Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Automatech oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dla przemysłu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz projektowanie, instalowanie i konserwację systemów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Prowadzi także działalność w obrębie przeglądzie bezpieczeństwa maszyn, a także wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny googlebot 111

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężarki śrubowe, kompresory, osuszacze Sullair - Tompress »

  Jako oficjalny dystrybutor na sprzęt marki Sullair, nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń produkcyjno-wykonawczych. Znajdą Państwo u nas wysokiej klasy sprężarki śrubowe, kompresory oraz precyzyjne osuszacze różnego przeznaczenia. Sprzęt ciśnieniowy dostępny u nas jest wyposażony w gwarancję producenta. Jest to dla Państwa dodatkowe zabezpieczenie i jednocześnie zapewnienie, że nasze produkty to solidne i oryginalne sprężarki, osuszacze i kompresory, z których na pewno będziecie zadowoleni. Oferujemy możliwość stałej współpracy wszystkim zainteresowanym. Z naszej strony zapewniamy wysoką jakość transakcji i realizacje złożonych zamówień na sprzęt ciśnieniowych.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZPH RYSZARD BIGUS kołki meblowe 8 na 35 »

  Jeśli szukają Państwo w pełni fachowego wytwórcy kołków drewnianych na potrzeby przemysłu meblarskiego, zalecamy, ażeby zapoznać się z artykułami od 1990 r. dostarczanymi poprzez Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus. Wszelkie hurtownie, fabryki mebli oraz prywatni fabrykanci z powodzeniem korzystają z niezmiernie wartościowych warunków współpracy z nami.Zawsze dajemy niebywale przykładnie zrealizowany artykuł, z tej przyczyny, że skupiamy się na proponowaniu jak najwyższej jakości. Nasze skuteczne linie produkcyjne dostosowane są do produkcji kołków i kijów z drewna. Skrupulatne informacje dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GubChem - środki czyszczące »

  Na tej stronie klient ma możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą firmy Gubchem. Proponuje ona środki czystości, podzielone na preparaty przeznaczone do sprzątania mieszkania, prania, czyszczenia powierzchni budowlanych czy produkty niezbędne w branży motoryzacyjnej. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się również środki dezynfekujące, skierowane do gospodarstw rolnych, służby zdrowia, przemysłu spożywczego czy salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Strona udostępnia również opis proponowanych maszyn czyszczących i dane kontaktowe firmy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEOTERMIA PYRZYCE ciepłownia geotermalna »

  Prezentujemy Państwu Zakład Geotermia Pyrzyce, który znajduje się w województwie zachodniopomorskim. Aktywność zakładu polega na produkcji, przesyłce i dostawie energii dla mieszkańców oraz przedsiębiorstw. Współcześnie wdrożony projekt LIFE+ zezwala zwiększenie wydajności pozyskiwania energii ze źródeł geotermalnych. Jest to nowatorska technologia polegająca na zintegrowaniu metody miękkiego kwasowania z metodą super miękkiego kwasowania. Celem jest podtrzymanie właściwości chemicznych wód geotermalnych na solidnym poziomie i w efekcie poprawa chłonności warstwy złożowej. Zakład prowadzi również aktywność upowszechniającą wiadomości o wykorzystaniu naturalnych źródeł energii, a także organizuje szkolenia, seminaria oraz konferencje. Więcej elementów mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Farby przemysłowe »

  Dystrybutor farb przemysłowych czołowych europejskich producentów: Rust-Oleum, Mathys, RD-Coatings, Romex, Coo-Var, Teamac. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości farb antykorozyjnych, pokryć dachowych, farb posadzkowych, farb elewacyjnych, farb higienicznych, wszelkiego rodzaju systemów do oznaczeń poziomych i pionowych etc. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz doradztwo techniczne. Kładziemy nacisk na dobór odpowiedniego systemu dla danego problemu. Szeroka oferta pozwala nam wybrać powłokę gwarantującą długotrwałą ochronę, ograniczającą koszty konserwacji, jak również w rozsądnym budżecie. Z przyjemnością postaramy się pomóc Państwu w każdej sytuacji!

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Papier toaletowy forpap, Producent papieru toaletowego jumbo »

  Forpap papier toaletowy to producent taniego papieru Toaletowego. Produkujemy ręczniki papierowe, papier toaletowy oraz czyściwa przemysłowe.Papier toaletowy, produkcja - FORPAPJako producent papieru toaletowego, na rynku wyrobów higienicznych istniejemy od 1999 r. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotowywać produkty najlepszego gatunku w bardzo szerokim asortymencieNasz podstawowy profil produkcyjny, jakim jest papier toaletowy został poszerzony o dodatkowe grupy wyrobów, podstawowe działy produkcji to:produkcja papieru toaletowego - papier jumbo o 19 produkcja ręczników papierowych - ręczniki papierowe- ręczniki przemysłowe- ręczniki kuchenne- ręczniki ZZprodukcja czyściw przemysłowych - czyściwo papierowe- wyroby niestandardowe (wykonywane na specjalne zlecenie zamawiacjącego).

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy wodne, zaopatrzenie w wodę budynków mieszkalnych »

  Oferujemy wydajne i niezawodne produkty, usługi i rozwiązania na potrzeby zasilania w wodę i pompowania dla światowych rynków mieszkaniowych, nawadniania, usług budowlanych i komercyjnych, jednocześnie maksymalizując wartość, którą otrzymują nasi klienci, pracownicy i udziałowcy.

  Oferujemy pełną gamę pomp stosowanych w budynkach mieszkalnych, w rolnictwie oraz w przemyśle. W budynkach mieszkalnych nasze pompy mają zastosowanie przy podnoszeniu ciśnienia, uzdatnianiu wody, w systemach przeciwpożarowych, przydomowych oczyszczalniach ścieków oraz odwadnianiu. W rolnictwie nasze pompy stosowane są m.in: w irygacji, nawadnianiu np. ogrodów, parków. Do zastosowań przemysłowych oferujemy pompy wykorzystywane w procesach uzdatniania i oczyszczania wody pitnej, myjek przemysłowych, układów chłodzących i smarujących w maszynach.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paninstal »

  Przedsiębiorstwo Paninstal działa na polskim rynku od wielu lat specjalizując się w projektowaniu oraz realizacji przede wszystkim oszczędnych i ekologicznych kotłowni wodnych, parowych oraz innych źródeł ciepła opartych na energii odnawialnej.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technoblock - chłodnictwo gastronomiczne i przemysłowe »

  Oferujemy naszym klientom systemy chłodnicze. Różnorodne urządzenia chłodnicze zostały przez nas sprzedane oraz zamontowane ponad 5000 razy.
  Firma istnieje na rynku od roku 1994 tworząc najwyższej jakości komory chłodnicze. Z naszych usług korzystają różnorodne zakłady spożywcze, w tym masarnie, zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego, producenci i hurtownicy lodów oraz takie jednostki jak stacje benzynowe czy hotele.
  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »