Rejestracja spółek kapitałowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rejestracja spółek kapitałowych

Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

Szczegóły strony spolki24.net:

Podlinkuj stronę spolki24.net:

Rejestracja spółek kapitałowych

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusze Jakub Skoneczny, Dominik Jan Kaszyński »

  Kancelaria Notarialna Notariuszy Jakuba Skonecznego i Dominika Jana Kaszyńskiego zaprasza na ul. Piotrkowską 60 w Łodzi. Kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo prawno-formalne oraz gwarantuje ważność zawartych umów.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRAWO AMERYKAŃSKIE i PORADY PRAWNE »

  DORADZTWO AMERYKAŃSKIE
  DORADZTWO PRAWNE
  SZMURŁO CONSULTING sp. z o.o.

  Doradztwo amerykańskie w zakresie:
  - spraw imigracyjnych USA
  - prawa amerykańskiego
  - emerytur dla osób, które pracowały w USA

  Doradztwo prawne z zakresu prawa polskiego:
  - prawo rodzinne (kwestie rozwodowe, związane ze zniesieniem wspólności majątkowej, alimentami)
  - prawo spadkowe
  - prawo cywilne (umowy, roszczenia o zapłatę, ochrona dóbr osobistych)
  - prawo rzeczowe (nieruchomości - kwestie zasiedzenia, zniesienia współwłasności)
  - prawo administracyjne (wnioski, odwołania, skargi)
  - prawo gospodarcze i handlowe (założenie działalności gospodarczej, jej prowadzenie, działalność spółek handlowych)

  Informacje i wyjaśnienia dotyczące treści i zastosowania przepisów oraz pomoc przy pismach procesowych.

  www.szmurlo.pl

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa »

  Lex Imprimis Warszawa to znana kancelaria prawna, która trudni się wspieraniem firm biznesowych poprzez udzielanie profesjonalnego doradztwa prawnego. Radca prawny Paweł Budrewicz posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa oraz solidne doświadczeni w zawodzie. Pracował on w Kancelarii PAN i zajmował funkcję prokuratora.
  Prawnik współpracując z podmiotami gospodarczymi, dba o dobór najbardziej trafnych rozwiązań dla biznesu, które będą oparte na mocnych podstawach prawnych. Kontakt z Klientami zawsze opiera się na zaufaniu. Informacje o realizowanych działaniach przedstawiane są w sposób jednoznaczny i konkretny. Porady prawne, w udzielaniu których wyspecjalizowała się kancelaria Lex Imprimis to głównie doradztwo z zakresu: transportu, reklamy i promocji w tym szczególnie prawa autorskiego oraz z zakresu problematyki powiązanej z nieruchomościami.
  Dobre kancelarie prawne mają zwyczaj dzielić się wiedzą z Klientami, i dlatego Lex Imprimis oferuje szkolenia dla pracowników firm, z obszarów wyjątkowo ważnych dla danego rodzaju działalności. Oferta kancelarii prawnej zawiera również efektywną windykację długów przed sądami a także przed komornikiem. Radca prawny ma również duże doświadczenie, potwierdzone sukcesami w reprezentowaniu Klientów indywidualnych w postępowaniach sądowych, w takich sprawach jak: rozwody, podziały majątku i sprawy sporne związane z nieruchomościami.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Wrocław »

  "Kancelaria Notarialna Wrocław Agata Romanowicz, Kamila Komarzańska s.c. Kancelaria świadczy
  szeroki zakres usług z zakresu czynności notarialnych tj.: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedzictwa, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów, weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów a także sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Klienci odwiedzający Kancelarię Notarialną na wrocławskim rynku mogą liczyć na pełny profesjonalizm i etykę zawodową podczas każdej czynności notarialnej prowadzonej przez kancelarię."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gowin i Wspólnicy »

  Gowin i Wspólnicy to kancelaria prawnicza, która zawsze szuka najbardziej optymalnych rozwiązań dla każdego swojego klienta, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi prawnej. Gowin Kancelaria wywodzi się z rynku nieruchomości, jednak w tej chwili skupia grono najlepszych prawników posiadających spore doświadczenie we wszelkich sprawach dotyczących prowadzenia procesu inwestycyjnego, obrotu nieruchomościami, komercjalizacji obiektów handlowych, obsługi wszelkiego rodzaju spółek czy też prawa energetycznego. Zakres naszych kompetencji jest stale poszerzany, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI mgr Ryszard Szaflarski »

  W ramach obsługi Państwa firmy oferujemy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, podatkowej oraz ubezpieczeniowej. Niezależnie od formy opodatkowania i dodatkowych ewidencji (VAT, środki trwałe, wyposażenie, ewidencja przebiegu pojazdu)nasza cena obejmuje prowadzenie następującej dokumentacji oraz świadczenie dodatkowych usług wliczonych w cenę:Ewidencja Przychodów (Ryczałt)Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (Zasady ogólne)Księgi Handlowe (Pełna księgowość)Rejestry Zakupów i Sprzedaży VATEwidencja Środków Trwałych lub Wykaz Środków TrwałychEwidencja WyposażeniaEwidencja Przebiegu PojazduWyliczanie zobowiązań podatkowych (Ryczałt, PIT-5 / PIT-5L, VAT)Sporządzanie i przekazywanie do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowychSporządzanie dokumentów płatniczych do Urzędu Skarbowego (Przelew / Wpłata gotówkowa / Wpłata w kasie US)Reprezentowanie podatnika przed Urzędem SkarbowymSporządzanie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowychSporządzanie dokumentów płatniczych do ZUS (Przelew / Wpłata gotówkowa)Reprezentowanie płatnika przed ZUSAktualne porady księgowe i podatkoweBieżąca optymalizacja zobowiązań podatkowychMonitorowanie limitu – Kasa FiskalnaMonitorowanie limitu – Podatek VATMonitorowanie limitu – Ryczałt / Księga Przychodów i RozchodówMonitorowanie limitu – Księga Przychodów i Rozchodów / Księgi Handlowe

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rezygnacja z polisy w ofercie doświadczonej Kancelarii LEX. »

  Pomoc prawna ciągle w naszym kraju nie jest zbyt popularnym rozwiązaniem. Tymczasem dzięki specjalistycznym poradom prawnym oraz wsparciu w trakcie dochodzenia własnych praw, pomoc ta okazuje się bezcenna. To właśnie dzięki naszej kancelarii, wielu z klientów oszukanych przez nieuczciwie działające firmy z branży finansowej odzyskało należne im pieniądze. Kancelaria LEX zapewnia pełne wsparcie konsumenta w czasie dochodzenia roszczeń. Dzięki naszej pomocy możesz skutecznie walczyć o należne ci pieniądze.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adwokat Karolina Stachura »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Karolina Stachura to miejsce gdzie otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc prawną z zakresu jaki obejmuje: prawo cywilne, prawo rodzinne czy prawo karne, ale nie tylko. Kancelaria prowadzi również porady prawne on-line. Adwokat Karolina Stachura jest wpisana do rejestru adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych, ale występuje też jako pełnomocnik lub obrońca w sprawach karnych. Włada językiem angielskim i francuskim. Kancelaria udziela też pomocy prawnej podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Nowakowski - Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych; doradza swoim Klientom w ich bieżącej działalności, a także reprezentuje w sporach sądowych, postępowaniach administracyjnych i negocjacjach pozasądowych.nnPersonel Kancelarii tworzy zespół prawników o różnych specjalizacjach. Każda sprawa prowadzona jest zawsze z najwyższą starannością. Zespół stanową wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy. Nie unikamy trudnych pytań, podejmujemy wyzwania wiedząc, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w kontaktach z naszymi Klientami.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »