Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Automatech oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dla przemysłu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz projektowanie, instalowanie i konserwację systemów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Prowadzi także działalność w obrębie przeglądzie bezpieczeństwa maszyn, a także wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pompy WILDEN - Wildschek Polska »

  Wildschek Polska od wielu lat prowadzi dystrybucję pomp amerykanskich oraz części do pomp firmy Wilden ® . Naszym klientom dostarczamy najwyższej technologicznie jakości części produkcji USA . Jesteśmy czołową firma zaopatrujaca firmy polskie w czesci do pomp WILDEN ...

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków, Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Separatory tłuszczów, węglowodorów »

  Działalność naszej firmy to produkcja oraz montaż takich produktów jak: przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów, separatory węglowodorów, zsypy budowlane i wielu innych. Długoletnie doświadczenie, stawianie na ekologiczne rozwiązania oraz pełny profesjonalizm sprawia, iż możesz nam zaufać. Po bliższe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwit - Armatura przemysłowa - Kołnierze »

  Inwit to wiodący producent armatury, posiadający w swojej bogatej ofercie dla klientów kołnierze płaskie do przyspawania, płaskie z króćcami, gwintowane, zaślepiające, kolana hamburskie, trójniki. Posiada w ofercie także inne elementy armatury przemysłowej.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy bram przemysłowych, technika przeładunku »

  Kolbud Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą, zajmującym się kompleksową obsługą klienta w zakresie dostarczania bram przemysłowych i urządzeń techniki przeładunku, jak również montażem i serwisem bram przemysłowych i przeładunku na terenie całego kraju. W ofercie są: bramy przemysłowe segmentowe, bramy szybkobieżne, bramy i kraty rolowane, bramy wahadłowe, bramy ppoż, ogrodzenia przemysłowe. Dodatkowo automatyka do bram przemysłowych i akcesoria do bram i mostów przeładunkowych. Ponadto oferujemy urządzenia techniki przeładunku takie jak mosty przeładunkowe, rampy przewoźne, uszczelnienia, dostawiane stanowiskta przeładunkowe, naprowadzacze kół, szyny najazdowe, podesty nożycowe. oferujemy także produkty dla spawalnictwa, takie jak osłony spawaczy, folia pvc, zasłony wstęgowe, kurtyny paskowe, zupełna nowość w naszej ofercie - kurtyny paskowe i pasy folii o zapachu trawy cytrynowej, która ma na celu skuteczne odstraszanie owadów w okresie wiosenno-letnim. Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis bram przemysłowych i urządzeń techniki przeładunku. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w centrach logistycznych, dystrybucyjnych, w przemyśle spożywczym i wielu innych branżach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK KALISZ »

  Firma elektryczna z Kalisza zajmująca się instalacjami elektrycznymi oraz pomiarami elektrycznymi. Zajmujemy się również serwisem maszyn przemysłowych oraz układami sterowania opartymi o sterowniki PLC. Każde zlecenie do którego przystępujemy poprzedzone jest wnikliwą analizą i szczegółowym kosztorysem.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRAY Zawory zwrotne »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Bray International INC Spółka Akcyjna. Oferujemy Państwu armaturę przemysłową: przepustnice centryczne miękko uszczelniane, przepustnice dwu-mimośrodowe, przepustnice potrójnie excentryczne, zawory kulowe kołnierzowe, gwintowane, z końcówkami do wspawania, klapy zwrotne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki elektryczne Bray, AUMA, wyłączniki krańcowe, pozycjonery elektropneumatyczne, elektrozawory, zasuwy nożowe, zasuwy klinowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe informacje o firmie mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamizelki Odblaskowe »

  Oferujemy Kamizelki Odblaskowe w wielu rozmiarach i rodzajach, zapinane na rzepy i zakładane przez głowę. Ponadto wykonujemy kamizelki odblaskowe z nadrukiem klienta, z możliwością nadruku w wielu kolorach - już od 1 sztuki nakładu. Sprawdź, nasza kamizelka odblaskowa to najniższa cena, przy doskonałej jakości materiałów i nadruków.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy wodne, zaopatrzenie w wodę budynków mieszkalnych »

  Oferujemy wydajne i niezawodne produkty, usługi i rozwiązania na potrzeby zasilania w wodę i pompowania dla światowych rynków mieszkaniowych, nawadniania, usług budowlanych i komercyjnych, jednocześnie maksymalizując wartość, którą otrzymują nasi klienci, pracownicy i udziałowcy.

  Oferujemy pełną gamę pomp stosowanych w budynkach mieszkalnych, w rolnictwie oraz w przemyśle. W budynkach mieszkalnych nasze pompy mają zastosowanie przy podnoszeniu ciśnienia, uzdatnianiu wody, w systemach przeciwpożarowych, przydomowych oczyszczalniach ścieków oraz odwadnianiu. W rolnictwie nasze pompy stosowane są m.in: w irygacji, nawadnianiu np. ogrodów, parków. Do zastosowań przemysłowych oferujemy pompy wykorzystywane w procesach uzdatniania i oczyszczania wody pitnej, myjek przemysłowych, układów chłodzących i smarujących w maszynach.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetal - Balustrady ze stali nierdzewnej Łomża »

  Produkcja balustrad ze stali nierdzewnej,
  wewnętrzne i zewnętrzne, w tym schodowe i balkonowe, ze szkłem oraz drewnem. Produkujemy również bramy i ogrodzenia, poręczę, barierki, podjazdy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na wózki widłowe w Łodzi »

  Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych i innych urządzeń transportu bliskiego na terenie Łodzi i okolic. Wydajemy uprawnienia w kilku językach, u nas kursant może trenować bez ograniczeń bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy do naszej firmy w centrum Łodzi.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »