RapidFire Polski Producent Maszyn CNC - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

RapidFire Polski Producent Maszyn CNC

Firma zajmująca się produkcją maszyn plazmowych i laserowych CNC do cięcia metalu (blach, profili, rur). Maszyny wysoce precyzyjne, całkowicie wykonywane w Polsce. Dają gwarancję bezpiecznej, długiej i bezawaryjnej pracy. Sprawny, szybki serwis i doradztwo techniczne sprawiają, że użytkowanie maszyn Rapid Fire to dla przedsiębiorcy duże udogodnienie. W swojej ofercie firma posiada również przecinarki plazmowe oraz akcesoria do palników. Bogata oferta usług: naprawa i modernizacja maszyn CNC, projektowanie indywidualnych rozwiązań do automatyzacji przemysłu, spawanie, spawanie plazmowe, cięcie plazmowe oraz laserowe, projektowanie i wykonywanie konstrukcji stalowych oraz detali, kowalstwo. Firma również zajmuje się promocją firm Polskich poza granicami naszego kraju. Ogólnie rozumiana robotyka i automatyka to nasza pasja.

Szczegóły strony rapidfire.pl:

Podlinkuj stronę rapidfire.pl:

RapidFire Polski Producent Maszyn CNC

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mechanika Precyzyjna Zięcik Tadeusz »

  Mechanika Precyzyjna Zięcik Tadeusz : obróbka skrawaniem, producent przepływomierza do pomiaru zużycia paliwa dla silników spalinowych, produkcja trybów prostych i skośnych, regeneracja pomp automatów do lodów firm Carpigiani i Coldelite.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie plazmą »

  Cięcie plazmowe - AmPolska. Cięcie laserowe, plazmą i konstrukcje stalowe. Wyroby przeznaczane są do produkcji maszyn budowlanych, hutniczych i urządzeń przemysłowych. Cięcie laserowe i cięcie laserem, przecinanie, gięcie blach ze stali nierdzewnej. Przecinarka taśmowa, urządzenie do przecinania prętów, rur i profili kształtowych wykonanych ze stali - półautomatyczna obsługa przecinarki. Oczyszczanie powierzchni metalowych z rdzy. Wykwalifikowana kadra inżynierska, przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, zaplecze techniczne - park maszynowy, wykonywanie małych i dużych serii. Stanowiska, wyposażone w półautomaty MIG/MAG - spawanie na zimno i na gorąco. Wypalanie detali z grubych materiałów, laser do wypalania elementów w materiałach płaskich i przestrzennych. Wyroby używane jako elementy promocyjne i elementy ekspozycyjne. Doświadczeni pracownicy zapraszają - realizujemy kompleksowo zlecenia naszych Klientów. Park maszynowy - cięcie laserowe, plazmowe i Konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowe i używane wózki widłowe spalinowe, serwis, części zamienne »

  W ofercie firmy Widlaki Europe znajdą Państwo szeroką gamę zarówno używanych jak i nowych wózków widłowych. Są to wózki widłowe elektryczne oraz wózki widłowe spalinowe. Oferujemy także części zamienne oraz serwis oferowanych wózków widłowych. Oprócz oferty na sprzedaż wózków widłowych możliwy jest także ich wynajem.nnPosiadamy sprzęt producentów takich jak: Suchedniów, Linde, Mitsubishi, Komatsu.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ACSE Sp. z o.o. - regulatory temperatury, czujniki temperatury i termopary »

  ACSE Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zajmującą się produkcją, kompletacją i sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej. Wykonujemy we własnym zakresie czujniki temperatury o szerokiej gamie wykonań i zastosowań dla różnych gałęzi przemysłowych. Wykonujemy między innymi czujniki rezystancyjne z elementami pomiarowymi typu Pt100, Pt500 lub Pt1000 oraz czujniki termoelektryczne, termopary z elementami pomiarowymi typu K (NiCr-Ni), J (Fe-CuNi), N (NiAlSi-NiSi), S(PtRh10-Pt), B(PtRh30-PtRh10). nnPonadto prowadzimy stałą współpracę z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej i możemy zaproponować Państwu najnowsze rozwiązania techniczne do pomiarów, automatyki, ciepłownictwa, sterowania, klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy przedstawicielem kilku renomowanych firm zachodnich produkujących profesjonalny sprzęt pomiarowy dla wielu gałęzi przemysłu m.in. mierniki i wskaźniki temperatury, regulatory temperatury i procesów przemysłowych, rejestratory temperatury i procesów przemysłowych, przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień, przetworniki wilgotności względnej, absolutnej i punktu rosy, przetworniki temperatury do montażu w głowicy lub na szynie DIN, termometry cyfrowe, termohigrometry, phmetry, konduktometry, tlenomierze, tyrystorowe sterowniki mocy. nnJesteśmy dystrybutorem m.in.: Shinko Technos, Delta Ohm, Halstrup Walcher.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przemysłowe - Bramsec »

  Firma Bramsec to sprzedawca różnorodnych bram. W ofercie firmy znajdziemy między innymi: bramy przemysłowe, segmentowe czy garażowe. Bramy Bramsec to przede wszystkim cieszenie się długimi latami ich użytkowaniem. Firma zajmuje się również serwisem bram przemysłowych i pozostałych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty na stronie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cheman S.A.- dystrybucja surowców chemicznych »

  Firma zajmuje się kompleksową dystrybucją surowców chemicznych. Szeroka oferta produktów do określonych zastosowań. Baza magazynowa optymalnie dostosowana do potrzeb klientów. Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i logistyce chemikaliów. Bezpieczny transport i fachowe wsparcie techniczne.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Techniki lakiernicze – lakiernictwo, dozowanie, automatyka »

  Techniki Lakiernicze to firma, która zajmuje się dystrybucją i serwisem produktów i urządzeń lakierniczych uznanych firm: DOPAG, GRACO, DeVILBISS, Ransburg, BINKS. W skrócie nasza działalność obejmuje: lakiernictwo, dozowanie oraz automatykę. Stawiamy na precyzyjność, którą wspieramy ponad 10-letnim doświadczeniem. Techniki Lakiernicze to firma liderująca na rynku lakierniczym. Firma jest największym dystrybutorem wymienionych producentów z USA i Europy. W części związanej z lakiernictwem prowadzimy sprzedaż oraz serwis urządzeń wspomnianych wyżej firm GRACO, DeVILBISS, Ransburg, BINKS. To także projektowanie i budowa linii i stanowisk lakierniczych, zarówno ręcznych, jak i automatycznych. Dalej to robotyzaja ABB a także optymalizacja wszelkich procesów związanych z lakiernictwem. Wprowadzamy również nowe rozwiązania pojawiające się w branży lakiernictwa. W drugiej gałęzi związanej z dozowaniem zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń firm DOPAG, GRACO, TL. Także stawiamy nowe linie i stanowiska aplikujące materiało jedno- i dwuskładnikowe. Bierzemy także udział w optymalizacji procesów dozowania precezyjnego. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.techniki-lakiernicze.pl w celu zapoznania się z ofertą i skorzystania z możliwości kontaktu.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Wzorcowanie, pomiary, szkolenia, audyty. »

  LP-MET, Laboratorium Pomiarów Metrologicznych Długości i Kąta, to laboratorium wzorcujące, które zajmuje się wzorcowaniem przyrządów pomiarowych do pomiarów długości i kąta, ale nie tylko. Wzorcowanie suwmiarek, wzorcowanie mikrometrów, wzorcowanie średnicówek, wzorcowanie kątomierzy, wzorcowanie kątowników, wzorcowanie czujników zegarowych, wzorcowanie płytek wzorcowych, wzorcowanie mikroskopów, wzorcowanie długościomierzy, wzorcowanie projektorów pomiarowych oraz wielu innych przyrządów pomiarowych i wzorców zawiera się w ramach świadczonych usług. LP-MET specjalizuje się w wzorcowaniu sprawdzianów gwintowych, pierścieni wzorcowych, wzorców zarysu gwintu, łuków kołowych, szablonów, płytek wzorcowych, itp. Wykonujemy pomiary twardości metodą Rockwella, Brinella, Vickersa, Shore`a typu A i D. Kadra posiada ponad 20 letnie doświadczenie metrologiczne. Działalność oparta jest głównie na wytycznych Normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Wzorcowanie przebiega w odniesieniu do polskich, zagranicznych i międzynarodowych Norm, instrukcji Głównego Urzędu Miar oraz instrukcji własnych. Zapewniamy na tyle krótkie terminy realizacji zamówień, aby wszystkie wymagania metrologiczne były całkowicie spełnione. LP-MET wykonuje pomiary twardości, metodą: Rockwella,Brinell,Vickersa,Shore`a, jak również pomiary czynników środowiska w zakresie natężenia oświetlenia. Prowadzi także szkolenia z zakresu metrologii długości i kąta, kontroli jakości oraz przepisów związanych ze znakiem CE.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Europalety »

  Skibińscy jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w produkcji palet przemysłowych. W bogatym asortymencie klienci znajdą tylko i wyłącznie palety najwyższej jakości, które cechują się dokładnością wykonania oraz niezwykłą wytrzymałością. Palety produkowane są na licencji DB w standardzie zapewnionej jakości EPAL. W ofercie dodatkowo dostępne są również palety produkowane według konstrukcji klienta.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podnośniki ciśnieniowe - ViaVac »

  Viavac to producent podnośników próżniowych. Wytwarzane przez firmę maszyny, m.in. CladBoy i RotaBoy umożliwiają efektywne montowanie warstwowych płyt ściennych i dachowych. Maszyny produkowane są w całości w siedzibie firmy ViaVac w Wolsztynie.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »