Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Automatech oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dla przemysłu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz projektowanie, instalowanie i konserwację systemów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Prowadzi także działalność w obrębie przeglądzie bezpieczeństwa maszyn, a także wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akcesoria meblowe - producent »

  Akcesoria meblowe firmy Świerk to produkty najwyższej jakości, które znajdują uznanie firm meblowych w kraju i za granicą. Solidne wykonanie i dotrzymywane terminy plasują nas w czołówce producentów krajowych. Zawieszki meblowe, ramki aluminiowe, stopki regulowane, nóżki meblowe, zawiasy do szyb i wiele innych produktów znajdujacych się w naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej badź odwiedzając siedzibę firmy w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • DANPOL Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej »

  Danpol Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej istnieje na rynku od 1988r. Jako firma inżynieryjna zajmujemy się doborem, sprzedażą i montażem urządzeń firmy Danfoss. Posiadając status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji Danfoss swymi działaniami obejmujemy działy:

  Ciepłownictwo: oferujemy automatykę, kompaktowe węzły, komponenty do kotłów i regulatory na parę. Wykonujemy montaże instalacji c.o. i c.w.u w budynkach wielo- i jednorodzinnych. Sprzedaż i montaż pomp ciepła powietrznych oraz gruntowych.

  Armatura wodno-ściekowa obejmuje dostawę przepustnic, zaworów zwrotnych także antyskażeniowych oraz zaworów regulacyjnych i izolatorów przepływu.

  Dla przemysłu proponujemy urządzenia kontrolno pomiarowe: presostaty, termostaty, przetworniki ciśnienia i temperatury, a także zawory elektromagnetyczne i aparaturę łączeniową NN.

  W dziedzinie napędów i sterowania oferujemy układy łagodnego rozruchu i przetwornice częstotliwości. Dedykowane aplikacjom falowniki wykazują się długą i niezawodną pracą. Mając niezbędną wiedzę i doświadczenie zajmujemy się ich doborem, sprzedażą, programowaniem i montażem. Współpracujemy także z firmami: EMEC (pompy dozujące), Siemens i ENDRESS+HAUSER (przepływomierze).

  Kompetencja i odpowiedzialność to atuty, które decydują, że Klienci chętnie nawiązują z nami stałą współpracę. Posiadamy własny magazyn, sprzedaż standardowych urządzeń realizujemy w 24h na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Części zamienne do wózków widłowych, opony, widły (Linde Clark, Hyster, Daewoo, Nissan ... ) »

  Oferujemy części zamienne do wózków widłowych, opony do wózków Linde Hyster Clark Jungheinrich Caterpillar Toyota Still Yale Komatsu, opony przemysłowe Continental, wózki widłowe Nissan Komatsu Mitsubishi, widły Cascade, części zamienne do wózka BT, koła, rolki i felgi do wózków Daewoo.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanatex Chemicals Polska: Środki pomocnicze dla włókiennictwa. GEST PFZ. »

  Tanatex Chemicals Polska, Łódź: Środki pomocnicze włókiennictwo. Wykończalnictwo włókiennicze, nowoczesne technologie włókiennicze. GEST Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Sławomir Boss. nnGEST- Przedstawicielstwo Firmy Tanatex Chemicals, która jest wiodącym na świecie producentem chemicznych środków pomocniczych dla przemysłu włókienniczego.nCelem firmy Tanatex jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań w włókienniczym wykończalnictwie. Tanatex jest producentem innowacyjnych produktów, które w procesach technologicznych pozwalają na zmniejszenie zużycia czasu, wody i energii.nnŚrodki pomocnicze dla przemysłu włókienniczego:nn * wstępna obróbka tkaninn * środki do bielenia tkaninn * środki do barwienia tkaninn * wykończalnictwo włókienniczen * powlekanie tkaninn * drukowanie tkanin

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent Folii »

  Produkcja folii typu stretch to najważniejsza część działalności w przedsiębiorstwie Efekt Plus. Od wielu lat wytwarzamy różnego typu materiały opakowaniowe, które zamawiane są przez klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. W naszej ofercie dostępna jest folia transparentna i różnobarwna. Jako uznany i doświadczony producent folii potrafimy elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów i wytwarzamy produkty zgodne z zapotrzebowaniem. Na skutek tego, że folia stretch odznacza się wysoką rozciągliwością jest ona wydajnym materiałem wykorzystywanym do ochrony przedmiotów i paczek. W aktualnej ofercie występuje folia maszynowa, ręczna, a także jumbo. Produkowane przez nas folie mają różne parametry grubości. Na naszej stronie internetowej dostępne są szczegółowe specyfikacje techniczne.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWRA »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Eksport Import „AWRA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest rodzinną firmą zajmującą się ubojem i rozbiorem kury mięsnej. Zakład zlokalizowany jest w miejscowości Świeca koło Odolanowa (woj. wielkopolskie). Posiada uprawnienia do handlu na rynkach Unii Europejskiej a także na rynkach afrykańskich i azjatyckich.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ALFA Logistics S.C. - Zawiesia - Łańcuchy - Liny - Pasy - Szakle »

  Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów do podnoszenia, przenoszenia i zabezpieczania ładunków w transporcie. Ponadto firma świadczy usługi w zakresie przeglądów okresowych, serwisu osprzętu do podnoszenia, doradztwa i wynajmu osprzętu.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Allspice - najwyższej jakości dodatki do żywności »

  Tworzymy najwyższej jakości dodatki do żywności z całego świata. Produkujemy takie dodatki jak: solanki, solanki do szynek, przyprawy, izolaty, białka sojowe, karageny, aromaty szynek, białka zwierzęce, BESTATE-P, środki do kutrowania oraz emulgatory.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja kontraktowa »

  Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu co-manufacturing, zaopatrzenia logistycznego jak i produkcji kontraktowej. Naszym klientom udostępniamy również hale magazynowe. Tym co nas wyróżnia do wysoka jakość, dostępność do nowoczesnych technologii i atrakcyjne ceny. Bogate zaplecze techniczne gwarantuje, że nasze usługi spełniają najnowsze standardy i zadowolą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »