RapidFire Polski Producent Maszyn CNC - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

RapidFire Polski Producent Maszyn CNC

Firma zajmująca się produkcją maszyn plazmowych i laserowych CNC do cięcia metalu (blach, profili, rur). Maszyny wysoce precyzyjne, całkowicie wykonywane w Polsce. Dają gwarancję bezpiecznej, długiej i bezawaryjnej pracy. Sprawny, szybki serwis i doradztwo techniczne sprawiają, że użytkowanie maszyn Rapid Fire to dla przedsiębiorcy duże udogodnienie. W swojej ofercie firma posiada również przecinarki plazmowe oraz akcesoria do palników. Bogata oferta usług: naprawa i modernizacja maszyn CNC, projektowanie indywidualnych rozwiązań do automatyzacji przemysłu, spawanie, spawanie plazmowe, cięcie plazmowe oraz laserowe, projektowanie i wykonywanie konstrukcji stalowych oraz detali, kowalstwo. Firma również zajmuje się promocją firm Polskich poza granicami naszego kraju. Ogólnie rozumiana robotyka i automatyka to nasza pasja.

Szczegóły strony rapidfire.pl:

Podlinkuj stronę rapidfire.pl:

RapidFire Polski Producent Maszyn CNC

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obróbka Skrawaniem »

  Zakład istnieje w obecnej formie prawnej od 1989 r. i powstał na bazie przekształcenia warsztatu ślusarskiego działającego od 1959 roku. Przedmiotem naszej działalności jest m.in obróbka skrawaniem i cięcie plazmą. Zakład stopniowo rozszerzał wielkość i zakres produkcji, specjalizując się głównie w obsłudze sektora górniczego. Reorganizacja Zakładu i jego rozwój dokonywany był na bazie modernizowanego parku maszynowego i wyposażenia technicznego. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firma rozbudowała swoja siedzibie w Sosnowcu oraz dla prowadzenia remontów maszyn i urządzeń wynajęła hale produkcyjne w Katowicach. W zakładzie obowiązuje system jakości ISO 9001 : 2000.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marshal Consulting. Uchwyty do szkła »

  Marshal Consulting to młoda firma, która opiera swoje działanie na kilkuletnich doświadczeniach związanych z dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnych.

  Staramy się aby nasza oferta była atrakcyjna poprzez:

  * maksymalizację rotacji towaru
  * ograniczanie kosztów własnych,
  * elastyczne rozwiązania dostosowane do wymagań klienta,

  Nasze atuty to:

  * gwarantowana jakość produktów
  * wyselekcjonowana oferta
  * dbanie o zachowanie odpowiedniej relacji między jakością a ceną oferowanych produktów

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Falowniki - aplikacje, strona prezentująca praktyczne zastosowania falowników w gotowych uruchomionych aplikacjach przemysłowych. Zastosowania podzielone według kategorii takich jak: układy wentylatorowe, pompowe, napędy maszyn, układy klimatyzacyjne, młynownie i kruszarki. W przejrzysty sposób zaprezentowano wykorzystanie przemienników częstotliwości. Istnieje możliwość przekazania gotowej aplikacji z zaprogramowanym falownikiem bezpośrednio do Klienta.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep techniczny - części zamienne i komponenty dla utrzymania ruchu »

  Jesteśmy firmą techniczno-handlową zajmującą się dostawą komponentów i części zamiennych dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze motto to "jakość, precyzja i terminowość". Każdy klient otrzyma fachowe doradztwo i ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Działamy od roku 1996, nasz oferta skierowana jest do służb utrzymania ruchu i firm, w których preferowana jest szeroko rozumiana profilaktyka, która pozwala na :

  Ograniczenie strat produkcyjnych
  Poprawienie wyników efektywności przedsiębiorstwa
  Ułatwienie realizacji celów wyznaczonych w organizacji

  Naszym klientom oferujemy wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie prawidłowego doboru części i ich zamienników.

  Zapraszamy do składania zapytań o nietypowe produkty. Postaramy się znaleźć dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.
  Oferujemy:
  uszczelki do płytowych wymienników ciepła Alfa Laval, Gea, Sondex
  uszczelnienia do pomp Grundfos, Spomasz, LFP
  łożyska SKF
  Pneumatyka SMC siłowniki, zawory, manometry, precyzyjne stabilizatory ciśnienia

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stylfront - Fronty kuchenne »

  Producent tradycyjnych frontów meblowych, wykonywanych z drewna w standardowych wymiarach oraz na specjalne zamówienie, w ofercie fronty drewniane lakierowane oraz fronty fornirowane a także elementy meblowe w postaci drewnianych listw ozdobnych.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drewno budowlane »

  Szukasz najlepszego drewna na dom, ogrodzenie, wiatę? Zajrzyj na naszą stronę. Tartak Roma oferuje najwyższej jakości drewno budowlane idealnie spełniające Twoje potrzeby. Oferujemy głównie drewno sosnowe, suszone dzięki sterowaniu komputerowemu. Nasza firma istnieje na rynku od 2001 roku i cały czas prężnie się rozwija. Możemy poszczycić się świetną opinią naszych klientów oraz szeregiem certyfikatów i nagród takich jak: Gazela Biznesu 2005, Gepard Biznesu 2010, Certyfikat FSC. Odwiedź tartak-roma.pl

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lorac - odpływy liniowe »

  Lorac to Polska firma produkująca odpływy prysznicowe oraz grzejniki dekoracyjne.
  - 100% Polskiej produkcji
  - Jesteśmy pierwszą firmą która wprowadziła rynny ze spadkiem
  - Pierwsza firma która użyła designerskiego rozwiązania odpływu szklanego
  - Jako jedyni używamy w blendach stali chirurgicznej (316L)
  - Nasze produkty niejednokrotnie zdobyły wyróżnienia za nowoczesne wzornictwo

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Glastal - balustrady szklane »

  Glastal zaprasza na swoją stronę firmową. W ofercie znajdują się akcesoria do balustrad oraz systemy mocowania balustrad jak i różne ich rodzaje np. balustrada całoszklana. Zakres oferty to balustrady systemowe ze stali nierdzewnej, elementy balustrad nierdzewnych, mocowania punktowe oraz łącznik do balustrad. Na stronie internetowej Glastal znaleźć można również elementy do szkła, okucia punktowe do szkła, okucia szklane oraz pochwyty do szkła. Jest to doskonała okazja na montaż balustrad w domu lub firmie. Pochwyt do szkła w bardzo atrakcyjnej cenie. W ofercie dodatkowo profile montażowe do balustrad, słupki balustradowe oraz system mocowania balustrady szklanej. Firma posiada jedyny w swoim rodzaju system montażu na balustrady szklany czyli Glastal inVisible 1.0. Jest to system mocowania samonośnych balustrad szklanych. Glastal inVisible to jednolita płaszczyzna szkła dzięki czemu nie ma żadnych zbędnych elementów, które mogłyby zakłócać jej wygląd. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych balustrad. System ten to profile balustradowe z aluminium, które nie wymagają zastosowania żadnych dodatkowych elementów mocujących. Jest to niepowtarzalne rozwiązanie od strony dekoracyjnej oraz architektonicznej i co najważniejsze zdobywające coraz większe grono swoich zwolenników. Na stronie internetowej Glastal możesz zobaczyć galerię z realizacjami balustrad tego typu. Firma oferuje akcesoria do balustrad w bardzo dobrej cenie, wysokiej jakości, posiadające nowoczesny wygląd.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chemat - Technologie Projekty Urządzenia »

  Działania firmy Chemat są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku spożywczego i chemicznego w zakresie dostaw urządzeń oraz usług, które obecnie stanowią naszą bazową ofertę. Chemat jest dostawcą myśli technologicznej sięgającej po najnowsze rozwiązania oraz producentem urządzeń aparatury chemicznej. W swej działalności skupia się na budowie nowych instalacji technologicznych oraz modernizacji już istniejących obiektów. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają na stosowanie niezawodnych i konkurencyjnych rozwiązań w budowie instalacji dla przemysłu spirytusowego, biopaliw oraz chemii przemysłowej.Naszym klientom oferujemy całą paletę usług, począwszy od projektów budowlanych, technologicznych poprzez automatykę przemysłową. Posiadamy możliwość kompleksowego projektowania i wykonawstwa obiektów przemysłowych.Specjalizujemy się w realizacjach i modernizacjach instalacji technologicznych takich jak: odwadniania i rektyfikacje spirytusu, instalacje wyparne do zatężania roztworów, gorzelnie przemysłowe i wiele innych. Zajmujemy się opracowaniem i budową całościowej automatyzacji obiektów przemysłowych i linii technologicznych. Wykonujemy urządzenia aparatury chemicznej między innymi kolumny destylacyjne, wymienniki ciepła, zbiorniki i mieszalniki. Nasze urządzenia posiadają certyfikat UDT.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydromechanika | Profesjonalne usługi dla przemysłu »

  Hydromechanika Sp. z o. o, Sp. k. od wielu lat specjalizuje się w produkcji urządzeń dla przemysłu wydobywczego. Obecnie dysponujemy dwoma zakładami:
  1. Zakład Produkcyjny (Piaskowiec, k. Ostaszewa, województwo pomorskie), który wyposażony jest w nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie, renomowanych firm japońskich, jak MORI SEIKI, MATSUURA, zapewniających bezkompromisową jakość zarówno maszyn jak i wykonywanych na nich części, wyposażenie kontrolno-pomiarowe oparte na rozwiązaniach pomiarowych maszyn współrzędnościowych firmy Zeiss, Aberlink, Zoller oraz oprogramowanie do wspomagania wytwarzania Siemens NX, co umożliwia podjęcie każdej współpracy kooperacyjnej.
  2. Zakład Montażu, Pokryć i Testów (Małe Walichnowy, k. Gniewu, pomorskie), który spełnia wszelkie normy jakościowe pozwalające na podjęcie współpracy nawet z tak wymagającymi gałęziami przemysłu jak przemysł offshore’owy, a dzięki doskonałemu wyposażeniu w urządzenia hydrauliczne i basen, możliwość zaoferowania testów ciśnieniowych wodnych lub gazowych. Zakład wyposażony jest dodatkowo w linie do pokryć fluoro-polimerowych, malowania farbami proszkowymi i epoksydowymi oraz obróbki ściernej.
  zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »