Przenośniki taśmowe - Mifama - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przenośniki taśmowe - Mifama

Rzetelność i tradycja, a także najlepszej jakość proponowanych produktów to podstawowe atuty firmy MIFAMA. Jesteśmy cenionym wytwórcą maszyn i urządzeń używanych w górnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo m.in. najwyższej klasy przesiewacze i podajniki wibracyjne oraz kruszarki walcowe. Zapraszamy!

Szczegóły strony mifama.com.pl:

Podlinkuj stronę mifama.com.pl:

Przenośniki taśmowe - Mifama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 233

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obrabiarki do drewna »

  Sprzedajemy maszyny do drewna od 15 lat. Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o tą branżę. Zapewniamy serwis maszyn oraz naprawy pogwarancyjne. Specjalizujemy się w obrabiarkach do drewna i maszynach do obróbki metalu. Dodatkowo kupisz u nas generatory prądu, sztaplarki, frezy i frezarki. Zapewniamy własny transport maszyn na ternie całej Polski. Importujemy maszyny na zamównienie.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gomsygnal - stojaki rowerowe, modele odlewnicze, odlewy aluminiowe »

  Gomsygnal Rybnik - wykonujemy modele odlewnicze, odlewy aluminiowe, kokile odlewnicze, stojaki rowerowe, oprzyrządowanie modelowe dla odlewnictwa. Nasza firma działa na rynku od ponad 25 lat. W 2010 roku wprowadziliśmy do oferty dobre stojaki rowerowe. Zapraszamy do współpracy instytucje chcące promować przyjazne rowerzystom stojaki rowerowe.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrale Klimatyzacyjne Zapewniające Najwyższej Jakości Obróbkę Powietrza »

  Produkowane przez nas centrale klimatyzacyjne zapewniają pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza. Nasze centrale obsługują obiekty sportowe, użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe wielu branż. Nasi specjaliści spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy pełny profesjonalizm począwszy od etapu doboru funkcjonalności centrali klimatyzacyjnej po montaż i odbiór budowlany.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.kameratermowizyjna.com »

  Strona Autoryzowanego Przedstawiciela Handlowego producenta Systemów termowizyjnych Flir Systems AB. W ofercie posiadamy ponad 40 modeli kamer termowizyjnych przystosowanych do pracy w każdej dziedzinie przemysłu. Na naszej stronie internetowej prezentujemy szczegółowe opisy kamer termowizyjnych, porównujemy ich ceny, parametry, funkcje. Szczegółowo opisujemy jak dobrać kamerę termowizyjną dla energetyki, przemysłu i budownictwa. Prezentujemy poradnik dla inwestującego w termowizję. Przedstawiamy zastosowanie systemów termowizyjnych składających się z kamer i specjalistycznego oprogramowania do analizy bezpieczeństwa ludzi i produkcji.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUXOR Przesiewacze »

  Firma Luxor od 1997 działa dynamicznie na rynku gospodarki odpadami. Istotą jej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości maszyn do odpadów, pozwalających w sposób prosty oraz funkcjonalny przechowywać je i obrabiać. Dzięki swojej ogromnej różnorodności propozycja dociera do rozległego grona klientów, którymi często zostają osoby prężnie funkcjonujące w branży, posiadające zakłady składowania, lub też sortownie odpadów. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu oraz stałe aktualizowanie wiedzy branżowej pozwala przygotowywać optymalne rozwiązania, dzięki którym mniej odpadów trafia na wysypiska, a miejsca ich przechowywania są lepiej zabezpieczone. Całościowa propozycja obejmuje rozległy wybór dostępnych w korzystnych cenach produktów, takich jak między innymi przerzucarki kompostu, linie sortownicze, separatory magnetyczne, oraz prasy. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Generatory gazu »

  Firma OMC ENVAG SP. z o.o. posiada w swojej ofercie generatory wodoru, azotu, powietrza zerowego szwajcarskiej firmy LNI Schmidlin. Bezobsługowe wytwornice wodoru produkują wysokiej czystości wodór wykorzystywany jako gaz nośny w chromatografii gazowej. Oferowane przez nas przenośne i stacjonarne wytwornice azotu generują czysty azot z zastosowaniem sprężonego powietrza. Ponadto zapewniamy kompleksowe wyposażenie laboratoriów w sprzęt do oznaczania azotu, białka, BZT, CZHT, parametrów fizykochemicznych wody.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPAW serwis spawarek katowice »

  Profesjonalne usługi spawalnicze, okazały wybór urządzeń oraz materiałów i akcesoriów do spawania i lutowania - to oferta firmy SPAW - Technika Spawalnicza z Tych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, dysponujmy doskonale wyposażonym zapleczem technicznym, a posiadana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego, w największym stopniu nietypowego zadania. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług - sprzedażowych i posprzedażowych, oferując pełen zakres usług serwisowych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronę internetową:

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pphdawid.pl - Produkty stoczniowe, korytka kablowe, korytka proste »

  Drabinki kablowe mają zastosowanie przy tworzeniu tras kablowych, szczególnie przewodów niskiego, średniego i wysokiego napięcia, kabli sterowniczych oraz kabli sygnalizacyjnych. Drabinki kablowe są wykorzystywane zwłaszcza w energetyce, przemyśle, różnego rodzaju budynkach np.: bankach, halach produkcyjnych. Przedsiębiorstwo P.P.H Dawid szczególnie poleca korytka kablowe z przeznaczeniem do zastosowania w przemyśle stoczniowym. W szerokiej ofercie firmy P.P.H Dawid znajdziecie drabinki proste typu PD, PDF, drabinki kątowe typu KD, KDF, KU.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »