Przeprowadzki Transport Lubin Polkowice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przeprowadzki Transport Lubin Polkowice

Przeprowadzki Transport Lubin i Dolny Śląsk .Fiat ducato L4H2 15m3, ładowność 1450kg.Jeżeli masz problem ze zniesieniem i wniesieniem załatwimy to kompleksowo. Podejmę współprace z firmami, nie potrzebuję spedycji mogą być kursy raz w tygodniu lub miesiącu .Przy stałej współpracy super warunki obniżające koszty.Więcej szczegółów na stronie zapraszam.
www.andrzej-transport.lubin.pl

Szczegóły strony www.andrzej-transport.lubin.pl:

Podlinkuj stronę www.andrzej-transport.lubin.pl:

Przeprowadzki Transport Lubin Polkowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skup Mebli Warszawa »

  Komis meblowy SawaZajmuje się skupem i wywozem mebli używanych w Warszawie i na Mazowszu.Wyślij zdjęcie mebla a w krótkim czasie dostaniesz naszą propozycję cenową.Jeśli zaproponowana przez nas kwota jest dla Ciebie satysfakcjonująca, wówczas wyznaczasz dogodny dla siebie termin wywozu mebla a nasza ekipa zajmuje się wyniesieniem mebla w sposób bezproblemowy oraz przekazuje ustaloną wcześniej kwotę za mebel.Skupujemy meble używane w dobrym stanie, wszelkiego typu.Zapewniamy ekipę do wyniesienia mebli i transport, ponadto możesz nam zlecić przeprowadzki, przewóz towarów, wywóz mebli.Zapraszamy najpierw do kontaktu mailowego, gdyż ten wyeliminuje wszelkie pomyłki związane z wyceną mebli, ponadto da czas obu stronom do zastanowienia...Zapraszamy!

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Łódź Rutkowski »

  Przygotowaliśmy kompleksową ofertę przeprowadzkową skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się przeprowadzkami lokalnymi i międzynarodowymi, w tym także specjalistycznymi usługami transportowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom pełną obsługę, która polega między innymi na pakowaniu przedmiotów, zabezpieczaniu ich, demontażu mebli, wynoszeniu przedmiotów ponad gabarytowych. Jeśli poszukujesz profesjonalnych usług, wtedy zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę!

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport »

  Jeśli szukasz partnera który, bezpieczne dowiezie ładunek w w dowolne miejsce, poznaj stronę firmową www.fracht.pl.

  Naszym celem jest jakość - pracujemy w oparciu o najwyższe normy i nieprzerwanie usprawniamy poziom obsługi firmowych kontrahentów. Dla frachtu jakość wiąże się w głównej mierze z dotrzymywaniem terminów, skutecznością, profesjonalizmem. Fracht stosuje tylko nowoczesne urządzenie stosowane w transporcie, dzięki czemu istnieje sposobność nieprzerwanego nadzorowania przewozu, czasu dostawy, czy nadania dokumentów przewozowych niedługo po rozładunku.

  Pełny wachlarz firmowych usług zawiera kompleksową obsługę transportową, w jakiej skład wchodzą: spedycja krajowa i międzynarodowa,transport drogowy, morski, lotniczy, transport materiałów niebezpiecznych (ADR), transport mebli, planowanie tras przewozu, ubezpieczenia cargo, transport ponadgabarytowy, usługi celne, magazynowanie, konfekcjonowanie, opakowywanie i przepakowywanie.

  Zważając na transport drogowy, to naszą gwarancją jest terminowość oraz niezawodność dystrybucji, z tego względu pilnujemy, by nasza flota stale była dobrze przygotowana - nasz tabor nie jest wyeksploatowany - średni wiek pojazdów ciężarowych to dwa lata.

  Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjnej godnej zaufania, odwiedź www.fracht.pl, dowiedz się kto kto z nami współpracuje.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Bielsko »

  JP TRANS to firma zajmująca się przeprowadzkami i wywozem zbędnych rzeczy takich jak meble, pianina, fortepiany oraz sprzęty. Sprzątamy również pomieszczenia. Wszystkie wykonywane przez nas usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Przewozimy nietypowe meble i sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak: kasy pancerne, antyki,itp. Nasza ekipa jest solidna i uczciwa, chętnie pomoże przy każdej nawet nietypowej przeprowadzce. Posiadamy niezbędne materiały przydatne przy przeprowadzkach takie jak: kosze, kartony i materiały do zabezpieczenia mebli i sprzętów. Więcej informacji udzielimy pod numerami kontakt tel. 724 125 622, (33) 488 17 46 lub na www.przeprowadzki-bielskobiala.plZachęcamy do skorzystania z naszej oferty która jest atrakcyjna i rzetelna.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki firm kraków »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze przeprowadzek. Zapewniamy obsługę ze strony doświadczonego oraz wykwalifikowanego zespołu pracowników. Realizujemy kompleksowe usługi przeprowadzek zapewniające transport, magazynowanie, jak też utylizację odpadów po przeprowadzce. Wykonujemy przeprowadzki firm, zakładów produkcyjnych, jak również klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abachus przeprowadzki »

  Abachus zaprasza wszystkich szukających odpowiedniej jakości usług związanych z przeprowadzkami. Jeżeli chcecie skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, jeżeli szukacie fachowców którzy zajmują się przeprowadzkami od wielu lat to trafiliście idealnie. Zatem sprawdzajcie naszą kompletną ofertę już dzisiaj

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówka Gdańsk »

  BAGAŻÓWKA, TRANSPORT
  Pomoc tragarzy w załadunku i rozładunku -maksymalnie 3 osoby -Już od 70zł. za godz. usługi * masz do dyspozycji auto (z kierowcą) do transportu rzeczy w mieście. Kierowca nie bierze udziału w załadunku i rozładunku. Nie ma limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Jedyne 100zł. za godz. usługi ** to koszt udostępnienia auta (z kierowcą) oraz jednego pracownika do załadunku i rozładunku bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Za 120zł. za godz. usługi ** proponujemy auto (z kierowcą) z dwoma pracownikami do załadunku i rozładunku także bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Zapłacisz od 1,70zł. za km. Zamawiając transport (przewóz rzeczy) poza miasto. Ta opcja wymaga dodatkowych ustaleń związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Wymiary przestrzeni ładunkowej dysponowanych samochodów dostawczych: MERCEDES SPRINTER kontener dł. 4,50m wys.2,20m szer.2,00m. Samochody wyposażone są w niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonego ładunku. Zapewniamy i dowozimy: - kartony w wielu wymiarach(dodatkowo płatne), -folię strecz, -folię bąbelkową do pakowania . * minimum dwie godziny zamówionej usługi. ** minimum półtorej godziny zamówionej usługi., Przeprowadzki mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański .

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bestmove przeprowadzki »

  Best-Move jest firmą zajmującą się przeprowadzkami. Firma prowadzi swoją działalność od 20 lat, posiada odpowiednią flotę samochodową wraz z potrzebnym wyposażeniem oraz zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zapewniają szybki załadunek i rozładunek oraz bezpieczny przewóz. Klienci mogą też skorzystać z usług przechowania mienia, firma ma bowiem dostęp do dobrze zabezpieczonych magazynów.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Szczecin | Pol-Kat »

  Wielu osobom przeprowadzki kojarzą się z czymś naprawdę nieprzyjemnym i niewykonalnym.
  A nasza firma obala ten mit! Odwiedź Szczecin i przyjdź do naszego biura, a razem zaplanujemy Twoją przeprowadzkę. Oferujemy profesjonalny transport bagażu, a wszystkie zlecenia realizujemy w bardzo krótkim terminie.

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.mlprzeprowadzki.pl »

  Organizujemy od podstaw przeprowadzki biur, mieszkań, domów. Posiadamy bezpieczne meblowozy, doświadczonych pracowników, ubezpieczenie, a także materiały do zabezpieczenia majątku klientów. Działalność prowadzimy w Warszawie. Przyjmujemy nawet kilka zleceń przeprowadzkowych dziennie. Gwarantujemy również transport pianin, materiałów wrażliwych, ciężkich sejfów.

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »