Rejestracja spółek kapitałowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rejestracja spółek kapitałowych

Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

Szczegóły strony spolki24.net:

Podlinkuj stronę spolki24.net:

Rejestracja spółek kapitałowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Małgorzata Tokarz- adwokat Kraków »

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, karne, rodzinne, oraz z zakresu prawa pracy. W kompleksowy i rzetelny sposób udzielane są porady z zakresu prawa. Zapewniamy profesjonalne zastępstwo adwokackie w każdym stadium procesu sądowego, przed sądami powszechnymi oraz przed Sądem Najwyższym. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom fizycznym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Serdecznie witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego „Sortis” Sp.z o.o.
  Pragniemy Państwa poinformować, iż przedsięwzięcie Biura Rachunkowego
  „Sortis” powstało z myślą o dostarczeniu szerokiego wachlarza usług z branży rachunkowo-podatkowej zarówno krajowym, jak i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-kancelaria24.pl - Porady prawne przez Internet »

  Porady prawne przez Internet, świadczenie usług prawnych, opinie prawne, doradztwo prawne, obsługa prawna osób, firm, prawa autorskie, patenty, windykacja, dług, pozew, apelacja, spadek, odszkodowanie, zakładanie spółek.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Halarewicz »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od strony ul. Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00. Przed wizytą proszę ustalić z notariuszem wymagane dokumenty do przprowadzenia czynności notarialnej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne on line Kraków - CSW Adwokaci »

  Kancelaria Adwokacka CSW Adwokaci oferuje porady prawne on line oraz porady prawne stacjonarne w miejscowości Kraków. Przyjdź do nas i skorzystaj z porady prawnej. Słowa, którymi warto opisać naszą działalność to pełne zaangażowanie, dyskrecja i profesjonalizm. Podchodzimy na poważnie do naszych klientów i staramy się nieść wszelką pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinny, karnym, gospodarczym, cywilnym, medycznym, sportowym. Wachlarz naszych specjalizacji jest bardzo szeroki. Dodatkowo zachęcamy naszych klientów do skorzystania z możliwości zasięgnięcia porady prawnej przez internet.
  Zapraszamy

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Sektor - Detektyw Poznań »

  Skutecznie, rzetelnie, fachowo to zaledwie kilka cech które charakteryzuje Agencję Detektywistyczną Sektor. Najlepsza agencja to taka, która nie tylko potrafi fachowo zrealizować dane zadanie, ale również za najważniejszą wartość cenić lojalność i uczciwość w stosunku do klienta. Dlatego, aby sprostać tym oczekiwaniom, została powołana Agencja Detektywistyczna Sektor. W ofercie można znaleźć nie tylko specjalnie przygotowane usługi dla firm oraz korporacji, ale również dla osób prywatnych. Doświadczenie oraz każdorazowe indywidualne podejście sprawia, że Agencja staje się tylko liderem swojej branży na skalę regionu Poznań, ale przede wszystkim w całej Polsce. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze - Rajakowski.pl »

  Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej rejestrowanych spółek prawa handlowego. Z jakich przyczyn spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak ogromnym renomą?W znacznej części przypadków dlatego, że zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sugeruję jednak pamiętać, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe. Odpowiedzialność za długi spółki zoo mogą ponosić wyjątkowo wspólnicy spółki z o.o. oraz członkowie zarządu spółki zoo. Powyższe zagadnienia będę regularnie przedstawiał na moim blogu o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.Nie przeceniając braku odpowiedzialności za długi spółki z o.o. zasadniczą zaletą może być także niski koszt założenia spółki zoo. W chwili obecnej wysokość kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy uregulować w umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w kwocie 5.000 PLN.Uwzględniając dotychczasowe ustalenia dla zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostateczne jest zdeponowanie do spółki tylko tej kwoty. Podnoszę dodatkowo, że do czasu zmiany Kodeksu spółek handlowych celowe było zdeponowanie kwoty 50.000 zł. O tym jak założyć i zarejestrować spółkę zoo będę szerzej wyjaśniał na blogu prawniczym.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Edyta Swiderska »

  Kancelaria Adwokacka Edyta Świderska świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, a także innym jednostkom organizacyjnym, która w szczególności polega na: udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, pism do urzędów, instytucji oraz organów państwowych, projektów umów, ugód, porozumień, regulaminów i innych,
  ­występowaniu jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej,
  ­udziale w negocjacjach i mediacjach pozasądowych.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »