Przydomowe oczyszczalnie ścieków - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Proponujemy szwedzkie rozwiązania technologiczne dotyczące lokalnego oczyszczania ścieków, bazujące na modułach drenażowych IN-DRÄN. Oczyszczalnie ścieków z modułami IN-DRÄN z powodzeniem funkcjonują zarówno w małych gospodarstwach domowych, jak i przy większych obiektach m.in. w szkołach, hotelach, pensjonatach i małych osiedlach. W Szwecji, ponad 30.000 instalacji obsługuje m.in. restauracje, hotele, pola golfowe, urzędy gmin. Jedna z nich użytkowana jest w norweskiej bazie polarnej Wasa.nnOczyszczalnie w systemie modułów IN-DRÄN w porównaniu do oczyszczalni tradycyjnych są praktycznie bezobsługowe, nie wymagają comiesięcznego wsypywania aktywatorów bakteryjnych, ani czyszczenia lub wymiany filtrów anty-tłuszczowych. Są idealnym rozwiązaniem w trudnych warunkach lokalizacyjnych, takich jak:n- Ograniczona powierzchnian- Wysoki poziom wody gruntowejn- Zła przepuszczalność gruntunOPIS DZIAŁANIAnUpraszczając: ścieki z budynku odprowadzane rurą kanalizacyjną trafiają do osadnika gnilnego. W osadniku gnilnym następuje sedymentacja osadu (opadanie cząstek osadu gęstszych od wody) oraz biologiczne, beztlenowe oczyszczanie ścieków. Następnie z osadnika gnilnego już po sedymentacji i oczyszczaniu biologicznym w warunkach beztlenowych trafiają pojedynczą rurą rozsączającą (zazwyczaj tylko 7,5m długości) na pakiety drenażowe IN-DRÄN. Tu w warunkach tlenowych następuje końcowy biologiczny proces oczyszczania.

Szczegóły strony www.mgreen.pl:

Podlinkuj stronę www.mgreen.pl:

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CamGres - układanie płytek Poznań, płytkarz Poznań »

  CamGres - firma oferuje układanie płytek, glazury i terakoty. Poznań Firma remontowo budowlana zajmująca się układaniem płytek na terenie miasta Poznania i w jego okolicy. Camgres aby ułożyć płytki i gress.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja montaż i serwis »

  Nasza firma posiada ponad 15 lat doświadczenia w montażu i serwisowaniu klimatyzacji. Przez ten czas potrafiliśmy dotrzymać kroku postępowi technologicznemu oraz utrzymać jakość naszych usług na wysokim poziomie.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów z cynku. ZM \"Silesia\" S.A. »

  ZM "Silesia" SA może pochwalić się liczącą prawie 160 lat tradycją w przetwórstwie i produkcji wyrobów z cynku. Podstawowymi produktami naszej oferty są:Blacha cynkowo tytanowa (cynk tytan). Drut cynkowy. Stopy cynku. Anody cynkowe. Rynny cynkowo tytanowe (cynk tytan). Cynk - tytan to nowoczesny materiał wytwarzany z cynku SHG o najwyższej czystości, zawierającego min. 99,995% Zn, do którego wprowadza się dodatki stopowe - miedź i tytan. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, blacha charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami fizyko-mechanicznymi i znajduje szeroki obszar zastosowań w budownictwie. Dlaczego cynk - tytan? Wykazuje trwałość – ponad 80 lat. Pokrycia dachowe z cynku są lekkie i niepalne. Nie wymaga konserwacji: – nie koroduje na ciętych krawędziach – jest odporny na zadrapania powierzchni – nie wymaga malowania, jest plastyczny, można go łatwo łączyć i formować. Jest niemagnetyczny. Jest materiałem naturalnym i przyjaznym środowisku. Estetycznie wygląda. Nadaje się w 100% do powtórnego przerobu. Blachy i taśmy cynkowo-tytanowe wytwarzane są z cynku Z1 SHG, zgodnym z normą PN-EN 1179, o zawartości min. 99,995% Zn, do którego wprowadzany jest tytan w ilości 0,06 - 0,2%, miedź w ilości 0,08 - 1,0% oraz aluminium w ilości do 0,015%, Taśma odlewana jest metodą ciągłą, walcowana i rozcinana na arkusze lub taśmę. Blachy i taśmy odpowiadają wymaganiom normy PN-EN 988.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PARKIET KRAKÓW CYKLINOWANIE BEZPYŁOWE UKŁADANIE LAKIEROWANIE OLEJOWANIE »

  PARKIETY - UKŁADANIE, CYKLINOWANIE, LAKIEROWANIE, OLEJOWANIE. EKOLOGICZNIE i BEZPYŁOWO. Oferujemy pełny zakres usług parkieciarskich od pomiarów do oddania gotowej posadzki:
  - pomiar wilgotności podłoża;
  - pomiar twardości i równości;
  - przygotowania podłoża: szlifowanie, gruntowanie, naprawy pęknięć, wylewki samopoziomujące;
  - układanie parkietu z zastosowaniem profesjonalnych klejów: BONA, UZIN, SLC, MAPEI, DEVA;
  - cyklinowanie nowoczesnym sprzętem;
  - lakierowanie materiałami wiodących firm w branży: BONA, DEVA, SLC;
  - olejowanie olejami firm: BONA, BIOFA, OSMO;
  - układanie gotowych podłóg: deska parkietowa, deska trójwarstwowa, panele itp.;
  - pełny zakres renowacji starych parkietów i podłóg: naprawy, uzupełnienia, przekładki, cyklinowanie;
  - wykonujemy drobne i konieczne prace stolarskie przy renowacji lub układaniu parkietu;
  - renowacje schodów.

  Usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie z wykorzystaniem najnowszych technologii w tym zakresie – materiały własne lub powierzone.
  Na wykonane prace udzielamy pełnej gwarancji – wystawiamy faktury VAT.
  Oferujemy przystępne ceny z możliwością negocjacji i rabatami przy dużych powierzchniach.
  Usługi wykonujemy zarówno dla prywatnych inwestorów jak również dla firm na terenie całego kraju z priorytetem Małopolski.
  Współpraca z architektami wnętrz, oferujemy pełne doradztwo techniczne.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPAW-STAL ADAM MISIEK izolacja natryskowa kraków »

  Przedsiębiorstwo AM-PUR zajmuje się ocieplaniem oraz docieplaniem wnętrz przy użyciu nowoczesnej, wydajnej i trwałej pianki poliuretanowej. Aplikacja odbywa się metodą natryskową, wskutek dlaczego jest dokładniejsza, łatwiejsza i szybsza. Przedsiębiorstwo oferuje zarówno ocieplanie pianką poddasza, termoizolację w budynkach hodowlanych, w przechowalniach warzyw oraz plonów jak oraz na halach produkcyjno-magazynowych. AM-PUR wie, że pianka poliuretanowa jest skuteczniejsza aniżeli standardowa wełna mineralna, nie pochłania wilgoci, nie starzeje się i jest bezwonna. Firma podejmuje się aplikacji pianki na różnych tworzywach. Więcej informacji na stronie internetowej AM-PUR.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAT-BUD więźba dachowa szczecin »

  MAT-BUD ze Szczecina zapewnia wysokiej jakości artykuły drewniane. Część z wyrobów produkowanych w naszym tartaku to najważniejsze elementy konstrukcyjne każdego dachu, np. więźby dachowe. Inne stosowane są do urządzania wnętrz domów i domów, np. eleganckie deski podłogowe. Oferowane przez nas wyroby wyróżniają wysoką trwałością i odpornością na zniszczenia, z kolei zastosowanie drewna litego jako najważniejszego surowca sprawia, że nie wywołują one alergii. W procesie produkcji wykorzystujemy tylko wysokiej jakości drewno pochodzące z Lasów Państwowych. Więcej informacji dotyczących naszych wyrobów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ringpol - Place zabaw »

  Jako firma z 25 letnim doświadczeniem w produkcji placów zabaw dla dzieci i młodzieży oferujemy siłownie zewnętrzne, urządzenia fitness, place zabaw i wiele innych.Każdy z nas chce, aby nasze dziecko mogło bawić się na dworze na bezpiecznych placach zabaw dostosowanych do potrzeb najmłodszych, które nie tylko są kolorowe, ale także rozwijają umiejętności najmłodszych obywateli. Nasza firma wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom oferując urządzenia najwyższej jakości posiadające niezbędne certyfikaty. Posiadamy bardzo duży wybór placów zabaw w różnej kolorystyce przypominające ulubione zwierzęta, owady, które zachęcają do korzystania z zewnętrznych placów zabaw.Współpracujemy z deweloperami, spółdzielniami, oraz prywatnymi inwestorami. Jesteśmy wszędzie tam gdzie jest potrzeba wykonania placu zabaw.Zestawy zabawowe przygotowane przez naszych projektantów. Oczywiście na życzenie klientów możliwe jest dostosowanie projektu do indywidualnych wymagań jak również ukształtowania terenu. Bogata gama naszych zestawów na pewno pozwoli Państwu wybrać odpowiedni zestaw komponentów. Wszystkie moduły wykonane są z drewna wysokiej jakości, które dodatkowo zabezpieczane jest za pomocą innowacyjnej metody natrysku poliuretanowego, co zapewnia dodatkową ochronę drewnianych elementów i przedłuża ich żywotność. Urządzenia montowane są na bezpiecznej nawierzchni ECO-PLAY. Wszystkie nasze zestawy zabawowe spełniają surowe normy bezpieczeństwa potwierdzone atestami

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tedbud Jarecki - sieci gazowe, przewierty sterowane »

  Wykonujemy przewierty sterowane i prace ziemne, przy budowie sieci i przyłączy wodociągowych, kablowych i elektrycznych jak i sieci i przyłączy gazowych. Prowadzimy roboty inżynieryjne, świadczymy usługi sprzętowe.

  Nasze doświadczenie daje nam możliwość zastosowania wielu rozmaitych technologii wykonywania prac ziemnych, przy budowie sieci i przyłączy wodociągowych, kablowych i elektrycznych jak i wiodących w naszej firmie sieci i przyłączy gazowych.

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania przewiertów sterowanych.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna - domy szkieletowe i domy z bali »

  Pochodzimy z Podlasia. Zajmujemy się budownictwem drewnianym cieszącym się w Polsce coraz większą popularnością. Domy drewniane mają swój urok i posiadają wiele zalet. Takie domy są ekologiczne, eleganckie, stosunkowo niedrogie i szybkie w montażu. Pozytywnie wpływają na samopoczucie mieszkańców. Wnętrza można wykończyć w dowolny sposób – drewnianą okładziną lub wykorzystując płyty gipsowo-kartonowe.
  Oferujemy domy szkieletowe i domy z bali. Nasze domy szkieletowe różnią się od typowych kanadyjek. Opracowane przez nas zmiany służyły poprawieniu sztywności konstrukcji, ograniczeniu stosowania połączeń na gwoździe, blachy i okucia metalowe, zastąpieniu ich połączeniami ciesielskimi. Dzięki tym zmianom, nasze domy bardziej przypominają z zewnątrz domy z bali, niż popularne kanadyjki.
  Dokładniejsze informacje na temat technologii i zdjęcia przykładowych realizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.bialdom.pl
  Oprócz domów drewnianych oferujemy też: konstrukcje dachowe – więźby, altany i wiaty, tarasy, budynki letniskowe i ogrodowe. Zajmujemy się też wykańczaniem wnętrz w drewnie.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby hutnicze Raf-Met »

  Firma Raf-Met prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyrobów hutniczych. Nasze wyroby hutnicze które oferujemy klientom to pręty, płaskowniki, blachy, rurki, kształtowniki. Dysponujemy środkami transportu w postaci samochodów ciężarowych. Kupując wyroby hutnicze w firmie Raf-Met mogą Państwo liczyć na transport we wskazane miejsce na terenie małopolski Tarnów, Mielec, Bochnia. Prowadzimy także trzy placówki skupu złomu a nich skupujemy złom w różnych postaciach min. metale kolorowe, złom stalowy. Firma posiada własne kontenery do załadunku złomu, elektroniczne wagi. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »