Przenośniki taśmowe - Mifama - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przenośniki taśmowe - Mifama

Rzetelność i tradycja, a także najlepszej jakość proponowanych produktów to podstawowe atuty firmy MIFAMA. Jesteśmy cenionym wytwórcą maszyn i urządzeń używanych w górnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo m.in. najwyższej klasy przesiewacze i podajniki wibracyjne oraz kruszarki walcowe. Zapraszamy!

Szczegóły strony mifama.com.pl:

Podlinkuj stronę mifama.com.pl:

Przenośniki taśmowe - Mifama

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 235

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Blachy Bydgoszcz - Gorącowalcowane i Zimnowalcowane »

  Blachy gorącowalcowane stosuje się w konstrukcjach stalowych takich jak:statki, budynki, mosty, konstrukcje maszyn, pojazdy, podnośniki, kontenery. Blachy zimnowalcowane stosowane są na produkty wymagające obróbki powierzchniowej typu lakierowanie lub powlekanie.

  Typowe zastosowania to pojazdy, sprzęt AGD, armatura oświetleniowa i grzewcza.

  Blachy zimnowalcowane produkowane są w różnych gatunkach, w zależności od wymaganego rodzaju ich obróbki powierzchniowej i obszaru zastosowania.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie i posadzki poliuretanowe, granulaty gumowe - Trio MS »

  Kompletna paleta produktów i materiałów do instalacji nawierzchni z granulatu gumowego: sztuczne nawierzchnie sportowe, rekreacyjne, bezpieczne nawierzchnie na place zabaw. Wyposażenie obiektów sportowych i przemysłowych w systemy wysokojakościowych posadzek: posadzki przemysłowe, posadzki parkingowe oraz nawierzchnie do hal i na boiska sportowe indoor. Produkcja granulatów gumowych - granulat EPDM, granulat SBR. Wypełnienie do trawy - infill.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magma S.A.P. - automatyka przemysłowa spożywcza chemiczna, pasteryzatory »

  Magma S.A.P jest wiodącym producentem maszyn dla przemysłu chemicznego, spożywczego, farmaceutycznego.

  W ofercie posiadają takie produkty jak pasteryzatory, magazyny chemii, systemy nadzoru, wymienniki ciepła, stacje mycia, trasy kablowe.
  Świadczą usługi począwszy od projektów po realizację.
  Dysponują nowoczesnym sprzętem spawalniczym obsługiwanym przez doświadczoną kadrę.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technologie kompozytowe »

  Produkcja zaawansowanych kompozytów polimerowych. Możliwość wykonania ekstremalnie wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wzornictwo przemysłowe, projektowanie, produkcja form, kompozyty, termoformowanie próżniowe. Ekstremalnie niska waga przy zadanej wytrzymałości. Przeszło dwadzieścia lat praktyki pozwoliło zgłębić wszelkie powszechnie stosowane technologie z dziedziny konstrukcyjnych tworzyw sztucznych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skup bydła »

  Ubojnia bydła Krzan zajmuje się masowym skupem zwierząt rzeźnych z terenu Polski południowej. Nasza ubojnia znajduje się w miejscowości Niedźwiedź, koło Mszany Dolnej. Działamy na rynku już od ponad 22 lat i zajmujmy się skupem bydła, ubojem zwierząt oraz hurtową sprzedażą mięsa. Nasz zakład jest bardzo nowoczesny i był modernizowany przy przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, dzięki temu spełniamy wszystkie normy unijne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pawlak Automatyka Przemysłowa »

  Automatyzacja, modernizacja maszyn i linii przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, komputerów, autorskich urządzeń elektronicznych, markowych podzespołów automatyki przemysłowej. Kompleksowa automatyzacja linii w galwanizerniach bębnowych i zawieszkowych. Galwaniczne prostowniki impulsowe rewersyjne (prądu przemiennego) oraz unipolarne (prądu stałego) z tranzystorami IGBT. Automatyzacja zgrzewarek wielopunktowych i liniowych. Mikroprocesorowe regulatory mocy i czasu zgrzewania do zasilania transformatorów zgrzewalniczych w zgrzewarkach wielopunktowych, jednopunktowych, liniowych. Automatyzacja prostowarek do drutu. Układy sterowania do rozruszników oporowych asynchronicznych silników pierścieniowych w układach napędowych ciężkiego rozruchu. Automatyzacja ciągarek do prętów stalowych. Napędy prądu stałego z przekształtnikami tranzystorowymi i tyrystorowymi. Napędy prądu przemiennego w oparciu o falowniki. Budowa urządzeń elektronicznych. Tworzenie oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kleje na gorąco »

  Best-Pol zajmuje się sprzedażą klejów hot melt. W ofercie naszej firmy znaleźć można także takie produkty jak pistolety do klejów czy też kleje w sztyftach. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości już od bardzo dawna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie do gastronomii »

  Mebledlagastronomii.pl - sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wszelkiego rodzaju wyposażenie do gastronomii ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wysoką jakość wykonania każdego produktu gwarantuje wielkopolska firma Polgast Sp. z o.o.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MoodernTools: Stoły spawalnicze, Podesty, Podnośniki, Rampy załadowcze, »

  Prezentujemy ofertę na platformy, podesty oraz dźwigniki hydrauliczne. Specjalizujemy się w podestach platformowych i hydraulicznych, stoły spawalnicze, rampy przeładunkowe i nożycowe oraz dźwigniki towarowe. Kompleksowa pomoc w zakresie transportu bliskiego dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców bezpośrednio od największego, polskiego producenta.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LBNiW — Eksperci w badaniach nieniszczących spoin »

  LBNiW to sprawdzony wykonawca badań nieniszczących z bardzo dobrymi referencjami w realizacji różnorodnych inspekcji spoin. Firma skutecznie dostarczała wsparcie NDT na rzecz dużych przemysłowych projektów inwestycyjnych w Polsce i za granicą, co daje pewność klientom, że współpracują z ekspertem w branży.
  LBNiW wykorzystuje nowoczesną aparaturę i wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych specjalistów do sprawdzania integralności materiałów, komponentów i spoin: rurociągów, zbiorników ciśnieniowych i zbiorników magazynowych.
  Od momentu powstania w 2003 roku inspektorzy LBNiW zapewniają, że procesy wytwarzania i budowy instalacji przemysłowych w różnych sektorach są wykonywane zgodnie z obowiązującymi standardami.
  Jakość usług firmy LBNiW została zweryfikowana i potwierdzona uznaniami niezależnych jednostek certyfikacyjnych tj. TÜV Rheinland oraz Urzędu Dozoru Technicznego zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005.
  LBNiW wykonuje usługi zarówno we własnej siedzibie, jak i w terenie tj. na budowach czy warsztatach spawalniczych klientów.

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »