Rejestracja spółek kapitałowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rejestracja spółek kapitałowych

Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

Szczegóły strony spolki24.net:

Podlinkuj stronę spolki24.net:

Rejestracja spółek kapitałowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rzecznik Patentowy Warszawa »

  Kancelaria patentowa w Warszawie oferuje usługi prawne w zakresie szeroko pojętej ochrony własności intelektualnej.Dotyczy to w szczególności :przeprowadzania procedury dotyczącej uzyskania ochrony patentowej,odnośnie wzorów przemysłowych,wzorów użytkowych czy znaków towarowych(np.ochrona logo).

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna IURICO z Wrocławia jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi (doradztwo i obsługa prawna) świadczone na terenie kraju i poza nim. Główne zalety kancelarii IURICO to nowoczesność, ekspercka wiedza oraz szeroko rozwinięte kompetencje pracowników poparte międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych uniwersytetach europejskich oraz zdobytymi stopniami naukowymi.. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą nową ofertą porad prawnych przez internet IURICOnet.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ BAŃBURA komornik ostrzeszów »

  Kancelaria komornicza Janusza Bańbura - Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Kępna przewodzi egzekucje na obszarze, jaki otacza. Kancelaria realizuje typowe zadania komornicze. Zajmujemy się wydawaniem rozstrzygnięć sądowych, ściąganiem długów i licytacją ruchomości i nieruchomości. Aukcje obejmują przeróżnego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego, samochody i inne mienie a także mieszkania, domy czy lokale użytkowe. Zadania, których się podejmujemy, wykonujemy w oparciu o wielozadaniowe normy etyczne oraz zasady etyki odpowiednie dla zwodu komornika. Wszystkie całkowite informacje na temat działalności naszej kancelarii przedstawiamy na naszej stronie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA S. SEIDEL-NOWAK, I. PNIOK S.C. odpisy aktów notarialnych katowice »

  Prowadzeniem kancelarii notarialnej trudnimy się od wielu lat. Jesteśmy notariuszami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, mamy rozległą wiedzę teoretyczną, dzięki której zapewniamy fachową opiekę notarialną. Czynności notarialne wykonujemy dla klientów prywatnych, firm, a także klientów instytucjonalnych, nie tylko z Katowic, ale z całego województwa. Zajmujemy się sporządzeniem każdego typu umów, aktów notarialnych, statutów, poświadczeń, a także porozumień, ugód i innych dokumentów. Mogą nam Państwo powierzyć na przechowanie pieniądzy lub papierów wartościowych. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Pełna oferta jest na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Olsztyn »

  Radcowie prawni Michał Korwek i Tomasz Parkasiewicz obsługą prawną zajmują się od roku 1995. W marcu 1999 roku założyli Kancelarię Radców Prawnych "Korwek-Parkasiewicz" spółka cywilna.

  Od samego początku założeniem wspólników-założycieli było stworzenie nowoczesnej firmy prawniczej zapewniającej jej Klientom bezpieczeństwo prawne oraz efektywną ochronę interesów.

  Dziś, doświadczenie zawodowe osiągnięte po wielu latach funkcjonowania Kancelarii, pozwoliło na stworzenie nowoczesnego modelu współpracy z Klientami, który umożliwia uwzględnienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z nich.

  Dlatego właśnie, radcowie prawni Kancelarii zajmują się zarówno problematyką prawną przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, banków, instytucji publicznych, ale także osób fizycznych i innych podmiotów potrzebujących pomocy prawnej.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Rolka Nowy Sącz »

  świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i Przedsiębiorcom w zakresie związanym z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, zapewniając jednocześnie pełne zaangażowanie i dyskrecję. W działalności naszej Kancelarii kierujemy się zasadami etyki zawodowej oraz poszanowaniem praw Naszych Klientów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oraz zapewnienie wszechstronnej i skutecznej pomocy prawnej, przy zachowaniu zasady nieograniczonego czasowo dostępu do usług Kancelarii.

  Data dodania: 02 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Gdańsku - porady prawne, pisma procesowe, zastępstwa procesowe »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Przestrzelskiej w Gdańsku zapewnia profesjonalną obsługę prawną na terenie przede wszystkim Gdańska, Gdyni i Sopotu w zakresie m.in.:
  - prawa cywilnego (np. niewykonanie lub nienależyte wykonanie umów, odszkodowania, naruszenie dóbr osobistych, prawo nieruchomości, prawo spadkowe),
  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi),
  - prawa karnego i prawa wykroczeń,
  - spraw dot. odpowiedzialności zawodowej lekarzy,
  - ochrony praw konsumentów,
  - prawa administracyjnego.
  Głównym celem Kancelarii jest skuteczne, satysfakcjonujące i możliwie szybkie rozwiązanie problemów prawnych Klientów. Kancelaria gwarantuje nie tylko wysoką jakość usługi, ale i obsługi, a to poprzez dbanie o właściwą komunikację z Klientem, bieżące oraz rzetelne informowanie go o stanie sprawy.
  Adwokat Karolina Przestrzelska sporządza pisma procesowe (pozwy, wnioski, zarzuty do opinii itd.), pisma przedprocesowe (wezwania do zapłaty, reklamacje itp.), środki odwoławcze (apelacje, zażalenia, odwołania, skargi itd.) oraz zapewnia reprezentację m.in. przed sądami, organami administracji i organami ścigania. Udziela porad prawnych ustnie oraz pisemnie, opracowuje pisemne opinie prawne – analizy przedstawionych problemów prawnych, sporządza projekty umów oraz ugód, opiniuje i koryguje projekty umów, ugód oraz innych dokumentów przedstawionych przez Klientów.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokatflatow.pl »

  Nasza Kancelaria adwokacka Kamil Flatow z Warszawy już od wielu lat świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych. Oferujemy naszym klientom między innymi obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Obok tego w sposób fachowy i profesjonalny doradzamy i prowadzimy sprawy z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy czy też ubezpieczeń społecznych. Udzielamy także naszym klientom porad prawnych.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regulaminywsieci.pl »

  Działasz w handlu internetowym? Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej lub klarownego regulaminu dla twojej witryny? Odwiedź regulaminywsieci.pl by zaczerpnąć porady od wyspecjalizowanej kadry prawników działających w branży e-commerce od lat. Oferujemy także analizę działalności twojego sklepu lub witryny od strony prawnej. Nie pozwolimy by twój serwis łamał przepisy a tobie pomożemy by twoja firma była bezpieczna. Skontaktuj się z nami i opisz swój problem. Na pewno Ci pomożemy. Mamy wiele lat doświadczenia w tej branży.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-marcinkowska.pl »

  Prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe. Od lat 90tych XX wieku w Polsce co roku powstaje bardzo wiele prywatnych przedsiębiorstw. Każdy właściciel firmy wie, że wsparcie prawnika jest bardzo ważne i ułatwia odnalezienie się w zawiłych przepisać prawnych. Często taka współpraca z adwokatem pozwala uniknąć dużych problemów.

  Data dodania: 03 09 2016 · szczegóły wpisu »