Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Automatech oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dla przemysłu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz projektowanie, instalowanie i konserwację systemów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Prowadzi także działalność w obrębie przeglądzie bezpieczeństwa maszyn, a także wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 108

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SINOGRAF SA Innowacje w Technologiach i Materiałach »

  Materiały i Akcesoria Techniczne oraz Surowce Przemysłowe: Grafit PTFE Uszczelnienia Mechaniczne Szczeliwa do Pomp Materiały Termoizolacyjne Tworzywa KompozytyDostarczamy najnowsze rozwiązania w zakresie utrzymania ruchu, remontów i optymalizacji procesów technologicznych w przemyśle, energetyce, metalurgii. Specjalizujemy się w zakresie obróbki i dostaw elementów maszyn i urządzeń z węgla i grafitu, węglików, fluoropolimerów (PTFE), materiałów supertwardych i wysokoogniotrwałych, materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych, wysokosprawnych akcesoriów technicznych, jak uszczelnienia przemysłowe, uszczelnienia mechaniczne MS, krystalizatory CCM, materiały do EDM. Ponadto jesteśmy dostawcą materiałów pomocniczych dla odlewnictwa jak elektrody, nawęglacze, żelazostopy i druty rdzeniowe stosowane w procesach rafinacji, modyfikacji i sferoidyzacji żeliwa. Zapewniamy wysoką jakość i sprawny serwis ale przede wszystkim dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie stosowania oferowanych produktów zarówno w dziedzinie warunków technicznych, optymalizacji ekonomicznej jak i przepisów bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska. Promujemy jakość, bezpieczeństwo oraz troskę o środowisko, nasze produkty są badane i certyfikowane przez instytucje krajowe i zagraniczne.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. Q3 s.c. Producent butelek z tworzyw sztucznych. »

  Spółka „Q-3” jest producentem butelek z tworzyw sztucznych do gastronomii. Specjalizujemy się w opakowaniach plastikowych na ketchup i musztardę oraz inne sosy gastronomiczne.

  Nasze opakowania plastikowe chronione są przez Urząd Patentowy RP jako znak towarowy przestrzenny.

  Oferujemy szeroką paletę wzorów butelek o pojemnościach od 140 ml do 3200 ml oraz systemy dozowania.

  Oferujemy opakowania plastikowe wysokiej jakości, odporne na czynniki termiczne i związki chemiczne, które wspomagają proces szybkiej obsługi, są ergonomiczne, estetyczne, trwałe i podkreślają wysoki poziom produktu. Produkcja butelek plastikowych wykonywana jest z wysokiej klasy surowców nowej generacji między innymi polimerów o wysokim stopniu przezroczystości. Charakteryzują się dużą barierowością i spełniają normy Dyrektywy Unii Europejskiej dotyczące kontaktu z żywnością oraz ekologii. Nasz zakład produkcji opakowań z tworzyw sztucznych stosuje pełną paletę kolorów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami naszych klientów.

  - Realizujemy indywidualne zamówienia na formy butelek.

  - Gwarantujemy szybką realizację zamówień.

  - Zapewniamy pomoc technologiczną w zaprojektowaniu nowych wzorów.

  - Zakrętki przystosowane są do plomb indukcyjnych.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koła zębate - Molndals »

  Nasza firma odlewa najwyższej jakości koła zębate oraz koła łańcuchowe. Jedną z naszych usług jest toczenie cnc. Nasza główna siedziba mieści się w Szwecji, a nasze produkty charakteryzują się precyzją wykonania oraz najwyższą jakością. Nasi pracownicy posiadają najwyższy poziom kwalifikacji. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szaty liturgiczne, alby, ornaty »

  Nasza firma istnieje już od ponad 30 lat i jesteśmy największym w Polsce producentem szat liturgicznych. Posiadamy w swej ofercie nie tylko szaty liturgiczne ale także alby komunijne, ornaty kościelne, stuły kapłańskie, baldachimy i chorągwie. Sprzedajemy także naczynia liturgiczne i tabernakulum. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością dzięki czemu nasze szaty liturgiczne sprzedawane są nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Zapraszamy na nasza stronę internetową gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części do przesiewu i transportu - KOPALMAT »

  Przedsiębiorstwo KOPALMAT powstało wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku jako firma zaopatrująca kompleksowo między innymi kopalnie, tartaki, cukrownie itd w sprzęt, podzespoły, części do przesiewu oraz transportu. Gwarantujemy Państwu szybką realizację zamówień oraz niskie ceny zakupu przy wysokiej jakości produktu i parametrach użytkowych. KOPALMAT to młoda dynamicznie rozwijająca się firma handlowo-usługowa. Największy nacisk kładziemy na wysoką jakość materiałów oraz terminowość dostaw. Posiadamy własny transport. Współpracujemy i zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców i producentów. Dysponujemy własnym transportem oraz mamy zawarte umowy z firmami spedycyjnymi. Posiadamy magazyn na terenie Opola, w którym utrzymujemy stany magazynowe podstawowych rodzajów krążników tarczowych, pierścieniowych i innych, dzięki czemu możemy sprawnie zrealizować większość zamówień, zarówno dużych, jak i tych najmniejszych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zapewniamy profesjonalną obsługę wszelkich potrzeb naszych klientów. Posiadane przez nas wyroby charakteryzują się wysokimi właściwościami użytkowymi. Produkty posiadają stosowne zaświadczenia.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK KALISZ »

  Firma elektryczna z Kalisza zajmująca się instalacjami elektrycznymi oraz pomiarami elektrycznymi. Zajmujemy się również serwisem maszyn przemysłowych oraz układami sterowania opartymi o sterowniki PLC. Każde zlecenie do którego przystępujemy poprzedzone jest wnikliwą analizą i szczegółowym kosztorysem.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Usług Serwisowych Polska Sp. z o.o. »

  Firma specjalizuje się w naprawie maszyn i urządzeń, obróbce skrawaniem, spawaniu, regeneracji części maszyn i urządzeń przemysłowych.

  Działamy na rynku usług serwisowych. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą maszyn i urządzeń w różnych gałęziach przemysłu. Grupujemy pracowników z wysokimi kwalifikacjami i aktualnymi uprawnieniami, wyspecjalizowanych w naprawach mechanicznych urządzeń, spawalnictwie, a także obróbce skrawaniem.
  Posiadamy własny park maszynowy: kombajn spawalniczy, palnik do napylania powierzchni twardymi materiałami, tokarki, frezarki, szlifierki, spawarki, stanowiska montażowe i co najważniejsze - mamy umiejętności oraz znamy technologie do ich wykorzystania. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować usługi w zakresie obróbki mechanicznej i spawalniczej. Wspieramy działy utrzymania ruchu. Zajmujemy się także wykonawstwem podzespołów, zespołów i elementów zamiennych do maszyn i urządzeń oraz wykonujemy konstrukcje stalowe. Aby poszerzyć naszą ofertę i jednocześnie zaspokoić oczekiwania rynku, aktualnie wdrażamy nowe technologie spawalnicze, korzystając z dorobku firm.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomiar dobiegu »

  Pomiar dobiegu jest badaniem pozwalającym bardzo precyzyjnie (1ms) określić czas reakcji elementów zabezpieczających ruchy niebezpieczne w maszynach. Szczegółowo zasady doboru odległości bezpiecznych dla urządzeń zabezpieczających określa norma PN-EN-ISO 13855.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice powietrz, aparaty grzewczo-wentylacyjne, rooftopy gazowe - producent »

  Ogrzewanie powietrzne i wentylacja hal przemysłowych na bazie nagrzewnic gazowych lub olejowych, ogrzewanie obiektów użyteczności publicznej obiektów rolniczych, wspomaganie procesów technologicznych w budownictwie np. produkcja kostki brukowej, w rolnictwie np. suszarnie, ogrzewanie upraw w szklarniach i tunelach foliowych, hodowli drobiu, to tylko kilka przykładów możliwości zastosowania nagrzewnic gazowych, nagrzewnic olejowych i aparatów wodnych Tecnoclima

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • J.P. COVER »

  Producent ekologicznych wyrobów chemii budowlanej. W ofercie znajdą Państwo produkty takie jak kleje do kamienia naturalnego, farby, preparaty gruntujące, czy wyroby imitujące dawne techniki dekoracji wnętrz. Produkty są dostarczane w doskonałej jakości i w miłej atmosferze. Sprawdź na stronie jpcover.pl.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »