Projektowanie wnętrz - projekt i... Sylwia Liana - architekt wnętrz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Projektowanie wnętrz - projekt i... Sylwia Liana - architekt wnętrz

projekt i... Sylwia Liana | autorska pracownia projektowania wnętrz i mebli. Pracownia istnieje od 2003 roku. Projektujemy prywatne i komercyjne. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Zajmujemy się również organizacją zakupów. W swojej ofercie posiadamy elementy wyposażenia wnętrz renomowanych firm : meble, dodatki, oświetlenie. Działamy głównie na terenie południowej Polski.

Szczegóły strony www.projekti.pl:

Podlinkuj stronę www.projekti.pl:

Projektowanie wnętrz - projekt i... Sylwia Liana - architekt wnętrz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 199 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 291

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie, wykonanie, aranżacje ogrodów »

  PROJEKTOWANIE OGRODÓW i URZĄDZANIE TERENÓW ZIELENI

  /prace projektowe dla inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji/

  * ogrody prywatne
  * aranżacje dachów zielonych, patia, ogrody zimowe
  * zagospodarowanie terenu przy firmach
  * parki

  ZAKRES: szczegółowy dobór roślinności, projekty nawierzchni, projekty oświetlenia i nawodnienia, dobór elementów małej architektury, projekty elementów wodnych /stawy, kaskady, oczka wodne/, inne projekty szczegółowe.
  SPORZĄDZAMY OPRACOWANIA:

  * projekty koncepcyjne (kolor)
  * projekty wykonawcze
  * wizualizacje
  * projekty gospodarki zieleni z drzewostanem
  * kosztorysy
  * dokumentacje projektowe

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hall68 - the inside story - projektowanie wnętrz »

  Projektowanie wnętrz, architektura, design. hall68 to interdyscyplinarny zespół profesjonalistów z elastycznym i pro klienckim podejściem do prowadzenia projektów - od koncepcji do realizacji. System pracy przyjęty w hall68 umożliwia realizację projektów o każdym zakresie, oferując klientowi wachlarz możliwości w obszarze projektowania. Oznacza to, że poza kompleksowymi, skomplikowanymi projektami obiektów użyteczności publicznej, wychodzimy naprzeciw klientowi indywidualnemu. Pomagamy przy projektach pojedynczych pomieszczeń, mebli, obiektów małej architektury, a także w obszarze grafiki użytkowej. Elastycznie podchodzimy do kwestii budżetu projektowego. Udzielamy porad i konsultacji. Wspieramy instytucje non-profit.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki na rowery »

  Nasz firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elementów małej architektury. Nasza oferta to kosze parkowe, kosze betonowe, ławki oraz różnorodne stojaki na rowery. Posiadamy w bazie ponad 100 różnych rodzajów stojaków rowerowych. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fobar- mała architektura miejska »

  Firma zajmuje się produkcją i projektowaniem elementów małej architektury. Wieloletnie doświadczenie, kreatywne pomysły i pasja tworzenia. Realizacja zamówień nietypowych według indywidualnych koncepcji klienta. Fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i wysoka estetyka wykonania wyrobów.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki ogrodowe Bimbambum.pl »

  Nasza firma działa na rynku od 2000 roku specjalizując się w sprzedaży urządzeń placów zabaw dla dzieci oraz innych urządzeń publicznych terenów rekreacyjnych. Dynamizm na rynku połączony z młodością łączymy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy sprawdzone produkty najwyższej klasy, bezpieczne dla dzieci. W asortymencie firmy znajdą Państwo huśtawki, bujaki i karuzele, samochody, wspinaczki, przeszkody. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architea - projekty domów i usługi architektoniczne »

  Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem architektonicznym. Począwszy od pomysłu, idei po realizację projektu. Oferujemy opracowanie dokumentacji technicznej pełnobranżowej oraz pomoc przy każdym etapie realizacji inwestycji, od wyboru miejsca inwestycji po uruchomienie do użytkowania. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.
  W ofercie posiadamy sprawdzone projekty domów.
  Współpracujemy z doświadczonymi projektantami z dziedziny konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz architektami krajobrazu. Nasi architekci są członkami Okręgowej Izby architektów Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadają uprawnienia budowlane projektowe bez ograniczeń.
  Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DN studio - wizualizacje 3d, wizualizacje wnętrz, projektowanie wnętrz »

  DN studio - wizualizacje 3d, wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne, projektowanie wnętrz.
  Pracownia DN studio powstała w 2007 roku. Od początku współpracowaliśmy z jednym z większych, polskich dystrybutorów mebli biurowych, firmą AGM Dynamico. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset projektów funkcjonalnych wnętrz komercyjnych oraz ilustrujących je wizualizacji wnętrz. Wraz z pozyskiwaniem nowych klientów, rozszerzał się również zakres naszych „produkcji”. Zaczęliśmy projektować wnętrza domowe, meble autorskie, systemy wykończenia ścian.

  Obecnie pracownia, poza wizualizacjami wnętrz proponuje wizualizacje architektoniczne, produktowe, projekty wnętrz oraz usługi związane z projektowaniem mebli. Posiadany przez nas sprzęt i oprogramowanie, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości wizualizacji, panoram 360 i animacji.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budowlane »

  Nasze studio projektowe wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze dla inwestorów prywatnych i firm. Zajmujemy się architekturą mieszkalną jedno- i wielorodzinną, usługową, użyteczności publicznej, przemysłową. Na użytek naszych klientów przygotowujemy wizualizacje 3d, animacje oraz prezentacje. Pochylamy się również nad architekturą istniejącą i sporządzamy opinie techniczne, ekspertyzy, projektujemy remonty. Niezmiernie przez nas lubianym obszarem projektowania są wnętrza, wykonujemy więc projekty i aranżacje wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stawy kąpielowe »

  Firma Stawy Kąpielowe Gordo Studio to ekspert w projektowaniu i budowie stawów kąpielowych, basenów naturalnych i ogrodów wodnych. Firma projektuje i realizuje ekologiczne baseny na terenie ogrodów prywatnych, parków miejskich i obszarów gminnych. W swoich realizacjach stosuje najnowocześniejsze technologie filtracji wody, jak i ekologiczne metody oczyszczania wody oparte na filtrach bagiennych i złożach naturalnych minerałów typu BioKalonit. Specjalizacją firmy jest remediacja wód, utylizacja osadów dennych jezior, renaturyzacja i rewitalizacja zbiorników wodnych. Przy współpracy z najlepszymi architektami krajobrazu i projektantami stawów kąpielowych firma przeprowadza cykliczne szkolenia i kursy z zakresu budowy ekobasenów i kąpielisk komunalnych. W związku z troską o środowisko, zaangażowała się też w produkcję ekologicznych złóż filtracyjnych, środków bakteryjnych i preparatów do uzdatniania wody.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Graf 3d - Fotorealistyczne wizualizacje i grafika 3d »

  Graf 3d tworzy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, wizualizacje produktów, wirtualne spacery oraz animacje. Tworzymy renderingi z najwyższą starannością, pamiętając o każdym detalu. Wykorzystujemy światło słoneczne oraz oświetlenie sztuczne. Tworzymy wizualizacje nocne i dzienne. Do renderowania używamy najbardziej zaawansowany na świecie program renderujący V-ray. Wykorzystujemy realistyczne materiały oraz tekstury 3d. Obok budowli wstawiamy drzewa 3d, trawę oraz samochody. Na życzenie klienta na wizualizacji mogą być umieszczeni także ludzie. Dodatkowo wykonujemy też strony internetowe oraz loga.
  Zakres usług:
  -dla deweloperów: naming, logo, stworzenie strony internetowej,rzuty mieszkań 3d
  -dla producentów mebli: rysunki schematyczne mebli, packshoty 360 stopni, wizualizacje meblościanek, wizualizacje mebli
  -dla architektów i projektantów wnętrz możliwość sprawdzenia wielu wersji umeblowania i kolorów
  -dla firm zajmujących się reklamą możliwości współpracy

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »