Przekąski na imprezę domową, na zimno, oraz przystawki i przepis na sałatki warzywne. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przekąski na imprezę domową, na zimno, oraz przystawki i przepis na sałatki warzywne.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji gotowych produktów, takich jak przekąski i przystawki, na zimno, lub na ciepło. Do wyboru mają Państwo również sałatki warzywne oraz sugestie przepisów na przekąski na imprezę domową. Przepisy na dobrą zabawę to przepisy na przekąski Ole!

Szczegóły strony www.wole-ole.pl:

Podlinkuj stronę www.wole-ole.pl:

Przekąski na imprezę domową, na zimno, oraz przystawki i przepis na sałatki warzywne.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Technika magazynowa Tram »

  TRAM Sp. z o.o. zajmuje się wyposażaniem firm w: regały paletowe, regały magazynowe, wózki widłowe, wózki magazynowe, pozostały sprzęt gospodarki magazynowej i transportu wewnętrznego.

  Szeroki zakres asortymentu i niezawodność oferowanych przez nas wyrobów powoduje, że wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, których potrzeby to jedynie wózki paletowe czy wózki podnośnikowe, jak i duże firmy dysponujące rozbudowanym zapleczem magazynowym, użytkujące wózki widłowe i układarki.

  TRAM Sp. z o.o. to nie tylko sprzedaż regałów, wózków widłowych, reach truck-ów, wózków kompletacyjnych, wózków paletowych i podnośnikowych. To także wciągniki, pasy transportowe, żurawie i stoły warsztatowe oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów rozumianych pod szerokim pojęciem - "technika magazynowa".

  TRAM Sp. z o.o. oferuje Państwu usługę kompleksową tj. projektowanie magazynu, dostawę i montaż regałów, dobór i dostawę wózków widłowych, wózków magazynowych oraz innych środków transportu i kompletacji. Nasi przedstawiciele, na miejscu, w Państwa firmie, pomogą rozwiązać problemy logistyczne. Mobilny serwis i ogromny skład części zamiennych w Magazynie Centralnym zapewnia bezstresowe użytkowanie zakupionych u nas urządzeń.

  Dostępność naszych wyrobów zapewnia Centralny Magazyn w Przeźmierowie k/Poznania, Oddział w Krakowie oraz sieć firm dealerskich na terenie całego kraju.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Unia Dystrybutorów Stali – stal w Internecie »

  Stal w Polsce i na Świecie. Rynek stali i branża hutnicza monitorowane na bieżąco. Portal prezentujący przemysł stalowy, wyroby hutnicze, analizy, komentarze, ceny stali.nn Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ACSE Sp. z o.o. - regulatory temperatury, czujniki temperatury i termopary »

  ACSE Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zajmującą się produkcją, kompletacją i sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej. Wykonujemy we własnym zakresie czujniki temperatury o szerokiej gamie wykonań i zastosowań dla różnych gałęzi przemysłowych. Wykonujemy między innymi czujniki rezystancyjne z elementami pomiarowymi typu Pt100, Pt500 lub Pt1000 oraz czujniki termoelektryczne, termopary z elementami pomiarowymi typu K (NiCr-Ni), J (Fe-CuNi), N (NiAlSi-NiSi), S(PtRh10-Pt), B(PtRh30-PtRh10). nnPonadto prowadzimy stałą współpracę z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej i możemy zaproponować Państwu najnowsze rozwiązania techniczne do pomiarów, automatyki, ciepłownictwa, sterowania, klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych firm zachodnich produkujących profesjonalny sprzęt pomiarowy dla wielu gałęzi przemysłu m.in. mierniki i wskaźniki temperatury, regulatory temperatury i procesów przemysłowych, rejestratory temperatury i procesów przemysłowych, przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień, przetworniki wilgotności względnej, absolutnej i punktu rosy, przetworniki temperatury do montażu w głowicy lub na szynie DIN, termometry cyfrowe, termohigrometry, phmetry, konduktometry, tlenomierze, tyrystorowe sterowniki mocy. nnJesteśmy dystrybutorem m.in.: Shinko Technos, Delta Ohm, Halstrup Walcher.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwit - Armatura przemysłowa - Kołnierze »

  Inwit to wiodący producent armatury, posiadający w swojej bogatej ofercie dla klientów kołnierze płaskie do przyspawania, płaskie z króćcami, gwintowane, zaślepiające, kolana hamburskie, trójniki. Posiada w ofercie także inne elementy armatury przemysłowej.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pol-agra pneumatyka do ciągników »

  Firma Pol-Agra powstała w 1993 roku, założona przez Jana Korneluka i Tadeusza Rzeszowskiego.
  Obecnie zatrudnia 34 pracowników, znajdujących zatrudnienie w trzech departamentach:

  Handel i Serwis Płońsk
  autoryzowany dealer: New Holland; Kverneland; Texaco; producentów maszyn rolniczych polskich
  ciągniki i maszyny komunalne
  naprawy powypadkowe ciągników rolniczych
  export maszyn rolniczych i części zamiennych produkcji polskiej
  import nowych nowych nowych i używanych maszyn rolniczych

  Produkcja Płońsk
  produkcja części i zespołów do ciągników rolniczych;
  produkcja i montaż kompletnych układów pneumatycznych do ciągników
  rolniczych;
  produkcja części tłocznych do maszyn rolniczych
  produkcja podkładek sprężystych do samochodów osobowych (szeroki
  asortyment)

  Handel i Serwis Żuromin
  New Holland; Zetor; Kverneland; maszyny rolnicze polskie, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne; części zamienne

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne hale magazynowe i konstrukcyjne »

  Firma Ocmer Sp. z o.o. ma do zaoferowania Państwu doskonałe i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy i głównego wykonawstwa hal. W ofercie mamy: hale stalowe, hale produkcyjne, hale oraz hale magazynowe. Specjalnością naszej firmy są także konstrukcje stalowe oraz szeroko pojęte budownictwo przemysłowe. Wykonujemy hale, w tym hale magazynowe, stalowe, produkcyjne według specyfikacji i technologii REMCO, charakteryzującej się lekką konstrukcją. Satysfakcja naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, w związku z tym dokładamy maksimum starań, by zrealizować Państwa oczekiwania. Zapewniamy naszym Kontrahentom budownictwo przemysłowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ozonowanie wody, owoców i warzyw, truskawek »

  Ozonowanie wody to idealny sposób na wytworzenie wody z zawartością ozonu. Dzięki temu myjąc owoce, warzywa i inne produkty spożywcze dezynfekujemy je i wydłużamy ich trwałość, a także zabezpieczamy przed gniciem. Ozonowa truskawek pozwala na ich dezynfekcję czyli zabicie szarej pleśni, bakterii, grzybów, środków ochrony roślin. Ozonowanie truskawek i owoców to także hamowanie dojrzewania dzięki neutralizacji etylenu. Ozonowanie owoców i warzyw, truskawek może odbywać się przez mycie wodą ozonowaną, a także przechowywanie w atmosferze ozonowej i transportować. Ozonowanie wody to proces wytwarzania wody ozonowanej na który składa się wiele urządzeń. jesteśmy Polskim producentem indywidualnych systemów ozonowania dla przemysłu spożywczego i owocowo-warzywnego. Nasze systemy pracują w wielu przetwórniach, grupach producentów, gospodarstwach i firmach transportowych. ozonowanie wody to idealny proces zabezpieczenia produktów podczas mycia np. na liniach sortowniczych, przenośnikach. Zmniejsz straty dzięki ozonowanie owoców, warzyw, truskawek i innych produktów. Generator ozonu są naszej własnej produkcji o różnych wydajnościach.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metalchem - azotowanie gazowe »

  Zapraszamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę METALCHEM z Gliwic. Na rynku istniejemy już ponad 50 lat. Nasze usługi zostały docenione przez przyznanie wyróżnień i medali, a w 2005 roku otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu. Zajmujemy się produkcją, opartą na obróbce skrawaniem oraz chemiczno-cieplnej przeróżnych materiałów. Produkujemy wytłaczarki, frezarki, skrawarki oraz inne maszyny do przetwarzania tworzyw sztucznych oraz budujemy kompletne linie technologiczne. Zajmujemy się także sprzedażą układów uplastyczniających, podzespołów oraz innych części zamiennych. Posiadany sprzęt oraz wykfalifikowani fachowcy gwarantują najwyższa jakość oferowanych urządzeń oraz terminową realizację zleceń. Potwierdzeniem rzetelności firmy jest nieprzerwanie powiększające się grono klientów i otrzymane wyróżnienia. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bakeres - piece, maszyny i urządzenia piekarnicze »

  Na stronie prezentujemy piece, maszyny i urządzenia piekarnicze, które posiadamy w naszej ofercie sprzedażowej. Oferujemy nie tylko sprzedaż ale również kompleksowe doradztwo w zakresie wyposażenia piekarni i cukierni. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poliwęglan »

  Masa branż oraz gałęzi przemysłu potrzebuje wyszukanych półproduktów. Ze względu na bezpieczeństwo często istnieje zapotrzebowanie na elementy nietłukące się, niepodatne na uderzenia, jednak również stylem przypominające szkło. Poliwęglan lity wypełnia wszystkie te wymagania, oraz jednocześnie dostępny jest w różnych grubościach oraz kolorach. Innym typem poliwęglanu jest poliwęglan komorowy, który często używany jest do budowania np. daszków, przykrycia budynków sportowych itp. Oba owe rodzaje mają świetne własności termoizolacyjne, a dzięki swojej niskiej wadze poliwęglan używany jest jeszcze częściej w reklamie, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, a także znakomicie odnajduje się w obecnych aranżacjach architektonicznych.
  Sprzedaż poliwęglanu świadczy firma Koplex, jaka z racji długoletniego doświadczenia na rynku, zaoferować może atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy - Koplex - Sprzedaż poliwęglanu

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »