Rejestracja spółek kapitałowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rejestracja spółek kapitałowych

Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

Szczegóły strony spolki24.net:

Podlinkuj stronę spolki24.net:

Rejestracja spółek kapitałowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Warszawa »

  Biuro rachunkowe Audyt Ekspert Warszawa, świadczy profesjonalne usługi księgowe dla stołecznych firm. Prowadzona przez biuro rachunkowe księgowość obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dodatkowo Audyt Ekspert oferuje pomoc przy wypełnianiu dokumentów inwentaryzacyjnych oraz stałe utrzymywanie kontaktów z urzędem skarbowym. Opisywana firma przygotowuje także audyty finansowe. Wszystkie usługi księgowe każda obsługi wana firma wybiera indywidualnie, odpowiednio do swoich potrzeb. Księgowość Warszawa prowadzą wykwalifikowani pracownicy, a w razie potrzeby wykorzystywani są rewidenci oraz radcy prawni. Audyt Ekspert, to nie tylko księgowość. Biuro te zajmuje się również doradztwem gospodarczym. Jego zakres obejmuje między innymi doradztwo podczas zakładania działalności gospodarczych, sporządzania umów, a w razie potrzeby umożliwiamy kontakt z radcą prawnym. Audyt Ekspert w swojej bogatej ofercie posiada także usługi prawne, które mają za zadanie pomóc w prawidłowym prowadzeniu działalności gospodarczej. Księgowość Warszawa oraz pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe na terenie stolicy, to wysoki standard usług, które wykonywane są przez doświadczonych i doskonale przygotowanych pracowników. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i owocną współpracę. Zapraszamy na stronę WWW biura i zapoznanie się z ofertą oraz z korzyściami jakie niesie za sobą księgowość prowadzona przez Audyt Ekspert.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia - Rafał Curzytek »

  Kancelaria adwokacka adwokata Rafała Curzytek obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Zakres działaności obejmuje prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne. Kancelaria znajduje się w miejscowości Gdynia.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Skorzystaj z naszej wiedzy i rozprosz swoje wszelakie wątpliwości i problemy. Nie jest istotne czy interesują Cię sprawy rozwodowe, sprawy rodzinne lub też wszelkie inne, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zmierzenie się z nawet najbardziej wymagającymi problemami na poziomie prawnym.

  O naszych kompetencjach świadczy fakt, iż ePorady, które oferujemy są docenione przez społeczeństwo w całej Polsce.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne on-line. Wzory pism, prawo, informacje prawne - portal prawniczy LexVin »

  Kancelaria prawna LexVin świadczy usługi polegające na udzielaniu porad prawnych on-line jak również w biurze. Na łamach serwisu Kancelarii publikujemy artykułu prawne, porady prawne oraz wzory pism procesowych z takich dziedzin prawa jak: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne i inne.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK Adwokat Jaworzno »

  Jesteś przedsiębiorcą oraz poszukujesz godnej zaufania kancelarii prawnej, która udzieli Ci wsparcia prawnego? Nie musisz poszukiwać dłużej. Jeżeli prowadzisz swoją działalność na terenie Jaworzna czy też w którejś z pobliskich miejscowości, zdecyduj się na skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak. Możemy pomóc Ci zarówno w założeniu, jak i w prowadzeniu firmy. Udzielimy Ci, między innymi porad z zakresu korzystania z przeróżnego rodzaju dotacji i ulg podatkowych. Z chęcią podejmiemy się także nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Możemy zapewnić, iż nasze usługi będziemy świadczyć zawsze z pełnym profesjonalizmem, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty, a także dane kontaktowe możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Potrzebujesz porady prawnej? Dobrze trafiłeś. Na stronie darmoweporady.pl możesz wysłać do nas zapytanie. Porad prawnych udzielają doświadczeni i praktykujący na co dzień adwokaci. Oferujemy darmową analizę i wycenę zagadnienia, bezpłatne informacje podstawowe, porady prawne za niewielką opłatą (już od 10 zł netto) w zależności od zakresu problemu i niezbędnego nakładu pracy, pełna anonimowość, wygoda i dostęp do prawnika bez wychodzenia z domu (także w dni wolne i święta). Czas udzielenia porady wynosi średnio 48-godzin. Staramy się by treść odpowiedzi była zrozumiała i zawierała jak najmniej skomplikowanej terminologii prawniczej. W każdym przypadku masz możliwość zadawania pytań dodatkowych. Portal funkcjonuje w Internecie od 2004 r. i był jednym z pierwszych tego typu portali w Internecie. Na portalu możesz także zakupić gotową poradę prawną za pomocą kodów SMS.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia wrocław »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje oraz przyjmuje klientów bezustannie od 1993 roku. Notariusze działają ściśle z ustawą Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują tworzenie rozmaitego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Jednak o ile wymagają tego specyficzne warunki, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu interesanta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo morskie »

  Kancelaria adwokacka z główną siedzibą w Szczecinie, której założycielem jest adwokat Michał Skwira świadczy usługi kompleksowego doradztwa oraz opieki prawnej w zakresie prawa morskiego, prawa cywilnego oraz rodzinnego również w kwestii spadków.

  Profesjonalne i rzetelne doradztwo poparte licznymi sukcesami.

  Dodatkowe specjalizacje, które świadczy kancelaria związane są przede wszystkim z doradztwem w zakresie prawa administracyjnego, handlowego oraz prawa karnego i wykroczeń.

  Wszyscy klienci objęci opieką kancelarii otrzymują pomoc podczas pisania wszelkiego rodzaju pism do sądów, pozwów oraz w trakcie odpowiedzi na nie.

  Nowością w ofercie jest ochrona prawna dla handlu internetowego. Pełna opieka podmiotów gospodarczych z każdej branży, również dla sklepów internetowych.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą – Polskim Centrum Odszkodowań, które pomaga każdej osobie potrzebującej naszej pomocy w uzyskaniu odszkodowania w UK.

  Wiemy, że każda osoba będąca poza granicami swojego kraju może czuć się zagubiona w przypadku wypadku. Dlatego nasza firma oferuje pomoc nie tylko w procesie odszkodowawczym, ale również w sytuacji po wypadku. Nie tylko my sprawujemy kontrolę nad prowadzoną sprawą, ale również ty masz pełną kontrolę. Tłumaczymy dokumenty, a także organizujemy komisje lekarską.

  Polskie Centrum Odszkodowań jest w 100 % polską firmą, możesz nam zaufać i powierzyć prowadzenie odszkodowania w UK. Staramy się o uzyskanie jak najwyższego odszkodowania dla Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przekonasz się, ile możemy dla Ciebie zrobić.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »