Przenośniki taśmowe - Mifama - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przenośniki taśmowe - Mifama

Rzetelność i tradycja, a także najlepszej jakość proponowanych produktów to podstawowe atuty firmy MIFAMA. Jesteśmy cenionym wytwórcą maszyn i urządzeń używanych w górnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo m.in. najwyższej klasy przesiewacze i podajniki wibracyjne oraz kruszarki walcowe. Zapraszamy!

Szczegóły strony mifama.com.pl:

Podlinkuj stronę mifama.com.pl:

Przenośniki taśmowe - Mifama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 235

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyposażenie sklepów, wózki i regały sklepowe - Produs »

  Produs Retail Technology Sp. z o.o. w Koszalinie to już ponad 50 lat tradycji. Poprzez ciągłe dostosowywanie się do potrzeb i wymagań naszych klientów tworzymy coraz szerszą, kompleksową ofertę w zakresie wyposażenie sklepów, marketów i magazynów dla ich działalności statutowej. Posiadamy dużą wiedzę specjalistyczną oraz techniczną, co pozwala nam wraz ze swoim doświadczeniem przedstawiać ofertę na wózki sklepowe oraz regały sklepowe.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów ze stali nierdzewnej »

  Firma Rs-Tech specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Firma wykonywała urządzenia oraz kompletne instalacje ze stali nierdzewnej dla branży spożywczej. Rs-tech wykonuje urządzenia zarówno dla przemysłu jak i dla domu. Firma dysponuje warsztatem o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz rozbudowany park maszynowy dzięki czemu firma może przyjąć zarówno zlecenia na rozbudowane maszyny jak i drobne produkty np: szafki ze stali nierdzewnej, przenośniki ślimakowe, balustrady oraz różnego rodzaju konstrukcje ze stali nierdzewnej. Duża elastyczność, indywidualne podejście do klienta, szybkość wykonywanych zamówień oraz profesjonalizm po podstawowe atuty producenta. Oprócz urządzeń oraz produktów Rs-Tech oferuje spawanie urządzeń oraz materiałów ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe - nowe oraz używane »

  Serwis e-wozki-widlowe oferuje szeroki wybór wózków widłowych, zarówno nowych jak i używanych. Serwis zrzesza ponad 120 dostawców oraz oferuje pomoc dedykowanego konsultanta który pomoże przejść przez proces składania zamówienia.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wermikulit - VERMICULITE POLAND - innowacje z natury »

  akwarium roślinnego wermikulit.
  Wermikulit jest minerałem zbliżonym do minerałów ilastych. Zdolność wermikuliu do przyjmowania i oddawania wody, wyjątkowa lekkość, ognioodporność, zdolność do wymiany kationów i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu.
  Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie: dodatek do ściółki wermikulit, agrowermikulit, dodatek paszowy wermikulit, mineralne podłoże do terrarium wermikulit, podłoże do akwarium roślinnego wermikulit

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jarpen-art.pl Sklep. Producent wyrobów metalowych »

  Sklep producenta wyrobów z metalu, min. stojaków na rowery, blokad parkingowych, wieszaków rowerowych oraz pozostałych akcesoriów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Wykonujemy również indywidualne konstrukcje na zamówienia.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ardom - konstrukcje stalowe »

  Nowoczesna firma ARDAM oferuje swoim odbiorcom kompleksowe usługi w zakresie obróbki skrawaniem. Proponuje także wszelkiego rodzaju części i elementy dla różnych gałęzi przemysłu. Działa w branży od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie i rozległe umiejętności, które stosuje w obsłudze odbiorców. Wykonuje elementy z własnego materiału lub powierzonego przez klientów. Prowadzi współpracę zarówno z osobami indywidualnymi jak i firmami, zapewniając im produkty ze stali nierdzewnej np. regały, stoły, taśmociągi, schody, balustrady, części do specjalistycznych maszyn jak i ze stali zwykłej typu ogrodzenia i bramy. Ponadto oferuje usługi instalacyjne: przyłącze wody do budynków, instalacje ogrzewania centralnego i wiele innych. Wszystkie usługi odznaczają się najwyższą jakością, przystępną ceną. Więcej dokładnych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ŚLUSARSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE PIOTR KŁOCZEWIAK drzwi chłodnicze »

  Ślusarstwo Usługowo-Produkcyjne z Belska Dużego koło Grójca to firma założona w 1999 roku przez Piotra Kłoczewiaka. Ten rodzinny biznes z biegiem czasu ewaluował i firma nieprzerwanie poszerzała swą ofertę dostosowując się do potrzeb wymagającego rynku. Aktualnie podstawowy profil działalności firmy to produkcja maszyn i urządzeń dla rolnictwa. Świadczymy również szereg usług około sprzedażowch, a także służymy kompetentnym doradztwem w zakresie oferowanego wyboru. Nasza oferta zawiera między innymi takie urządzenia jak: wywrotnice skrzyniopalet, tak jak elektryczne, jak i z mechanizmem ręcznym, poprzeczki sadownicze służące podtrzymaniu drutu przy sadzeniu drzewek, kotwy i różnego rodzaju płyty warstwowe. Zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat VdS »

  Certyfikat VdS jest dokumentem o międzynarodowej renomie gwarantującym najwyższe standardy w zakresie systemów zabezpieczeń oraz ochrony ppoż. Certyfikat przeciwpożarowy jest dokumentem potwierdzającym zgodność z wymogami bezpieczeństwa pożarowego. Najczęściej wymagany jest od producentów, czy eksporterów w celu potwierdzenia zgodności z normami obowiązującymi w Federacji Rosyjskiej.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Glastal - balustrady szklane »

  Glastal zaprasza na swoją stronę firmową. W ofercie znajdują się akcesoria do balustrad oraz systemy mocowania balustrad jak i różne ich rodzaje np. balustrada całoszklana. Zakres oferty to balustrady systemowe ze stali nierdzewnej, elementy balustrad nierdzewnych, mocowania punktowe oraz łącznik do balustrad. Na stronie internetowej Glastal znaleźć można również elementy do szkła, okucia punktowe do szkła, okucia szklane oraz pochwyty do szkła. Jest to doskonała okazja na montaż balustrad w domu lub firmie. Pochwyt do szkła w bardzo atrakcyjnej cenie. W ofercie dodatkowo profile montażowe do balustrad, słupki balustradowe oraz system mocowania balustrady szklanej. Firma posiada jedyny w swoim rodzaju system montażu na balustrady szklany czyli Glastal inVisible 1.0. Jest to system mocowania samonośnych balustrad szklanych. Glastal inVisible to jednolita płaszczyzna szkła dzięki czemu nie ma żadnych zbędnych elementów, które mogłyby zakłócać jej wygląd. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych balustrad. System ten to profile balustradowe z aluminium, które nie wymagają zastosowania żadnych dodatkowych elementów mocujących. Jest to niepowtarzalne rozwiązanie od strony dekoracyjnej oraz architektonicznej i co najważniejsze zdobywające coraz większe grono swoich zwolenników. Na stronie internetowej Glastal możesz zobaczyć galerię z realizacjami balustrad tego typu. Firma oferuje akcesoria do balustrad w bardzo dobrej cenie, wysokiej jakości, posiadające nowoczesny wygląd.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Badań Niszczących PróbMet »

  Laboratorium Badań Niszczących PróbMet, mające siedzibę w Płocku wykonuje badania niszczące złączy spawanych i wyrobów hutniczych, a także nieniszczące próbek.

  Laboratorium Badań Niszczących wykonuje: próbę rozciągania, zginania, łamania, udarności, pomiar twardości i badanie makroskopowe. Laboratorium wykonuje także badania nieniszczące próbek (wizualne VT, magnetyczno-proszkowe MT, penetracyjne PT, ultradźwiękowe UT, radiograficzne RT). Badania prowadzone są dla klientów z Płocka i całej Polski.

  Badania niszczące to badania, w trakcie których próbki badanego materiału ulegają zniszczeniu. Badany materiał jest przygotowywany, wycinany i obrabiany, aby spełnił wymogi wszystkich norm.
  Badanie wytrzymałości eksploatacyjnej pozwala na analizę zachowania się materiału w różnych obciążeniach i temperaturze.
  Badania wykorzystywane są głównie do badania technologii spawani i sprawdzenia kwalifikacji spawaczów.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »