Rejestracja spółek kapitałowych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Rejestracja spółek kapitałowych

Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

Szczegóły strony spolki24.net:

Podlinkuj stronę spolki24.net:

Rejestracja spółek kapitałowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Jarosław Niesobski z siedzibą w Bydgoszczy. Kancelaria sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności prowadzonych przez notariuszy na mocy polskiego prawa, tj. takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Iwona Osadczuk »

  W moim biurze stawiam na jakość obsługi klientów, dobrą atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
  Jestem księgową z kilkunastoletnim stażem w dużej spółce akcyjnej. Teraz swoje doświadczenie pragnę wykorzystać w swoim biurze .
  Moja oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, a nie na papierkowej pracy i śledzeniu przepisów.
  Teraz trzeba tylko zapakować opisane dokumenty w kopertę, przekazać je do mnie, a ja zajmę się resztą. Zawsze możesz liczyć na fachową obsługę. Niskie Ceny!!! Zapraszam na moją stronę tam dostępny jest szczegółowy sennik usług.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS kancelaria prawna »

  Kancelaria Prawna proponuje kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasze działania ogniskują się na efektywnym rozstrzyganiu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych i udzielaniu im skutecznej pomocy prawnej, w całkowitym zakresie. Jako kancelaria przygotowujemy pisma procesowe, wzory umów, projekty dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym oferujemy zastępstwo prawne i procesowe w wszelkiego typu postępowaniach, jak również prawne wsparcie obecnej działalności firmy. Zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach, począwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych, w tym prowadzeniu postępowań sądowych. Korzystanie z ciągłej obsługi kancelarii pozwala zoptymalizować koszty i zarazem zagwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna przedsiębiorstw, tworzenie spółek Płock »

  Prawnik i adwokat Płock - kancelaria adwokacka SPP posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Zapraszamy - kliknij link i skorzystaj z oferty. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock Mława i inne miasta.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kujawa- radca prawny Warszawa »

  Rzetelna i kompleksowa obsługa prawna skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ścisła współpraca z zespołem doświadczonych i wyspecjalizowanych prawników bezpośrednio przekłada się na bardzo dobrą jakość świadczonych usług. Profesjonalne działania wsparte
  gruntownym doświadczeniem, zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz umiejętnościami. Rozsądne ceny. Wysokie kompetencje, otwartość na potrzeby klientów i solidne wyjaśnienia nurtujących kwestii.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe DYNAMIKA Szczecin W Chruścielska »

  - Doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
  - Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie ksiąg rachunkowych
  - Obsługę ubezpieczeń społecznych osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób z nimi współpracujących
  - Prowadzenie spraw pracowniczych, kadry, płace, zlecenia, ZUS
  - Doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących spraw związanych z kadrami i wynagrodzeniami
  - Sporządzanie zeznań rocznych podatku dochodowego (PIT, CIT), sprawozdań GUS, US, PFRON
  - Prowadzenie spraw związanych z postępowaniem kontrolnym w sprawach podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  - Prowadzenie rozliczeń z PFRON w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  - Stałą opiekę merytoryczną, stały kontakt z osobą prowadzącą księgowość/kadry/płace
  - Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Maciej Puk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku od blisko 20 lat. Na liście klientów odnotowała już korporacje, duże firmy, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Pomoc w zakresie prawa oferuje też klientom indywidualnym. Kancelaria zatrudnia doświadczonych prawników. Wciąż nastawiona na rozwój i poszerzanie wiedzy możliwej do wykorzystania w praktyce, oferuje pomoc prawną także firmom zagranicznym.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw - Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Katowice »

  Biuro detektywistyczne Javert wykonuje usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całej Polski, z naciskiem na zachodnią i południową część kraju.
  Biuro działa zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w tym Ustawy o Usługach Detektywistycznych. Posiada też ubezpieczenie OC o wartości 15000 EUR.
  Doświadczenie, wypracowane metody działania i dostęp do źródeł interesujących danych umożliwiają wykonanie zleceń zarówno o charakterze prywatnym jak i biznesowym.
  Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kaczmarski Żurowski Adwokaci »

  Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci mieści się w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 39/2 (31-052 Kraków).
  Jako Adwokaci świadczymy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wysokość oraz formę wynagrodzenia za świadczone przez nas usługi prawne ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Rozumiemy jak istotny dla każdego jest aspekt finansowy skorzystania z pomocy prawnej, dlatego też zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej kancelarii. Po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej sprawy, określimy kwotę wynagrodzenia za jej prowadzenie. W zależności od rodzaju zleconej usługi i oczekiwań Klientów proponujemy uzgodnienie naszego wynagrodzenia w oparciu o system ryczałtowy, godzinowy lub system tzw. „success fee”.
  Dbamy o przejrzystość ustalonych zasad oraz zapewnienie gwarancji pełnego zaangażowania w sprawę, dlatego też preferujemy system wynagrodzenia zryczałtowanego z uwzględnieniem wynagrodzenia za sukces.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat spadki Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Pawła Borowskiego specjalizuje się w prawie spadkowym. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu. Jej oferta obejmuje kompleksową obsługę spraw związanych z nabyciem spadku na podstawie testamentu lub ustawy. Kancelaria prowadzi również sprawy związane z działem spadku, zachowkiem, wykonaniem zapisu lub polecenia, wydziedziczeniem, uznaniem nieważności testamentu oraz innymi zagadnieniami z zakresu prawa spadkowego. Pracownicy kancelarii prowadzą blog, gdzie można znaleźć wyczerpujące informacje na temat relacji między spadkodawcami i spadkobiercami.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »