody przydomowe, komercyjne, stadiony, pola golfowe, oczka wodne, baseny, kąpieliska, systemy nawadniające, projekty ogrodów, altanki.
Projektowanie ogrodów - nasza firma zatrudnia architektów krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy profesjonalne biuro do projektowania.
Nasze prace często są pokazywane w mediach.
Możemy już pochwalić się pracami wykonanymi w miejscach publicznych, dla dużych i średnich firm, w ogrodach przydomowych i komercyjnych.

Firma Zielony Krajobraz jest dystrybutorem akcesoriów do oczek wodnych Oase i Heissner a także akcesoriów do automatycznych systemów nawadniających ogrody K-Rain.

Szczegóły strony www.ogrodyprojekty.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodyprojekty.pl:

Projektowanie i zakladanie ogrodów - Zielony Krajobraz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 123 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 46 Odwiedziny googlebot 319

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ..:: Pracownia Architektoniczna ETUDE ::.. Projektujemy z pasją ..:: »

  praca jest naszą pasją To, czym się zajmujemy robimy zawodowo....

  Etude to prężnie rozwijająca się pracownia architektoniczna. Młody zespół gwarantuje świeże podejście do tematu projektowania. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż co pozwala nam na kompleksową obsługę Państwa inwestycji. Zajmujemy się również stroną administracyjno-formalną.

  Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami jak i instytucjami państwowymi. W naszej firmie to Klient jest dyrektorem.

  Naszą misją jest:
  tworzyć projekty trafiające w wyobrażenia, oczekiwania i potrzeby naszych inwestorów.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekci - Aleja Architektów »

  Aleja Architektów to baza biur projektowych pod jednym adresem internetowym. Utalentowani architekci będący do dyspozycji po paru naciśnięciach myszką. Dzięki tej stronie bezzwłocznie natrafisz biuro projektowe, któremu powierzysz zadania z różnych dziedzin, takich jak projektowanie ogrodów czy architektura wnętrz. Dzięki praktycznej wyszukiwarce surfowanie po kartach jest bardzo proste i wręcz przyjemne. Serwis ten jest jedynym tego rodzaju dokonaniem w polskim internecie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  M&L Lipińscy oferuje projekty domów. Stawiamy na energooszczędność, dlatego cieszymy się dużym zainteresowaniem osób ceniących ciepło domowego ogniska przy ograniczeniu kosztów eksploatacji. Nowatorskie rozwiązania stawiają nas w czołówce biur projektowych, co zostało potwierdzone publikacjami na nasz temat. W połączeniu z naszym przyjaznym Klientowi systemem obsługi Klienta mają Państwo pewność dobrego wyboru Partnera do najważniejszej inwestycji w życiu - budowy domu.

  Jako jedyna firma w Europie Środkowowschodniej zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy dom pasywny, którego jakość została potwierdzona ogólnoświatowym certyfikatem.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hive 3D - druk prototypów i modeli 3D »

  Hive 3D to łódzka firma zajmująca się rapid prototyping - tworzeniem trójwymiarowych modeli w technologii druku 3D. Technologia ta pozwala na niskie koszty wykonania prototypów wraz z zachowaniem wysokiej jakości, rozdzielczości i wytrzymałości tworzonych modeli. Technologię druku 3D można wykorzystać przy tworzeniu modeli koncepcyjnych lub w pełni użytecznych, prototypów, makiet na potrzeby medycyny lub architektury i w wielu innych dziedzinach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem koparki gliwice »

  Bud Serwis jest firmą prowadzoną przez dwóch wspólników i działającą na zasadach Kodeksu Handlowego. Bud Serwis Gliwice wykonuje wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, ekspertyzy techniczne, świadczy usługi rzeczoznawcy budowlanego. Na życzenie klienta uzyskujemy wszelkie uzgodnienia, pozwolenia, opinie i zgody potrzebne do przygotowania i przeprowadzenia budowy. Biuro projektów Bud Serwis specjalizuje się od wielu lat w sporządzaniu dokumentacji technicznych obiektów sportowych (baseny, lodowiska, hale, boiska), obiektów budownictwa przemysłowego (hale magazynowe i produkcyjne), obiektów budownictwa mieszkaniowego i obiektów budownictwa użyteczności publicznej (szkoły, sądy). Od 13 lat zrealizowaliśmy już ponad sto sześćdziesiąt projektów i ekspertyz technicznych. Nasza firma oprócz usług biura projektowego oferuje swoim klientom również możliość wynajęcia koparko-ładowarki, która jest nieodzownym elementem każdej budowy. Wynajem koparki to bardzo ważny krok, gdyż decydujemy o szybkości przeprowadzonych robót.

  Ekspertyza techniczna jest to ważny czynnik przed rozpoczęciem wykopów, nie daj się nabrać na pseudo ekspertów, zaufaj nam, na rynku juz od trzynastu lat

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowania architektonicznego DR-Architektura »

  Biuro architektoniczno-budowlane DR-Architektura z Wołomina oferuje pełen zakres usług projektowania architektonicznego od projektu konstrukcji budowlanych, poprzez projekty domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej oraz wielorodzinnej, po kompleksowe projekty architektoniczne budynków firmowych (powierzchni usługowo-biurowych, magazynów, hal produkcyjnych).
  W ramach naszych usług znajdą Państwo pełną obsługę inwestycji budowlanych od projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę. Wykonujemy także projekty konstrukcji budowlanych, projekty remontów i rozbiórek, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, adaptacje projektów typowych, opinie i ekspertyzy techniczne, indywidualne projekty zagospodarowania terenu, kosztorysowanie, koncepcje projektowe, wizualizacje, nadzory budowlane, nadzory autorskie, kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych oraz odbiory obiektów budowlanych.
  Na stronie www znajduje się pełna oferta usług architektoniczno-budowlanych, galerie projektów, wizualizacje 3d budynków oraz wnętrz, a także prezentacja zrealizowanych projektów i budów zarówno w trakcie prac, jak i po ich zakończeniu.
  Całości dopełniają referencje zadowolonych klientów oraz dane kontaktowe do naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i współpracy firmy oraz osoby prywatne z okolic Wołomina, Radzymina i Warszawy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia wnętrz i architektury, zdjęcia lotnicze a także reportaż. »

  Specjalizuję się w fotografii wnętrz oraz architektury utrzymujących klimat, naturalne oświetlenie. Wykonuję zdjęcia tradycyjne, jak i wirtualny spacer rozbudowany od interaktywne elementy jak mapy obiektów, czy menu restauracji.
  Wykonuję również zdjęcia / filmy z lotnicze w niskich cenach przy pełnej kontroli kadru z małych wysokości kilka metrów od budynków oraz ogólne z bardzo dużych wysokości. Zasięg od 10m przez 60m po 300m. Zdjęcia z lotu ptaka są wykonywane za pomocą lustrzanki podczepionej pod zdalną platformę. Przekaz obrazu na żywo na ziemię.
  Wykonuję również reportaż z uroczystości, zdjęcia kulinarne.

  Oferta:
  - fotografia wnętrz i architektury
  - zdjęcia reklamowe
  - panoramy sferyczne 360
  - wirtualne spacery po obiektach w 3d
  - dodatki do spacerów, jak mapy budynku itp.
  - zdjęcia lotnicze od małych po bardzo duże wysokości 10m-300m
  - filmy HD z dużych wysokości
  - zdjęcia kulinarne, produktu
  - reportaż z uroczystości, event

  Indywidualne podejście oraz ciekawe ujęcia. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi projektowe. Projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, architektoniczne »

  Wykonujemy kompleksowe usługi projektoweProjekty budowlane, koncepcyjne- budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych- budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy, hal magazynowychZajmujemy się również sprzedażą i adaptacją projektów powtarzalnych, poradami przy wyborze odpowiedniego budynku, jego usytuowaniem na działce i dostosowaniem funkcji do potrzeb klienta.Prowadzimy też całość procesu związanego z wydaniem pozwolenia na budowę poprzez uzyskanie wszelkich warunków technicznych dla inwestycji, niezbędnych uzgodnień i decyzji.Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. Możliwość ujrzenia projektu na wiele miesięcy lub lat przed realizacją ma ogromną wartość. Tworząc realistyczne wizualizacje pozwalamy na przedstawienie i przeanalizowanie rozwiązań projektowych na długo przed realizacją inwestycji.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie 3D i Projektowanie - Forma Studio Architektury »

  Biuro projektowe FORMA Studio Architektury oferuje usługi projektowania architektoniczno-budowlanego począwszy od opracowania dokumentacji budowlanej i wyceny systemów budowlanych, po nadzorowanie procesu budowlanego. W naszych projektach architektonicznych uwzględniamy realia rynku jak również oczekiwania Klientów przez stosowanie technologii energooszczędnych oraz pasywnych. Innym ważnym filarem naszej działalności są usługi skanowania laserowego 3d i skaningu laserowego, wykorzystywane przy inwentaryzacjach budowlanych i architektonicznych, szczególnie zabytkowych, gdzie wymagana jest bezinwazyjność w procesie pomiarów jak również dokumentacja fotograficzna. Dokładność naszych inwentaryzacji jest na poziomie +/- 2 mm, a sam proces pomiarowy trwa tylko kilkadziesiąt minut. Zapraszamy do współpracy.

  Nasza oferta:
  ------------------------------------
  - Skaning laserowy 3D
  - Inwentaryzacje budowlane i architektoniczne
  - Projektowanie domów pasywnych oraz energooszczędnych
  - Wizualizacje, animacje i modelowanie 3D
  - Projekty aranżacji wnętrz i przestrzeni
  - Doradztwo w zakresie dotacji unijnych na inwestycje budowlane

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta, Usługi geodezyjne »

  geodezyjna obsługa budowy
  wytyczanie i pomiary powykonawcze budynków
  wytyczanie i inwentaryzacje powykonawcze sieci i przyłączy
  mapy docelów projektowych
  ustalenia granic
  podziały i rozgraniczenia nieruchomości
  pomiary objętości

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »