Przydomowe elektrownie - Odnawialne źródła energii - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przydomowe elektrownie - Odnawialne źródła energii

Zapotrzebowanie z biegiem lat na energię odnawialną ma tendencję wzrostową, a zainteresowanie taką formą pozyskiwania energii staje się coraz bardziej przystępne. Nasza firma MZCOMPLEX jest producentem oraz dystrybutorem kompleksowych rozwiązań dla przydomowych, wiatrowych i słonecznych elektrowni. Wśród szerokiej gamy elektrowni posiadamy również w ofercie lampy uliczne LED. Nasze produkty posiadają najważniejsze atesty i certyfikaty dopuszczające urządzenia do użytku w całej Unii Europejskiej. Zacznij uniezależniać się od firm dostarczających prąd, pomiń dostawców, bądź samowystarczalny!!! Więcej o elektrowniach wszelkiego typu dowiesz się na naszej stronie. Przydomowe elektrownie są inwestycjami na bardzo długi okres czasu użytkowania - do 30 lat, a czas zwrotu inwestycji oscyluje w granicy 7 lat i z całą pewnością zwrot nakładów będzie tym szybszy im droższa będzie energia elektryczna. Uniezależnij się od ropy naftowej, gazu i innych „politycznych” źródeł energii. Odwiedź naszą stronę, a dowiedz się z jakich elementów składa się przydomowa elektrownia wiatrowa, a z jakich elektrownia solarna. Jaka technologia wykorzystywana jest do budowy ogniw fotowoltaicznych. Jakie są zalety budowy elektrowni hybrydowych i na jakie warunki klimatyczne trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru sposobu pozyskiwania energii odnawialnej oraz wiele innych ciekawych i istotnych informacji.

Szczegóły strony www.mzcomplex.pl:

Podlinkuj stronę www.mzcomplex.pl:

Przydomowe elektrownie - Odnawialne źródła energii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AmericanWaySolar oferuje produkty do instalacji solarnych - inwertery, moduły PV, system monitoringu »

  AmericanWaySolar jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów do instalacji fotowoltaicznych - inwerterów Power One, modułów fotowoltaicznych AWS, urządzeń do monitoringu SolarLog oraz elementów konstrukcyjnych. Oferowane przez nas wysokiej jakości, certyfikowane i sprawdzone w praktyce urządzenia solarne pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej z oddziaływania Słońca. Na stronie obejrzysz zdjęcia z wielu instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez naszą firmę. Energia ze Słońca - niech Słońce pracuje za Ciebie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy rolny AgroMy Rolnictwo Maszyny rolnicze Nieruchomości Rolne Nawozy Kredyt »

  Portal Agromy.pl powstał, by integrować środowisko nowoczesnych rolników oraz specjalistów z tej branży. Wymiana doświadczeń polskich i zagranicznych ma na celu poprawę sytuacji i rozwój polskiego rolnictwa. Wszyscy tworzący projekt to osoby działające w branży rolniczej i posiadający specjalistyczną wiedzę z różnych jej dziedzin.nnJesteśmy otwarci na współpracę ze strony tych osób, które stawiają na rozwój i chcą skorzystać jak najwięcej z możliwości, które daje integracja z Unią Europejską. Projekt ma na celu propagowanie innowacji i nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań technologicznych, pozwalających na usprawnienie i zwiększenie produkcji rolnej.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profi metal - sprzedaż stali narzędziowej i metali kolorowych »

  Profi metal, firma specjalizujące się w sprzedaży metali gatunkowych, stali narzędziowych i metali kolorowych takich jak brąz, ołów, miedź, cyna, cynk oraz mosiądz. Oferujemy również stale nierdzewne i kwasoodporne.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także instalacją kolektorów słonecznych służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, przemysłowych. Pomagamy w zdobyciu subwencji na inwestycję w kolektory słoneczne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie najlepszego wyboru układów solarnych oraz możliwości pozyskania środków finansowych na solary.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje grzewcze i solarne »

  W naszej ofercie znajduje się zakres usług dotyczących instalacji grzewczych i solarnych. Świadomość ekologiczna naszego społeczeństwa wzrasta i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że warto zainstalować instalację solarną czy inne elementy sprzyjające środowisku, jak np. kotły na biomasę. W naszej ofercie znajdują się kotły różnych firm, np. Atmos. Mamy też promocje, o których można czytać na stronie.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOWATOR kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła »

  Firma NOWATOR wykonuje instalacje kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, powietrznych. Jesteśmy dystrybutorem i autoryzowanym przedstawicielem wielu wiodących firm z dziedziny OZE. Pomagamy w doborze zestawów oraz kompleksowym przygotowaniu dokumentów.Umów się na bezpłatną wizytę.e-mail: nowator@vp.pl www.e-nowator.pl

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę Easy Solar. Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji paneli słonecznych. Rozumie się samo przez się, jak kluczową rolę w dzisiejszych czasach odgrywa pozyskiwanie energii odnawialnej. Firma Easy Solar pochodzi się z rynku belgijskiego, gdzie pozyskała wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Hasłem kluczowym firmy Easy Solar jest pragnienie zadbania o naszą planetę i jej przyszłość. Inwestując w energię odnawialną będziemy mieć szansę na spokojniejszą przyszłość. Dlatego też firma ta postanowiła zainwestować w nowoczesne technologie zdobywania odnawialnych źródeł energii. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa oferta firmy Easy Solar.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BrasiT »

  Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów innowacyjnych systemów energii odnawialnej oraz usług w zakresie systemów oświetlenia typu LED firm Aeolos oraz Anern. Zapraszamy do zapoznania z naszą bogatą ofertą handlową, w której znajdują się najwyższej klasy urządzenia wiodących producentów z całego Świata. Zastosowanie takich technologii przyczyni się do efektywnej redukcji kosztów energii elektrycznej dla gospodarstw domowych, firm, samorządów i gospodarstw rolnych. Poniższe kategorie pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą oraz możliwościami.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne Systemy sp. z o.o. - instalacje solarne »

  Nasza firma Ekologiczne Systemy sp. z o.o. specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii. Oferujemy rozwiązania zarówno z technik solarnych, fotowoltaicznych jak i pomp ciepła. Wykonujemy pełen zakres prac zaczynając od audytu technicznego poprzez pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów w celu otrzymania dofinansowania w wysokości 45% z NFOŚiGW kończąc na montażu i obsłudze serwisowo-gwarancyjnej. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami systemów energetyki odnawialnej jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą, jakość oferowanych produktów i usług na terenie całego kraju. Możecie Państwo już dziś zapewnić sobie alternatywne źródło energii we własnym domu i co za tym idzie niezależność energetyczną. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lioneg.pl fotowoltaika »

  Energia odnawialna jest coraz to szerzej wykorzystywanym sposobem pozyskiwania prądu. Stosuje się ją zarówno w przydomowych systemach, jak również w rozległych inwestycjach, zaopatrujących w elektryczność sporo sąsiednich domostw. Z tej przyczyny stworzyliśmy prezentowaną stronę internetową, dostarczającą wszelkich niezbędnych informacji odnośnie energii wyprodukowanej za pośrednictwem odnawialnych źródeł energii. Odnajdziesz tutaj atrakcyjne informacje o modułach fotowoltaicznych, jak też o szkoleniach OZE i nowych przepisach o odnawialnych źródłach energii. Wydział obejmujący aktualności dostarczy Tobie zawsze obowiązujące nowin, w dodatku, fakty i mity opiszą Ci zupełną prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »