Przenośniki taśmowe - Mifama - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przenośniki taśmowe - Mifama

Rzetelność i tradycja, a także najlepszej jakość proponowanych produktów to podstawowe atuty firmy MIFAMA. Jesteśmy cenionym wytwórcą maszyn i urządzeń używanych w górnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo m.in. najwyższej klasy przesiewacze i podajniki wibracyjne oraz kruszarki walcowe. Zapraszamy!

Szczegóły strony mifama.com.pl:

Podlinkuj stronę mifama.com.pl:

Przenośniki taśmowe - Mifama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 158

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obróbka mechaniczna »

  Zakłady Mechaniczne rufus posiadają wyśmienicie wyposażony park maszynowy, odznaczając się wysoką dokładnością i profesjonalizmem przy wykonywaniu powierzonych zleceń. Należą do nich przede wszystkim: obróbka skrawaniem i obróbka mechaniczna. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka cieplna, frezowanie, toczenie »

  Przedsiębiorstwo Fumo to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinach takich jak toczenie, frezowanie i obróbka cieplna. Dzięki dwudziestoletniej praktyce oraz dostępowi do najnowszych technologii związanych z obróbką cieplną, toczeniem oraz frezowaniem Fumo Ostrzeszów może świadczyć usługi frezowania na najwyższym poziomie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą toczenie, frezowanie i obróbkę cieplną.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie jachtów i żaglowców Pascal QAC »

  Firma Pascal1985 rok.Powstaje mała firma mocno związana z przemysłem okrętowym, a to za sprawą współwczesnego założyciela i prezesa, który wychodzi z firmy "Hydroster". Od samego początku działalności firma jest nastawiona na serwis i drobną produkcję - skupia się na regeneracji podzespołów i elementów hydraulika siłowa.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do drewna, odciągi, wiertarki, piły taśmowe, strugarki, czopiarki »

  Winter Polska jest autoryzowanym przedstawicielem Winter Holztechnik, znanego producenta maszyn do drewna. W naszej ofercie mamy między innymi maszyny stolarskie, obrabiarki do drewna, odciągi, oklejarki, piły tarczowe, taśmowe, strugarki, walcarki, wiertarki, wiertarko-frezarki, czopiarki, ostrzarki. Sprzedawane przez nas maszyny do drewna posiadają wszystkie wymagane certyfikaty dzięki czemu praca przy ich użyciu jest bezpieczna. Nasza firma dokłada wszelkich starań by współpraca z klientami nie kończyła się na jednorazowym zakupie ale budowała podwaliny na długą owocną współprace. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • RS Automation Sp. z o.o. »

  RS Automation Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu automatyzacji maszyn, transportu i urządzeń produkcyjnych oraz robotyzacji produkcji. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrożeniach układów sterowania transportem, manipulacją oraz obróbką materiałów.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcje bhp »

  Poszukujesz tablic i instrukcji BHP? Sprawdź nowy sklep internetowy z wszelkiego rodzaju tablicami, znakami i oznakowaniami bezpieczeństwa. W sklepie internetowym znakowo.pl, zamówisz instrukcje BHP wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami. Znaki, tablice i oznakowania w sklepie znakowo.pl, są wykonane z najlepszej jakości materiałów i przy użyciu najnowszej technologii. Jeśli potrzebujesz znaków ewakuacyjnych, oznakowań bhp czy też tablic informacyjno-budowlanych - zajrzyj koniecznie na naszą stronę i sprawdź asortyment naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidbud domy z drewna »

  Firma Solidbud oferuje budowę ciepłych domów szkieletowych z drewna, szczegóły dotyczące technologii jaki i zdjęcia gotowych realizacji odnajdziesz na stronie internetowej.Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chester Molecular Dariusz Madejski »

  Firma Chester Molecular Dariusz Madejski powstała w 2000 r.
  Jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Chester Molecular - polskiego producenta kompozytów epoksydowo-metalicznych, materiałów powłokowych, klejów i uszczelniaczy anaerobowych, klejów cyjanoakrylowych, powłok preaplikowanych, elastomerów poliuretanowych, środków smarno-penetrujących, środków odtłuszczających i myjących.

  Świadczymy prace usługowe w zakresie regeneracji zbiorników, wirników i korpusów pomp, gniazd łożyskowych oraz naprawa czopów wałów i pękniętych bloków silnika najwyższej jakości kompozytami epoksydowo-metalicznymi.
  Ponadto zapewniamy:
  •dobór i sprzedaż wyżej wymienionych produktów
  •przeprowadzenie prób klejenia w warunkach rzeczywistych
  •tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej zastosowanej technologii
  •szkolenie pracowników
  •usługi serwisowe

  Dobór i sprzedaż kompozytów epoksydowo-metalicznych, materiałów powłokowych, klejów i uszczelniaczy anaerobowych, elastomerów poliuretanowych.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy posadzek »

  Od 1986 roku działamy jako usłgodawca budowlany odnosząc tym samym ogromne sukcesy. Posadzki wykonane z betonu lub żywicy - również natychmiastowo utwardzające się - użytkowanie już po 2óch godzinach. Stosując konkretne techniki gwrantujemy więcej niż reszta konkurencji. Świadczymy również naprawę zniszczonych już posadzek - dziury, pęknięcia, betony zbrojone i niezbrojone. Zakres naszych usług to również fundamenty pod ciężki sprzęt maszynowy, schody czy też rampy i podjazdy. Pomagamy w prowadzeniu zmian obiektów przemysłowych i pomagamy klientowi by użuyć najodpowiedniejsze rozwiązanie. Nasz zespół fachowców pozwoli na wdrożenie stosownych rozwiązań dla danego obiektu. Zapraszamy do wejścia na naszą oficjalną stronę internetową w celu zaznajomienia się z naszą marką.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Wzorcowanie, pomiary, szkolenia, audyty. »

  LP-MET, Laboratorium Pomiarów Metrologicznych Długości i Kąta, to laboratorium wzorcujące, które zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych do pomiarów długości i kąta, ale nie tylko. Wzorcowanie suwmiarek, wzorcowanie mikrometrów, wzorcowanie średnicówek, wzorcowanie kątomierzy, wzorcowanie kątowników, wzorcowanie czujników zegarowych, wzorcowanie płytek wzorcowych, wzorcowanie mikroskopów, wzorcowanie długościomierzy, wzorcowanie projektorów pomiarowych oraz wielu innych przyrządów pomiarowych i wzorców zawiera się w ramach świadczonych usług. LP-MET specjalizuje się w wzorcowaniu sprawdzianów gwintowych, pierścieni wzorcowych, wzorców zarysu gwintu, łuków kołowych, szablonów, płytek wzorcowych, itp. Wykonujemy pomiary twardości metodą Rockwella, Brinella, Vickersa, Shore`a typu A i D. Kadra posiada ponad 20 letnie doświadczenie metrologiczne. Działalność oparta jest głównie na wytycznych Normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Wzorcowanie przebiega w odniesieniu do polskich, zagranicznych i międzynarodowych Norm, instrukcji Głównego Urzędu Miar oraz instrukcji własnych. Zapewniamy na tyle krótkie terminy realizacji zamówień, aby wszystkie wymagania metrologiczne były całkowicie spełnione. LP-MET wykonuje pomiary twardości, metodą: Rockwella,Brinell,Vickersa,Shore`a, jak również pomiary czynników środowiska w zakresie natężenia oświetlenia. Prowadzi także szkolenia z zakresu metrologii długości i kąta, kontroli jakości oraz przepisów związanych ze znakiem CE.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »