Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Automatech oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dla przemysłu. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz projektowanie, instalowanie i konserwację systemów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Prowadzi także działalność w obrębie przeglądzie bezpieczeństwa maszyn, a także wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

Szczegóły strony www.automatech.pl:

Podlinkuj stronę www.automatech.pl:

Przedstawiciel i dystrybutor firmy Pfannenberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowe i używane wózki widłowe spalinowe, serwis, części zamienne »

  W ofercie firmy Widlaki Europe znajdą Państwo szeroką gamę zarówno używanych jak i nowych wózków widłowych. Są to wózki widłowe elektryczne oraz wózki widłowe spalinowe. Oferujemy także części zamienne oraz serwis oferowanych wózków widłowych. Oprócz oferty na sprzedaż wózków widłowych możliwy jest także ich wynajem.nnPosiadamy sprzęt producentów takich jak: Suchedniów, Linde, Mitsubishi, Komatsu.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odpylanie i odciągi pyłów »

  NAAR Technik to firma zajmująca się odpylaniem we wszystkich gałęziach. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy nowoczesne instalacje odpylania, instalacje odkurzania, transportu pneumatycznego odpadów i ścinek produkcyjnych oraz kompletne systemy zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Stosujemy wentylację punktową wykorzystując: odciągi miejscowe (w tym odciągi pyłów i specjalnie projektowane odciągi spawalnicze), ssawy stanowiskowe, okapy, ramiona odciągowe, wyciągi spawalnicze. W przypadku ograniczeń w możliwości zastosowania odciągów miejscowych stosujemy strefową wentylację całego zakładu zwaną popularnie Push Pull. Wykonujemy również kompletne instalacje transportu pneumatycznego ścinków produkcyjnych, wstęg, wykrawek, wykrojów, etykiet, opakowań i innych odpadów powstających w zakładach poligraficznych, drukarniach, podczas produkcji artykułów higienicznych, opakowań, konfekcjonowania itp. W ofercie posiadamy zabezpieczenia przeciwwybuchowe i przeciwpożarowe takie jak: panele (membrany) eksplozyjne, systemy odsprzęgania wybuchu (suppresion), butle HRD – systemy tłumienia wybuchu, systemy gaszenia iskier, klapy zwrotne, czujniki ciśnienia, czujniki optyczne. Oferujemy zarówno systemy centralnego odkurzania, jak również mniejsze odkurzacze przejezdne. Możemy dostarczyć również kompletne systemy recyclingu odpadów w oparciu o systemy powietrznej segregacji.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chleb orkiszowy oraz kołodziej orkiszowy »

  Firma Zeelandia jest znanym na światowym rynku producentem mieszanek i dodatków cukierniczych, od dekady w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć chleb orkiszowy oraz chleb kołodziej orkiszowy. Są to flagowe produkty firmy, które od początku jej działalności w Polsce znajdują się w jej ofercie.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane »

  Firma MAR-PIEK oferuje maszyny i urządzenia budowlane. Firma istnieje na rynku budowniczym już od kilku lat i z powodzenie importuje lub sprzedaje akcesoria budowlane.
  W ofercie można znaleźć maszyny drogowe, koparki, walce, koparko-ładowarki, ładowarki, ładowarki teleskopowe i wiele wiele innych.
  Dodatkowo, firma MAR-PIEK dystrybuuje części zamienne i akcesoria do sprzedawanych maszyn i urządzeń budowlanych.
  Firma współpracuje z innymi przedsiębiorstwami transportowymi i leasingowymi.
  Atrakcyjne ceny i gwarancja jakości.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOWAK Beton towarowy »

  Firma Nowak istnieje na rynku od 2006 roku, świadcząc całościowe usługi w zakresie prac budowlanych oraz zaopatrzenia placów budowy w odpowiednie materiały. Siedziba firmy mieści się w Pierwoszewie w województwie wielkopolskim, a propozycja skierowana jest również do osób realizujących prace na terenie pobliskich Szamotuł, Wronek, oraz okolic. Priorytetem jest satysfakcja każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego też przygotowano propozycję łączącą najwyższą jakość z wyjątkowo interesującą ceną. Odnajdą w niej Państwo zarówno transport ciężarowy, roboty ziemne, prace realizowane za pomocą specjalistycznego sprzętu, jak również sprzedaż żwiru, betonu, czy też bloczków betonowych. Firma Nowak dba o nieustanny rozwój i podwyższanie kwalifikacji pracowników. Szczegółowe informacje dotyczące oferty odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ozonowanie wody, owoców i warzyw, truskawek »

  Ozonowanie wody to idealny sposób na wytworzenie wody z zawartością ozonu. Dzięki temu myjąc owoce, warzywa i inne produkty spożywcze dezynfekujemy je i wydłużamy ich trwałość, a także zabezpieczamy przed gniciem. Ozonowa truskawek pozwala na ich dezynfekcję czyli zabicie szarej pleśni, bakterii, grzybów, środków ochrony roślin. Ozonowanie truskawek i owoców to także hamowanie dojrzewania dzięki neutralizacji etylenu. Ozonowanie owoców i warzyw, truskawek może odbywać się przez mycie wodą ozonowaną, a także przechowywanie w atmosferze ozonowej i transportować. Ozonowanie wody to proces wytwarzania wody ozonowanej na który składa się wiele urządzeń. jesteśmy Polskim producentem indywidualnych systemów ozonowania dla przemysłu spożywczego i owocowo-warzywnego. Nasze systemy pracują w wielu przetwórniach, grupach producentów, gospodarstwach i firmach transportowych. ozonowanie wody to idealny proces zabezpieczenia produktów podczas mycia np. na liniach sortowniczych, przenośnikach. Zmniejsz straty dzięki ozonowanie owoców, warzyw, truskawek i innych produktów. Generator ozonu są naszej własnej produkcji o różnych wydajnościach.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal »

  Firma Izolacje zajmuje się przede wszystkim budowaniem obiektów przemysłowych, takich jak chłodnie, przechowalnie, mroźnie wraz z np. projektowaniem i budową instalacji, montażem konstrukcji stalowych, wykonywaniem izolacji termicznych i kotłowni przemysłowych.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonstal - zbiorniki dwupłaszczowe »

  Jeśli Twoja firma musi gromadzić paliwa płynne to zdecydowanie powinieneś zadbać o bezpieczeństwo takiego składowania. W związku z tym warto skorzystać z oferty profesjonalistów i kupić zbiorniki naziemne, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. Sprzedajemy także zbiorniki podziemne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierając nasze zbiorniki paliwa będą przetrzymywane bardzo bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi normami. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ŻELMET - odlewnia żeliwa »

  Odlewnia żeliwa Żelmet.Żeliwo szare i sferoidalne.Produkujemy odlewy maszynowe, części do maszyn i urządzeń rolniczych,nogi do ławek, słupki żeliwne,wałki żeliwne oraz dlewy na zamówienie.
  Najwyższej jakości żeliwa wytapiamy w piecu indukcyjnym .Nasze żeliwo ściśle kontrolujemy w laboratorium, wyposażonym w nowoczesne i precyzyjne urządzenia badawcze SPECTROMAXX.
  SPECTROMAXX wykonuje analizę szerokiej gamy stopów i pierwiastków.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekombud - stalowe kontenery na odpady »

  Kontenery przemysłowe dla przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych. Stalowe kontenery na odpady produkowane są przez firmę Ekombud od 1991 roku. Przez ten czas firma zyskała sobie wielu zadowolonych klientów. Kontenery na odpady przemysłowe tworzone są według wytycznych klienta oraz z uwagą na jego potrzeby i planowane przeznaczenie. Ekombud produkuje również kontenery według własnych projektów, które można obejrzeć na firmowej stronie internetowej Ekombud. Zamieszczono tam również ich dokładną specyfikację, dzięki której można dobrać kontener do własnych potrzeb i zastosowań.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »