Podkategoria: Recykling odpadów - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Recykling odpadów Podkategoria: Recykling odpadów

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Recykling Łódź - "Jantar" Jarosław Fiałkowski »

  „Jantar” Jarosław Fiałkowski to firma, która prowadzi działalność w zakresie zbiórki, transportu i recyklingu odpadów takich jak: opony, urządzenia elektryczne i elektroniczne, artykuły AGD, samochody, maszyny.
  Recykling to coraz ważniejsza dziedzina działalności w naszym kraju.
  Problem odpadów dotyczy z roku na rok większej ilości światowej populacji a sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Jeśli my, teraz nie zadbamy o nasze środowisko może się okazać, że nasze dzieci już nie będą miały czego ratować.
  Misja naszej firmy to właśnie gospodarka odpadami mająca na celu odzysk substancji lub materiałów zawartych w odpadach, które można ponownie wykorzystać w procesie produkcyjnym(przemysł).
  W związku z tym jesteśmy do państwa dyspozycji.
  Wykształcona kadra specjalistów wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Wystawiamy kartę przekazania odpadów.
  Zajmujemy się również wynajmem terenu i powierzchni magazynowo-handlowych oraz maszyn z operatorem i transportem. Prowadzimy handel samochodami i maszynami. Świadczymy także usługi w zakresie drobnych robót ziemnych. Dysponujemy świetną lokalizacją w województwie łódzkim przy trasie krajowej nr 1, w miejscowości Rzgów, tuż obok Centrum Handlowego "Ptak".
  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sorbent »

  Sorbent pochodzenia naturalnego przeznaczony do usuwania rozlanych plam z powierzchni gleby, podłóg, posadzek. Skutecznie usuwa farby, lakiery, oleje naturalne i syntetyczne,rozpuszczalniki, kwasy, zasady, środki ochrony roślin, płynne nawozy, smary, tłuszcze, detergenty itp. Znajduje zastosowanie na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych i innych warsztatach naprawczych.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Źródła odnawialne »

  Obecnie kiedy wszelkie media drożeją szuka się alternatywnych źródeł energii. Najbardziej opłacalnymi są źródła odnawialne, do których należy energia wiatrowa, wodna, słoneczna oraz geotermalna.
  Tworzy się coraz to więcej firm zajmujących się usługami związanymi z energią odnawialną, które umożliwiają nawet we własnym domu możliwość korzystania z takich dobrodziejstw natury.
  Strona Źródła Odnawialne jest miejscem gdzie zainteresowani mogą odszukać firmę, która pomoże skorzystać z energii odnawialnej, a firmy usługowe będą miały możliwość zasięgnięcia informacji z branży lub podzielić się poglądami z innymi wykonawcami.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRACH - Przetwarzanie i Recykling Tworzyw Sztucznych Wrocław »

  Wtryskiwanie tworzyw sztucznych.
  Recykling tworzyw sztucznych. Termoformowanie próżniowe.
  Odpady tworzyw sztucznych.

  Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w przetwarzaniu tworzyw sztucznych.
  Zajmujemy się zarówno produkcją recyklatów jak i wytwarzaniem detali.
  Produkujemy wszelkiego rodzaju blistry, opakowania i obudowy.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur warszawa »

  Chcesz pracować w otoczeniu profesjonalistów, to naturalne. Życzysz sobie wysokiej jakości usług i towarów, to oczywiste. Wymagasz odpowiedniej kultury, co oznacza, że kładziesz odpowiedni nacisk na czystość. Twoje biuro musi lśnić, gotowe na przyjęcie kontrahentów. Ma być w każdym calu profesjonalne. nnW takim momencie pojawiamy się my – firma z wieloletnim doświadczeniem. Naszym głównym zadaniem jest sprzątanie biur. Głównym obszarem działania – Warszawa, Mazowsze, cała Polska. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie porządek, ale też cenimy twój czas. Dlatego nasze usługi są szybkie i niemal niedostrzegalne. Sprzątanie biur jest dla nas sztuka, którą doskonalimy każdego dnia. nnJeśli oczekujesz kompleksowego sprzątania biur, ale też hal, w tym sprzedaży, my jesteśmy zawsze pod ręką. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu terenów zielonych wokół firmy i podłoża twardego – jesteśmy do usług. Jeśli potrzebujesz wyprać wykładziny dywanowe – będziemy u Ciebie. Ubrani w firmowe uniformy, profesjonalni i szybcy. Cała Warszawa jest w naszym zasięgu, podobnie miejscowości okoliczne oraz cała Polska. nnPracowaliśmy dla najważniejszych polskich firm: tych zajmujących się transportem i handlem, przemysłowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Z naszych usług korzysta także pewna ambasada. Nasze doświadczenie sprawia, że współpraca z nami jest czysta i profesjonalna. Taka, jakiej potrzebujesz.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PrzenosnikiTasmowe.pl »

  Jesteśmy producentem przenośników taśmowych, łańcuchowych, rolkowych oraz ślimakowych. W ofercie posiadamy również bębny i krążniki do przenośników.Przenośniki wykonujemy na zlecenie klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRIMET Lubicz - Producent papieru toaletowego z makulatury »

  PRIMET - Producent papieru toaletowego z makulatury, skup makulatury, recykling, Lubicz ul. Piaskowa 20 87-162...
  PP-U-H "PRIMET" to spółka jawna, której właścicielami są :

  Andrzej Kwiatkowski, Ryszard Oziewicz, Tomasz Szymański, Krystyna Kleczkowska
  ZARZĄD SPÓŁKI: Dyrektor - Andrzej Kwiatkowski Wicedyrektor - Ryszard Oziewicz

  Spółka powstała w 2001 roku z połączenia dwóch przedsiębiorstw:

  PRIMET - przedsiębiorstwo konstrukcji stalowych, założona w 1993 roku

  POLO - zakład produkcji papieru toaletowego, na rynku od 1995 roku

  Działalność aktualnej firmy to połączenie profesji obu poprzednich podmiotów i dynamiczny rozwój w dziedzinie produkcji papieru toaletowego z makulatury.

  Poprzez wykonywanie recyklingu makulatury oraz innych odpadów z papieru i kartonu, Spółka PRIMET jest przyjazna dla środowiska.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma BETA - wywóz nieczystości stałych, wywóz odpadów budowlanych, usługi transportowe »

  Firma BETA oferuje usługi w zakresie wywozu nieczystości stałych oraz odpadów ogólnobudowlanych.nnJesteśmy obecni na rynku od 1996 roku, ponadto posiadamy przeszło trzydziestoletnią praktykę w świadczeniu usług. Swoją działalnością obejmujemy obszar Warszawy oraz województwa mazowieckiego.nnNasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, instytucji oraz klientów indywidualnych. Świadczone przez nas usługi realizowane są w oparciu o umowy stałe oraz zlecenia jednorazowe. Działalność wykonujemy zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawnych, w dbałości o środowisko naturalne.nnNaszym celem jest pełne zadowolenie klienta, dlatego w realizacji zleconych zadań odznaczamy się dużą elastycznością. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest rosnąca liczba zadowolonych klientów.nnOferta:n- Wywóz nieczystości stałych n- Wywóz odpadów budowlanych n- Wywóz ziemi i gruzu n- Wywóz odpadów roślinnych n- Wywóz nieczystości wielkogabarytowych luzemn- Wywóz śniegu n- Odbiór surowców wtórnych (makulatura, drewno, złom) n- Załadunek kontenerówn- Usługi koparkąn- Usługi transportowe

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doniczki Europlastic »

  Europlastic jest firmą działają od wielu lat w branży wyrobów plastikowych. Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju doniczki z plastiku, skrzynki na pieczarki oraz misy chryzantemowe. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala solidnie wywiązywać się z każdego powierzonego nam zlecenia.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz śmieci i gruzu - Ordo Poznań - kontenery na gruz, segregacja śmieci, wywożenie nieczystości »

  Firma Ordo świadczy usługi w zakresie: wywóz śmieci i gruzu Poznań, segregacja śmieci, wywożenie nieczystości a także wypożyczanie kontenerów na gruz. Ordo - Gdyńska 131, 62-004 Czerwonak. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • RUBIN-Wywóz śmieci, szamba, produkcja beczek asenizacyjnych »

  Usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych oraz produkcja beczek asenizacyjnych. Odbiór śmieci zmieszanych i segregowanych w pojemnikach 120l 240l 1100l, a także gruzu w kontenerach. Odbiór szamba każda pojemność. Zabudowy asenizacyjne – produkcja.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekomik oczyszczalnie ścieków Poznań »

  Eko-Mik.pl - Nasza firma zajmuje się pracami ziemnymi na terenie w całej Wielkopolski. Wykonujemy: montaż oczyszczalni sieków, nawadnianie pól i upraw, układaniem kostki brukowej, prace koparką. Oferujemy oczyszczalnie ścieków: biologiczne, ekologiczne oraz szamba - zbiorniki bezodpływowe. Oczyszczalnie ścieków Poznań i cała Wielkopolska. Oferujemy produkty najlepszych polskich producentów. Świadczymy profesjonalne usługi, które wykonujemy terminowo i bez zastrzeżeń. Na wszelki nasze produkty, usługi, instalacje udzielamy długoletniej gwarancji. Firma nasz to rodzinne przedsiębiorstwo, które prowadzimy w 1996r. Dzięki naszemu stażu na rynku posiadamy wszelkie niezbędne maszyn oraz sprzęty, co czyni naszą firmę niezależną i zawsze gotową do działania. Nasi fachowcy pomogą Państwu przy doborze odpowiednich produktów, a także doradzą jak eksploatować zakupione artykuły oraz zainstalowane przez nas rozwiązania.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KKr recykling system, regranulaty centryfuga s30, wirówka, »

  W branży przetwórców tworzyw sztucznych działamy od 1998 roku.nZajmujemy się recyclingiem tworzyw sztucznych - pozyskując poprodukcyjne odpady typu LDPE, HDPE, PP.nKolejnym naszym wyzwaniem staje się produkcja maszyn takie jak - myjka dynamiczna s-30,centryfuga,wirówka,turbowirówka,myjki do tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • DoCerTe DoradztwoCertyfikaty Termowizja »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy oferują kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych. Wykonujemy: Świadectwa Energetyczne Budynków, Audyty Energetyczne Budynków do celów Termomodernizacji, Zdjęcia badania kamerą termowizyjną. Doradztwo energetyczne, Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynku, Termowizja. Pomagamy uzyskać dofinansowanie solarów czytaj więcej... Ostatnio rozszerzyliśmy działalność, w naszej ofercie pojawiła się gospodarka odpadami przemysłowymi, utylizacja i odzysk rozpuszczalników, zmywaczy i innych odpadów przemysłowych. Masz zanieczyszczone rozpuszczalniki i zmywacze, odpady fotochemiczne z zawartością związków srebra, przeterminowane lub zużyte tłuszcze, frytury, oleje lub inne odpady przemysłowe także niebezpieczne? Nie wiesz co z nimi zrobić? Skontaktuj się z nami: docerte@gmail.com lub jola@argenton.pl ntelefony: 792 781 944, 727 586 318 www.DoradztwoEnergetyczne.pl

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sawo Recykling - Niszczenie dokumentów, skup makulatury, opakowania »

  Firma SAWO RECYKLING zajmuje się recyklingiem dokumentów i cieszy się 14-letnim doświadczeniem. Zapewnia brakowanie dokumentacji niearchiwalnej. Oferuje niszczenie dokumentów, niszczenie akt, likwidację dokumentacji i brakowanie akt, brakowanie dokumentów zarówno papierowych jaki i elektronicznych. Dba o dyskrecję i zapewnia pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Do grona klientów należą banki PKO BP, PKO SA, BPH, Telekomunikacja Polska, Poczta Polska, Urzędy Celne, Izby Skarbowe i wiele innych. Ponadto zajmuje się skupem makulatury, oferuje papier karton dla poligrafii czy kartony opakowania. Firma SAWO RECYKLING przeprowadza także kompleksową utylizacje odpadów, od odbioru poprzez transport, aż po utylizację. Dotyczy to zarówno odpadów elektrycznych jak i biurowych. W swojej pracy kieruje się dyskrecją i interesem swoich klientów. Dzięki własnej flocie transportowej jest w stanie dotrzeć do swoich klientów w całej Polsce i przetransportować dokumenty z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenerowy wywóz odpadów, gruzu i śmieci Łódź »

  Firma Sanator zajmuje się świadczenie usług komunalnych i utylizacyjnych. Na stronie internetowej znajduje się oferta kontenerowego wywozu odpadów, gruzu oraz śmieci budowlanych i komunalnych. Firma oferuje również prace porządkowe po budowie, zakładanie trawników i terenów zielonych oraz usługi koparko-ładowarką.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenerowy wywóz gruzu, śmieci i odpadów Łódź »

  Firma Sanator oferuje kompleksowe usługi w zakresie kontenerowego wywozu śmieci, odpadów, gruzu i innych oraz wykonywania prac porządkowych po budowie oraz zakładania trawników i terenów zielonych. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełna oferta świadczonych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekologia i ochrona środowiska »

  www.eko-logia.pl - wszystko o ekologii, ekologiczne informacje, ekologia, przyroda, ochrona środowiska, technologie ekologiczne. Strona przedstawia charakterystykę naszych działań. Możecie tu Państwo znaleźć informacje na temat programów i projektów z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, gospodarki odpadami, turystyki realizowanych przez naszą Fundację.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rewaloryzacja - reklama oraz biuro projektów, pracownia reklamy »

  Zakład Usług Inwestorskich Rewaloryzacja zajmuje się między innymi usługami z zakresu reklamy, projektowanie reklam, tworzenie banerów reklamowych. Usługi dopełnia wykonywanie dokumentacji projektowej, kompletne biuro projektowe oraz powiernictwo inwestycyjne.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MABEN.pl - Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Recykling »

  Maben PPHU od 1983r. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, głównie recyklingiem. Produkuje przemiały, granulaty, aglomeraty regranulaty z tworzyw sztucznych. Posiada nowoczesny park maszynowy, oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, co zapewnia wysoką jakość i gwarancję dobrej produkcji tworzyw. Tworzywa sztuczne naszej produkcji są wykonane z czystych, głównie poprodukcyjnych elementów odpadowych, nie odbiegają od tworzyw pierwotnych i mogą z powodzeniem je zastąpić, są dokładnie segregowane gatunkowo. Firma Maben posiada wszystkie wymagane zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i transport odpadów z tworzyw sztucznych. Podpisuje karty przekazania odpadu, wystawiamy dokumenty DPO i DPR. Oferuje - przemiały - aglomeraty - regranulaty - PP, PE, PS, PVC - HDPE, ABS, PA, PC, i inne. Wykonuje usługowo - kruszenie dużych elementów z tworzyw sztucznych na profesjonalnych kruszarkach - aglomerację i regranulację tworzyw sztucznych. Zagospodarowuje, skupuje odpady tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, wypraski wybrakowane, pozostałości magazynowe i inne. Firma Maben.pl ZAWIERA UMOWY z zakładami pracy na odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych zgodnie z ustawą o odpadach. Firma mieści się na terenie Pionkowskiego Parku Przemysłowego "Pronit" przy ul.Zakładowej 7 PPHU MABEN Benedykt Maj Pionki

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Recykling odpadów

Recykling odpadów - nowa strona:

Adres: